Najlepszy hosting dla autorów

Najlepszy hosting dla autorów


Jeśli jesteś autorem książki (w przeciwieństwie do autorów innych rodzajów publikacji) i szukasz hostingu, musisz wziąć pod uwagę kilka dodatkowych czynników. Chociaż hosting dla innych rodzajów artystów może być dla Ciebie odpowiedni, zachęcam do wzięcia pod uwagę następujących elementów. Mam wielu przyjaciół, którzy są autorami, i odpowiadając im, udało mi się ustalić niektóre z kluczowych funkcji, których szukają. Wybór hosta internetowego, który oszczędza czas i pozwala im bardziej skoncentrować się na pisaniu, edytowaniu i korekcie zamiast przejścia na stronę internetową, byłby głównym głównym celem.

Web HostPriceFeatures
Hosting A22,99 USD – 14,99 USD miesięcznie.Zoptymalizowane prędkości stron
Bluehost2,95 USD – 5,95 USD miesięcznie.Hosting WordPress dla początkujących
GoDaddy GoCentral5,99 USD – 19,99 USD.Kreator strony internetowej
W ruchu3,99 USD – 13,99 USD.Technologia strefy maksymalnej prędkości
SiteGround3,95 USD – 14,95 USD miesięcznie.Zarządzany hosting WordPress
Stały kontaktBezpłatna wersja próbnaStronie internetowej & Marketing
Otrzymać odpowiedźBezpłatna wersja próbnaStronie internetowej & Marketing

Oto niektóre szczegółowe wymagania autorów dotyczące witryny:

 • Niedrogie rozwiązanie
 • Łatwy w montażu i utrzymaniu
 • Blogowanie pojazdu do kierowania ruchem do strony internetowej
 • Możliwości promocji i marketingu
 • Kanały komunikacji z innymi autorami
 • E-mail Rejestracja biuletynu

Na przykład, jeśli jesteś autorem, który obecnie nie ma bloga, ale chcesz, aby Twoja strona promowała Twoje książki, prawdopodobnie najlepiej byłoby skorzystać z jednej z opcji szybkiego hostingu, która może stworzyć Twoją witrynę przy minimalnym wysiłek od ciebie. Lub, powiedzmy, że obecnie masz blog na WordPress.com, ale teraz chcesz mieć blog z własną nazwą domeny w niezależnej witrynie WordPress.org, wtedy najlepszym rozwiązaniem byłoby poszukiwanie dobrego planu hostingowego WordPress, który umożliwia łatwiejsze konwersja z WordPress.com do WordPress.org.

Przy tak wielu dostępnych opcjach hostingu podzieliłem nasze rekomendacje na osobne kategorie, które najlepiej odpowiadają powyższym wymaganiom. Pamiętaj, że plany hostingowe zawierające powyższe funkcje mogą się częściowo pokrywać. Istnieje wiele opcji dla każdej kategorii.

Szybkie i łatwe strony internetowe z twórcami stron internetowych:

Idź Tato

Jeśli szukasz najszybszego i najprostszego sposobu na uruchomienie strony internetowej w celu promowania swoich książek, dobrą wiadomością jest to, że w tych dniach możesz zdecydować się na twórcę witryny zamiast tradycyjnego pełnego planu hostingowego. Teraz są pewne kompromisy, więc w końcu możesz chcieć uzyskać plan hostingowy. Ale jeśli Twoim celem jest szybka i łatwa witryna, oto dwa z moich ulubionych twórców stron.

Kreator stron GoCadal GoDaddy jest alternatywą dla Wix, która jest idealna do tworzenia podstawowych stron internetowych. Naprawdę uważam, że praca z GoCentral jest trochę łatwiejsza niż Wix.

Chociaż twórcy stron internetowych, tacy jak GoDaddy, mogą przyspieszyć i uprościć proces tworzenia witryny, być może szukasz kompletnej platformy marketingowej do promowania i sprzedaży książek. W takim przypadku zapoznaj się z poniższą sekcją dotyczącą kompletnych rozwiązań marketingowych.

W przypadku hostingu witryny WordPress.org:

SiteGround bluehost

WordPress jest zdecydowanie najlepszą dostępną platformą blogową. Niezależnie od tego, czy chcesz założyć nowego bloga, czy przekonwertować np. Blog WordPress.com, istnieje kilka doskonałych opcji hostingu. Wielu autorów ma już blog z Bloggerem lub inną darmową witryną blogową. Jeśli obecnie korzystasz z WordPress.com, logicznym uaktualnieniem jest uzyskanie własnej domeny i wykorzystanie oprogramowania WordPress.org do stworzenia oddzielnej witryny internetowej dla Ciebie. W takich przypadkach najlepiej jest korzystać z usług hostingowych specjalizujących się w hostingu WordPress. Istnieje wiele możliwości wyboru, począwszy od firm hostingowych, które po prostu zapewniają dostęp do oprogramowania WordPress wraz z doskonałą obsługą klienta, aż do zarządzanych planów hostingowych WordPress, które wykonają większość zadań związanych z utrzymaniem, zapewniając jednocześnie specjalistyczny personel pomocy technicznej WordPress.

Jeśli chodzi o hosting witryn WordPress, SiteGround i Bluehost to dwa z moich ulubionych – i oba są również zalecane przez WordPress.org.

Chociaż SiteGround jest prawdopodobnie lepszym wyborem dla doświadczonych użytkowników WordPress, Bluehost jest nieco bardziej odpowiedni dla początkujących użytkowników WordPress. Zarówno Bluehost, jak i SiteGround zapewniają funkcje z instrukcjami tworzenia witryny WordPress, dostosowany pulpit WordPress, który otrzymujesz z Bluehost, obejmuje dostęp do większej liczby funkcji i jest nieco bardziej intuicyjny w użyciu.

Podobnie jak SiteGround, Bluehost zapewnia również doskonałą wydajność strony internetowej i bardzo szybką obsługę klienta. Chociaż Bluehost nie zawiera niektórych zaawansowanych funkcji dostępnych w SiteGround, jest tańszy.

Szybsze pobieranie:

Hosting InMotion Hosting A2

Wielu autorów sprzedaje obecnie swoje książki przez Amazon – czasami nawet oferuje bezpłatne promocje do pobrania. Posiadając własną stronę internetową, możesz oczywiście zamieścić linki do swoich produktów na Amazon. Jeśli chcesz również podać przykładowe pliki do pobrania lub chcesz użyć innych plików multimedialnych, prędkość pobierania staje się jeszcze ważniejsza.

Często trudno jest zmierzyć prędkości hostingu dla wszystkich. Ale lokalizacja odgrywa znaczącą rolę w prędkości pobierania. Idealnie, aby Twój serwer był jak najbliżej tego, kto pobiera materiał z Twojej witryny. Sieci dostarczania treści odgrywają teraz dużą rolę w skracaniu czasu pobierania – jednak zakup planu hostingowego zawierającego sieć CDN zwykle kosztuje znacznie więcej. Alternatywnie możesz wyszukać hosta z wieloma centrami danych.

InMotion Hosting wykorzystuje technologię Max Speed ​​Zone z centrami danych na zachodnim i wschodnim wybrzeżu, co może znacznie skrócić czas pobierania plików. Korzystam z InMotion od lat i nigdy nie miałem problemów z prędkością. A2 Hosting to kolejny doskonały wybór, ponieważ specjalizują się w szybkim hostingu stron internetowych i WordPress. Ich plan hostingowy obejmuje sieć dostarczania treści, a ich zoptymalizowane środowisko hostingowe może przyspieszyć twoją stronę internetową, skracając czas ładowania strony.

Zarówno InMotion, jak i A2 Hosting oferują wiele lokalizacji centrów danych do wyboru. A dzięki Hostingowi A2 możesz przetestować prędkość wysyłania i pobierania przed zarejestrowaniem się. Wystarczy przejść do tej strony i wybrać centrum danych, które chcesz przetestować. Możesz spróbować pobrać i załadować. To świetny sposób, aby dowiedzieć się, które centrum danych wybrać, jeśli nie masz pewności.

Kompletne rozwiązanie marketingowe

Stały kontakt Otrzymać odpowiedź

Po uruchomieniu witryny możesz zdecydować, że potrzebujesz dodatkowych narzędzi marketingowych, aby zwiększyć sprzedaż książek. Cóż, z przyjemnością dowiesz się, że istnieje coraz większa liczba platform oprogramowania, które nie tylko umożliwiają szybkie i łatwe tworzenie witryny, ale także zawierają wszystko, czego potrzebujesz, aby skutecznie promować i sprzedawać więcej książek.

Na przykład dzięki GetResponse i Constant Contact masz nie tylko możliwość tworzenia stron internetowych, ale także otrzymujesz e-mail marketing i formularze zgody na tworzenie list e-mail. A dzięki GetResponse możesz także tworzyć strony docelowe i ścieżki sprzedaży, aby jeszcze lepiej promować sprzedaż.

W przypadku wielu stron internetowych:

Jeśli zdarzy ci się pisać o różnych obszarach tematycznych, możesz założyć osobne strony internetowe. Jeśli szukasz hostingu do obsługi więcej niż jednej witryny, zapoznaj się z moim artykułem na temat Najlepszego hostingu dla wielu domen.

Własne książki zasługują na własną stronę internetową

Ponieważ włożyłeś dużo pracy w pisanie książek, warto je promować z własnej witryny. Posiadanie własnej witryny może zapewnić Tobie i Twojej pracy większą ekspozycję i większy profesjonalizm. I bez względu na to, jak prosta lub wyrafinowana musi być Twoja witryna, istnieje wiele doskonałych możliwości zakupu wysokiej jakości hostingu na wszystkich poziomach cenowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map