Zalecenia dotyczące hostingu w 2020 r

web-hosting-rekomendacje-2020


Witamy w nowej dekadzie lat 2020! A ponieważ w branży hostingowej wprowadzono wiele zmian, nadszedł czas, aby spojrzeć na nowy krajobraz usług hostingowych w naszym Zalecenia dotyczące hostingu na rok 2020.

Shared Hosting

hosting inmotion
Hosting dzielony jest nadal najpopularniejszy i kupowany przez właścicieli witryn. I w przeciwieństwie do lat temu, dzielony hosting jest znacznie bardziej wydajny i bezpieczny dzięki izolacji konta hostingowego. Możesz również uzyskać imponującą szybkość i wydajność strony z najlepszymi współdzielonymi dostawcami hostingu. Oto moje rekomendacje na 2020 rok.

 • Hosting A2
 • GreenGeeks
 • Hosting InMotion

Hosting A2, GreenGeeks i InMotion Hosting byłyby moimi najlepszymi rekomendacjami dotyczącymi wspólnego hostingu. InMotion Hosting znajduje się na szczycie list przebojów – oferuje wspaniałe funkcje, wydajność i wsparcie. GreenGeeks nie tylko pomaga chronić środowisko dzięki wiodącemu w branży ekologicznemu hostingowi, ale także wspólne plany hostingowe są odpowiednie dla wielu różnych rodzajów stron internetowych.

Hosting WordPress

Bluehost Web Hosting
WordPress jest zdecydowanie najważniejszym celem większości firm hostingowych w 2020 roku. Hosting WordPress jest tak ogromny, że w rzeczywistości musimy rozbić nasze rekomendacje na zarządzane i niezarządzane plany hostingowe WordPress. Dla większości właścicieli witryn (szczególnie początkujących) hosting niezarządzany jest z pewnością więcej niż wystarczający i stanowi lepszy wybór.

Jedną z zalet hostingu WordPress jest to, że wiele hostów internetowych oferuje teraz wspólne plany hostingowe, które faktycznie rywalizują z droższymi zarządzanymi planami hostingowymi WordPress.

 • Hosting A2
 • Bluehost
 • GreenGeeks

A2 Hosting nadal robi na mnie wrażenie dzięki środowisku WordPress zoptymalizowanemu pod kątem szybkości i bezpieczeństwa. A ich Turbo Hosting Plan jest jeszcze bardziej imponujący. Bluehost nadal wprowadza jeszcze więcej ulepszeń do swoich już godnych uwagi planów hostingowych WordPress. Zapewniają one jedną z najlepszych opcji dla nowych użytkowników WordPress, a także oferują projektowanie stron internetowych i pomoc SEO.

Zarządzany hosting WordPress

WP Engine WordPress Hosting
W przypadku większych lub krytycznych witryn WordPress hosting zarządzany nadal stanowi najlepszy wybór. A wybór zarządzanych opcji hostingu WordPress jest imponujący w 2020 roku. Aby zwiększyć szybkość witryny i ekspercką obsługę WordPress, rozważ tych najlepszych zarządzanych dostawców hostingu WordPress.

 • WP Engine
 • Liquid Web
 • Hosting InMotion

WP Engine i Liquid Web to moje absolutnie ulubione wybory do zarządzania hostingiem WordPress premium. WP Engine nieustannie wprowadza innowacje i ulepsza funkcje i usługi hostingowe WordPress. Na przykład, zyskujesz większą prędkość witryny dzięki Google Cloud Platform, darmowym motywom StudioPress, zabezpieczeniom klasy korporacyjnej i, oczywiście, ich doświadczonemu personelowi wsparcia dedykowanemu WordPressowi.

Zespół Liquid Web składa się z jednych z najlepszych specjalistów w dziedzinie WordPress. A teraz, dzięki współpracy z Nexcess, są w stanie zapewnić jeszcze wyższą wydajność i większą elastyczność.

Hosting eCommerce

Liquid Web WooCommerce Hosting
Oprócz WordPress, eCommerce jest drugim wielkim celem firm hostingowych w 2020 roku. Ponieważ sklepy internetowe mogą obejmować sprzedaż od zaledwie kilku produktów do dużych witryn eCommerce, które oferują mnóstwo produktów na sprzedaż, powinieneś być wyjątkowo selektywny przy wyborze hostingu.

 • Liquid Web
 • Hosting InMotion
 • Shopify

Do budowy sklepu internetowego dwie moje ulubione opcje to WooCommerce i Shopify – WooCommerce dla bardziej zaawansowanych witryn eCommerce i Shopify dla prostszych aplikacji do sprzedaży online.

