بررسی موتور WP

wp-motori-review


2019 بهترین میزبانی وببهترین میزبانی وب مدیریت شده با WordPress اگر به دنبال میزبانی مدیریت شده WordPress هستید ، نامی که احتمالاً می شنوید WP Engine است. بسیاری از دارندگان جدی سایت وردپرس برای میزبانی وب سایتهای شخصی ، تجاری و تجاری خود به WP Engine تکیه می کنند. آیا ارزش هزینه بیشتری برای میزبانی مدیریت شده دارد؟ اگر صادقانه جستجو کرده اید بررسی موتور WP, در اینجا بررسی من WP Engine و تجربیات دست اول من در استفاده از هاست مدیریت شده برای سایت وردپرس من است.

آنچه با موتور WP بدست می آورید

در آغاز بررسی من ، باید این نکته را بیان کنم که هنگام خرید هاستینگ در WP Engine ، شما یک برنامه میزبانی وردپرس با مدیریت خالص دریافت می کنید. برخلاف اکثر برنامه های میزبانی وب که شامل نام دامنه ، حساب های ایمیل و غیره است ، WP Engine بر ارائه میزبانی وردپرس به طور انحصاری متمرکز است – این امر باعث می شود آنها برای سایتهای موجود وردپرس که نیاز به یک راه حل میزبانی کاملاً مدیریت شده با پشتیبانی متخصص یا برای صاحبان سایت دارند ایده آل باشند. که به یک برنامه میزبانی وردپرس سازمانی نیاز دارد. این به این معنی نیست که شما نمی توانید از اولین استفاده از WP Engine برای اولین سایت خود استفاده کنید. اما فقط حتما دامنه و ایمیل خود را از منبع دیگری در دسترس داشته باشید.

ثبت نام با WP Engine

هنگامی که با WP Engine ثبت نام می کنید ، می توانید مکان مرکز داده خود را انتخاب کنید (ایالات متحده ، انگلستان ، ژاپن).
WP Engine مرکز داده را انتخاب کنید

پس از وارد کردن اطلاعات و ثبت نام ، ایمیل استقبال خود را دریافت کردم.
WP Engine خوش آمدید

و اگرچه WP Engine اظهار داشت که ممکن است 24 ساعت طول بکشد تا تنظیمات حساب شما به پایان برسد ، اما من ایمیل تکمیل تنظیم تنظیم حساب را تقریباً فوری دریافت کردم!
اطلاعیه ایجاد سایت WP Engine

انتقال سایت موجود خود به WP Engine

برای انتقال سایت فعلی وردپرس خود به WP Engine ، لیست چک مهاجرت آنها را دنبال می کنید. از وقتی از طریق دکمه فعال سازی در ایمیل تنظیمات حساب خود کلیک می کنید ، از شما خواسته می شود مراحل را دنبال کنید.
WP موتور لیست مهاجرت موتور

چک لیست مهاجرت

در اینجا خلاصه ای از مراحل فهرست مهاجرت آورده شده است:
1. دسترسی SFTP خود را تنظیم کنید.
2. نام دامنه سایت فعلی خود را وارد کنید.
3. از سایت خود در میزبان وب فعلی خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.
4. بررسی کنید تا مطمئن شوید که افزونه های مجاز را توسط WP Engine اجرا نمی کنید.
5- اطمینان حاصل کنید که WordPress Core ، Plugins و Themes شما به روز است.
6. پایگاه داده MySQL خود را از هاست قبلی وب خود صادر کنید.
7. پوشه wp-content را بارگیری کنید.
8- وارد کردن پایگاه داده به WP Engine.
9. پوشه wp-content خود را با استفاده از یک سرویس دهنده SFTP مانند FileZilla به WP Engine وارد کنید. (آنها توصیه می کنند برای تکمیل مراحل ، از یک نسخه فشرده استفاده کرده و روی یک دکمه کلیک کنید تا از پشتیبانی پشتیبانی مطلع شود.)
10. پیش نمایش وب سایت خود در WP Engine تا مطمئن شوید همه چیز درست است.
11. سایت خود را همگام سازی کنید – فقط در صورت عدم انتقال محتوای خاص باید این مرحله را انجام دهید.
12. پیکربندی DNS. این قدم دیگری است که ممکن است مدتی طول بکشد. از آنجا که WP Engine از سرورهای نام استفاده نمی کند ، فرایند ممکن است متفاوت از کاری باشد که در گذشته انجام داده اید. توصیه می کنم از طریق چت زنده با پشتیبانی تماس بگیرید و آنها را در این روند طی کنید.
13. اجازه دهید DNS تبلیغ کند
14- می توانید URL ها و تغییر مسیرهای دامنه را به صورت اختیاری تنظیم کنید.

