SiteGround vs Pressable (مه 2020)

سایت-سایت-سایت قابل فشار


چگونه SiteGround با Pressable مقایسه می کند؟ اگر به دنبال میزبانی وردپرس هستید ، این مقایسه با SiteGround vs Pressable نشان می دهد که چگونه آنها با همه ویژگی های مهم یک برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده مطابقت دارند. در حالی که SiteGround گزینه میزبانی مقرون به صرفه تر است ، Pressable همچنین با توجه به ویژگی هایی که در برنامه های میزبانی آنها وجود دارد ، ارزش زیادی را ارائه می دهد. بیایید ببینیم کدام یک از این ارائه دهنده های برتر میزبانی وردپرس انتخاب بهتری برای شماست.

SiteGround در مقابل جزئیات قابل فشار

برنده

CategorySiteGroundSiteGroundقابل فشارقابل فشارنظرات
برپاییبرندهزمان ارائه SiteGround برتر است.
صفحه کنترلبرندهبرندهکراوات هر دو صفحه کنترل ساده و آسان برای استفاده هستند.
مراکز دادهبرندهSiteGround دارای 5 مرکز داده در 3 قاره مختلف است.
سرعت وب سایتبرندهدر زیر مشاهده کنید
ویژگی های امنیتیبرندهSiteGround مانیتورینگ هک هشدار ، به علاوه مانیتورینگ سرور فعال و سیستم ضد هوشی مصنوعی را برای متوقف کردن حملات بی رحمانه ارائه می دهد.
پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعاتبرندهSiteGround شامل تهیه نسخه پشتیبان از داده های خودکار با برنامه میزبانی شما است. می توانید از 30 روز گذشته بازیابی کنید. و اکنون ، آنها گزینه پشتیبان گیری دستی را نیز شامل می شوند.
بروزرسانی های خودکاربرندهSiteGround شامل بروزرسانی های خودکار برای هسته وردپرس و افزونه ها است.
سرورهابرنده
شبکهبرنده
توسعه وردپرسبرندهPressable شامل حالت های شبیه سازی ، توسعه و تولید وب سایت و همچنین امکان اعطای دسترسی به همکاران است.
SSLبرندهبرندهکراوات هر دو SSL رمزگذاری شده رایگان ارائه می دهند.
منابعبرنده
صحنه سازیبرندهSiteGround وب سایت واقعی صحنه سازی را با روشی آسان برای انتقال تغییرات از مرحله بندی به تولید فراهم می کند. در زیر مشاهده کنید.
پشتیبانی مشتریبرندهآموزش جدی پشتیبانی کارمندان SiteGround در خدمات برجسته مشتری آنها مشهود است. در زیر مشاهده کنید
تضمین بازگشت پولبرندهSiteGround 30 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهد.
قیمت / ارزشبرندهSiteGround شامل ویژگی های حق بیمه مدیریت میزبانی با هزینه بسیار کمتر است.

سرعت و عملکرد وب سایت

در هر دو تست ما و تجربه شخصی من با این دو میزبان وب ، هر دو SiteGround و Pressable سرعت بسیار عالی وب سایت را ارائه می دهند. آنها در بهینه سازی محیط خود برای وردپرس کار بسیار خوبی انجام داده اند.

SiteGround به ویژه در مورد سرعت سایت وردپرس بسیار برجسته است – بهتر از بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وردپرس با مدیریت گران تر. در اینجا هم همینطور است. اگرچه Pressable عملکرد سریع وب سایت را ارائه می دهد ، SiteGround در واقع بهتر است. در زیر نمونه ای از نتایج آزمون ما آورده شده است.
تست سرعت سایت
تست سرعت قابل فشار

برای سرعت و کارایی وب سایت ، SiteGround برنده است.

مرحله بندی وب سایت

مرحله بندی وب سایت هنگام مقایسه سایت SiteGround و Pressable یک دسته جالب است. نه وضعیت ایده آل است. Pressable صحنه بندی وب سایت واقعی را ارائه نمی دهد. اینها شامل توانایی جابجایی بین حالت های توسعه و تولید است. اساساً ، حافظه پنهان و CDN در هنگام توسعه غیرفعال می شوند. در حالی که این ویژگی را دوست دارم ، ترجیح می دهم که آن را با یک بستر صحنه بندی واقعی گنجانده شود. در همین حال ، SiteGround یک پلت فرم صحنه نویسی درست برای وب سایت ارائه می دهد – و این بسیار خوب است. با این حال ، مرحله بندی فقط با برنامه میزبانی GoGeek سطح برتر آنها گنجانده شده است.

از آنجا که برنامه GoGeek SiteGround هنوز از برخی از راه حل های برتر با وردپرس مدیریت شده ارزان تر است ، و از آنجا که بسیار خوب طراحی شده است ، SiteGround در اینجا برنده است.

پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات

SiteGround و Pressable هر دو راه حل های پشتیبان گیری خودکار را ارائه می دهند. با این حال ، من قطعاً پشتیبان گیری و بازیابی ویژگی های SiteGround را ترجیح می دهم. با SiteGround ، داده های شما بطور خودکار روزانه نسخه پشتیبان تهیه می شوند ، و می توانید اطلاعات خود را از 30 روز گذشته تهیه نسخه پشتیبان تهیه کنید. علاوه بر این ، SiteGround با اضافه کردن امکان انجام تهیه نسخه پشتیبان از کتابچه راهنمای کاربر در صورت لزوم ، از نسخه پشتیبان تهیه داده های آنها حتی بیشتر کرده است.

