Zalecenia dotyczące hostingu w 2019 r

web-hosting-rekomendacje-2019


W 2019 r. Największymi trzema obszarami zainteresowania klientów hostingu są WordPress, eCommerce i twórcy stron internetowych. Dzięki Gutenbergowi, jeśli teraz pełny efekt w WordPressie, jest jeszcze więcej emocji związanych z najpopularniejszą platformą w Internecie. Tymczasem konsumenci nadal faworyzują zakupy online, dlatego witryny eCommerce są bardzo poszukiwane. Ponieważ wielu początkujących właścicieli witryn chce szybszego i łatwiejszego sposobu tworzenia swoich witryn, twórcy stron internetowych stale zyskują na popularności – w rezultacie większość firm hostingowych uwzględnia je teraz wraz z planami hostingowymi.

Oto nasza lista rekomendacji dotyczących hostingu na rok 2019:

Shared Hosting:

GreenGeeks
Hosting InMotion
SiteGround

greengeeks
Shared Hosting pozostaje najlepszą drogą dla większości nowych właścicieli witryn. Dobra wiadomość jest taka, że ​​tutaj w 2019 r. Możesz znaleźć nie tylko doskonałej jakości plany hostingu współdzielonego, ale większość hostów internetowych (szczególnie tych wysoko ocenianych) świetnie izoluje konta na swoich współdzielonych serwerach, dzięki czemu Twoje konto hostingowe jest chroniony przed innymi.

Hosting WordPress:

Bluehost
SiteGround
Hosting A2

bluehost-2019
Jak wspomniałem powyżej, WordPress jest obecnie bardziej popularny niż kiedykolwiek. Ale choć każdy hosting oferuje obecnie hosting WordPress, ważne jest, aby poszukać planu hostingowego, który zawiera zoptymalizowany hosting WordPress. Na przykład oba Bluehost i SiteGround są zalecane przez WordPress.org. Bluehost jest idealny dla początkujących WordPress, a SiteGround jest idealny dla bardziej doświadczonych użytkowników, ponieważ zawierają wiele zaawansowanych zarządzanych funkcji hostingu WordPress. I jak wspomniałem wcześniej, rozważamy Hosting A2 być tak wyjątkowym, że ich używamy WebHostingCat.com.

Zarządzany hosting WordPress:

WP Engine
Liquid Web
Naciskalny

wp-engine-2019
Jeśli chcesz zrobić krok w kierunku dostawcy hostingu WordPress zarządzanego przez premium, istnieje również kilka dobrych opcji. Dzięki zarządzanemu hostingowi WordPress szukasz eksperckiej pomocy WordPress wraz z zaawansowanymi funkcjami, które pozwolą Ci poświęcić mniej czasu na martwienie się o zadania konserwacyjne i więcej czasu na tworzenie zawartości dla Twojej witryny.

Wśród naszych rekomendacji dotyczących zarządzanego hostingu WordPress, WP Engine nadal jest standardem dla wielu, w tym nas. W 2019 roku WP Engine nie tylko zapewnia zaawansowane funkcje i wsparcie WordPress, ale także ich platformę Digital Experience Platform. WP Engine obejmuje teraz również bezpłatny StudioPress tematy oparte na Genesis Framework wraz z planami hostingowymi.

W międzyczasie, Liquid Web nadal wyróżnia się także jako dostawca hostingu premium dla witryn o kluczowym znaczeniu. Chris Lema i jego zespół wykonali znakomitą pracę, prezentując swoje plany hostingowe Managed WordPress i Managed WooCommerce.

A jeśli nie znasz Naciskalny, prawdopodobnie usłyszysz o nich znacznie więcej w 2019 roku. Pressable to jeden z nowych dostawców hostingu WordPress, który jest poświęcony zapewnieniu jak najlepszej obsługi swoim klientom.

Hosting eCommerce:

Hosting InMotion
GreenGeeks
Liquid Web

inmotion-hosting-2019
Sprzedaż online stale zyskuje na popularności. Chociaż możesz skorzystać z usługi konstruktora witryn, takiej jak Wix dla swojego sklepu internetowego, jeśli wolisz korzystać z tradycyjnej firmy hostingowej, są to nasze najlepsze rekomendacje. Z Hosting InMotion i GreenGeeks, możesz skorzystać z platformy eCommerce dostępnej w cPanel, a także WooCommerce dla WordPress. InMotion obejmuje także bezpłatny prywatny SSL, podczas gdy GreenGeeks zapewnia szyfrowanie Wildcard SSL.