در حالی که استفاده از روش چک لیست مهاجرت برای انتقال سایت به WP Engine نسبتاً مستقیم بود ، دو مورد جزئی وجود داشت. اول ، کمی گیج کننده بود زیرا لیست اول لیست های لیست های مهاجرت ، سه مرحله را ذکر می کند (یعنی 1/3 وظایف انجام شده و غیره). با این حال ، فقط دو کار کادر تأیید وجود دارد.

همچنین ، ما دوست داریم ببینیم روند کمی بیشتر جریان دارد. به عنوان مثال ، پس از کپی کردن پوشه wp-محتوای فشرده شده خود در WP Engine ، قرار است بر روی یک دکمه کلیک کنید تا از این طریق به پشتیبانی اطلاع دهید تا مراحل را کامل کند. اولین باری که سعی کردم این کار را انجام دهم ، هیچ اتفاقی نیفتاد – مطمئن نیستم این مسئله چیست. بعداً برگشتم و دوباره دکمه اعلان را امتحان کردم و این بار کار کرد. خوشحالم که می گویم این روند کمتر از پنج دقیقه طول کشید. مهندس پشتیبانی جیسون فوراً با پاسخی دقیق پاسخ داد (به تصویر زیر مراجعه کنید).
پشتیبانی از مهاجرت موتور WP

با وجود موارد فوق ، روش چک لیست مهاجرت WP Engine برای جابجایی سایت شما هنوز روشی مؤثر برای انتقال وب سایت وردپرس شماست. با برخی برنامه های میزبانی WordPress مدیریت شده دیگر ، من برای انتقال سایتهایم به هاست جدید سختی داشتم. در واقع با یک برنامه میزبانی خاص مدیریت شده ، من هرگز نتوانستم سایت خود را منتقل کنم. مشکلی با WP Engine وجود ندارد.

مضامین و افزونه های وردپرس

اگرچه اکثر افزونه ها و مضامین وردپرس می توانند در سایت شما در WP Engine مورد استفاده قرار گیرند ، اما توجه داشته باشید که بعضی از آنها وجود دارد که اکنون به دلیل درگیری احتمالی با فناوری اختصاصی آنها مجاز هستند. به عنوان مثال ، از آنجا که WP Engine برای افزایش سرعت از فناوری EverCache خود استفاده می کند. بنابراین ، افزونه های حافظه پنهان مجاز نیستند که از درگیری و عملکرد زیر بهینه جلوگیری کنند.

خوشبختانه در مورد من ، تنها افزونه مورد بحث ، افزونه سلام دالی بود که به طور پیش فرض در سایت قدیمی من نصب شده بود. من حتی نمی دانستم که این افزونه از آنجا که فعال نیست وجود دارد. پس از انتقال وب سایت خود به WP Engine ، به سرعت از طریق ایمیل در مورد افزونه مجاز به اطلاع رسانی رسیدم.

در اصل ، ایمیل می گوید که شما 7 روز قبل از حذف افزونه مجاز به طور خودکار حذف می شوید. در این مدت ، می توانید پیش بروید و افزونه را به تنهایی حذف کنید و یک جایگزین پیدا کنید. از آنجایی که به پلاگین سلام اهمیتی نمی دادم ، من به سادگی پیش رفتم و خودم را حذف کردم. روز بعد ، ایمیلی دریافت کردم که از عملکرد سریع من تشکر کرد.

مضامین رایگان StudioPress

تم های رایگان-studiopress
اکنون که WP Engine StudioPress را به دست آورد ، یکی از بزرگترین مزایای دریافت یکی از برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها ، گنجاندن مضامین رایگان StudioPress مبتنی بر Genesis Framework است. برای دیدن لیست مضامین موجود در اینجا کلیک کنید. مضامین StudioPress برخی از کارآمدترین مضامین وردپرس در دسترس هستند. و بهترین بخش این است که شما می توانید از تم ها استفاده کنید حتی اگر تصمیم بگیرید وب سایت خود را به هاست دیگری منتقل کنید.

رابط داشبورد موتور WP

اگرچه WP Engine از رابط کنترل پنل مبتنی بر متن بیشتر بهره می برد ، اما بسیار بصری و استفاده آسان است. آنها حتی برخی موضوعات صوتی متحرک را در موضوعات خاص گنجانده اند. با کلیک بر روی تب Installs از منوی بالا ، به توابع مربوط به نصب وب سایت خود دسترسی پیدا می کنید.
داشبورد موتور WP نصب می شود

گزینه Redirect Rules در منوی نوار کناری سمت چپ بسیار مناسب است زیرا به شما امکان می دهد تغییر مسیرهای دامنه را بدون نیاز به ایجاد تغییر در پرونده htaccess خود مشخص کنید. و همچنین می توانید از طریق پیوندهایی که در منوی سمت چپ وجود دارد ، به phpMyAdmin و وردپرس Admin خود دسترسی پیدا کنید.

