Najlepszy Hosting cPanel 2020

best-cpanel-hosting


Gdy kupisz hosting i zaczniesz budować i rozwijać swoją witrynę, będziesz spędzać sporo czasu pracując w panelu sterowania hostingu. Panel sterowania to miejsce, w którym możesz instalować aplikacje, konfigurować konta e-mail i domeny, tworzyć kopie zapasowe danych, uzyskiwać dostęp do informacji o koncie hostingowym, a także wiele innych zadań związanych z witryną.

Zasadniczo masz trzy możliwości, jeśli chodzi o panele sterowania hostingu: cPanel, podobny interfejs graficzny lub panel sterowania oparty na tekście. cPanel to nasz ulubiony interfejs panelu sterowania hostingu. A ze względu na swoją popularność coraz więcej hostów włącza cPanel do swoich planów hostingowych. Przyjrzyjmy się bliżej najlepszy hosting cPanel opcje.

Ocena Web HostCenaBBB
Hosting InMotionHosting InMotion3,99 USD.ZA+
Hosting GreenGeeks cPanelGreenGeeks2,95 USD.ZA+
bluehostBluehost2,95 USD.ZA
a2-hosting-cpanelHosting A22,96 USD.ZA+

Co to jest cPanel?

cPanel to interfejs panelu sterowania, w którym można uzyskać dostęp do funkcji plików internetowych, poczty e-mail, baz danych, aplikacji i innych. Twój ekran cPanel dostarczy Ci również ważnych informacji na temat twojego konta hostingowego (adres IP, użycie domeny i subdomeny, konta e-mail itp.)

Dlaczego lubimy cPanel

Dzięki cPanel otrzymujesz graficzny interfejs, który umożliwia łatwy dostęp do funkcji strony internetowej. Grafika i grupowanie funkcji jest bardzo intuicyjne i ułatwia pracę z witryną. Ponadto cPanel daje dostęp do świetnych aplikacji i funkcjonalności strony internetowej.

Na przykład:

Menedżer plików
Menedżer plików cPanel
Menedżer plików umożliwia łatwy dostęp do plików witryny i pracę z nimi. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz przesyłać, pobierać, edytować lub usuwać pliki, Menedżer plików pozwala wykonywać wszystkie te zadania. Możesz także tworzyć skompresowane archiwa swoich plików do tworzenia kopii zapasowych.

Webalizer
cPanel Webalizer
cPanel zazwyczaj zapewnia wiele sposobów uzyskiwania dostępu i przeglądania statystyk internetowych. Najbardziej lubię korzystać z Webalizera. Dzięki Webalizer uzyskasz ładne graficzne i statystyczne reprezentacje danych swojej witryny.

phpMyAdmin
cPanel phpMyAdmin
Jeśli korzystasz z systemu zarządzania treścią dla swojej witryny, takiego jak WordPress lub Joomla, często będziesz musiał uzyskać dostęp do swoich baz danych. phpMyAdmin umożliwia dostęp do baz danych MySQL. Możesz użyć phpMyAdmin do eksportowania i importowania baz danych oprócz wykonywania zapytań do baz danych.

E-mail
cPanel Email
Gdy musisz utworzyć konta e-mail lub wykonać inne funkcje e-mail, możesz uzyskać szybki dostęp za pomocą ikon w grupie E-mail w cPanel. Tutaj możesz także uruchomić SpamAssassin, aby zmniejszyć liczbę niechcianych wiadomości e-mail zapełniających skrzynkę odbiorczą.

Softaculous
Softaculous
Softaculous Applications
Jedną z najlepszych cech cPanel jest włączenie Softaculous. Softaculous daje możliwość instalacji za pomocą jednego kliknięcia nawet setek aplikacji dla Twojej witryny. Dzięki Softaculous możesz zainstalować aplikacje WordPress, Joomla, Drupal, eCommerce i wiele innych aplikacji internetowych.