Aby uzyskać najwyższą jakość hostingu WooCommerce, Zarządzany przez WooCommerce hosting firmy Liquid Web to nasza najlepsza rekomendacja.

Hosting VPS:

Hosting InMotion
Hosting A2
Bluehost

inmotion-vps-2019
Jeśli potrzebujesz więcej zasobów dla swojej witryny, czas przejść na VPS Hosting. Dzięki VPS Hosting zyskujesz wiele zalet serwera dedykowanego w bardziej przystępnej cenie. A dzięki zarządzanemu hostingowi VPS nie potrzebujesz wiedzy specjalistycznej, aby skonfigurować i utrzymywać serwer wirtualny. W przypadku zarządzanego i niezarządzanego hostingu VPS zalecamy sprawdzenie Hosting InMotion, Hosting A2, i Bluehost.

Dedykowane serwery:

Liquid Web
Hosting InMotion
Hosting A2

liquid-web-2019
W przypadku witryn o kluczowym znaczeniu dla przedsiębiorstw i firm serwer dedykowany jest zazwyczaj najlepszym rozwiązaniem. Dla najlepszego wyboru serwerów dedykowanych i dla wyjątkowego hostingu, Liquid Web to nasza najlepsza rekomendacja. Jeśli potrzebujesz bardziej przystępnego cenowo rozwiązania, zalecamy sprawdzenie Hosting InMotion i Hosting A2.

Hosting Windows:

InterServer
Idź Tato

Jeśli potrzebujesz lub wolisz Windows Hosting niż Linux, powinieneś sprawdzić te hosty internetowe. Jeśli potrzebujesz bardziej ekonomicznego rozwiązania, możesz wybrać InterServer. I wśród ich wielu usług hostingowych, Idź Tato udostępnia również szereg opcji hostingu systemu Windows.

Kreator strony internetowej:

Wix
Idź Tato
BoldGrid

wix-2019
Kreatorzy witryn są obecnie jeszcze bardziej popularni ze względu na możliwość łatwego i szybkiego tworzenia witryny. W przypadku podstawowych stron z broszurami online nam się podoba Wix. W przypadku bardziej złożonych witryn zalecamy zapoznanie się z nimi GoCadal’s GoCentral Kreator strony internetowej. A jeśli wolisz WordPress, BoldGrid jest po raz kolejny naszym wyborem do tworzenia profesjonalnie wyglądających stron WordPress.

Zielony hosting:

GreenGeeks
Hosting InMotion
Hosting A2

greengeeks-2019
Wiem, że zielony hosting jest ważny dla wielu osób. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją świetne opcje hostingu, które są nie tylko zielone, ale po prostu wybitne. GreenGeeks jest jednym z najbardziej znanych zielonych hostów zasilanych w 300% energią odnawialną. Jednak InMotion i A2 Hosting są również doskonałymi zielonymi hostingami. Hosting InMotion otworzyli pierwsze zielone centrum danych w Los Angeles – redukując emisję dwutlenku węgla o ponad 2000 ton rocznie. I Hosting A2 zapewnia Green Hosting FutureServe, współpracując z Carbonfund.org od 2007 roku.

Hosting budżetu:

InterServer
FastComet
Hostinger

interserver-2019
I na koniec (oprócz ceny), wciąż istnieje kilka świetnych opcji hostingu dla tych, którzy mogą nie mieć dużo pieniędzy na hosting witryn. InterServer pozostaje świetnym budżetowym rozwiązaniem hostingowym. Możesz uzyskać wysokiej jakości hosting cPanel za jedyne 5 USD miesięcznie. A dzięki gwarancji blokady ceny płacisz tę samą kwotę w czasie odnowienia. FastComet to kolejna dobra opcja, w której nie musisz się martwić o wysokie stawki za odnowienie – płacisz tę samą cenę w czasie odnowienia. I z Hostinger, możesz zarejestrować się za mniej niż dolara miesięcznie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector