Nejlepší webhostingové ceny 2019

ceny za nejlepší web-hosting-2019


Vítejte v našem 2019 Nejlepší webhostingové ceny stránka! Zde jsou vítězové ve 14 kategoriích webhostingu. Webhostingové společnosti níže prokázaly vynikající servis a podporu pro první majitele webových stránek až po podnikové hostingové aplikace.

Nejlepší sdílený hosting

greengeeks
GreenGeeks
Sdílený web hosting prošel v průběhu let dlouhou cestu. Už to není jen vstupní řada pro začátečníky. Ve skutečnosti některé sdílené hostingové plány poskytují vynikající výkon. To je případ GreenGeeks. GreenGeeks poskytuje vynikající funkce hostování, optimalizované prostředí pro rychlost a bezpečnost a vynikající zákaznickou podporu. Z těchto důvodů získává GreenGeeks letošní cenu za nejlepší sdílený hosting.

Nejlepší hosting VPS

Hosting InMotion VPS
InMotion Hosting
Pokud potřebujete přejít na VPS hosting pro větší výkon a zdroje, InMotion Hosting je opět naším vítězem. Díky Managed VPS Hosting InMotion získáte vyšší výkon spolu s redundancí cloudové infrastruktury a bezplatnou správou serverů.

Nejlepší specializovaný hosting

Liquid Web Dedicated Servers
Tekutý web
Přestože Liquid Web udělal titulky svým hostováním Managed WordPress a Managed WooCommerce, mají také nejpůsobivější řadu dedikovaných serverů, které jsem viděl.

Nejlepší podpora zákazníků

SiteGround
SiteGround
SiteGround nadále poskytuje nejkonzistentnější vynikající zákaznickou podporu a řešení problémů. Přísné školení SiteGround, které prochází každý člen podpůrného týmu předtím, než bude moci pomáhat zákazníkům, bude i nadále těžit z výhod pro majitele stránek, kteří využívají své hostingové služby.

Nejlepší zelený hosting

GreenGeeks
GreenGeeks
GreenGeeks nadále vede cestu pro zelené poskytovatele webhostingu. Partnerem EPA Green Power je od roku 2009 a spolupracuje s Bonneville Environmental Foundation na vrácení třikrát energie, kterou používají zpět do sítě.

Nejlepší hosting služby Blogger

InMotion-Hosting
InMotion Hosting
Pro maximální zážitek s blogováním na WordPress je spravovaný hosting WordPress řešením pro mnoho bloggerů. A InMotion Hosting má perfektní kombinaci cenové dostupnosti a prémiových funkcí WordPress. Osobně používám obchodní hostování InMotionu i jejich Managed WordPress Hosting. I když jsou oba vynikající, rychlost a výkon, kterých dosáhnete s plánem Managed WordPress, jsou značné.

Nejlepší začátečník WordPress Hosting

Bluehost
Bluehost
Zatímco jiní weboví hostitelé také zjednodušili proces hostování WordPress pro zákazníky, Bluehost udělal nejlepší práci pro začátečníky. Nejenže je pro vás WordPress předinstalovaný, ale také vás provází proces výběru motivu a funkčnosti. Bluehost poskytuje přizpůsobený a velmi snadno použitelný řídicí panel WordPress, který vám umožní rychlý přístup k důležitým funkcím.

Nejlepší Managed WordPress Hosting

WP-Engine
WP Engine
Pole Managed WordPress Hosting je stále přeplněné spravovaným plánem WordPress, který nyní nabízejí zdánlivě všichni. WP Engine však zůstává standardem pro tuto kategorii. A celkově jsou stále nejlepší. WP Engine ve skutečnosti aktualizoval své hostitelské sestavy ještě působivějšími funkcemi, jako je zahrnutí bezplatných témat StudioPress.

Nejlepší rozpočet Hosting

InterServer
InterServer
Přestože se ceny webového tvůrce spolu s některými plány webhostingu zvýšily, stále existuje několik skvělých možností, pokud máte omezený rozpočet. InterServer je na prvním místě v rozpočtu webhostingového seznamu nejen kvůli své záruce ceny zámku (což znamená, že se vaše sazby za obnovení nezvyšují), ale také proto, že poskytují spoustu skvělých funkcí pro všechny typy webových stránek..

