چک لیست میزبانی وردپرس

وردپرس-هاست-چک لیست


بنابراین ، شما می خواهید وب سایت وردپرس خود را ایجاد کنید؟ وردپرس یک انتخاب عالی است. و شما تنها در فکر خود نیستید. اکنون حدود 25٪ از کل وب وردپرس است! در حالی که می توانید یک وبلاگ در WordPress.com بدست آورید ، ما همیشه توصیه می کنیم وب سایت خود میزبان خود را از دانلود نرم افزار WordPress.org ایجاد کنید. شما آزادی و کنترل بسیار بیشتری خواهید داشت – لازم به ذکر نیست که بسیار حرفه ای تر به نظر می رسد.

ایجاد یک سایت شخصی وردپرس این روزها بسیار ساده تر است. اولین قدم برای بدست آوردن نام دامنه خود برای وب سایت و خرید میزبان وب خود است. بسیاری از شرکتهای میزبان حتی وقتی برای برنامه میزبانی وب خود ثبت نام می کنید ، حتی نام دامنه رایگان را نیز ارائه می دهند. البته همه شرکت های میزبان وب یا برنامه های میزبانی وب برای آن موضوع یکسان نیستند. هنگامی که قصد ساخت سایت وردپرس را دارید ، قطعاً برخی از ویژگی های وجود دارد که باید مطمئن باشید در برنامه میزبانی خود گنجانده شده است.

من اکیداً توصیه می کنم که موارد زیر را در چک لیست میزبانی وب وردپرس ما در برنامه میزبانی وب که خریداری کرده اید گنجانده شود.

موارد لیست میزبانی وردپرس

 • نصب آسان و وردپرس
 • به روز رسانی های خودکار
 • – محیط ذخیره سازی بهینه سازی شده
 • – امنیت وب سایت پراکنده
 • – پشتیبان گیری روزانه خودکار
 • – مکان های مرکز داده های چندگانه
 • – مجوزهای SSL رایگان
 • – شبکه تحویل محتوا (CDN)
 • – آخرین نسخه از PHP پشتیبانی می شود
 • پشتیبانی سریع مشتری پاسخگو

نصب آسان و سریع وردپرس

برای بلند شدن و راه اندازی سریع ، هنگام خرید هاست خود ، با یک کلیک نصب وردپرس یا پیش نصب بهتر وردپرس ، جستجو کنید.

به روزرسانی های خودکار

به روز نگه داشتن نرم افزار خود یکی از بهترین راه های محافظت از هک وب سایت شما است. با بروزرسانی های خودکار وردپرس ، می توانید مطمئن شوید که آخرین نسخه را اجرا می کنید.

محیط ذخیره سازی بهینه شده

وردپرس به خودی خود سریعترین نرم افزار نیست. با این حال ، اگر شما یک برنامه میزبانی وب را تهیه کنید که شامل فناوری اختصاصی حافظه پنهان یا محیط ذخیره سازی بهینه شده باشد ، مطمئناً سرعت سایت شما بهبود می یابد.

امنیت وب سایت فعال

از آنجا که امنیت وب سایت از اهمیت حیاتی برخوردار است ، همیشه به دنبال اسکن بدافزار و سایر ویژگی های امنیتی فعال باشید.

پشتیبان گیری روزانه خودکار

پشتیبان گیری روزانه خودکار وب سایت به همراه بازیابی اطلاعات رایگان باید همراه با هاست وردپرس شما باشد. برخی از برنامه هاستینگ وردپرس 30 روز گذشته از نسخه پشتیبان تهیه می کند ، که این وضعیت ایده آل است.

مکانهای چند مرکز داده

در حالت ایده آل ، میزبان وردپرس شما مکان های مرکز داده را در سرتاسر جهان خواهد داشت ، بنابراین می توانید یکی از نزدیکان شما را انتخاب کنید. موقعیت مکانی مرکز داده می تواند تأثیر مشخصی بر سرعت وب سایت شما داشته باشد.

گواهینامه های SSL رایگان

اکنون که Google و مرورگرهای وب از وب سایتهایی پرچم گذاری می کنند که https را اجرا نمی کنند ، ضروری است که SSL / TLS را با سایت WordPress خود پیاده سازی کنید. خوشبختانه ، بسیاری از شرکتهای میزبان وردپرس اکنون گواهی نامه رمزگذاری SSL را به صورت رایگان ارائه می دهند. بنابراین اکنون می توانید SSL را با وردپرس و بدون هزینه اضافی در اختیار داشته باشید!

شبکه تحویل محتوا (CDN)

درست همانطور که یک مکان مرکز داده نزدیکتر می تواند سرعت سایت شما را بالا ببرد ، با یک شبکه تحویل محتوا می توانید داده های وب سایت شما روی سرورهای مختلف در سراسر جهان پخش شود. از این طریق ، بازدید کنندگان وب سایت شما می توانند به مطالب شما از یک سرور نزدیک به منطقه خود دسترسی پیدا کنند و از این طریق زمان بارگذاری صفحه را کاهش دهند.

آخرین نسخه های PHP پشتیبانی شده

از آنجا که وردپرس تا حد زیادی مبتنی بر PHP است ، مطمئناً باید اطمینان حاصل کنید که برنامه میزبانی وردپرس شما آخرین نسخه های پشتیبانی شده از PHP را شامل می شود..

