10 lacných plánov hostenia na leto 2018

bargain-web-hosting


Minulý mesiac spoločnosť SiteGround oznámila, že vo svojich plánoch webhostingu zvyšujú mieru obnovenia. Nový program si stále môžete kúpiť za zľavnené ceny, ale nárast bol trochu prekvapením. Teraz tento mesiac InMotion Hosting zmenil ceny svojich plánov Business Web Hosting. Ceny mierne zvýšili a už neponúkajú trojročné obdobie. Teraz sa môžete najprv prihlásiť na 1 alebo 2 roky. Rovnako ako v prípade služby SiteGround nie sú nové ceny v službe InMotion príliš vyššie a kvalitný webhosting, ktorý prijímate v oboch spoločnostiach, určite stojí za to, podľa môjho názoru to stojí za zmienku, ale je pozoruhodné, že po rokoch, keď zostávame rovnaké, teraz začíname vidieť zvýšenie cien v priemysle.

To však určite neznamená, že na webhostingu nie sú žiadne skvelé dohody, ktoré stále nájdete. Ak hľadáte cenovo dostupný webhostingový plán pre webovú stránku letného projektu, tu je 10 lacných plánov webhostingu stále môžete využívať.

GreenGeeks

GreenGeeks

3,95 dolárov mo.

Na rozdiel od takmer všetkých ostatných webových hostiteľov v súčasnosti ponúka GreenGeeks komplexný webhostingový plán, ktorý vám umožní hostiť viacero webových stránok. A keď sú vaše sadzby obnovenia vyššie, počiatočná cena je stále len 3,95 dolára. Nezabudnite tiež, že so službou GreenGeeks získavate aj zelený webový hosting poháňaný 300% obnoviteľnou energiou.

InterServer

InterServer

5,00 dolárov mes.

S InterServerom môžete získať webhostingový program nabitý funkciami len za 5 dolárov. Ešte lepšie je, že sa vaše miery obnovenia nezvyšujú a zaplatíte rovnakú sumu po tom, čo je počiatočné obdobie doplnené zárukou ceny InterServera..

iPage

iPage

1,99 mil.

Spolu so spoločnosťou GreenGeeks je spoločnosť iPage ďalšou vzácnou webhostingovou spoločnosťou, ktorá stále ponúka jeden komplexný plán hostenia s neobmedzenými alebo nemeranými zdrojmi. Najlepšie zo všetkého je, že počiatočná termínová cena je len 1,99 dolárov mesačne. Majte na pamäti, že miera obnovenia je vyššia, takže ak je to možné, nezabudnite uzamknúť na dva alebo tri roky pri nižšej miere.

Rýchla kométa

FastComet

2,95 dolárov mes.

Fast Comet má nielen dátové centrá na celom svete, ale obsahuje aj niektoré vysoko pôsobivé funkcie vrátane 45-dňovej záruky vrátenia peňazí. A pokiaľ ide o výhodný webhosting, musia sa považovať za jeden z najlepších obchodov. Môžete získať ich jediný web hosting iba za 2,95 dolárov mesačne. a ich hostingový plán pre viac stránok za 5,95 dolárov. Najlepšie zo všetkého je, že nedochádza k obnoveniu zvyšovania cien! Platíte rovnaké ceny (t. J. 2,95 $ a 5,95 $).

Hostgator

Hostgator

2,95 dolárov mes.

HostGator je určite jedným z najznámejších, zavedených webových hostiteľov, ktorý ponúka veľa služieb webhostingu. Ak potrebujete hosting jedného webu, môžete získať ich plán hatchlingu iba za 2,95 dolárov mesačne, a ak potrebujete hosting viacerých webových stránok, ich plán pre deti je iba 3,95 dolárov za mesiac. Nezabudnite, že miera obnovenia hostgátora je vyššia.

Bluehost

Bluehost

2,95 dolárov mes.

Bluehost je na zozname WordPress.org odporúčanom pre hosťovanie WordPress. Získate tiež kvalitný hosting cPanel pre všetky typy webových stránok. Ak potrebujete hosting iba pre jednu stránku, potom môžete získať základný plán spoločnosti Bluehost iba za 2,95 dolárov. Uvedomte si, že rovnako ako ich partnerská spoločnosť Eage s internetovým serverom iPage, miera obnovenia je vyššia.

Namecheap

Namecheap

2,88 $ mo.

S názvom ako Namecheap by ste očakávali nízke ceny. A v skutočnosti môžete získať doménové mená aj webhosting za veľmi nízke ceny. S programom Nameleap Stellar môžete hostiť až 3 webové stránky za pouhých 2,88 USD. Cena je dokonca nižšia, ak sa zaregistrujete na obdobie jedného roka.

Choď oci

Choď oci

2,99 dolárov mes.

Áno, GoDaddy je tam najväčší registrátor domén a v poslednej dobe veľa propaguje svoj produkt na tvorbu webových stránok GoCentral. Majú však k dispozícii mnoho ďalších produktov a služieb – vrátane cenovo dostupného webhostingu. Ich hostingový plán pre ekonomiku je iba 2,99 dolára, zatiaľ čo ich luxusný hostingový plán pre viac stránok je iba 4,99 dolárov. Poplatky za obnovenie sú 7,99 dolárov mesačne. respektíve 10,99 dolárov.

HostPapa

HostPapa

3,95 dolárov mo.

HostPapa nemusí byť najznámejším poskytovateľom hostingu, ale má veľmi pôsobivý zoznam funkcií, ktoré je možné využiť pre mnoho rôznych typov webových stránok. A v súčasnosti môžete získať obchodný plán za pouhých 3,95 dolárov.

Hostinger

Hostinger

2,15 mil.

Hostinger sa rozhodne zameriava na poskytovanie lacného, ​​ale kvalitného webhostingu pre svojich zákazníkov. Môžete získať hosting jedného webu iba za 2,15 USD. a neobmedzený hosting webových stránok iba za 3,49 dolárov. A hoci miera obnovenia je o niečo vyššia, sú nižšie ako vo väčšine ostatných spoločností poskytujúcich webhosting.

Ďalšie ponuky webhostingu nájdete na našej stránke so špeciálnymi zľavami

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map