10 میزبان وب برای تماشای سال 2018

میزبان وب به تماشای سال 2018


2018 وعده داده می شود یک سال بسیار جالب و جالب برای میزبانی وب. در این مقاله ، تلاش خود را ادامه می دهیم تا به کسانی از شما که می خواهند هدف خود را از به روزرسانی وب سایت خود در سال جاری عملی کنید ، کمک کنیم. اگر آماده هستید بلافاصله پروژه وب سایت خود را شروع کنید ، پیشنهاد می کنم پست من را در توصیه های میزبانی وب ما برای سال 2018 بررسی کنید. با این وجود ، اگر اکنون کاملاً آماده نیستید اما می دانید که به میزبانی وب احتیاج دارید. برخی از زمان ها در طول سال جاری ، در اینجا 10 میزبان وب است که ارزش توجه دارند.

میزبانی A2

میزبان A2
سال 2017 سال بسیار خوبی برای A2 Hosting و مشتریان آن بود. علاوه بر گسترش مکان های مرکز داده ، میزبان A2 همچنین از موارد زیر رونمایی کرد:

 • مجوزهای رمزگذاری SSL را بگذارید رایگان
 • پشتیبانی پروتکل QUIC
 • ویژگی دسترسی جدید توسعه دهنده
 • مشارکت با Sucuri برای ارائه امنیت وب سایت اضافه شده

و به نظر می رسد سال 2018 یک سال بسیار جذاب برای میزبانی A2 هاست! در حال حاضر من ویژگی جدید میزبانی A2 را آزمایش می کنم که در صورت آماده شدن ، آنها را قادر می سازد نوار میزبان وب را افزایش دهند.

Bluehost

bluehost
Bluehost در واقع در سال 2017 خدمات جدید میزبانی وب خود را بهبود بخشیده و پیشرفت هایی را ارائه داده است. در حالی که آنها بخشی از گروه بین المللی استقامتی هستند ، Bluehost نیز در لیست توصیه های میزبانی وب WordPress.org قرار دارد..

پرنده

چرخ فلک
اکنون مدتی است که از میزبان وردپرس Flywheel تحت تأثیر قرار گرفته ایم. تنها سؤال این بوده است ، آیا آنها حاضرند ارائه دهندگان میزبان وردپرس با مدیریت بزرگتر و مستقرتر را انتخاب کنند؟ خوب ، Flywheel سال گذشته با تعدادی از پیشرفت های قابل توجه ما را تحت تأثیر قرار داد. به عنوان مثال ، ابزارهای توسعه وردپرس آنها شامل مرحله بندی ، کلون سازی سایت و طرح ها است که به عنوان مجموعه های شروع برای پروژه های وب سایت آینده شما مورد استفاده قرار می گیرند. و ما منتظر چیزهای بیشتری از Flywheel در سال 2018 هستیم.

GoDaddy

خدایا
از آنجا که آنها وقتی به نامهای دامنه و هاستینگ وب مراجعه می کنند ، همچنان یک موجود بزرگ هستند ، GoDaddy برای تحولات میزبانی وب باید در هر لیست دیده بان گنجانده شود. ما به طور خاص علاقه مندیم ببینیم که پیشرفته‌کننده سایت GoCentral و بسته های میزبانی وردپرس آنها در سال 2018 چگونه پیشرفت می کند.

GreenGeeks

سبزهای سبز
سالهاست که GreenGeeks رهبر میزبانی وب سبز است. و سال گذشته ، آنها از یک سیستم عامل میزبانی مجدد پرده برداری کردند که شامل پیشرفت های چشمگیری شده است. مقاله من را اینجا ببینید در حال حاضر در سال 2018 ، GreenGeeks ویژگی جدید WordPress Protect خود را منتشر کرده است که امنیت بیشتری را در برابر حملات نیروی بی رحم فراهم می کند. همچنین به من اطلاع داده شده است که پیشرفت ها و پیشرفت های بسیار خوبی وجود دارد که GreenGeeks در سال 2018 به مرحله اجرا در خواهد آمد. با ما همراه باشید.

میزبانی InMotion

میزبانی برای حرکت
یک شرکت بزرگ میزبانی وب از ارائه محصولات و خدمات عالی امروز رضایت ندارد. آنها همچنین به طور مداوم به دنبال ارائه خدمات پیشرفته و میزبانی بسته ها به مشتریان خود هستند. همیشه در مورد InMotion Hosting اینگونه بوده است. سال 2017 شاهد راه اندازی میزبانی عالی وردپرس خود با مدیریت عالی بود. بررسی من درباره آن را اینجا ببینید. و ، به تازگی در اوایل این ماه با افرادی که در InMotion با آنها ملاقات کرده ام ، می دانم که چیزهای هیجان انگیزتری برای سال 2018 برنامه ریزی شده اند. برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید..

وب مایع

مایع وب
وب مایع میزبان وب مدیریت شده را به سطح کاملاً جدیدی گرفته است. ارائه راه حل های برتر برای سرورهای اختصاصی ، VPS ، Cloud Hosting و مدیریت وردپرس ، Liquid Web مسلماً استاندارد جدیدی را برای خدمات مدیریت شده تنظیم کرده است. تیم موجود در Liquid Web همچنان با امثال WordPress Evangelist ، Chris Lema و Expert Development Jason Cosper که سال گذشته به مایعات وب پیوستند ، می درخشد. در سال 2018 ، در میان سایر ویژگی های جدید ، Liquid Web در حال اضافه کردن تجارت الکترونیک به خدمات مدیریت شده خود است.

SiteGround

محل سایت
هر سال ، SiteGround یکی از رهبران نوآوری و پیشرفت در خدمات میزبانی وب است. و انتظار دارم که در اینجا در سال 2018 نیز ادامه یابد. در موارد اخیر ، SiteGround مراکز داده جدیدی را باز کرده است ، امنیت را بهبود بخشیده و حتی کل پلتفرم میزبانی مشترک آنها را ارتقا داده است؟ اگر به میزبانی با مدیریت مقرون به صرفه نیاز دارید ، پیشنهاد می کنم حتماً زبانه ها را در SiteGround نگه دارید.

مرکز خدمات میزبانی وب

میزبانی وب-مرکز
همانطور که با شرکت خواهرشان ، InMotion Hosting ، وب میزبانی وب نیز دائماً به دنبال ارائه خدمات بهتر و بهتر به مشتریان خود بوده است. و همانطور که در بالا به آن اشاره کردم ، اخیراً با افرادی که در مرکز InMotion / Web Hosting Hub قرار گرفته اند ، ملاقات کردم که از پیشرفت های بسیار خوبی که در سال جاری به من اطلاع داده شد ، مطلع شدم. در حقیقت ، حتی ممکن است فعالیت بیشتری در سمت وب میزبان وب وجود داشته باشد تا InMotion ، اما هنوز هم قابل مشاهده است. اگر در 2018 میزبان وبلاگ نویسان در بازار هستید ، تماشای وب مرکز میزبانی وب را ادامه دهید.

موتور WP

موتور wp
در حالی که ما این لیست را به ترتیب حروف الفبا مرتب کرده ایم ، اگر بخواهیم با ثبت سفارش در لیست قرار دهیم ، باید WP Engine را در صدر لیست میزبان وب قرار دهیم تا در سال 2018 تماشا کنیم. WP Engine با سابقه عالی در زمینه نوآوری در فناوری WordPress ، باید توجه همه را به خود جلب کند!

WP Engine به عنوان رهبر میزبانی وردپرس مدیریت شده ، هرگز از ما ناامید نشده است ، زیرا آنها به طور مداوم از ویژگی ها و خدمات جدید استفاده کرده اند تا عملکرد وب سایت های وردپرس را بهبود بخشند. سال گذشته ، آنها Solution Center خود را منتشر کردند – یک منبع آنلاین پلاگین ، برنامه و سایر خدمات برای کمک به کاربران وردپرس. در سال 2018 ، به دنبال WP Engine باشید تا بر برنامه های وب مترقی و همچنین تجربه دیجیتالی وردپرس تمرکز کند.

10 میزبان وب برای تماشای سال 2018

(به ترتیب حروف الفبا)

1. میزبانی A2
2. Bluehost
3. هواپیمای چرخدار
4. GoDaddy
5- GreenGeeks
6. میزبانی InMotion
7. وب مایع
8. SiteGround
9. مرکز خدمات میزبانی وب
10. موتور WP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map