اطمینان حاصل کنید که میزبانی وب کسب و کارتان شامل این ویژگی ها است

ویژگی های ضروری-تجارت-میزبانی


هر کسب و کار به یک وب سایت نیاز دارد. اما ، چگونه سایت خود را از بقیه رقابت های خود متمایز می کنید؟ در حالی که ایجاد روزافزون آنلاین آسانتر از همیشه این روزهاست ، وقتی در حال ایجاد یک وب سایت تجاری هستید ، نمی توانید فقط چند پاراگراف و یک زن و شوهر عکس بگیرید و انتظار داشته باشید که یک برنده داشته باشید. شما به محتوای با کیفیت نیاز دارید اما حتی فراتر از آن یا قبل از آن ، تعدادی از عناصر اساسی برای حفظ یک وب سایت موفق در تجارت وجود دارد. بیایید نگاهی به برخی از اینجا.

10 عنصر ضروری میزبان برای یک وب سایت تجاری موفق

1. سخت افزار تجاری
سرورهای وب شما باید شامل درایوهای حالت جامد (SSD) و منابع مناسب (حافظه ، هسته CPU ، ذخیره RAID) باشند تا میزبانی سریع قابل اعتماد برای وب سایت تجاری شما فراهم شود.

2. بهینه سازی محیط ذخیره سازی
سرعت وب سایت مخصوصاً برای سایتهای تجاری بسیار مهم است. یک تاخیر اندک می تواند باعث شود مشتری بالقوه شما روی یکی از رقبای شما کلیک کند. برای اینکه مطمئن شوید وب سایت شما سریع بارگیری می شود و تجربه بهتری را برای بازدید کنندگان خود ایجاد می کند ، مطمئن باشید که برنامه میزبانی وب شما شامل فناوری اختصاصی یا بهینه سازی شده ای است که باعث می شود حافظه پنهان برای سرعت بخشیدن به بارگیری صفحه وب شما فراهم شود..

3. پشتیبان گیری خودکار از داده ها
اگرچه شما همیشه باید از نسخه پشتیبان تهیه داده های شخصی خود فقط برای اینکه در سمت امن باشید استفاده کنید ، میزبان وب شما باید پشتیبان گیری روزانه از داده های وب سایت شما را تهیه کند. علاوه بر این ، برای وب سایت تجاری باید اطمینان حاصل کنید که تعداد کافی از نسخه های پشتیبان وجود دارد که می توانید نسخه را برای بازیابی انتخاب کنید. ما حداقل 30 روزه تهیه نسخه پشتیبان را ترجیح می دهیم.

4. امنیت فعال
علاوه بر تهیه نسخه پشتیبان وب سایت ، سایت تجاری شما نیز باید در مقابل حملات مخرب با ویژگی هایی مانند کاهش DDoS و امنیت پیشرو مانند اسکن بدافزار محافظت شود.

5. فضای ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند
پهنای باند و پهنای باند این روزها مشکلات زیادی ایجاد نمی کنند. با این حال ، از آنجا که مشاغل شما می تواند ناگهان از کار بیفتد و بسیار محبوب شود ، شما هرگز نمی خواهید که بیش از حد مجاز ذخیره یا انتقال اطلاعات نگران باشید. خوشبختانه اکنون بسیاری از برنامه های میزبانی وب شامل این ویژگی هستند.

6. برنامه های کاربردی نرم افزار
درست همانطور که انواع مختلفی از مشاغل وجود دارد ، تعداد زیادی نرم افزار کاربردی وجود دارد که می توانید برای ایجاد وب سایت تجاری خود انتخاب کنید. همچنین ممکن است بخواهید سیستم عامل های مختلف وب سایت را امتحان کنید تا ببینید کدام یک با مشتریان بهتر کار می کند. معمولاً برنامه میزبانی وب شما تعدادی گزینه نرم افزاری را شامل می شود. با این حال ، ما توصیه می کنیم که به دنبال یک برنامه میزبانی cPanel باشید که شامل نصب نرم افزار Softaculous باشد. این برنامه های میزبانی وب معمولاً شامل صدها برنامه نرم افزاری است.

7. پشتیبانی از مشتری پاسخگو
پشتیبانی مشتری یکی از مهمترین بخش های برنامه میزبانی وب شماست. و اگر یک وب سایت شغلی دارید ، مطمئناً شما می خواهید به تیم و پشتیبانی مشتری میزبان وب دسترسی سریع و مساعدت داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که برنامه میزبانی شما شامل تلفن ، ایمیل و گزینه های پشتیبانی چت زنده است.

8. ایمیل نامحدود
ایمیل هنوز هم موثرترین راه برای بازاریابی یک تجارت است. برنامه میزبانی وب وب شغلی شما باید دارای ویژگی های نامحدود ایمیل مانند تعداد حساب و پیام باشد. همچنین ، فیلتر کردن اسپم یا محافظت می تواند حداقل به کاهش تعداد ایمیل های ناخواسته آزار دهنده کمک کند.

9. گواهینامه های SSL
SSL دیگر یک ویژگی لوکس یا اختیاری نیست. همه وب سایتهای تجاری باید https را اجرا کنند ، زیرا Google و مرورگرهای وب اکنون از این سایتها بدون SSL پرچم گذاری می کنند. در حالی که می توانید یک گواهی SSL را از میزبان وب خود خریداری کنید ، اکنون تعدادی از برنامه هاستینگ وب شامل گواهی نامه رمزگذاری SSL رایگان است. آنها همچنین آنها را برای شما نصب می کنند.

10. بازاریابی موتور جستجو
در حالی که شما می توانید کار را خودتان انجام دهید ، برخی از برنامه های میزبانی وب شامل ارسال موتور جستجو و اعتبار تبلیغات موتور جستجو به عنوان یک امتیاز است. این کمک اضافی با جستجوی ارگانیک و پولی می تواند در تبلیغ وب سایت شما کمک کند.

بسیاری از میزبان وب ادعا می کنند که میزبان وب شغلی هستند. اما یک برنامه میزبانی وب کسب و کار واقعی باید دارای ویژگی های فوق باشد. اگر هم اکنون در حال خرید برنامه میزبانی وب شغلی مناسب هستید ، حتماً این موارد را قبل از ثبت نام در آن برنامه میزبانی دریافت کنید.

راهنمای ما در مورد میزبانی وب کسب و کار کوچک را از اینجا ببینید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector