10 webových hostiteľov na pozeranie v roku 2018

web-hosts-to-hodinky-in-2018


2018 sľubuje byť ďalším veľmi zaujímavým a zaujímavým rokom pre webhosting. V tomto článku pokračujeme v našej snahe pomôcť tým z vás, ktorí chcú dosiahnuť svoj cieľ, ktorým je uvedenie tohto webu do prevádzky v tomto roku. Ak ste pripravení okamžite začať svoj webový projekt, odporúčame vám pozrieť si môj príspevok k našim webhostingovým odporúčaniam na rok 2018. Ak však nie ste pripravení začať hneď teraz, ale vedzte, že budete potrebovať webhosting nejaký čas počas tohto roka, tu je 10 webových hostiteľov, ktoré stoja za to sledovať.

Hosting A2

a2-hosting
Rok 2017 bol pre A2 Hosting a jeho zákazníkov skvelým rokom. Okrem rozšírených umiestnení dátových centier spoločnosť A2 Hosting odhalila aj tieto skutočnosti:

 • Zadarmo zašifrujme SSL certifikáty
 • Podpora protokolu QUIC
 • Nová funkcia pre vývojárov
 • Partnerstvo so spoločnosťou Sucuri s cieľom ponúknuť pridanú bezpečnosť webových stránok

A rok 2018 vyzerá ako ďalší úžasný rok pre hosting A2! Momentálne testujem novú funkciu hostenia A2, ktorá keď bude pripravená, umožní im, aby zvýšili latku pre ostatných webových hostiteľov.

Bluehost

Bluehost
V roku 2017 Bluehost skutočne vykonal niekoľko vylepšení a vylepšení v oblasti svojich webhostingových služieb. Aj keď sú súčasťou skupiny Endurance International Group, Bluehost zostáva na zozname odporúčaní pre webový hosting WordPress.org..

zotrvačník

zotrvačník
Už nejaký čas sme boli ohromení hostingom WordPress spoločnosti Flywheel. Jedinou otázkou bolo, či sú pripravení prijať väčších a zavedených spravovaných poskytovateľov hostingu WordPress? Flywheel nás minulý rok skutočne ohromil množstvom významných vylepšení. Medzi ich vývojové nástroje WordPress napríklad patrí inscenovanie, klonovanie stránok a plány – ktoré sa majú použiť ako štartovacie súpravy pre vaše budúce projekty webových stránok. A tešíme sa na oveľa viac z Flywheel v roku 2018.

Choď oci

Choď oci
Pretože GoDaddy stále zostáva takým veľkým subjektom, pokiaľ ide o doménové mená a webhosting, GoDaddy musí byť zaradený do akéhokoľvek zoznamu sledovaných webhostingov. Obzvlášť nás zaujíma, ako v roku 2018 postupujú ich tvorcovia webových stránok GoCentral a hostingové balíčky WordPress.

GreenGeeks

GreenGeeks
Po celé roky bol GreenGeeks lídrom v oblasti ekologického webhostingu. A minulý rok predstavili vylepšenú hostingovú platformu, ktorá obsahovala množstvo významných vylepšení. Pozrite sa na môj článok tu. Už v roku 2018 spoločnosť GreenGeeks vydala svoju novú funkciu ochrany WordPress Protect, ktorá poskytuje vyššiu bezpečnosť pred útokmi hrubou silou. Bol som tiež informovaný o tom, že v roku 2018 budú zavedené nové vylepšenia a vylepšenia, ktoré GreenGeeks uvedie na trh. Zostaňte naladení.

InMotion Hosting

INMOTION-hosting
Skvelá webhostingová spoločnosť nie je spokojná s ponúkaním skvelých produktov a služieb dnes. Neustále sa snažia poskytovať svojim zákazníkom vylepšené služby a hosting balíčkov. Vždy to tak bolo v prípade hostenia InMotion. V roku 2017 sa spustil ich vynikajúci Managed WordPress Hosting. Pozrite si moju recenziu. A keď som sa tento mesiac stretol s ľuďmi z InMotion začiatkom tohto mesiaca, viem, že na rok 2018 sa plánujú ďalšie zaujímavé veci. Zostaňte naladení na ďalšie podrobnosti.

Kvapalný web

kvapalina-web
Liquid Web posunul spravovaný webhosting na úplne novú úroveň. Liquid Web, ktorý poskytuje špičkové riešenia pre dedikované servery, VPS, Cloud Hosting a Managed WordPress, stanovil nový štandard pre spravované služby. Tím Liquid Webu naďalej svieti ako WordPress Evangelist, Chris Lema a Development Expert Jason Cosper, ktorý sa k Liquid Web pripojil minulý rok. V roku 2018 Liquid Web okrem iných nových funkcií pridáva do svojich spravovaných služieb elektronický obchod.

SiteGround

Siteground
Každý rok je SiteGround jedným z lídrov v inováciách a vylepšeniach služieb webhostingu. A očakávam, že to bude pokračovať aj v roku 2018. V nedávnej dobe spoločnosť SiteGround otvorila nové dátové centrá, zvýšila bezpečnosť a dokonca aktualizovala celú svoju platformu zdieľaného hostingu? Ak potrebujete cenovo dostupný riadený hosting, odporúčame vám, aby ste si na webe SiteGround určite ponechali karty.

Web Hosting Hub

web-hosting-húb
Rovnako ako ich sesterská spoločnosť InMotion Hosting, aj webhostingové centrum sa neustále snažilo ponúkať svojim zákazníkom lepšie a lepšie služby. A ako som už spomenul vyššie, nedávno som sa stretol s ľuďmi z centra InMotion / Web Hosting Hub, kde som bol informovaný o úžasných vylepšeniach, ktoré sa majú uskutočniť tento rok. V skutočnosti môže byť na webe Hub ešte viac aktivít ako s programom InMotion, ale to sa ešte len uvidí. Ak ste na trhu s hosťovaním bloggerov v roku 2018, sledujte Web Hosting Hub.

WP Engine

wp-engine
Aj keď sme tento zoznam usporiadali v abecednom poradí, ak by sme sa mali zoradiť podľa poradia, musel by som v roku 2018 umiestniť WP Engine na začiatok zoznamu webových hostiteľov, aby som ho mohol sledovať. WP Engine by mal vďaka tomuto vynikajúcemu pokroku v inovácii technológie WordPress venovať pozornosť všetkým tento rok!

Spoločnosť WP Engine, ako líder v oblasti Managed WordPress Hosting, nás nikdy nesklamala, pretože neustále rozširuje nové funkcie a služby na zlepšenie výkonu webových stránok WordPress. Minulý rok vydali svoje Centrum riešení – online zdroj doplnkov, aplikácií a ďalších služieb, ktoré majú používateľom WordPress pomôcť. V roku 2018 vyhľadajte WP Engine, ktorý sa zameria na progresívne webové aplikácie, ako aj na digitálny zážitok z WordPress.

10 webových hostiteľov na pozeranie v roku 2018

(V abecednom poradí)

1. A2 Hosting
2. Bluehost
3. Zotrvačník
4. GoDaddy
5. GreenGeeks
6. InMotion Hosting
7. Tekutý web
8. SiteGround
9. Web Hosting Hub
10. Motor WP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map