Výber webhostingu v roku 2019

vyberá-web-hosting


Ak chcete tento webový projekt dokončiť v roku 2019, jedným z prvých krokov, ktoré musíte urobiť, je rozhodnúť sa, aký typ webhostingu budete potrebovať. Krajina webhostingu sa v priebehu rokov definitívne vyvinula, takže sa musíme znovu pozrieť, ako by ste mali ísť pri výbere hostingu v roku 2019.

Web Hosting, rovnako ako väčšina ostatných, sa neustále vyvíja – rovnako ako kritériá pre hodnotenie a výber správneho hostingu pre vaše webové stránky. Dostanem kop z čítania článkov, ktoré stále uvádzajú iba zoznam toho, čo považujem za pôvodné funkcie, ako to, čo by ste mali hľadať pri výbere webhostingu. Keďže web je veľmi odlišné miesto, ako to bolo pred niekoľkými rokmi, som presvedčený, že pri zvažovaní, ktorá webhostingová spoločnosť a webhostingový plán je pre vás najvhodnejší, je potrebné zaujať aktualizovaný prístup..

Tu sú moje odporúčania, čo treba hľadať a čo by ste mali zvážiť pri výbere webhostingu v rokoch 2018 a 2019. Poďme sa pozrieť na funkcie, ktoré mohli byť v minulosti kritické, spolu s tým, čo by ste mali zvážiť namiesto toho vo svojich vyhľadávanie webhostingov dnes. Teraz majte na pamäti, že niektoré z funkcií, ak nie všetky, ktoré sme v rámci webhostingového plánu hľadali, sú stále dôležité. Vo väčšine prípadov sú však teraz vylepšené alebo rozšírené funkcie, na ktoré sa pri vyhľadávaní webhostingu skutočne potrebujete viac sústrediť.

7 Úvahy pri výbere webhostingu

Tu je to, čo sme hľadali v minulosti a čo odporúčam, aby ste teraz hľadali.

potom:
Percentá dostupnosti siete a servera

teraz:
Miesta dátového centra

V dnešnej dobe väčšina webhostingových spoločností ponúka až 99%, 99,9% alebo dokonca 100% záruku dostupnosti. Ale zároveň to boli také druhy čísel, ktoré by ste mohli hľadať, realita je taká, že teraz je bežné, že webhosting ponúka tento druh záruky. Čo to však v skutočnosti znamená, je to, že ak váš hosting klesne o viac ako stanovené percento, jednoducho dostanete vrátenú alebo pripísanú sumu. Stuff nastane a raz za čas vaše stránky môžu byť na chvíľu na chvíľu, ale ak si vyberiete jednu z viac zavedených a vyššie hodnotené hosting spoločnosti, mali by ste byť v poriadku.

Namiesto toho by som vám odporučil zvážiť, kde sa nachádzajú konkrétne dátové centrá vášho potenciálneho webhostingu. Poloha vášho dátového centra hrá dôležitú súčasť rýchlosti vašich webových stránok a nemala by sa prehliadať. V ideálnom prípade chcete, aby vaša webhostingová spoločnosť mala viacero dátových centier (umiestnených po celom svete), z ktorých si môžete vybrať.

Takže zatiaľ čo záruky dostupnosti sú pekné, dnes je kľúčom k úspešnej webovej stránke rýchlosť. Vzhľadom k tomu, že najlepšie webhostingové spoločnosti sú veľmi podobné, pokiaľ ide o časy prevádzky, zamerajte sa viac na svoju ponuku dátových centier.

potom:
Hardvérové ​​a technické špecifikácie

teraz:
Vlastná technológia vyrovnávacej pamäte

Aj keď hostingové spoločnosti môžu stále uvádzať typy serverov, procesorov, pamäte a špecifikácie úložiska, ktoré získate pri ich hostovaní, realita je taká, že špičkové webhostingové spoločnosti tam používajú v podstate rovnaký typ hardvéru, či už hovoríte o spoločnosti Dell. Servery, Intel atď. Môžu existovať určité variácie, ale opäť, ak si vyberiete dobre zavedeného webhostingu, získavate podobné špecifikácie z väčšiny miest.

