Zaručte svoje podnikanie Web Hosting Zahŕňa tieto funkcie

nevyhnutný-business-hosting-funkcie


Každé podnikanie potrebuje webovú stránku. Ako však rozlíšite svoje stránky od zvyšku konkurencie? V súčasnosti je vytvorenie vašej online prítomnosti jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Pri vytváraní firemných webových stránok však nemôžete len zabaliť niekoľko odsekov a pár fotiek a očakávať, že získate víťaza. Potrebujete kvalitný obsah. Ale aj napriek tomu alebo ešte predtým, existuje niekoľko základných prvkov, ktoré potrebujete na udržanie úspešnej obchodnej webovej stránky. Poďme sa na niektoré pozrieť tu.

10 základných prvkov hostenia pre úspešné obchodné webové stránky

1. Firemný hardvér
Vaše webové servery by mali obsahovať pevné disky (SSD) a vhodné zdroje (pamäť, jadrá CPU, úložisko RAID), aby poskytovali rýchly a spoľahlivý hosting pre vaše obchodné webové stránky..

2. Optimalizované prostredie vyrovnávacej pamäte
Rýchlosť webových stránok je mimoriadne dôležitá pre obchodné weby. Mierne oneskorenie môže viesť k tomu, že potenciálny zákazník klikne na niektorého z vašich konkurentov. Ak chcete zaistiť, aby sa váš web načítal rýchlo a poskytoval svojim návštevníkom lepší zážitok, nezabudnite na to, že váš webhostingový plán obsahuje špeciálnu proprietárnu alebo optimalizovanú technológiu, ktorá poskytuje ukladanie do vyrovnávacej pamäte na urýchlenie načítania webových stránok..

3. Automatické zálohovanie údajov
Aj keď by ste mali vždy vykonávať svoje vlastné zálohovanie údajov, aby ste boli na bezpečnej strane, váš webový hostiteľ by mal poskytovať automatické denné zálohovanie údajov z vašich webových stránok. V prípade firemnej webovej stránky by ste sa mali uistiť, že existuje dostatočný počet záložných kópií, z ktorých si môžete vybrať verziu, ktorú chcete obnoviť. Preferujeme zálohový denník s trvaním najmenej 30 dní.

4. Proaktívna bezpečnosť
Okrem zálohovania webových stránok by mala byť vaša firemná stránka tiež chránená pred škodlivými útokmi pomocou funkcií, ako je napríklad zmierňovanie DDoS a proaktívne zabezpečenie, napríklad skenovanie škodlivého softvéru..

5. Neobmedzený ukladací priestor a šírka pásma
Úložný priestor a šírka pásma v súčasnosti zvyčajne nepredstavujú veľa problémov. Keďže sa však vaša firma môže náhle rozbehnúť a stať sa veľmi populárnou, nikdy sa nebudete musieť starať o prekročenie limitov na ukladanie alebo prenos údajov. Našťastie teraz táto funkcia obsahuje veľa plánov webhostingu.

6. Softvérové ​​aplikácie
Rovnako ako existuje veľa rôznych typov firiem, existuje veľké množstvo softvérových aplikácií, z ktorých si môžete vybrať pri vytváraní svojej firemnej webovej stránky. Môžete tiež vyskúšať rôzne webové platformy, aby ste zistili, ktorá z nich funguje najlepšie pre vašich zákazníkov. Váš webhostingový plán zvyčajne obsahuje množstvo softvérových možností. Odporúčame vám však vyhľadať hostiteľský plán cPanel, ktorý obsahuje inštalačný softvér Softaculous. Tieto plány webhostingu zvyčajne zahŕňajú stovky softvérových aplikácií.

7. Responzívna podpora zákazníkov
Zákaznícka podpora je jednou z najdôležitejších častí vášho webhostingového plánu. Ak máte firemný web, určite chcete rýchly prístup k tímu zákazníckej podpory hostiteľa vášho webového hostiteľa a pohotovú pomoc. Uistite sa, že váš plán hostenia obsahuje možnosti podpory telefónu, e-mailu a živého chatu.

8. Neobmedzený e-mail
E-mail je stále najúčinnejším spôsobom, ako obchodovať na trhu. Váš obchodný webhostingový plán by mal obsahovať neobmedzené e-mailové funkcie, ako napríklad počet účtov a správ. Filtrovanie nevyžiadanej pošty alebo ochrana tiež môžu pomôcť aspoň znížiť počet nepríjemných nevyžiadaných e-mailov.

9. Certifikáty SSL
SSL už nie je luxusnou alebo voliteľnou funkciou. Na všetkých firemných webových stránkach by mali byť spustené https, pretože spoločnosť Google a webové prehľadávače teraz označujú tieto stránky bez zabezpečenia SSL ako nezabezpečené. Hoci si môžete zakúpiť certifikát SSL od svojho hostiteľa webu, množstvo plánov webhostingu teraz zahŕňa bezplatné šifrovacie certifikáty SSL. A oni ich tiež nainštalujú za vás.

10. Marketing vo vyhľadávačoch
Aj keď môžete pracovať sami, niektoré plány webhostingu budú zahŕňať bonus do vyhľadávacieho nástroja a reklamné kredity vo vyhľadávacom nástroji. Táto ďalšia pomoc pri organickom a platenom vyhľadávaní môže pomôcť pri propagácii vášho webu.

Mnoho webových hostiteľov tvrdí, že podnikajú webhosting. Skutočný obchodný web hostingový plán by však mal obsahovať vyššie uvedené funkcie. Ak v súčasnosti nakupujete pre správny obchodný webový obchodný plán, uistite sa, že ste tieto položky dostali ešte pred registráciou do tohto hostingového plánu.

Pozrite si nášho sprievodcu hostingom malých firiem tu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map