Narzędzia bezpieczeństwa cPanel

Szukasz dodatkowej ochrony swojej witryny? Jeśli masz plan hostingowy cPanel, masz do dyspozycji szereg narzędzi do zabezpieczenia swojej witryny i obecności w Internecie. Jeśli Twoja firma hostingowa nie korzysta z cPanel, prawdopodobnie nadal masz do dyspozycji tego rodzaju narzędzia; musisz tylko uzyskać do nich dostęp w inny sposób. Jeśli masz cPanel, po zalogowaniu możesz przewinąć w dół do sekcji Bezpieczeństwo, aby uzyskać dostęp do tych narzędzi.
cPanel Security

Katalogi chroniące hasłem
Aby ograniczyć niektóre obszary witryny, możesz użyć Katalogów ochrony hasłem, aby wymagać nazwy użytkownika i hasła w celu uzyskania dostępu do określonego folderu z sieci. Wszelkie podkatalogi w tym folderze będą również wymagały nazwy użytkownika i hasła.
cPanel Hasło Chroń katalogi

IP Deny Manager
Jeśli chcesz uniemożliwić niektórym odwiedzającym dostęp do Twojej witryny, możesz wprowadzić ich adres IP w Menedżerze odmowy IP, aby zablokować dostęp. Możesz zablokować określony adres IP, a także zakres adresów. Użyłem tego narzędzia, aby skutecznie blokować niektórych niechcianych użytkowników. Pamiętaj jednak, że ktoś nadal może użyć adresu IP serwera proxy, aby spróbować się zalogować.
cPanel IP Deny

Ochrona Hotlink
Czasami ludzie będą próbowali ukraść przepustowość, łącząc się ze zdjęciami w witrynie i wyświetlając je w innym miejscu. Dzięki Hotlink Protection możesz zablokować bezpośredni dostęp do niektórych typów plików (JPEG, GIF, PNG, BMP). Możesz również przekierować te żądania na wybrany adres URL.
cPanel Hotlink Protection

Leech Protect
Jeśli masz zabezpieczoną hasłem określoną część witryny, Leech Protect może zapobiec wielokrotnemu logowaniu z tego samego hasła. Tak więc, jeśli ktoś podał hasło innym osobom lub zostało przejęte, cPanel wyłączy konto i powiadomi Cię e-mailem.
cPanel Leech Protect

Klucze GnuPG
Możesz używać kluczy GnuPG do szyfrowania wiadomości za pomocą klucza publicznego i prywatnego.
cPanel GnuPG Keys

Zalecenia dotyczące hostingu cPanel

Nasze zalecenia dotyczące hostingu cPanel są oparte na połączeniu implementacji cPanel przez firmę hostingową i ich ogólnej wydajności hostingu. Większość firm hostingowych dostosuje nieco cPanel i podobają nam się wszystkie jego implementacje.

Hosting InMotion

inmotion-hosting-cpanel
InMotion Hosting ponownie znajduje się na naszej liście najlepszych dostawców hostingu cPanel. Dzięki InMotion możesz uzyskać dostęp do cPanel poprzez panel zarządzania kontem (AMP). CPanel InMotion wyświetla dane witryny w lewej kolumnie, a ikony funkcji po prawej stronie. Naprawdę podoba mi się, że zawierają bezpośredni link do swojego centrum wsparcia i czatu na żywo na samym szczycie swojego cPanel. To sprawia, że ​​jest to bardzo wygodne, jeśli potrzebujesz pomocy.

Wraz z poręczną implementacją cPanel, InMotion Hosting zapewnia wyjątkowy hosting. Cieszyłem się doskonałą wydajnością witryny wraz z obsługą klienta na najwyższym poziomie. Twój plan hostingu w InMotion obejmuje najwyższej jakości sprzęt biznesowy, w tym dyski półprzewodnikowe, technologię Max Speed ​​Zone zapewniającą większą wydajność witryny, bezpłatne kopie zapasowe i przywracanie danych oraz wiele innych funkcji hostingu biznesowego.

Kliknij tutaj, aby przeczytać naszą szczegółową recenzję InMotion Hosting

GreenGeeks

GreenGeeks-cPanel
Chociaż GreenGeeks może być znany przede wszystkim jako najbardziej ekologiczny hosting, są one nie tylko idealne dla zielonego hostingu, ale są również jednym z najlepszych dostawców hostingu cPanel. Pulpit menedżera konta GreenGeeks oferuje super szybki i łatwy dostęp do cPanel.

