Огляд маховика

Огляд маховика


ОНОВЛЕННЯ червень 2019: Зараз маховик придбав WP Engine! Слідкуйте за додатковими деталями, коли вони знаходяться під складом WP Engine. Наразі Flywheel продовжує пропонувати власні плани хостингу.

Хоча вони і новіша компанія, і менш відома, ніж інші, Flywheel стає більш великим гравцем на хостинговому ринку WordPress. Насправді WordPress.org тепер визнає Flywheel однією з рекомендованих ними веб-хостингових компаній. Flywheel зосереджується виключно на керованому хостингу WordPress. Вони містять плани хостингу для персональних веб-сайтів, а також професійні та власні пакети хостингу.

Підписка

Реєстрація на Flywheel – це процес прямого розвитку. Хоча процес реєстрації простий, як і інші керовані плани хостингу WordPress, немає можливості використовувати наявний домен (наприклад, той, який у вас уже є в GoDaddy). Вам потрібно додати домен пізніше, а потім зробити його основним. Мені довелося зв’язатися із службою підтримки, щоб допомогти мені, оскільки я отримував помилку 404, коли я намагався це зробити. Вони змогли виправити проблему.

Налаштування облікового запису та панель управління

Маховик Створити сайт
Створити свій сайт на Flywheel також дуже просто. Вам просто потрібно ввести інформацію адміністратора WordPress.
Маховик Створіть сайт WordPress

Мені дуже подобається, що ви можете вибрати з 10 різних центрів обробки даних по всьому світу. Це безумовно впливало на швидкість веб-сайту.
Вибір центрів обробки даних маховиком

На створення нашого веб-сайту та його готовності було потрібно трохи менше півгодини. Ви отримаєте повідомлення електронною поштою, коли процес завершиться.
Електронна пошта для маховика на сайті

Ще один великий плюс панелі управління маховика. Мені подобається, як вони дійсно спростили макет і зробили все легко знайти.
Приладна панель маховика

Однією з особливостей, яку ми хотіли б побачити на приладовій панелі, є чітке посилання на зв’язок із службою підтримки клієнтів.

Особливості преміум-класу

Flywheel пропонує автоматизовані щоденні резервні копії, до яких можна легко отримати доступ з панелі управління. Крім того, ви також можете створити резервну копію вручну в будь-який час, натиснувши кнопку на сторінці “Резервні копії”.
Резервні копії маховика

Для додаткової безпеки нам подобається, як Flywheel дозволяє додати захист паролем на ваш веб-сайт. Ви можете встановити його прямо з панелі управління маховиком. Тоді, щоб отримати доступ до свого сайту, вам потрібно буде ввести цей пароль. Ця функція чудова, якщо вам потрібно заборонити доступ до вашого сайту для обслуговування тощо.
Налаштування захисту маховика

Ми вважаємо, що постановка є необхідною особливістю будь-якого плану хостингу WordPress. Цікаво, що Flywheel дозволяє вам використовувати сайт для тестування та впровадження змін. Однак у даний час (принаймні, коли я придбав там рахунок), постановка все ще вважається бета-функцією Flywheel. Ви повинні спеціально повідомити службу підтримки, щоб налаштувати його для постановки.
Поетапна бета-версія маховика

Процес інсценування на Flywheel насправді відмінно підійшов для мене, і я сподіваюсь, що незабаром вони вийдуть з бета-версії та цілком реалізують цю функцію.

Продуктивність веб-сайту

Однією з найкращих переваг Flywheel є те, що ви можете вибрати з 10 центрів обробки даних з усього світу. У нашому тестуванні це дійсно змінило швидкість веб-сайту. Маховик, здається, є хорошим вибором для хостингу, якщо ваша цільова аудиторія чи клієнтська база розташовані переважно в районі вашого центру обробки даних. Ми мали великі показники швидкості при тестуванні ближче до вибору нашого центру обробки даних (західне узбережжя). На жаль, цифри не були настільки хорошими при тестуванні з інших областей, тому, схоже, Flywheel повинен трохи попрацювати тут. Продуктивність була все ще хороша – не настільки вражаюча далі від нашого центру обробки даних.

Підтримка клієнтів

Підтримка Flywheel була чудовою, коли мені вдалося зв’язатися з агентом. На жаль, підтримка чату Flywheel не доступна 24/7, і ми не маємо на увазі лише вночі. Бували часи ще опівдні, коли чат у прямому ефірі був недоступний. Насправді години підтримки на Flywheel вказані від 9:00 до 19:00. центральний час. Ми, звичайно, хотіли б отримати підтримку 24 години. Крім того, було б непогано, якби на панелі керування облікового запису було помітніше посилання на підтримку клієнтів.

Рекомендація

Незважаючи на пару питань, про які я згадував вище, ми дійсно любимо Flywheel і, безумовно, вважаємо їх серйозним гравцем у керованому хостингу WordPress. І якщо вони зможуть зарубати ті райони, де може бути якесь вдосконалення, маховик може опинитися у верхній частині списку.

Маховик
Оглянув Майкл Джеймс о
11 липня.
four_and_half_stars_rating
Рейтинг: 4,5

Клацніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію про хостинг маховика

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector