چه چیزی میزبان وب خوبی را ایجاد می کند؟

چه چیزی باعث می شود-یک-خوب-میزبان وب


روز دیگر ، من در کنفرانسی شرکت کردم که یکی از بلندگوها ، که برای یک شرکت میزبانی وب مشخص کار کرده است ، در هنگام ارائه خود اظهار داشت که تمام میزبان وب وب اساساً یکسان هستند (یعنی همه آنها سرورهای دل و HP را اجرا می کنند ، و غیره.). وقتی این را شنیدم ، بلافاصله شروع به تعجب کردم که اگر اینگونه بود ، پس چرا چنین تفاوت های عمده ای در عملکرد میزبانی وب وجود دارد?

درست است که بسیاری از شرکت های میزبان از همان نوع تجهیزات ، برنامه های نرم افزاری و رابط های کاربر استفاده می کنند. با این حال ، من مطمئنا تجربه های بهتری با برخی از شرکت های میزبانی وب نسبت به سایرین داشته ام. بنابراین ، دقیقا چه چیزی باعث می شود یک میزبان وب خوب یا بهتر از دیگران باشد؟ باید فراتر از تجهیزات سخت افزاری و برنامه های وب که در صنعت استاندارد شده اند جستجو کنید.

در اینجا برخی از ملاحظات را باید در هنگام ارزیابی میزبان وب در نظر داشته باشید.

بهینه سازی سرعت – هیچ کس نمی خواهد منتظر بماند!

 • سیستمهای ذخیره اختصاصی
 • شبکه های تحویل محتوا
 • فناوری منطقه حداکثر سرعت
 • تنظیمات سرور توربو

بیایید با سرعت و عملکرد وب سایت شروع کنیم. و بله ، میزبان وب شما می تواند در سرعت بارگذاری سایت شما تفاوت ایجاد کند. در حالی که همه شرکت های میزبان وب ممکن است ادعا کنند وب سایت های رعد و برق سریع ارائه می دهند ، باید فراتر از مشخصات سخت افزار سرور باشید و ببینید که چه فناوری ها و پیکربندی های اضافی گنجانده شده است.

به عنوان مثال ، سیستم های ذخیره سازی اختصاصی می توانند واقعاً در بارگیری وب سایت تفاوت ایجاد کنند – از آنجا که داده های وب سایت شما لازم نیست هر بار از یک هارد دیسک بازیابی شود. با داشتن شبکه تحویل محتوا (یا CDN) ، داده های شما می توانند روی سرورهای مختلف در سراسر جهان توزیع شوند. بنابراین ، وقتی کاربر از سایت شما بازدید می کند ، سرور نزدیک به مکان خود می تواند محتوا را ارائه دهد.

برخی از میزبان وب ویژگی های دیگری مانند فناوری ویژه شبکه یا پیکربندی های سرور پریمیوم را ارائه می دهند که می تواند سرعت سایت های شما را نیز بهبود بخشد..

پشتیبانی مشتری – دیر یا زود لازم خواهید بود

 • 24/7 تلفن ، ایمیل و پشتیبانی چت
 • زمان پاسخ سریع و وضوح
 • نمایندگان پشتیبانی به درستی آموزش دیده

یکی دیگر از بخش های بسیار مهم یک میزبان وب خوب ، پشتیبانی مشتری آنها است. این که آیا شما یک مبتدی کاملاً یا یک متخصص وب فصلی هستید ، گاهی نیاز به کمک بخش پشتیبانی شرکت میزبان وب خود دارید. همیشه مطمئن باشید که چندین راه وجود دارد که می توانید از آنها کمک بگیرید (تلفن ، گپ ، ایمیل). و ، من اکیداً پیشنهاد می کنم قبل از ثبت نام در میزبان آنها ، بخش پشتیبانی میزبان وب را امتحان کنید. یک سری سؤال داشته باشید و از طریق گپ یا تلفن با آنها تماس بگیرید. شما قادر خواهید بود ایده خوبی در مورد نحوه پشتیبانی و آگاهی عوامل پشتیبانی آنها بدست آورید.

نوآوری و پیشرفت ها – همیشه می توانیم بهتر شویم

 • ویژگی های فناوری جدید
 • ارتقاء بستر های نرم افزاری
 • گسترش مرکز داده
 • پیشرفت های مربوط به گروه های مختلف

منظره میزبان دائما در حال تغییر و تحول است. یکی از مواردی که من هنگام ارزیابی شرکتهای میزبان وب به دنبال آن هستم این است که چقدر مبتکرانه و مایل به پیشرفت آنها هستند. شما همیشه می خواهید که شرکت میزبان شما بهترین خدمات را با بهترین فن آوری در دسترس ارائه دهد ، بنابراین من دائماً به دنبال این هستم که ببینم آیا در برنامه های میزبانی وب آنها افزودنیهای جدیدی وجود دارد یا خیر. با گذشت سالها ، تجربه من این بوده است که کیفیت یک شرکت میزبانی وب می تواند با گذشت زمان تغییر کند. بنابراین ، من می خواهم که میزبان وب من به دنبال بهبود همه وقت باشد!

امنیت وب سایت – امن تر از ببخشید

 • کاهش DDoS
 • اسکن بدافزار
 • امنیت نرم افزار کاربردی (Sucuri)

امنیت همیشه مهم بوده است ، اما هر روز همچنان از اهمیت بیشتری برخوردار است. خوشبختانه ، اکثر میزبان وب حداقل یک سطح اساسی از امنیت را انجام می دهند. همیشه اطمینان حاصل کنید که میزبان وب شما با برنامه میزبانی شما ، کاهش DDoS و اسکن بدافزار را ارائه می دهد. شما قطعاً می خواهید مطمئن شوید که از آن ویژگی ها استفاده می کنید. علاوه بر این ، برای حفاظت حتی بیشتر ، می توانید امنیت وب سایت را در سطح برنامه جستجو کنید. برای این نوع امنیت ، به دنبال هاست هایی باشید که با شرکت هایی مانند Sucuri همکاری کرده اند که در زمینه حفاظت از وب سایت اضافی تخصص دارند..

تهیه نسخه پشتیبان از داده ها – بهترین محافظت

 • تهیه نسخه پشتیبان رایگان و بازیابی
 • بازگرداندن چندین نسخه در دسترس است

البته بهترین حفاظت از وب سایت این است که یک یا چند نسخه معتبر از داده های وب سایت خود را به عنوان پشتیبان تهیه کنید. حداقل ، اطمینان حاصل کنید که برنامه میزبانی وب شما شامل پشتیبان گیری روزانه است – ترجیحا رایگان. با این حال ، من توصیه می کنم که به دنبال یک برنامه میزبانی باشید که به شما چندین نسخه بازگردانی را انتخاب کنید که می توانید انتخاب کنید. به عنوان مثال ، برخی از هاست های وب 30 روز نسخه پشتیبان تهیه می کنند که می توانید از آن استفاده کنید. این یک راه حل بهینه است زیرا ممکن است نسخه فعلی نسخه پشتیبان تهیه شده شما دارای وضعیت اصلی داده مورد نیاز شما نباشد. یک نکته آخر ، علیرغم اینکه چه نوع پشتیبان گیری از داده ها را انجام داده و میزبان وب شما را بازیابی می کند ، همیشه به یاد داشته باشید که پشتیبان گیری های خود را بطور دوره ای انجام دهید تا در سمت امن تر باشید.

نتیجه

واقعاً قابل توجه است که چگونه بعضی از میزبان وب واقعاً خود را بالاتر از سایرین متمایز می کنند. تجربه من طی این سالها برای من ثابت کرده است که اگرچه شباهت های زیادی بین شرکت های میزبان وب وجود دارد ، اما تعدادی میزبان وجود دارند که بطور مداوم خدمات و پشتیبانی برتر ارائه می دهند. با در نظر گرفتن موارد فوق ، شما در انتخاب میزبان وب خوب پیش رو خواهید بود!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map