Najlepszy hosting dla konsultantów

najlepszy hosting dla konsultantów


Chociaż istnieje wiele różnych dziedzin dla profesjonalnych konsultantów, bez względu na to, w jakiej dziedzinie specjalizujesz się, twoja strona internetowa ma kluczowe znaczenie dla promowania twoich kwalifikacji i umiejętności. Profesjonalna i skuteczna strona internetowa może być świetnym pierwszym wrażeniem dla osób szukających pomocy. Rzućmy okiem na to, jak zbudować udaną stronę internetową dla swojej firmy konsultingowej, co wziąć pod uwagę przy wyborze hostingu i jakie hosty zalecamy konsultantom.

Budowa witryny konsultingowej

  • Profesjonalizm
  • Niezawodność

Dla konsultantów twoja strona powinna naprawdę przekazywać poczucie profesjonalizmu i zaufania potencjalnym klientom. Musisz się martwić zarówno frontendem, jak i backendem swojej witryny. Oznacza to, że z punktu widzenia projektowania chcesz mieć czystą, łatwą w nawigacji i biznesową stronę internetową. A także chcesz się upewnić, że wybrana platforma i hosting są na najwyższym poziomie.

Chociaż na pewno chcesz, aby Twoje dane kontaktowe były wyraźnie widoczne i dostępne w Twojej witrynie, nie zapomnij o e-mail marketingu. E-mail jest nadal najbardziej skutecznym narzędziem marketingowym dla wielu osób, więc upewnij się, że niezależnie od wybranej platformy witryny, masz możliwość zintegrowania narzędzia marketingu list e-mail z witryną.

Uwagi dotyczące hostingu

Doradztwo to jedna z dziedzin, w której naprawdę nie chcesz oszczędzać na hostingu. Naprawdę potrzebujesz dobrze działającej witryny, która szybko się ładuje i jest wysoce dostępna. Z punktu widzenia projektowania istnieje kilka świetnie wyglądających szablonów od twórców stron internetowych, takich jak Wix i SquareSpace. Jeśli jednak zdecydujesz się wybrać tę trasę, upewnij się, że kupiłeś jeden z planów premium, który zapewnia więcej zasobów dla lepszej wydajności.

Jeśli wolisz mieć większą kontrolę i elastyczność, możesz wybrać firmę hostingową WordPress. Konsultantom poleciłbym zarządzany plan hostingowy. Dzięki zarządzanemu hostowi WordPress premium, będziesz mieć lepsze zasoby, które są specjalnie skonfigurowane dla WordPress, co zapewni większą wydajność. A dzięki zarządzanemu planowi hostingu uwzględniono zadania konserwacyjne, takie jak aktualizacje, kopie zapasowe danych i monitorowanie bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz poświęcić więcej czasu na swoją działalność konsultingową.

Jeśli potrzebujesz wielu witryn dla swojej firmy konsultingowej, sprawdź moje rekomendacje dotyczące hostingu wielu domen.

Zalecenia dotyczące hostingu

Jest to zdecydowanie jedna z dziedzin / firm, w których strona internetowa z broszurami online może być bardzo skuteczna. Dlatego opcje tworzenia stron internetowych, takie jak Wix i BoldGrid, są najlepszymi opcjami dla wielu konsultantów.

Wix

Wix ma bardzo imponujące szablony witryn dla konsultantów. Zostały zaprojektowane tak, aby zaprezentować Twoje usługi i klientów. Możesz także dołączyć formularze kontaktowe i informacje o swojej lokalizacji. Ponownie sugerujemy skorzystanie z jednego z ich planów premium, aby uzyskać lepsze zasoby i usunąć reklamy Wix.

Oto kilka stron konsultingowych w Wix.
witryny konsultingowe wix

Kliknij tutaj, aby zobaczyć więcej szablonów konsultingowych Wix

BoldGrid – WordPress

BoldGrid zapewnia łatwość tworzenia strony internetowej takiej jak Wix, ale jest oparty na WordPress, dzięki czemu zyskujesz funkcjonalność najpopularniejszej platformy internetowej w Internecie. Jeśli uważasz, że potrzebujesz większej elastyczności i kontroli z witryną konsultingową, WordPress jest doskonałym rozwiązaniem. A dzięki BoldGrid możesz przyspieszyć proces tworzenia strony i nadal uzyskać profesjonalnie wyglądającą stronę WordPress.

Oto kilka przykładów witryn BoldGrid dla konsultantów.
Witryny konsultingowe boldgrid

BoldGrid jest dostępny z wielu oficjalnych hostów BoldGrid. Preferujemy Hosting InMotion, ponieważ byli ściśle zaangażowani w tworzenie i uruchamianie BoldGrid. Są również jedną z najlepszych firm hostingowych, z których korzystamy.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat hostingu BoldGrid i InMotion

WP Engine – zarządzany WordPress

WP Engine
Dla najlepszego hostingu WordPress z zarządzaniem premium zalecamy WP Engine. WP Engine kosztuje więcej niż inne hosty internetowe, ale skupiają się wyłącznie na WordPress. Ich zastrzeżona technologia i fachowa obsługa WordPress są najlepszymi, jakich doświadczyliśmy z hostingu internetowego zarządzanego w trybie premium. Dla konsultantów WP Engine może naprawdę pomóc zwiększyć produktywność, dbając o zadania konserwacyjne WordPress.

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat silnika WP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map