پشتیبانی مشتری سریع پاسخگو

اگرچه پشتیبانی خوب مشتری فقط برای میزبانی وردپرس مهم نیست ، اما مطمئناً یکی از بخش های مهم یک برنامه میزبانی محکم وردپرس است. بسیاری از شرکت های میزبان ادعا می کنند که از پشتیبانی تخصصی وردپرس برخوردار هستند ، بنابراین مهم است که قبل از این نیز کمی تحقیق کنید. به عنوان مثال ، شرکت های میزبان وب که فقط روی WordPress تمرکز دارند و شرکتهایی که با تأکید بر محیط وردپرس بهینه شده و ویژگی های WP بیشتری روی وردپرس تأکید دارند ، احتمالاً در واقع متخصصان وردپرس را در کارمندان پشتیبانی خود دارند..

توصیه های میزبانی وردپرس

اگر در جستجوی یک میزبان وردپرس عالی به کمک نیاز دارید ، در اینجا 3 مورد از موارد مورد علاقه من وجود دارد – همه این موارد را شخصاً از آنها استفاده می کنم!

میزبانی A2

a2-wordpress-hosting
به عبارت ساده ، میزبانی A2 در هر رده برجسته است. به نظر من ، آنها در حال حاضر بهترین انتخاب برای هاست مدیریت نشده WordPress هستند. بیایید با انتخاب مکان مرکز داده و پیش نصب وردپرس شروع به کار کنیم. همچنین ، با A2 Hosting ، محیط وردپرس بهینه شده آنها را برای افزایش سرعت و امنیت به دست می آورید. شبکه چهار برابری A2 ، ذخیره سازی RAID 10 و درایوهای حالت جامد (SSD) میزبانی سریع قابل اطمینان را تضمین می کنند. شما حتی می توانید سرورهای توربو (مانند ما) که سرعت بیشتری را ارائه می دهند ، انتخاب کنید.

برخی دیگر از ویژگی های عالی دیگر که با A2 Hosting به دست می آورید شامل گواهینامه های SSL رایگان ، محافظت از HackScan ، شبکه تحویل محتوای Cloudflare (CDN) و پشتیبان گیری از داده های سرور. نمایندگان پشتیبانی مشتری در A2 Hosting ، معروف به خدمه Guru ، بسیار پاسخگو ، مودب و مفید هستند. تاریخ و زمان آخرین ، اما نه چندان مهم ، A2 Hosting ضمانت بازگشت پول هر زمان خود را ارائه می دهد.

بررسی دقیق ما در مورد میزبانی A2 را در اینجا ببینید.

SiteGround

سایت-وردپرس
SiteGround همچنان تحت تأثیر پیشرفت های مداوم و نوآوری خود قرار می گیرد. آنها در ارائه خدمات میزبانی مدیریت شده – از جمله WordPress – با قیمت بسیار پایین تر از سایر میزبان ها تخصص دارند. یعنی مثلاً با وردپرس ، به روزرسانی های خودکار و پشتیبان گیری از داده ها را دریافت می کنید. هنوز هم بهتر ، SiteGround فناوری اختصاصی SuperCacher خود را فراهم می کند که زمان بارگذاری صفحه را برای سرعت بخشیدن به وب سایت شما کاهش می دهد.

و ، SiteGround شامل SSD ها ، Cloudflare CDN و گواهی نامه رمزگذاری SSL رایگان را می دهد. با این وجود ، بهترین قسمت SiteGround ممکن است پشتیبانی مشتری آنها باشد. نمایندگان پشتیبانی SiteGround قبل از اینکه حتی به آنها کمک کنند ، اجازه می دهند یک برنامه آموزشی دقیق را پشت سر بگذارند. من هرگز تجربه پشتیبانی بد نداشته ام و زمان پاسخگویی آنها از بهترین موارد است.

بررسی SiteGround ما را اینجا ببینید.

موتور WP

wp-motor-wordpress
سرانجام ، برای بهترین تجربه میزبانی وردپرس ، WP Engine را پیشنهاد می کنیم. بله ، برچسب قیمت کمی بیشتر است. با این حال ، چه سایت شخصی وردپرس داشته باشید و چه برنامه کاربردی سازمانی ، WP Engine یک برنامه میزبانی با مدیریت حق بیمه را ارائه می دهد که در دراز مدت ارزش آن را دارد.

در حالی که بسیاری از شرکت های میزبانی وب ادعا می کنند که متخصصان وردپرس هستند ، WP Engine کاری جز وردپرس نمی کند. و ، تخصص آنها در تمام زمانی که مشتری بوده ام مشهود است. کادر پشتیبانی حتماً مطالب خود را می دانند و همیشه برای مقابله با آنها خوشحال بوده اند.

با میزبانی وب WP Engine ، عملکرد وب سایت شما برتر است. ترکیبی از فناوری اختصاصی EverCache برای سرعت بیشتر ، تهیه پشتیبان روزانه و همچنین قابلیت تهیه نسخه پشتیبان از عکس فوری و به روزرسانی های مدیریت شده ، بهترین تجربه میزبانی را مدیریت می کنند. شما همچنین می توانید قبل از انتقال آنها به سایت تولید زنده وردپرس خود ، یک محیط صحنه برای آزمایش تغییرات ایجاد کنید. WP Engine بهترین ویژگی ها را برای توسعه دهندگان WordPress نیز فراهم می کند.

برای بررسی دقیق ما در مورد WP Engine اینجا کلیک کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map