Interfejs GreenGeeks cPanel zapewnia nie tylko łatwy dostęp do funkcjonalności strony internetowej, ale także łatwy dostęp do motywów konstruktora stron Sitepad.
Aplikacje GreenGeeks-cPanel

GreenGeeks cPanel daje również dostęp do łatwej instalacji jednym kliknięciem w aplikacjach takich jak WordPress, Joomla, PrestaShop itp. Wszystkie plany hostingowe cPanel GreenGeeks zapewniają nieograniczoną przestrzeń dyskową i przepustowość. I możesz hostować nieograniczoną liczbę stron internetowych. Otrzymasz również bezpłatną domenę, darmową kartę Wildcard SSL i bezpłatną usługę Cloudflare CDN. Wspaniałe w GreenGeeks jest także to, że możesz wybrać niskobudżetowy plan początkowy za jedyne 2,95 USD lub możesz wybrać plany hostingowe na poziomie Pro lub Premium, które obejmują technologię GreenGeeks PowerCacher i szybsze zasoby obliczeniowe, aby naprawdę przyspieszyć swoje strony internetowe.

Kliknij tutaj, aby przeczytać naszą szczegółową recenzję GreenGeeks

Bluehost

bluehost-cpanel
Bluehost oferuje wysokiej jakości hosting dzielony wśród wielu usług. Bluehost to kolejna wiodąca firma hostingowa, która wykorzystuje cPanel. Oprócz ich dostosowanego cPanel, dzięki Bluehost masz również dostosowany pulpit WordPress. W rzeczywistości Bluehost jest jednym z najlepszych wyborów dla nowych użytkowników WordPress, ponieważ zapewniają one pomoc w tworzeniu pierwszej witryny WordPress, a także łącza do wszystkich ważnych funkcji WordPress.

Kliknij tutaj, aby przeczytać naszą szczegółową recenzję Bluehost

Hosting A2

a2-hosting-cpanel-interface
A2 Hosting jest zdecydowanie jednym z najlepszych wyborów do hostingu cPanel. Dzięki interfejsowi cPanel możesz łatwo uzyskać dostęp do wyjątkowych funkcji, które są uwzględnione w Twoim planie A2 Hosting. Z cPanel A2 Hosting otrzymujesz dostęp jednym kliknięciem do zoptymalizowanej konfiguracji A2, kopii zapasowych Rewind Server, Cloudflare CDN, a także wszystkich innych standardowych funkcji, które są dostarczane z cPanel. Możesz uzyskać dostęp do swojego A2 Hosting cPanel osobno lub z obszaru klienta A2 Hosting.

Przyspieszenie witryny jest również łatwiejsze dzięki szybkiemu dostępowi do Cloudflare i strony optymalizacji A2.
funkcje a2-hosting-cpanel

Kliknij tutaj, aby przeczytać naszą szczegółową recenzję hostingu A2

Porównanie hostingu cPanel

Hosting InMotion

 • 3,99 USD.
 • Ocena BBB: A+
 • Funkcje cPanel: Szybki i łatwy dostęp do obsługi czatu na żywo bezpośrednio w cPanel.
 • Funkcje hostingu: strefy maksymalnej prędkości, dyski SSD, sprzęt klasy biznes
 • Zobacz więcej

greengeeks

 • 2,95 USD.
 • Ocena BBB: A+
 • Funkcje cPanel: Łatwy dostęp za pomocą jednego kliknięcia do WordPress i innych aplikacji, motywów Konstruktora witryny i Cloudflare CDN.
 • Funkcje hostingu: zasilany przez 300% energii odnawialnej, technologię PowerCacher, zoptymalizowane serwery LiteSpeed ​​i MariaDB
 • Zobacz więcej

bluehost

 • 2,95 USD.
 • Ocena BBB: A
 • Funkcje cPanel: Dostosowany i intuicyjny układ.
 • Funkcje hostingu: dostosowany pulpit WordPress
 • Zobacz więcej

cPanel nadal jest moim preferowanym interfejsem hostingowym i zdecydowanie polecam rozważenie planu hostingowego cPanel.

Zobacz nasze oceny recenzji hostingu InMotion poniżej:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map