Najlepszy hosting dla stron o modzie i urodzie

best-fashion-beauty-hosting


Moda i uroda to zdecydowanie dwa najpopularniejsze tematy stron internetowych i blogów. W tym artykule przyjrzymy się, jak stworzyć stronę internetową poświęconą modzie lub urodzie, jakie funkcje obejmują przyciąganie i powiększanie grona odbiorców oraz jakie masz opcje tworzenia witryny. Następnie skupimy się na tym, co wziąć pod uwagę, wybierając hosting. Na koniec podamy nasze zalecenia dotyczące hostingu witryn z modą i kosmetykami.

Budowanie strony internetowej poświęconej modzie lub urodzie

 • Blogowanie
 • Funkcjonalność sklepu internetowego
 • Łatwo dodawaj zdjęcia
 • Łączenie z mediami społecznościowymi
 • Przyjazny dla reklam partnerskich
 • Biuletyn e-mail marketingowy

Zazwyczaj strony poświęcone modzie i urodzie należą do jednej z dwóch kategorii – lub ich kombinacji. W Internecie jest wielu blogerów zajmujących się modą i pięknem. Ponadto istnieje wiele sklepów internetowych, które oferują produkty związane z modą i kosmetykami. Bardzo często blogerzy zajmujący się modą i pięknem również sprzedają lub promują produkty na swoich stronach. Jak możesz sobie wyobrazić, istnieje wiele opcji do rozważenia przy tworzeniu witryny poświęconej modzie lub urodzie.

Oczywiście, jeśli próbujesz zbudować blog, potrzebujesz platformy blogowej (pomyśl WordPress). Chcesz także mieć możliwość łatwego dodawania zdjęć do swojej witryny, a także linków do kont w mediach społecznościowych. Na pewno chcesz zbudować następujące elementy, więc pamiętaj, aby włączyć e-mail marketing w swojej witrynie. Jeśli planujesz sprzedawać produkty w swojej witrynie, potrzebujesz funkcji eCommerce. Jeśli jednak planujesz generować sprzedaż partnerską ze swojej witryny, musisz upewnić się, że oprogramowanie Twojej witryny jest przyjazne dla reklam partnerskich.

Uwagi dotyczące hostingu

W przypadku blogów o modzie i urodzie zdecydowanie zalecamy skorzystanie z WordPress do stworzenia witryny. Ponieważ jest bardzo popularny, istnieje wiele planów hostingowych, które obejmują WordPress. Musisz zdecydować, jakiego poziomu lub rodzaju hostingu WordPress potrzebujesz. Chociaż możesz zdecydować się na zarządzany plan hostingowy WordPress, zwykle są one drogie i prawdopodobnie nie potrzebujesz wszystkich dzwonków i gwizdów, które zapewnia zarządzany plan hostingowy. Prawdopodobnie lepszym wyborem dla Twojego bloga o modzie lub urodzie jest hosting, który oferuje zoptymalizowane środowisko WordPress wraz z automatycznymi aktualizacjami i kopiami zapasowymi przy niższych kosztach.

Jeśli planujesz mieć sklep internetowy, możesz wybrać tradycyjnego hosta internetowego lub przejść na stronę internetową zbudowaną z Wix lub SquareSpace. Jednak jeśli chodzi o proste rozwiązania eCommerce, możesz rozważyć platformę taką jak Shopify, która jest specjalnie ukierunkowana na sprzedaż online i znacznie upraszcza proces tworzenia strony eCommerce.

Zalecenia dotyczące hostingu

Hosting A2

a2-hosting
W przypadku niektórych z najlepszych funkcji WordPress w najlepszej cenie zalecamy hosting A2. Hosting A2 wstępnie zainstaluje WordPress, abyś mógł od razu zacząć. Ich środowisko WordPress jest zoptymalizowane pod kątem szybkości i bezpieczeństwa. Najważniejsze jest to, że zyskujesz wiele funkcji zarządzanego planu hostingowego za znacznie rozsądniejszy koszt. Korzystamy z hostingu A2 i zawsze jesteśmy pod wrażeniem jakości ich usług i wsparcia.

Sprawdź A2 Hosting tutaj

BoldGrid

Jeśli chcesz używać WordPressa na swoim blogu modowym, ale szukasz bardziej przyjaznego dla użytkownika narzędzia do tworzenia witryn, zalecamy wybranie hosta BoldGrid. BoldGrid pozwala szybciej i łatwiej stworzyć świetnie wyglądającą stronę WordPress. A ponieważ jest oparty na WordPress, zachowujesz własność i kontrolę nad swoją witryną – nawet jeśli zdecydujesz się na przeprowadzkę do innego hosta. Zasadniczo zyskujesz zalety platformy do tworzenia stron internetowych, takiej jak Wix, wraz z elastycznością WordPress.

Oficjalnym hostem BoldGrid, który zalecamy, jest InMotion Hosting. Odegrały one kluczową rolę w uruchomieniu BoldGrid, a także są jedną z najlepszych firm hostingowych, z których korzystamy. Oto próbka niektórych stron o modzie i urodzie od BoldGrid.
strony internetowe boldgrid-fashion-beauty-

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji na temat hostingu InMotion i BoldGrid

Shopify

Jeśli głównym celem Twojej witryny poświęconej modzie lub urodzie jest sprzedaż produktów, zalecamy przejrzenie Shopify. Chociaż możesz korzystać z innych platform internetowych, Shopify pozwala łatwo stworzyć sklep internetowy. W przeciwieństwie do innych rozwiązań eCommerce, Shopify zajmuje się przetwarzaniem płatności, obliczaniem kwot wysyłki i podatków oraz zapasów. Uważamy, że Shopify jest o wiele łatwiejszym rozwiązaniem niż WordPress do sprzedaży produktów online.

Oto próbka szablonów dostępnych w Shopify.
strony internetowe shopify-fashion-beauty-

Zobacz więcej przykładów Shopify tutaj

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map