V záujme zvýšenia rýchlosti by ste sa v týchto dňoch mali skutočne zamerať na to, aký typ, ak vôbec nejaká, vlastní technológia ukladania do vyrovnávacej pamäte obsahuje webhosting. Špičkový mechanizmus ukladania do vyrovnávacej pamäte môže výrazne urýchliť načítanie webových stránok, čo umožňuje oveľa lepšiu skúsenosť používateľov. V kombinácii so sieťou na doručovanie obsahu (CDN) môže vaša technológia ukladania do vyrovnávacej pamäte poskytnúť ešte lepšie výsledky.

potom:
Hosting WordPress

teraz:
Proaktívna a vylepšená podpora WordPress

Tam, kde bol hosting WordPress jednou z funkcií, ktorú by ste mohli hľadať, pretože služba WordPress sa stala tak populárnou, všetci weboví hostitelia teraz poskytujú určitý typ hostenia WordPress. Nie je to otázka, zahŕňa váš webhosting hosting WordPress, ale aký druh hostenia WordPress získate? Poskytuje webový hostiteľ proaktívnu a vylepšenú podporu WordPress?

Okrem odbornej pomoci s programom WordPress by ste tiež mali hľadať prostredie WordPress, ktoré je optimalizované pre rýchlosť a bezpečnosť. A ešte trochu ďalej môžete hľadať spravované funkcie hostenia WordPress, ako sú napríklad zálohy webových stránok a automatické aktualizácie.

Ak potrebujete konkrétnejšiu pomoc pri výbere hostenia WordPress, prečítajte si môj článok o odporúčaní hostenia WordPress.

potom:
Zákaznícka podpora

teraz:
Zákaznícka podpora Prístup a čas odozvy

Zákaznícka podpora je stále jednou z najdôležitejších častí vášho webhostingu. Podpora už nie je prijateľná, ale len na obmedzený počet hodín alebo prostredníctvom jedného alebo dvoch kanálov. Už nie je prijateľné poskytovať telefonickú podporu. V týchto dňoch musíte zaistiť, aby váš webový hostiteľ poskytoval viac možností podpory – a tím podpory, ktorý je k dispozícii 24/7/365.

Dôrazne odporúčame zvoliť webového hostiteľa, ktorý obsahuje podporu 24 × 7 prostredníctvom telefónu, e-mailu, lístka podpory a živého rozhovoru. Ďalej môžete nájsť aj niektoré hostingové spoločnosti, ako napríklad InMotion Hosting, ktoré poskytujú podporu prostredníctvom Skype.

potom:
Webové aplikácie

teraz:
Tvorcovia webových stránok

Bývalo to tak, že okrem systémov na správu obsahu, ako sú WordPress, Drupal a Joomla, by ste mohli hľadať hostingový plán cPanel, ktorý zahŕňal všetky webové aplikácie dostupné z tohto rozhrania. Avšak v dnešnej dobe veľa nakupujúcich webhostingu hľadá rýchle a jednoduché webové stránky. A s úspechom webových spoločností, ako sú Wix a SquareSpace, mnoho spoločností poskytujúcich webhostingové služby teraz ponúka tvorcom webových stránok svoj hosting.

Napríklad A2 Hosting, GreenGeeks a HostGator sú len niektoré z webových hostiteľov, ktorí do svojej zostavy nedávno pridali tvorcov webových stránok. A pre používateľov WordPress zahrnoval InMotion Hosting webhosting BoldGrid so svojimi plánmi hostenia na pár rokov.

potom:
Zabezpečenie webového servera

teraz:
Zabezpečenie webových stránok

Bezpečnosť bola, je a vždy bude veľkým faktorom úspechu alebo neúspechu webhostingu. Aj keď sa zameranie zabezpečenia predtým zameriavalo na úrovni servera, v týchto dňoch je dôležité rozpoznávať a riešiť bezpečnosť na úrovni webových stránok alebo webových aplikácií..

Napríklad, aj keď funkcie ako antivírusová kontrola a monitorovanie servera sú stále dôležité, mali by ste hľadať ochranu DDoS, ako aj bezplatné certifikáty SSL. A kvôli maximálnej ochrane webových stránok by ste mali hľadať aj možnosti zabezpečenia webových stránok, ako sú možnosti od spoločnosti Sucuri, ktoré v súčasnosti ponúka množstvo webových hostiteľov..

potom:
Extra zadarmo

teraz:
Spravované služby

V minulosti ste si mohli prezrieť webhostingový plán, aby ste zistili, aké ďalšie funkcie alebo zadarmo boli zahrnuté. Tieto položky môžu zahŕňať reklamné kredity, marketingové služby alebo softvérové ​​aplikácie. Niektoré hostingové spoločnosti síce tieto zahŕňajú, ale nie sú také bohaté, aké boli kedysi. A čo je dôležitejšie, tieto bezplatné bonusy nie sú v skutočnosti to, čo vám odporúčam, aby ste hľadali, ak máte záujem o bonusové funkcie. Namiesto toho by ste sa v týchto dňoch mali skutočne zamerať na to, či sú do vášho plánu hostenia zahrnuté aj všetky spravované funkcie hostingu.

