Ujistěte se, že vaše podnikání Web Hosting zahrnuje tyto funkce

základní funkce pro obchodní hostování


Každé podnikání potřebuje web. Jak ale odlišujete svůj web od zbytku konkurence? I když je dnes snadnější než kdykoli dříve vytvořit svou online přítomnost, při vytváření firemního webu nemůžete jen plácnout několik odstavců a pár fotek a očekávat, že budete mít vítěze. Potřebujete kvalitní obsah. Ale i za tím či dříve existuje řada základních prvků, které potřebujete k udržení úspěšného obchodního webu. Pojďme se na ně podívat zde.

10 základních prvků hostingu pro úspěšný obchodní web

1. Obchodní hardware
Vaše webové servery by měly zahrnovat pevné disky (SSD) a vhodné zdroje (paměť, jádra CPU, úložiště RAID), aby poskytovaly rychlý a spolehlivý hosting pro vaše firemní webové stránky..

2. Optimalizované prostředí mezipaměti
Rychlost webových stránek je zvláště důležitá pro obchodní weby. Mírné zpoždění může vést k tomu, že váš potenciální zákazník klikne na některého z vašich konkurentů. Chcete-li zajistit, aby se váš web načítal rychle a poskytoval lepší zážitek pro vaše návštěvníky, ujistěte se, že váš webhostingový plán obsahuje speciální patentovanou nebo optimalizovanou technologii, která poskytuje ukládání do mezipaměti pro urychlení načítání webové stránky.

3. Automatické zálohování dat
Přestože byste měli vždy provádět vlastní zálohy dat, abyste byli na bezpečné straně, váš hostitel by měl poskytovat automatické denní zálohy dat na vašem webu. U podnikového webu byste se navíc měli ujistit, že existuje dostatečný počet záložních kopií, ze kterých si můžete vybrat verzi, kterou chcete obnovit. Preferujeme nejméně 30denní záložní protokol.

4. Proaktivní bezpečnost
Kromě zálohování webových stránek by měl být podnikový web také chráněn před škodlivými útoky pomocí funkcí, jako je zmírnění DDoS a proaktivní zabezpečení, jako je skenování malwaru.

5. Neomezené úložiště a šířka pásma
Úložiště a šířka pásma obvykle nepředstavují v dnešní době mnoho problémů. Protože se však vaše firma může náhle rozjet a stát se velmi populární, nikdy se nebudete muset starat o překročení limitů úložiště nebo přenosu dat. Naštěstí mnoho webhostingových plánů nyní tuto funkci zahrnuje.

6. Softwarové aplikace
Stejně jako existuje mnoho různých typů podniků, existuje velké množství softwarových aplikací, z nichž si můžete vybrat pro vytvoření svého firemního webu. Možná budete také chtít vyzkoušet různé webové platformy, abyste zjistili, která z nich je pro vaše zákazníky nejlepší. Váš webhostingový plán obvykle zahrnuje řadu softwarových možností. Doporučujeme však hledat hostovací plán cPanel, který obsahuje instalační program Softaculous. Tyto plány webhostingu obvykle zahrnují stovky softwarových aplikací.

7. Responzivní zákaznická podpora
Zákaznická podpora je jednou z nejdůležitějších částí vašeho webhostingového plánu. A pokud máte firemní web, určitě chcete rychlý přístup k týmu zákaznické podpory vašeho hostitele a pohotovou pomoc. Ujistěte se, že váš hostingový plán zahrnuje možnosti podpory telefonu, e-mailu a živého chatu.

8. Neomezený e-mail
E-mail je stále nejúčinnějším způsobem marketingu firmy. Váš firemní webhostingový plán by měl zahrnovat neomezené e-mailové funkce, jako je počet účtů a zpráv. Filtrování nevyžádané pošty nebo ochrana také mohou pomoci přinejmenším snížit počet nepříjemných nevyžádaných e-mailů.

9. SSL certifikáty
SSL již není luxusním nebo volitelným prvkem. Všechny firemní weby by měly používat https, protože Google a webové prohlížeče nyní označují tyto weby bez SSL jako nezabezpečené. I když si můžete zakoupit certifikát SSL od svého webového hostitele, řada plánů webhostingu nyní zahrnuje zdarma Pojďme šifrovat SSL certifikáty. A také je pro vás nainstalují.

10. Marketing vyhledávačů
I když můžete práci dělat sami, některé plány webhostingu budou zahrnovat vyhledávač a inzerce vyhledávačů jako bonus. Tato další pomoc s organickým a placeným vyhledáváním může pomoci při propagaci vašeho webu.

Mnoho webových hostitelů tvrdí, že mají obchodní webhosting. Skutečný obchodní webhostingový plán by však měl obsahovat výše uvedené funkce. Pokud v současné době nakupujete správný obchodní webhostingový plán, ujistěte se, že tyto položky máte, než se zaregistrujete pro tento hostingový plán.

Podívejte se na našeho průvodce pro web Small Business Web Hosting zde

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map