انتخاب میزبانی وب در سال 2019

انتخاب-میزبانی وب


اگر به دنبال انجام آن پروژه وب سایت در سال 2019 هستید ، یکی از اولین اقداماتی که باید انجام دهید ، تصمیم گیری در مورد نوع میزبانی وب است که شما نیاز دارید. منظره میزبانی وب به طور قطع در طول سالها تکامل یافته است ، بنابراین ما باید نگاهی تازه به این داشته باشیم که چگونه باید در انتخاب میزبانی خود در سال 2019 پیش بروید.

میزبانی وب ، مانند بسیاری از موارد دیگر ، به تکامل خود ادامه می دهد – و معیارهای ارزیابی و انتخاب میزبانی مناسب برای وب سایت های شما نیز همینطور است. من از خواندن مقاله هایی که هنوز فقط ویژگی هایی را که میراث در نظر می گیرم به عنوان آنچه در انتخاب میزبانی وب جستجو می کنید ، یادآوری می کنم. از آنجا که وب مکانی کاملاً متفاوت از حتی چند سال پیش است ، من معتقدم که باید در نظر بگیریم که کدام شرکت میزبانی وب و برنامه میزبانی وب برای شما مناسب است.

بنابراین ، در اینجا توصیه های من در مورد اینکه در هنگام انتخاب میزبانی وب خود در سال های 2018 و 2019 باید به دنبال چه چیزی باشید و در نظر داشته باشید چیست. بیایید به ویژگی هایی بپردازیم که ممکن است در گذشته بسیار مهم بوده است به همراه مواردی که به جای آن باید در نظر داشته باشید. جستجوی میزبانی وب امروز حال به خاطر داشته باشید که برخی ، اگر نه همه ، ویژگی هایی که قبلاً در برنامه میزبانی وب جستجو می کردیم ، هنوز هم مهم هستند. با این حال ، در اکثر موارد ، عملکردهای پیشرفته تر یا گسترده تری وجود دارد که شما واقعاً باید در جستجوی میزبانی وب خود به آنها بیشتر توجه کنید.

Contents

7 ملاحظه در هنگام انتخاب میزبانی وب خود

این مواردی است که ما در گذشته به دنبال آن بودیم و آنچه را که اکنون توصیه می کنم به دنبال آن باشید.

سپس:
شبکه و سرور درصد درصد

اکنون:
مکان های مرکز داده

این روزها ، اکثر شرکت های هاستینگ وب 99٪ ، 99.9٪ یا حتی 100٪ ضمانت به موقع را دارند. اما در حالی که در یک زمان این نوع چهره هایی بود که ممکن است به دنبال آن باشید ، واقعیت این است که اکنون معمول است که میزبان وب این نوع تضمین را ارائه دهد. با این حال ، آنچه واقعاً بدان معنی است این است که اگر میزبانی وب شما بیش از درصد اعلام شده آنها کاهش یابد ، به سادگی مبلغی را پرداخت می کنید یا اعتبار دریافت می کنید. مسائل اتفاق می افتد و یک بار در حالی که سایت شما ممکن است اندکی پایین بیاید ، اما اگر یکی از شرکت های میزبان تثبیت شده تر و بالاتر را انتخاب کنید ، باید خوب باشید.

درعوض ، توصیه می کنم مراکز داده مخصوص میزبان وب بالقوه خود را در کجا قرار دهید. مکان مرکز داده شما بخش مهمی از سرعت وب سایت شما را بازی می کند و نباید از آن غافل شد. در حالت ایده آل ، شما می خواهید شرکت میزبان وب خود دارای چندین مرکز داده (واقع در سراسر جهان) باشد که می توانید انتخاب کنید.

بنابراین اگرچه ضمانت های به روز خوب هستند ، امروز سرعت کلید موفقیت در وب سایت موفقیت آمیز است. از آنجا که شرکت های برتر میزبانی وب با توجه به زمانهای طولانی تقریباً مشابه هستند ، بیشتر روی پیشنهادات مرکز داده خود تمرکز کنید.

سپس:
مشخصات سخت افزاری و فنی

اکنون:
فناوری ذخیره اختصاصی

در حالی که شرکت های میزبان ممکن است هنوز هم انواع سرورها ، پردازنده ها ، حافظه ها و مشخصات ذخیره سازی را که در مورد هاستینگ آنها وجود دارد ذکر کند ، واقعیت این است که شرکت های برتر میزبانی وب در خارج از آنجا اساساً از همان نوع سخت افزاری استفاده می کنند ، خواه در مورد دل صحبت کنید. سرورها ، اینتل و غیره ممکن است تغییراتی ایجاد کنند اما دوباره اگر میزبان وب مستقر را انتخاب کنید ، از اکثر مکان ها مشخصات مشابهی را دریافت می کنید.

برای افزایش سرعت بیشتر ، آنچه شما واقعاً باید روی این روزها تمرکز کنید این است که ، در صورت وجود ، فناوری ذخیره اختصاصی چه میزبانی وب را شامل می شود. مکانیسم ذخیره سازی حق بیمه می تواند زمان بارگذاری صفحه وب را تا حد زیادی سرعت ببخشد و تجربه کاربر بهتری را فراهم کند. همراه با شبکه تحویل محتوا (CDN) ، فن آوری ذخیره سازی شما می تواند نتایج بهتری را ارائه دهد.