Spravované funkcie hostingu, či už zahŕňajú automatické aktualizácie, automatické zálohovanie, proaktívne funkcie zabezpečenia atď., Pomáhajú nielen efektívne udržiavať fungovanie vášho webu, ale môžu vám tiež uvoľniť čas, takže sa môžete sústrediť na svoje podnikanie, vytvárať viac obsahu alebo tráviť čas inými projektmi.

Výber webhostingu: konkrétne odporúčania

Tu je niekoľko konkrétnych odporúčaní pre váš webhosting založený na vašej úrovni skúseností a požiadavkách na webové stránky.

Vstupná úroveň: Webové stránky vytvorené pre vás

Ľudia, ktorí nemajú skúsenosti s webovými stránkami alebo technickými znalosťami, často požadujú najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako uviesť web do prevádzky. Tu pravdepodobne budete chcieť pozrieť na jednu z možností nástroja na tvorbu webových stránok, kde môžete do sprievodcu vytvárajúceho webové stránky zadať niektoré základné informácie a vygenerovať svoje webové stránky. Tvorca webových stránok je tiež dobrý nápad, ak skutočne potrebujete online brožúru alebo základnú webovú stránku. Dve dobré možnosti sú:

Wix.com

GoDaddy GoCentral

Začiatočníci s určitými skúsenosťami: Tvorcovia webových stránok a jednoduché rozhrania

Ďalšia skupina hostingových plánov je určená tým, ktorí majú trochu skúseností, stále chcú jednoduchý spôsob vytvorenia svojich webových stránok, ale chcú trochu väčšiu kontrolu. Pre týchto nakupujúcich by som vám odporúčal pozrieť sa na:

iPage

Bluehost

IPage aj Bluehost majú užívateľsky prívetivé rozhrania a poskytujú vám možnosti použitia nástroja na tvorbu stránok na jednoduché vytvorenie vašich webových stránok alebo pomocou systému na správu obsahu, napríklad WordPress. Bluehost je ideálny pre začínajúcich používateľov WordPress.

Skúsení vlastníci webových stránok: Rozšírené možnosti a možnosti inovácie

Pre tých z vás, ktorí majú skúsenosti s vytváraním webových stránok a majú určité technické znalosti, budete chcieť mať plán hostenia, ktorý obsahuje niektoré pokročilé možnosti, ako aj možnosť inovácie v budúcnosti. Napríklad obchodníci, podnikatelia a dôvtipní blogeri, ktorí potrebujú vytvoriť viac stránok, by mohli mať úžitok, keď sa pozrieme na:

Web Hosting Hub

GreenGeeks

Web Hosting Hub a GreenGeeks ponúkajú neobmedzený hosting domén a množstvo softvérových aplikácií, ktoré môžete použiť na zvýšenie funkčnosti svojich webových stránok. A obidve tieto hostingové spoločnosti ponúkajú pokročilejšie balíky, ak by ste v budúcnosti potrebovali viac energie.

Vlastníci firemných webových stránok: Vylepšené technické funkcie pre elektronický obchod a firmy

Obchodné a elektronické webové stránky vyžadujú okrem špičkového hardvéru a podpory aj niektoré jedinečné funkcie. Mnoho spoločností poskytujúcich webhosting propaguje obchodné plány hostingu, ale určite by som vám navrhol zvážiť:

InMotion Hosting

Hosting A2

InMotion Hosting aj A2 Hosting zahŕňajú výkon, výkon a funkcie podpory, ktoré musia mať všetky obchodné weby. Ako niekto, kto je zákazníkom oboch spoločností už roky, mám určite pocit, že InMotion a A2 sú vynikajúcou voľbou.

Enterprise Level: VPS a dedikované servery

A nakoniec, pre najnáročnejšie webové stránky, ktoré potrebujú výkon na podnikovej úrovni, sa musíte pozrieť na plány VPS a dedikované servery. Pri kúpe vyhradeného servera alebo plánu servera VPS musíte zvážiť niekoľko ďalších faktorov. Ak si myslíte, že potrebujete túto úroveň energie a spracovania, odporúčam vám pozrieť sa na:

Kvapalný web

InMotion Hosting

Liquid Web aj InMotion majú množstvo vynikajúcich VPS a vyhradených hostingových plánov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map