Nejlepší obchodní hosting

InMotion-Hosting
InMotion Hosting
InMotion Hosting je i nadále vynikající volbou pro hostování firemních webových stránek. Jsem zákazníkem více než 10 let a stále mě ohromují hostitelské funkce, výkon a podpora, které od nich dostávám. S hostingem InMotion získáte technologii Max Speed ​​Zone, soukromý SSL zdarma, automatické zálohování dat a další funkce, které jsou prospěšné pro obchodní weby.

Nejlepší hosting WooCommerce

tekutý pás
Tekutý web
Liquid Web rozhodně posunul hosting WooCommerce na novou úroveň. Zatímco WooCommerce je skvělá platforma elektronického obchodování, můžete narazit na některé problémy. A to je místo, kde můžete opravdu těžit z hostovaných plánů hostování WooCommerce společnosti Liquid Web. Tým Liquid Web Team odvedl skvělou práci při vytváření optimalizovaného prostředí, které může váš internetový obchod skutečně urychlit. Navíc získáte technologii Jilt, která zvládne opuštěné situace v košíku. A s plány společnosti WooCommerce na podnikové úrovni společnosti Liquid Web je Glew.io zahrnuto pro vylepšené vykazování – druhá část WooCommerce, která není na škodu.

Liquid Web také nyní nabízí spouštěcí řadu hostingových plánů WooCommerce, takže si noví majitelé internetového obchodu a ti s omezeným rozpočtem mohou také dovolit jejich vynikající spravovaný hosting.

Nejlepší webový tvůrce

wix
Wix
Pole pro tvorbu webových stránek se neustále rozšiřuje a mnoho tradičních webových hostitelů nyní nabízí také své vlastní tvůrce stránek. I když existují určité skvělé možnosti pro specifické výklenky nebo platformy, celkově pro nejlepší obecný zážitek pro tvůrce webových stránek, Wix získává naše ocenění. Wix odvede skvělou práci v kombinaci snadnosti vytváření vašich stránek s působivou řadou návrhů webových stránek.

Nejlepší WordPress Web Builder

BoldGrid
BoldGrid
Nyní, když má WordPress svůj vlastní editor Gutenberg, možná vás zajímá, zda je stále potřeba stavitel stránek WordPress. Ale BoldGrid je mnohem víc než jen tvůrce stránek. BoldGrid vás provede procesem vytváření celého webu WordPress. BoldGrid také zahrnuje funkce, jako jsou automatické zálohy, SEO a webové stránky.

Nejlepší registrátor domény

Pojď tati
Pojď tati
Zatímco GoDaddy nabízí obrovskou řadu hostingových produktů včetně jejich webového tvůrce GoCentral, jejich síla je stále v oblasti správy domén. GoDaddy je největším registrátorem domén a poskytuje možnost nákupu, správy, prodeje a aukce doménových jmen. Pokud potřebujete zakoupit a udržovat více doménových jmen, GoDaddy zůstává nejlepší volbou.

2019 Vítězové ceny za nejlepší webhosting

AwardWinner
greengeeksNejlepší sdílený hostingGreenGeeks
hostování motivůNejlepší hosting VPSInMotion Hosting
tekutý pásNejlepší specializovaný hostingTekutý web
SiteGroundNejlepší podpora zákazníkůSiteGround
GreenGeeksNejlepší zelený webhostingGreenGeeks
hostování motivůNejlepší hosting služby BloggerInMotion Hosting
BluehostNejlepší začátečník WordPress Hosting
Začátečník
Bluehost
motor wpNejlepší Managed WordPress Hosting
Podnikání
WP Engine
InterServerNejlepší rozpočet HostingInterServer
hostování motivůNejlepší obchodní hosting
Rozpočet
InMotion Hosting
tekutý pásNejlepší hosting WooCommerceTekutý web
WixNejlepší webový tvůrceWix
BoldGridNejlepší WordPress Web BuilderBoldGrid
Pojď tatiNejlepší registrátor doménových jmenPojď tati
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map