سپس:
میزبانی وردپرس

اکنون:
پشتیبانی وردپرس فعال و پیشرفته

جایی که در آن زمان میزبانی وردپرس از ویژگی هایی بود که ممکن است به دنبال آن باشید ، زیرا WordPress بسیار محبوب شده است و همه میزبان وب اکنون نوعی میزبان وردپرس را ارائه می دهند. این سوال نیست ، آیا میزبان وب شما میزبان وردپرس را شامل می شود ، بلکه چه نوع میزبانی وردپرس را دریافت می کنید؟ آیا یک میزبان وب پشتیبانی وردپرس فعال و پیشرفته را ارائه می دهد?

علاوه بر کمک های تخصصی وردپرس ، شما همچنین می خواهید به دنبال یک محیط وردپرس باشید که برای سرعت و امنیت بهینه شده است. و کمی بیشتر پیش بروید ، همچنین ممکن است بخواهید به دنبال ویژگی های میزبانی شده وردپرس مانند پشتیبان گیری وب سایت و به روزرسانی های خودکار باشید.

برای کمک بیشتر به انتخاب میزبانی وردپرس ، مقاله من در مورد توصیه های میزبانی وردپرس را بررسی کنید.

سپس:
پشتیبانی مشتری

اکنون:
زمان دسترسی و پاسخ به پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری هنوز هم یکی از مهمترین بخش های میزبانی وب شماست. با این حال ، پشتیبانی دیگر فقط برای مدت زمان محدود یا از طریق یک یا دو کانال دیگر قابل قبول نیست. پذیرفتن فقط پشتیبانی از تلفن دیگر قابل قبول نیست. این روزها ، باید مطمئن شوید که میزبان وب شما چندین راه پشتیبانی provides و یک تیم پشتیبانی را ارائه می دهد که 24/7/365 در دسترس است.

من به شدت توصیه می کنم میزبان وب را انتخاب کنید که شامل پشتیبانی 24 × 7 از طریق تلفن ، ایمیل ، بلیط پشتیبانی و چت زنده باشد. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید برخی از شرکت های میزبان مانند InMotion Hosting را پیدا کنید که از طریق اسکایپ پشتیبانی می کنند.

سپس:
برنامه های وب

اکنون:
سازندگان وب سایت

قبلاً این بود که شما به دنبال یک برنامه میزبانی cPanel هستید که علاوه بر سیستم های مدیریت محتوا مانند WordPress ، دروپال و جوملا ، تمام برنامه های وب موجود در آن رابط را شامل می شود. با این حال ، این روزها بسیاری از خریداران میزبان وب به دنبال وب سایت های سریع و آسان هستند. و با موفقیت شرکت های وب سایت مانند Wix و SquareSpace ، بسیاری از شرکت های میزبان وب اکنون با میزبانی خود به سازندگان وب سایت ارائه می دهند.

به عنوان مثال ، A2 هاستینگ ، GreenGeeks و HostGator تنها معدود میزبان وب هستند که اخیراً سازندگان وب سایت را به ترکیب خود اضافه کرده اند. و برای کاربران WordPress ، میزبان InMotion سازنده وب سایت BoldGrid را با برنامه هاستینگ خود برای چند سال گنجانده است..

سپس:
امنیت وب سرور

اکنون:
امنیت وب سایت

امنیت یکی از عوامل مهم در موفقیت یا عدم موفقیت میزبانی وب بوده و هست و همیشه خواهد بود. اما در حالی که قبلاً تمرکز امنیتی در سطح سرور هدایت شده بود ، این روزها مهم است که امنیت را در سطح وب سایت یا سطح برنامه وب شناسایی و آدرس دهی کنید.

به عنوان مثال ، اگرچه ویژگی هایی مانند اسکن ویروس و مانیتورینگ سرور هنوز مهم هستند ، شما همچنین می خواهید به دنبال محافظت از DDoS و همچنین گواهینامه های رایگان SSL باشید. و همچنین برای محافظت نهایی در وب سایت ، ممکن است بخواهید به دنبال گزینه های امنیتی وب سایت مانند گزینه های Sucuri باشید – که تعدادی از میزبان وب اکنون ارائه می دهند.

سپس:
Freebies اضافی

اکنون:
خدمات مدیریت شده

در گذشته ، شما ممکن است از طریق یک برنامه میزبانی وب مرور کنید تا ببینید چه ویژگی های اضافی و یا رایگان را شامل می شود. این موارد ممکن است شامل اعتبار تبلیغات ، خدمات بازاریابی یا برنامه های نرم افزاری باشد. در حالی که برخی از شرکت های میزبان هنوز هم این موارد را شامل می شوند ، آنها به همان اندازه سابق نیستند. مهمتر از همه ، این مجانی اضافی واقعاً آن چیزی نیست که من به شما توصیه می کنم اگر به ویژگی های پاداش علاقه دارید ، به دنبال آن باشید. در عوض ، آنچه شما واقعاً باید روی این روزها تمرکز کنید این است که اگر ویژگی های میزبانی شده مدیریت شده با برنامه میزبانی شما گنجانده شود.

ویژگی های میزبانی مدیریت شده ، اعم از آنها به روزرسانی خودکار ، پشتیبان گیری خودکار ، ویژگی های امنیتی فعال و غیره ، نه تنها به حفظ و بهینه سازی وب سایت شما کمک می کند ، بلکه آنها همچنین می توانند مقداری از وقت شما را آزاد کنند تا بتوانید روی شغل خود متمرکز شوید ، ایجاد کنید محتوای بیشتری داشته باشید یا برای سایر پروژه های خود وقت بگذارید.

انتخاب میزبانی وب خود: توصیه های خاص

در اینجا توصیه‌های خاصی برای میزبانی وب شما بر اساس سطح تجربه شما و نیازمندی وب سایت ارائه شده است.

سطح ورود: وب سایتهایی که برای شما ساخته شده اند

افرادی که تجربه وب سایت و تخصص فنی ندارند ، اغلب سریعترین و آسانترین راه را برای راه اندازی و راه اندازی سایت می خواهند. در اینجا ، شما احتمالاً می خواهید به یکی از گزینه های سازنده وب سایت بپردازید که در آن می توانید برخی از اطلاعات اصلی را در سایتی ایجاد کنید که جادوگری ایجاد کرده و وب سایت شما را تولید کند. اگر واقعاً به یک بروشور آنلاین یا وب سایت اصلی احتیاج دارید ، یک سازنده وب سایت نیز ایده خوبی است. دو گزینه خوب عبارتند از:

Wix.com

GoDaddy GoCentral

مبتدیان با برخی تجربه ها: سازندگان وب سایت و رابط های ساده

گروه بعدی برنامه های هاستینگ برای کسانی که تجربه کمی دارند ، هنوز می خواهند راهی آسان برای ایجاد وب سایت خود داشته باشند ، اما کمی کنترل بیشتری می خواهند. برای آن دسته از خریداران ، توصیه می کنم به این موارد توجه کنند:

iPage

Bluehost

هر دو iPage و Bluehost دارای رابطهای کاربرپسند هستند و گزینه هایی را برای استفاده از سازنده سایت در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید به راحتی وب سایت خود را ایجاد کنید یا از یک سیستم مدیریت محتوا مانند WordPress استفاده کنید. Bluehost برای شروع کاربران WordPress ایده آل است.

صاحبان وب سایت باتجربه: گزینه های پیشرفته و قابلیت های ارتقاء یافته

برای کسانی از شما که در زمینه ایجاد وب سایت تجربه ای دارند و دانش فنی خاصی دارند ، می خواهید یک برنامه میزبانی که شامل گزینه های پیشرفته و همچنین امکان ارتقاء در آینده باشد. به عنوان مثال ، بازاریابان ، کارآفرینان و وبلاگ نویسان زرنگ که نیاز به ایجاد چندین سایت دارند می توانند با نگاهی به این موارد سود ببرند:

مرکز خدمات میزبانی وب

GreenGeeks

میزبانی وب هاب و گرین جیکس هر دو میزبان دامنه نامحدود و تعداد زیادی از برنامه های نرم افزاری را که می توانید برای ارتقاء عملکرد وب سایت خود استفاده کنید ، ارائه می دهند. و در صورت نیاز به نیروی بیشتر در آینده ، هر دو شرکت میزبان ارائه دهنده بسته های پیشرفته تری هستند.

دارندگان وب سایت تجاری: ویژگی های فنی پیشرفته برای تجارت الکترونیکی و مشاغل

وب سایت های تجارت و تجارت الکترونیک علاوه بر سخت افزار و پشتیبانی از خط ، به برخی از ویژگی های منحصر به فرد نیز احتیاج دارند. بسیاری از شرکت های میزبانی وب برنامه های میزبانی مشاغل را تبلیغ می کنند ، اما من قطعاً پیشنهاد می کنم که در نظر بگیرید:

میزبانی InMotion

میزبانی A2

هر دو InMotion Hosting و A2 Hosting شامل قدرت ، کارایی و ویژگیهای پشتیبانی هستند که باید همه سایتهای تجاری داشته باشند. به عنوان کسی که سالها مشتری هر دو شرکت بوده است ، من قطعاً احساس می کنم InMotion و A2 گزینه های عالی هستند.

سطح سازمانی: VPS و سرورهای اختصاصی

و سرانجام ، برای پرطرفدارترین وب سایت هایی که نیاز به عملکرد سطح سازمانی دارند ، باید به برنامه های اختصاصی میزبان سرور و VPS نگاه کنید. چند فاکتور اضافی وجود دارد که هنگام خرید یک برنامه سرور اختصاصی یا VPS باید در نظر بگیرید. اگر احساس می کنید به این سطح از قدرت و پردازش نیاز دارید ، توصیه می کنم:

وب مایع

میزبانی InMotion

هر دو Liquid Web و InMotion دارای تعدادی برنامه عالی VPS و میزبانی اختصاصی هستند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map