Pressable به شما دو روش مختلف برای تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت های خود می دهد. می توانید از ویژگی پشتیبان تهیه شده از کنترل پنل خود استفاده کنید ، اما برای داده های خود باید یک حساب کاربری در آمازون یا Rackspace ایجاد کنید. از طرف دیگر ، می توانید از عملکرد پشتیبان با Jetpack استفاده کنید که با برنامه میزبانی خود گنجانده شده است.

از آنجا که ویژگی های پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات SiteGround ساده تر است و نیاز به کار کمتری از طرف شما دارد ، آنها در این دسته نیز برنده هستند.

پشتیبانی مشتری

خوشحالم که گزارش دادم که پشتیبانی مشتری ارائه شده توسط SiteGround و Pressable در صدر خط است. هر دو میزبان وب از عوامل تیم پشتیبانی بسیار پاسخگو ، مفید و مودب هستند. به دلیل آموزش گسترده ای که همه اعضای پشتیبانی مشتری SiteGround می گذرانند قبل از آنکه حتی به مشتریان کمک کنند ، SiteGround همواره یکی از ارائه دهنده های پشتیبانی برتر (اگر نه بهترین) پشتیبانی ما با آنها روبرو بوده ایم.

اگرچه Pressable همچنین پشتیبانی عالی مشتری را ارائه می دهد ، در حال حاضر آنها پشتیبانی 24 7 را از طریق چت زنده ارائه نمی دهند. به همین دلیل ، SiteGround به اینجا می رسد.

SiteGround
SiteGround
برنامه ها:

 • StartUp (3.95 دلار در ماه)
  1 وب سایت / 10 GB ذخیره سازی
 • GrowBig (5.95 دلار در ماه)
  وب سایت های نامحدود / ذخیره سازی 20 گیگابایتی
 • GoGeek (ماه 11.95 $)
  وب سایت های نامحدود / ذخیره سازی 30 گیگابایتی

مراکز داده: شیکاگو IL ، Amsterdam NL ، سنگاپور SG ، لندن انگلستان
دامنه رایگان ؟: نه
تضمین بازگشت پول: 30 روز

مزایای استفاده از SiteGround

 • انتقال رایگان وب سایت.
 • سرورهای موجود در سه قاره.
 • شبکه تحویل محتوا گنجانده شده است.
 • خدمات سوپر کچر در خانه گنجانده شده است.
 • به روزرسانی های افزونه خودکار وردپرس
 • پشتیبان گیری روزانه خودکار با 30 روز بازیابی
 • SSL را رمزگذاری کنیم
 • امنیت ضد ضد Bot
 • رابط cPanel و Softaculous.
 • سریع و پاسخگو پشتیبانی چت زنده.

برای اطلاعات بیشتر در مورد SiteGround اینجا کلیک کنید

قابل فشار
قابل فشار
برنامه ها:

 • شخصی (25 دلار)
  5 وب سایت / 100 گیگابایت ذخیره سازی
 • استارت (45 دلار)
  10 وب سایت / ذخیره سازی نامحدود
 • طرفدار (90 دلار)
  20 وب سایت / ذخیره سازی نامحدود
 • آژانس (225 دلار در ماه)
  50 وب سایت / ذخیره سازی نامحدود

مراکز داده: تگزاس ، ایالات متحده
دامنه رایگان ؟: نه
تضمین بازگشت پول: محاکمه 15 روزه

مزایای استفاده از فشار

 • ویژگی / حالت تولید
 • کلونینگ وب سایت برای ایجاد سریعتر سایت
 • شبکه تحویل محتوا
 • مجوزهای رمزگذاری SSL را بگذارید رایگان
 • قابلیت دسترسی همکاری
 • بهینه سازی سمت سرور
 • اسکن و حذف نرم افزارهای مخرب
 • Jetpack Premium
 • پشتیبانی اختصاصی وردپرس

برای اطلاعات بیشتر در مورد Pressable اینجا را کلیک کنید

توصیه

SiteGround و Pressable هر دو ارائه دهنده میزبانی قابل توجه وردپرس با مدیریت چشمگیر هستند. به طور کلی ، من در اکثر موارد SiteGround را بیش از Pressable توصیه می کنم. ترکیبی از قیمت گذاری مناسب ، ویژگی های ممتاز وردپرس و پشتیبانی از مشتری برجسته باعث می شود SiteGround در مقایسه این دو میزبان وردپرس از مزیت هایی برخوردار باشد. منطقه ای که ممکن است Pressable ترجیح داده شود برای توسعه دهندگان یا آژانس هایی است که به دنبال ایجاد چندین سایت برای مشتری هستند. ویژگی های قابل فشار از قبیل کلونینگ وب سایت و دسترسی همکار احتمالاً مفید خواهد بود.

با این حال ، برای اکثر شرایط میزبانی وردپرس ، SiteGround در این مقایسه برنده است. رتبه بندیهای بررسی SiteGround ما را در زیر مشاهده کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map