تهیه نسخه پشتیبان و بازیابی موتور WP

پشتیبان گیری و بازیابی ویژگی های WP Engine دارای امتیازات بالایی می شود. سایت شما (پوشه پایگاه داده و محتوا) بطور خودکار روزانه پشتیبان تهیه می شود. علاوه بر این ، عملکرد Backup Points به شما امکان می دهد یک نقطه پشتیبان جدید را تنظیم کنید – که قبل از ایجاد تغییر در سایت شما توصیه می شود. همچنین شما می توانید برای حفظ خود ، فایل های فشرده شده از بک آپ خود را بارگیری کنید.
صفحه نمایش نقاط پشتیبان گیری موتور WP

برای بازیابی فایل های پشتیبان خود ، باید بلیط پشتیبانی را باز کنید زیرا نمی توانید یک سایت بازیابی از رابط داشبورد WP Engine بازیابی کنید. به صورت اختیاری ، می توانید داده های خود را نیز از حالت فشرده خارج کرده و خود را از طریق SFTP بازیابی کنید.

توسعه و مرحله بندی سایت شما

یکی دیگر از مزایای مهم میزبان وردپرس مدیریت شده WP Engine ، امکان آزمایش تغییرات سایت شما در یک منطقه مرحله قبل از فشار آوردن آنها به وب سایت تولید واقعی شما است. برای کپی کردن سایت زنده خود در قسمت صحنه بندی خود ، به قسمت تنظیمات WP Engine در داشبورد سرور وردپرس خود بروید. بر روی زبانه Staging کلیک کنید ، سپس بر روی دکمه سایت از کپی از زنده تا مرحله بندی ، کپی کنید.
WP موتور ایجاد صحنه منطقه

بسته به اندازه وب سایت شما ، ممکن است مدت زمان قبل از ایجاد منطقه مرحله بندی طول بکشد. در مورد من ، این روند فقط چند دقیقه طول کشید. وقتی قسمت صحنه آماده سازی شماست ، می توانید بر روی پیوند کلیک کنید تا به آن دسترسی پیدا کنید. وقتی آماده هستید تغییرات خود را به سمت تولید تغییر دهید ، روی دکمه Copy Site از Staging to Live کلیک کنید.
منطقه آماده سازی موتور WP آماده است

تاکنون منطقه WP Engine Staging برای من بسیار خوب عمل کرده است. این کاملا یکی از ویژگی های مورد علاقه من است. این روند بسیار سریع و کارآمد است. تمام تغییرات من در حوزه نمایش با موفقیت به تولید منتقل شده است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

سرویسهای موتور WP

از قسمت برنامه های کاربردی داشبورد WP Engine شما به عملکردهای اضافی دسترسی پیدا می کنید که شامل موارد زیر است:

محافظت از رمز عبور – به شما امکان می دهد مشاهده وب سایت خود را محدود کنید. برای جلوگیری از ترافیک و ربات ها از وب سایت خود در حالی که در مرحله پیش از کار روی آن کار می کنید ، خوب است.

بازنشانی مجوزهای پرونده – با بازنشانی مجوزهای پرونده آنها ، به شما امکان می دهد به پرونده هایی که بارگذاری کرده اید ، دسترسی پیدا کنید.

چندتایی – به شما امکان می دهد وب سایت خود را از یک سایت واحد به یک محیط چند منظوره با زیر مجموعه تبدیل کنید.

گزینه های حافظه نهان – می توانید حافظه پستی شی را فعال یا غیرفعال کنید ، به علاوه حافظه نهان صفحه خود را از اینجا پاک کنید.
سرویسهای موتور WP

امنیت موتور WP

WP Engine با وب سایتهای مشتری و همچنین محیط سخت افزاری آنها اقدامات امنیتی سختی را انجام می دهد. یکی دیگر از مزایای خدمات میزبانی شده آنها این است که آنها به طور فعال و پیوسته در معرض آسیب پذیری قرار می گیرند و برای حفاظت بیشتر با سایر شرکت های امنیتی قرارداد می گذارند.!

گواهینامه های SSL رایگان

با برنامه میزبانی WP Engine خود ، گواهی نامه رمزگذاری SSL را به شما رمزگذاری می کنیم که می توانید به راحتی از داشبورد نصب خود درخواست کنید.
WP Engine Free SSL

عملکرد در WP Engine

در استفاده از WP Engine واقعاً تفاوت قابل توجهی در سرعت وب سایت من وجود دارد. محیط بهینه شده به همراه فناوری EverCache بار بارگیری صفحه را بهبود بخشیده است. من سایت خودم را از طریق webpagetest.org تست کردم و نتایج زیر آمده است.
تست عملکرد وب سایت موتور WP موتور

پشتیبانی مشتری WP Engine

WP Engine پشتیبانی نیز از من نمره بالایی می گیرد. من هنگام انتقال سایت خود به WP Engine مجبور شدم چندین بار با پشتیبانی تماس بگیرم و به راحتی می توانم بگویم که مهندسان پشتیبانی آنها می دانند که در مورد چه چیزی صحبت می کنند و انجام می دهند. علاوه بر تخصص آنها ، من از سرعت آنها برای حل هرگونه مسائل یا سؤالی که داشتم نیز تحت تأثیر قرار گرفتم.

