10 cenově dostupných webhostingových plánů na léto 2018

výhodný webhosting


Minulý měsíc společnost SiteGround oznámila, že zvyšují míru obnovy u svých plánů webhostingu. Stále si můžete koupit nový plán za zvýhodněné ceny, ale nárůst byl trochu překvapením. Nyní tento měsíc InMotion Hosting změnil ceny svých plánů Business Web Hosting. Ceny mírně zvýšily a již nenabízejí tříleté období. Nyní se můžete nejprve zaregistrovat na 1 nebo 2 roky. Stejně jako u serveru SiteGround nejsou nové ceny na serveru InMotion příliš vysoké a kvalitní webhosting, který přijímáte v obou společnostech, podle mého názoru určitě stojí za to, ale je pozoruhodné, že po letech, kdy zůstáváme stejné, nyní začínáme vidět zvýšení cen v průmyslu.

To však rozhodně neznamená, že na webhostingu neexistují žádné skvělé dohody, které můžete stále najít. Pokud hledáte cenově dostupný webhostingový plán pro svůj letní projektový web, zde je 10 výhodných webhostingových plánů stále můžete využít.

GreenGeeks

GreenGeeks

3,95 $ mo.

Na rozdíl od téměř každého jiného webového hostitele v současnosti GreenGeeks nabízí komplexní webhostingový plán, který vám umožní hostit více webů. A zatímco vaše obnovovací sazby jsou vyšší, počáteční cena je stále jen 3,95 $ mo. Nezapomeňte také, že u GreenGeeků získáváte také zelený webový hosting poháněný 300% obnovitelnou energií.

InterServer

InterServer

5,00 $ mo.

S InterServerem můžete získat webhostingový plán nabitý funkcemi za pouhých 5 $. Ještě lepší je, že vaše obnovovací sazby se nezvyšují a zaplatíte stejnou částku poté, co je vaše počáteční období zajištěno zárukou Price Lock společnosti InterServer..

iPage

iPage

1,99 $ mo.

Spolu s GreenGeeks je iPage další vzácnou webhostingovou společností, která stále nabízí jeden komplexní program hostingu s neomezenými nebo neměřenými zdroji. Nejlepší ze všeho je, že počáteční termín je jen 1,99 $ mo. Uvědomte si, že obnovovací sazby jsou vyšší, takže pokud je to možné, ujistěte se, že jsou uzamčeny dva nebo tři roky při nižší sazbě.

Rychlá kometa

FastComet

2,95 $ mo.

Fast Comet má nejen datová centra po celém světě, ale také obsahuje některé velmi působivé funkce včetně 45denní záruky vrácení peněz. A pokud jde o výhodný webhosting, musí být považovány za jeden z nejlepších obchodů. Můžete získat jejich jediný web hosting za pouhých 2,95 $ mo. a jejich hostingový plán pro více stránek za 5,95 $. Nejlepší ze všeho je, že nedochází k žádnému navýšení ceny! Platíte stejné ceny (tj. 2,95 $ a 5,95 $).

HostGator

HostGator

2,95 $ mo.

HostGator je určitě jedním z více známých, zavedených webových hostitelů, který nabízí mnoho webhostingových služeb. Pokud potřebujete hosting jednoho webu, můžete získat jejich plán hatchlingu pouze za 2,95 $ mo. Pokud potřebujete hostovat více webových stránek, jejich plán Baby je pouze 3,95 $ mo. Opět mějte na paměti, že míra obnovení hostGator je vyšší.

Bluehost

Bluehost

2,95 $ mo.

Bluehost je na seznamu WordPress.org doporučeném pro hostování WordPress. Ale také získáte kvalitní hosting cPanel pro všechny typy webových stránek. Pokud potřebujete hosting pouze pro jeden web, můžete získat základní plán Bluehostu za pouhých 2,95 $. Uvědomte si, že stejně jako jejich partnerská společnost EIG, společnost iPage, jsou míry obnovy vyšší.

Namecheap

Namecheap

2,88 $ mo.

S názvem jako Namecheap byste očekávali nízké ceny. A ve skutečnosti můžete získat doménová jména i webhosting za velmi nízké ceny. Díky Nameleapovu hvězdnému plánu můžete hostit až 3 weby za pouhých 2,88 $. A cena je ještě nižší, pokud se zaregistrujete na jeden rok.

Pojď tati

Pojď tati

2,99 $ mo.

Ano, GoDaddy je největším registrátorem domén a v poslední době hodně propagují svůj produkt pro tvorbu webových stránek GoCentral. Mají však k dispozici mnoho dalších produktů a služeb – včetně dostupného webhostingu. Jejich hostingový plán Economy je pouze 2,99 $ mo., Zatímco jejich Deluxe hosting plán pro více stránek je jen 4,99 $ mo. Poplatky za obnovení jsou 7,99 $ mo. respektive 10,99 $.

HostPapa

HostPapa

3,95 $ mo.

HostPapa nemusí být nejznámějším poskytovatelem hostingu, ale má velmi působivý seznam funkcí, které lze využít pro mnoho různých typů webových stránek. A v současné době můžete získat jejich Business Hosting plán za pouhých 3,95 $ mo.

Hostinger

Hostinger

2,15 $ mo.

Hostinger se rozhodně zaměřuje na poskytování levného, ​​ale kvalitního webhostingu pro své zákazníky. Můžete získat hosting jednoho webu za pouhých 2,15 $ mo. a neomezený hosting webových stránek za pouhých 3,49 $ mo. A ačkoli míry obnovy jsou o něco vyšší, jsou nižší než u většiny ostatních společností poskytujících webhosting.

Další webhostingové nabídky naleznete na naší speciální slevové stránce

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map