Nejlepší webhosting pro konzultanty

nejlepší webhosting pro konzultanty


I když existuje mnoho různých oborů pro profesionální poradce, bez ohledu na to, v jaké oblasti podnikání se specializujete, váš web je zásadní pro podporu vaší kvalifikace a schopností. Profesionální a efektivní web může být velkým prvním dojmem pro ty, kteří hledají pomoc. Pojďme se podívat, jak si můžete vytvořit úspěšný web pro své konzultační podnikání, co zvážit při výběru webhostingu a jaké webové hostitele doporučujeme konzultantům.

Vytváření konzultačních webových stránek

  • Profesionalita
  • Spolehlivost

Pro konzultanty by váš web měl skutečně zprostředkovat pocit profesionality a důvěry vašim potenciálním klientům. Musíte se zajímat o frontend i backend vašeho webu. To znamená, že z hlediska designu chcete čistou a snadno navigovatelnou obchodní stránku. A také se chcete ujistit, že platforma a hosting, které si vyberete, jsou na nejvyšší úrovni.

I když určitě chcete, aby vaše kontaktní informace byly na vašem webu zobrazeny a dostupné, nezapomeňte na e-mailový marketing. E-mail je stále nejúčinnějším marketingovým nástrojem pro mnoho lidí, takže se ujistěte, že bez ohledu na platformu webu, kterou si vyberete, máte možnost integrovat marketingový seznam e-mailů se svým webem.

Úvahy o webhostingu

Poradenství je jedno pole, ve kterém opravdu nechcete utratit webhosting. Opravdu potřebujete dobře fungující web, který se načte rychle a je vysoce dostupný. Z hlediska designu existují některé skvělé šablony profesionálního vzhledu od tvůrců webových stránek, jako jsou Wix a SquareSpace. Pokud se však rozhodnete pro tuto trasu, zakupte si jeden z prémiových plánů, který poskytuje více zdrojů pro lepší výkon.

Pokud dáváte přednost větší kontrole a flexibilitě, můžete se rozhodnout pro hostingovou společnost WordPress. Pro poradce bych doporučil spravovaný hostingový plán. Díky prvotřídně spravovanému hostiteli WordPress budete mít lepší zdroje, které jsou speciálně nakonfigurovány pro WordPress, což povede k vyššímu výkonu. A s řízeným hostingovým plánem jsou zahrnuty úkoly údržby, jako jsou aktualizace, zálohování dat a sledování zabezpečení, takže se můžete více soustředit na konzultační činnost..

Pokud pro konzultační činnost potřebujete více webů, podívejte se na moje doporučení pro webhosting ve více doménách.

Doporučení pro webhosting

To je určitě jedno z oblastí / podniků, kde může být typ webové stránky online brožury velmi efektivní. Proto jsou možnosti pro tvorbu webových stránek, jako jsou Wix a BoldGrid, nejlepší volbou pro mnoho konzultantů.

Wix

Wix má několik velmi působivých šablon webových stránek pro konzultanty. Jsou navrženy tak, aby předvedly vaše služby a vaše klienty. Můžete také zahrnout kontaktní formuláře a informace o vaší poloze. Znovu doporučujeme, abyste šli s jedním ze svých prémiových plánů za lepší zdroje a odstranili reklamy Wix.

Zde je několik konzultačních webů ve Wixu.
wix-consulting-website

Klepnutím sem zobrazíte další šablony Wix Consulting

BoldGrid – WordPress

BoldGrid poskytuje snadnost vytváření webových stránek, jako je Wix, přesto je postaven na WordPress, takže získáte funkčnost nejpopulárnější webové platformy na internetu. Pokud máte pocit, že s konzultačním webem potřebujete větší flexibilitu a kontrolu, je WordPress skvělým řešením. A s BoldGrid můžete urychlit proces vytváření webových stránek a stále získat profesionálně vypadající web WordPress.

Zde je několik příkladů webových stránek BoldGrid pro konzultanty.
boldgrid-consulting-website

BoldGrid je k dispozici od řady oficiálních hostitelů BoldGrid. Upřednostňujeme InMotion Hosting, protože byli úzce zapojeni během fáze vytváření a spouštění BoldGrid. Jsou také jednou z nejlepších webhostingových společností, které používáme.

Klikněte zde pro více informací o BoldGrid a InMotion Hosting

WP Engine – Spravováno WordPress

WP Engine
Pro nejlepší prémiově spravovaný hosting WordPress doporučujeme WP Engine. Zatímco WP Engine stojí více než ostatní weboví hostitelé, zaměřují se výhradně na WordPress. Jejich patentovaná technologie a odborná podpora WordPress jsou to nejlepší, co jsme zažili od prvotřídně spravovaného webového hostitele. U konzultantů může služba WP Engine skutečně pomoci zvýšit vaši produktivitu tím, že se postará o úkoly údržby WordPress.

Kliknutím sem zobrazíte další podrobnosti o motoru WP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map