نصب های قابل انتقال موتور WP و انتقال صورتحساب

علاوه بر کسانی که به میزبانی وردپرس کاملاً مدیریت شده احتیاج دارند ، WP Engine برای توسعه دهندگان نیاز به کار در سایت ها برای مشتریان خود نیز گزینه ای عالی است. با استفاده از ویژگی های نصب های قابل انتقال ، می توانید تعداد نامحدودی از سایتهای توسعه ایجاد کنید که در آن بتوانید یک وب سایت را برای مشتری خود تهیه و آزمایش کنید. سپس ، هنگامی که آماده باشید ، می توانید این سایت را به حساب WP Engine مشتری خود منتقل کنید. و با ویژگی انتقال صورتحساب ، مشتریان شما به صورت خودکار از طریق WP Engine صورتحساب می شوند.

برای دسترسی به این ویژگی ، روی پیوند Add install در سمت چپ داشبورد WP Engine خود کلیک کنید. سپس روی گزینه Create a Transferable Install کلیک می کنید و اکنون می توانید در یک سایت توسعه کار کنید.
WP Engine نصب های قابل انتقال

من واقعاً فکر می کنم که توسعه دهندگان از قابلیت نصب قابل انتقال ، قدردانی کنند.

بررسی های بیشتر موتور WP

WP Engine vs DreamHost
WP Engine vs InMotion
WP Engine vs Media Temple
WP Engine vs SiteGround

ویدئو: مصاحبه با دیوید وگل پوهل WP Engine

این مصاحبه ای است که اخیراً با دیوید وگل پوهل ، مدیر کل راهبرد وب در WP Engine انجام دادم دیوید در مورد ابزارهای اتوماسیون WP Engine ، Gutenberg و WordPress صحبت می کند.

توصیه ها

در حالی که زمینه میزبانی وردپرس مدیریت شده با سایر شرکت هایی که با پیشنهادات ویژه وردپرس با مارک های ویژه ای خارج می شوند ، رو به رشد است ، WP Engine همچنان صدرنشین این گروه است. بر اساس تجربه من در استفاده از خدمات میزبانی مدیریت شده آنها ، باید با بسیاری از افراد در انجمن وردپرس موافقت کنم که WP Engine راه حل نهایی برای وب سایتهایی است که به عملکرد و پشتیبانی کاملاً مدیریت شده وردپرس نیاز دارند..

تمرکز WP Engine اکنون روی پلتفرم جدید تجربه دیجیتال آنها است. پلتفرم راه حل های جدید در چهار زمینه متمرکز شده است: چابکی خلاق ، هوش عملی ، عملکرد سازمانی و ادغام اکوسیستم. از نظر برنامه های میزبانی وب ، Platform Experience منجر به ویژگی های بیشتری می شود – البته با قیمت های بالاتر.

در اینجا نگاهی به ترکیب برنامه فعلی میزبانی وب در WP Engine می اندازیم:
wp-motor-digital-تجربه-هاستینگ-برنامه ها

با وجود افزایش قیمت ، WP Engine از نظر ما همچنان رهبر کل میزبان مدیریت حق بیمه WordPress است. و ، ما هنوز هم می توانیم تخفیف خوبی به شما ارائه دهیم! در زیر مشاهده کنید.

مزایا و معایب

 • طرفداران:
 • میزبانی وب وردپرس واقعی کاملاً مدیریت شده
 • مهندسین پشتیبانی تخصصی
 • رابط داشبورد آسان برای استفاده
 • پیاده روی های صوتی متحرک برای کمک های اضافی گنجانده شده است.
 • پشتیبان گیری از امتیازات امکان تهیه بکاپ آسان و بازیابی سایت را می دهد.
 • Staging Area برای آزمایش تغییرات جدید در وب سایت شما فوق العاده است.
 • اختصاصی EverCache Technology منجر به عملکرد سریعتر سایت می شود.
 • نصب های قابل انتقال و انتقال صورتحساب برای توسعه دهندگان بسیار عالی است.
 • منفی:
 • گران
 • برخی محدودیت ها در افزونه ها.

توصیه های موتور WP

برای دریافت 3 ماه میزبانی رایگان با یک برنامه سالانه اینجا را کلیک کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map