Ponieważ WooCommerce opiera się na WordPress, sensowne jest, aby dla najlepszego doświadczenia z hostingiem WooCommerce, powinieneś rozważyć najlepszych dostawców hostingu WordPress. Liquid Web naprawdę przenosi WooCommerce na wyższy poziom, zapewniając większą szybkość (bardzo krytyczną dla stron eCommerce) i lepsze raportowanie. Podobnie jak Liquid Web podniosło Managed WordPress Hosting na nowy poziom, ustanowiły złoty standard dla Managed WooCommerce Hosting.

Jeśli szukasz szybszego rozwiązania od razu po wyjęciu z pudełka, aby szybko uruchomić witrynę eCommerce, to Shopify jest odpowiedzią. Mają kilka świetnych darmowych i premium motywów internetowych, które są odpowiednie dla wszystkich głównych kategorii sklepów internetowych.

Hosting VPS

Hosting InMotion VPS
Jeśli Twoja witryna zyskuje większy ruch i potrzebuje więcej zasobów, nadszedł czas, aby rozważyć aktualizację do VPS lub serwera dedykowanego. Hosting VPS daje wiele korzyści z hostingu dedykowanego przy znacznie niższych kosztach. Ponadto wielu hostów internetowych oferuje teraz zarządzany hosting VPS, co ułatwia korzystanie z niego, ponieważ nie wymaga to zbyt wiele konserwacji.

 • Hosting InMotion
 • Liquid Web

InMotion Hosting i Liquid Web zapewniają najbardziej imponujące plany zarządzania VPS Hosting. Wysokowydajny, wysokowydajny hosting VPS firmy InMotion łączy redundancję zasilaną w chmurze ze zoptymalizowanymi konfiguracjami, aby zapewnić znakomite wyniki. Tymczasem Liquid Web łączy również moc dedykowanego serwera i hostingu w chmurze, aby stworzyć VPS Hosting, który jest szybszy niż Amazon, Digital Ocean i Rackspace.

Dedykowane serwery

Hosting dedykowany Liquid Web
Chociaż hosting dedykowany jest najdroższym rodzajem planu hostingowego, jest to najlepsza opcja dla witryn korporacyjnych i na większą skalę.

 • Liquid Web
 • Hosting InMotion

Podobnie jak w przypadku VPS Hosting, Liquid Web i InMotion Hosting oferują niesamowitą gamę serwerów dedykowanych, z których możesz wybierać.

Zielony hosting

GreenGeeks Web Hosting
Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale branża hostingu jest jednym z największych trucicieli ze wszystkich – nawet rywalizującym z branżą lotniczą! Jednak niektóre z lepszych firm hostingowych odnotowały i obecnie aktywnie promują zielony hosting zarówno w swoich usługach hostingowych, jak i praktykach biznesowych.

Ale nie wszystkie zielone hostingi są takie same. Oto moje ulubione zielone opcje hostingu na rok 2020.

 • GreenGeeks
 • Hosting InMotion
 • HostPapa

GreenGeeks nadal jest standardem branżowym dla zielonego hostingu w 2020 roku. Ich zaangażowanie w 300% energii odnawialnej – partnerstwo z Bonneville Environmental Foundation i wykorzystanie energii wiatrowej to tylko część historii. To także jedna z najlepszych firm hostingowych.

InMotion Hosting i HostPapa są również najlepszymi zielonymi hostingami na rok 2020.

Kreator strony internetowej

Hosting Wix
Ponieważ w dzisiejszych czasach wiele osób chce szybszego i łatwiejszego sposobu na utworzenie strony, twórcy stron internetowych nadal są popularną opcją w 2020 roku. Chociaż istnieją zalety i wady korzystania z narzędzia do tworzenia witryn w przeciwieństwie do tradycyjnego hostingu, jeśli wszystko, czego naprawdę potrzebujesz to podstawowa witryna z zaledwie kilkoma stronami, dlatego warto rozważyć te opcje tworzenia witryn.

 • Wix
 • Idź Tato

Hosting budżetowy

InterServer Web Hosting
Chociaż niektórzy dostawcy hostingu podnieśli ceny, z przyjemnością dowiesz się, że w 2020 r. Nadal możesz uzyskać wysokiej jakości hosting po okazyjnych cenach. Jeśli budżet jest napięty, kluczem do zapamiętania przy zakupie hostingu jest to, że musisz wziąć pod uwagę nie tylko koszt początkowego okresu rejestracji, ale także koszt stawek odnowienia.

Oto dwie najlepsze opcje hostingu z okazji rok 2020.

 • InterServer
 • Hostinger

Dzięki gwarancji blokady ceny InterServer stawki za odnowienie są takie same, jak cena, którą płacisz na początku – co czyni je jedną z najlepszych opcji hostingu budżetu. Dzięki InterServer zyskujesz wspaniałe funkcje, usługi i wsparcie w niskich cenach.

Hostinger oferuje nie tylko bardzo niskie stawki rejestracji – tak niskie jak 0,80 miesięcznie, ale ich stawki odnowienia są niższe niż ceny wprowadzające większości innych firm hostingowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector