بررسی فروشگاه تجارت الکترونیک

خرید-بررسی


بهترین میزبانی وب 2018بهترین سازنده وب سایت تجارت الکترونیکی در اینجا نقد خرید, من به شما نشان می دهم که ایجاد فروشگاه آنلاین خود چقدر آسان است. وب سایت های تجارت الکترونیک برای ایجاد و نگهداری بیشتر وقت گیر و خسته کننده هستند. در گذشته ، شما یا نیاز به استخدام شخصی داشتید تا به شما کمک کند یا سعی کنید خود را با استفاده از نرم افزارهایی مانند osCommerce یا ZenCart بسازید. حتی یک راه حل وردپرس مانند WooCommerce می تواند کمی دشوار شود. با این حال ، با فشار اخیر به سمت راه حل های سریع و آسان وب سایت ، اکنون گزینه های خوبی برای ایجاد یک سایت تجارت الکترونیک دارید. به نظر من ، Shopify یکی از بهترین و آسان ترین راه برای ساخت یک وب سایت عالی تجارت الکترونیک است.

Shopify چیست?

Shopify ترکیبی از جنبه های ساختمان و تجارت وب سایت را برای ساده سازی و تسریع روند ایجاد یک وب سایت تجارت الکترونیک.

زمینه خرید را خریداری کنید

سازندگان Shopify در ابتدا می خواستند یک فروشگاه تجارت الکترونیک برای فروش برخی از تجهیزات اسنوبرد. با این حال ، آنها نتوانستند یک سکوی آسان برای کار خود پیدا کنند – بنابراین ، آنها تصمیم گرفتند خودشان آن را ایجاد کنند. به این ترتیب Shopify بدنیا آمد ، و اکنون برای هر کسی که مایل به فروش آنلاین است در دسترس است.

انواع سایتهای تجارت الکترونیکی را می توانید با Shopify ایجاد کنید?

با Shopify می توانید محصولات خود را بفروشید یا برای فروش اقلام شرکتی مانند AliExpress از کالاهای حمل و نقل استفاده کنید. در حقیقت ، حتی افزونه ای نیز وجود دارد که به شما کمک می کند تا به راحتی محصولات AliExpress را به فروشگاه Shopify خود اضافه کنید.

چرا از Shopify استفاده می کنیم?

وب سایت تجارت الکترونیک تقریباً وقت گیر و دشوار برای ایجاد از ابتدا است. حتی استفاده از برنامه های کاربردی نرم افزار تجارت الکترونیک قفسه هنوز هم شما را به انجام کارهای زیادی نیاز دارد از جمله راه اندازی دروازه پرداخت خود ، رسیدگی به حمل و نقل و غیره. Shopify به شما کمک می کند تا از تمام وظایف مرتبط با ایجاد و نگهداری وب سایت تجارت الکترونیکی مراقبت کنید..

قیمت گذاری خرید

خرید-قیمت گذاری
Shopify 3 برنامه وب سایت مختلف دارد:

 • فروشگاه اصلی
 • خریدن
 • فروشگاه پیشرفته

Basic Shopify برای فروشگاه های آنلاین جدید کاملاً مناسب است ، در حالی که دو برنامه دیگر شامل ویژگی های گزارشگری بیشتر و هزینه پردازش پرداخت کمتر است.

ثبت نام در Shopify

ثبت نام از فروشگاه
ثبت نام در فروشگاه Shopify بسیار آسان است. فقط کافی است اطلاعات اولیه خود را وارد کرده و نام فروشگاه خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید اطلاعات صورتحساب خود را وارد کنید تا بتوانید هنگامی که فروشگاه شما زنده می شود پرداخت کنید. در این زمان لازم نیست که شماره کارت اعتباری را وارد کنید ، زیرا محاکمه رایگان روز 14 روز را دریافت می کنید. اما به یاد داشته باشید ، برای شروع فروش محصولات ، باید شماره کارت را در پرونده داشته باشید.

مضامین وب سایت را خریداری کنید

می توانید برای وب سایت خود از یک تم رایگان یا یک موضوع پرداخت استفاده کنید. در حال حاضر ، Shopify 10 تم رایگان مختلف ارائه می دهد. و برای بسیاری از شما ، آنها همه شما نیاز دارید. با این حال ، تم های با حق بیمه پرداخت شده به طور قطع زیبا به نظر می رسند و دارای ویژگی های پیشرفته ای هستند که شما ممکن است برای فروشگاه آنلاین خود از جمله ناوبری چسبنده ، فیلم با عرض صفحه کامل ، منوهای چند سطح و برنامه های اینستاگرام بخواهید..
تم های بدون فروشگاهخرید تم های رایگانتم های خرید-پرداخت شدهمضامین پرداخت شده را خریداری کنید

ایجاد فروشگاه Shopify

برای شروع ایجاد فروشگاه آنلاین خود ، موضوعی را برای سایت خود انتخاب می کنید. در حالی که بسیاری از تم های پریمیوم وجود دارد که به هزینه اضافی احتیاج دارند ، همچنین تعدادی تم رایگان وجود دارد که کاملاً مناسب آنهایی است که تازه با اولین وب سایت تجارت الکترونیکی شما شروع می شوند. به عنوان مثال ، من از تم رایگان Minimal استفاده می کنم. در اینجا چگونه به نظر می رسد.
خرید-تم-مینیمال

تنظیم هزینه حمل و نقل

خرید-حمل و نقل
از قسمت تنظیمات ، می توانید به راحتی و سفارشات داخلی و خارجی ، هزینه حمل و نقل خود را در Shopify تنظیم کنید. شما می توانید هزینه حمل و نقل را بر اساس قیمت ، وزن و یا توسط شرکت حمل و نقل تنظیم کنید.

با استفاده از برنامه های Shopify برای قابلیت های اضافه شده

برای قابلیت های اضافی ، برنامه های بی شماری در فروشگاه Shopify وجود دارد که می تواند کمک شایانی به شما در اجرای فروشگاه اینترنتی شما کند. برخی از برنامه های افزونه رایگان هستند در حالی که برخی دیگر هزینه ماهانه برای شما دارند.

به عنوان نمونه ، در اینجا برخی از برنامه هایی که من در فروشگاه Shopify از آنها استفاده می کنم:
برنامه های خرید

EasyLockDown اجازه می دهد تا از دسترسی به مناطق خاصی از فروشگاه خود جلوگیری کنید.
مک آفی امن امنیت بیشتری به فروشگاه شما می دهد.
اوبرلو یک برنامه فوق العاده است که به شما امکان می دهد به راحتی محصولات شخص ثالث را از AliExpress اضافه کنید.
محدودیت های سفارش به شما امکان می دهد مقدار کم یا حداکثر کالای خاصی را که می توانید خریداری کنید مشخص کنید.

می توانید برنامه ها را از فروشگاه برنامه Shopify خریداری کنید.
shopify-app-store

افزودن محصولات به فروشگاه Shopify

فروشگاه های اضافه کردن محصولات

در حالی که می توانید به راحتی بصورت دستی در بخش محصولات به فروشگاه Shopify خود بیفزایید ، برای فروشندگان حمل و نقل قطره ، یکی از ویژگی های عالی Shopify این است که می توانید از طریق اپلیکیشن Oberlo بتوانید محصولاتی را مستقیماً از AliExpress به فروشگاه آنلاین خود اضافه کنید..

پس از نصب برنامه Oberlo ، می توانید با کلیک بر روی برچسب Oberlo ، محصولات موجود در AliExpress را مرور کرده و آنها را در لیست واردات محصول خود اضافه کنید. سپس می توانید همه محصولات موجود در لیست خود را به یکباره وارد فروشگاه Shopify کنید.
shopify-aliexpress

تنظیم اعلان های ایمیل

shopify-email-notifications
همچنین از صفحه تنظیمات ، می توانید مشخص کنید چه زمانی مشتریان شما اعلان های ایمیل را دریافت می کنند. به عنوان مثال ، هنگام تأیید ، لغو یا بازپرداخت سفارش ، می توان از آنها مطلع شد. همچنین می توانید مشخص کنید که آنها هنگام تحقق سفارش یا هنگام تحویل ، ایمیل دریافت می کنند.

جوانب مثبت و منفی از Shopify

طرفداران:

 • فرایند ایجاد وب سایت تجارت الکترونیک را تسریع می کند.
 • از میان یک انتخاب عالی از الگوهای وب سایت انتخاب کنید.
 • به شما امکان می دهد هزینه های حمل و نقل را به راحتی تلفیق کنید.
 • به شما امکان می دهد در صورت لزوم مبلغ مالیات را اضافه کنید.
 • پرداخت های آنلاین را از طریق پرداخت پرداخت های آنلاین بپذیرید.
 • به راحتی موجودی را مدیریت کنید.
 • قابلیت های گسترده از طریق برنامه های افزونه در دسترس است.

منفی:

 • چندین فروشگاه آنلاین به چندین حساب Shopify احتیاج دارند.

توصیه

حال که مدتی از Shopify استفاده کردم ، باید بگویم که من واقعاً از نحوه ساده کردن فرآیند وب سایت تجارت الکترونیک قدردانی می کنم. من سالها پیش سایت “تجارت الکترونیک” خود را با عنوان “شیوه مد قدیمی” ایجاد کردم ، من قطعاً ترجیح می دهم از روش Shopify استفاده کنم.

اینجا را کلیک کنید تا 14 روز از فروشگاه رایگان استفاده کنید – بدون کارت اعتباری لازم است

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map