مصاحبه با ماریا اسپاراگیس – DirectPayNet

ماریا اسپاراگیس


اگر قصد ساخت وب سایت تجارت الکترونیکی را دارید یا نیاز به پردازش پرداخت های آنلاین دارید ، باید از گزینه های خود برای راه‌اندازی یک حساب بازرگان و دروازه پرداخت آگاه باشید. ماریا اسپاراگیس متخصص در یافتن راه حل های پرداخت به ویژه برای سوله های پرخطر است. من به تازگی با او صحبت کردم که صاحبان وب سایت هنگام اجرای سیستم پرداخت ، آینده ارز دیجیتال و چگونگی شرکت وی باید در مورد آنها فکر کنند. DirectPayNet می تواند در مورد راه حل های پرداخت کمک کند.

میزبان وب گربه: آیا می توانید کمی درباره پیشینه خود و اینکه چگونه شرکت شما DirectPayNet به فروشندگان آنلاین تجارت خود کمک می کند ، به ما بگویید?

ماریا اسپاراگیس: من ده سال در فضای پرداخت بوده ام. من در واقع یکی از اولین کارمندان شرکت MindGeek بود. بنابراین من به آنها کمک کردم تا یک استراتژی پرداخت را توسعه دهند و انواع و اقسام آنرا درک کردند که چرا ما نمی توانیم از ارائه دهندگان پرداخت و دروازه های یکپارچه استفاده کنیم ، و اساساً حرکت به کل آن فضا. من حدود سه سال این کار را کردم. من از آنجا حرکت کردم و DirectPayNet را فقط به این دلیل فهمیدم که فرصتی برای من وجود دارد تا به تجار دیگری که در فضاها هستند ، کمک کنم. بنابراین ، بارگیری های دیجیتال ، پیشنهادات رژیم غذایی ، هر چیزی در این قلمرو است. بنابراین اساساً ، من به بازرگانانی که کار سختی برای یافتن راه حل های پرداخت دارند ، کمک می کنم تا راه حل هایی را در داخل یا در ایالات متحده یا خارج از کشور پیدا کنند. بسیاری از بازرگانان به طور خاص از من درخواست می کنند زیرا می توانم نکاتی را در مورد تبدیل ، نکاتی در صفحات سفارش آنها (آنچه در حال کار است) ، چگونه می توانیم نسبت های نزولی آنها را کاهش دهیم ، مصوبات بهتری دریافت کنیم و موارد دیگر.

WHC: صاحبان وب سایت های جدید کاملاً چه می خواهند بدانند که آیا می خواهند یک وب سایت تجارت الکترونیکی راه اندازی کنند یا پرداخت های آنلاین را بپذیرند?

اماس: شماره یک موردی که من به محض شروع کار به بازرگانان می گویم این است که ابتدا باید به دنبال راه حل خود باشید قبل از اینکه به دنبال CRM و فناوری خود باشید ، زیرا راه حل شما برای پیدا کردن یک حساب بازرگان بسیار سخت تر از پیدا کردن ارائه دهندگان فناوری است. برای پشتیبانی از این راه حل خاص. اتفاقی که می افتد بارها است که تجار شروع می کنند ، CRM را انتخاب می کنند ، همه این فناوری را انتخاب می کنند و سپس یک راه حل پرداخت می یابند – اما هیچ یک از آنها یکپارچه نیست و آنها پول زیادی خرج کرده اند. بنابراین آنها به نوعی تلاش می کنند که به عقب کار کنند ، که معنی چندانی ندارد.

WHC: آیا برخی از سیستم عامل های وب سایت وجود دارند که برای پذیرش پرداخت های آنلاین مناسب تر هستند?

اماس: من فکر می کنم این پلت فرم آگونیستیک است. تا زمانی که طراحی شما خوب باشد و تبدیل شود ، اهمیتی نخواهد داشت. آنچه فکر می کنم به شما کمک کند بسیاری از بازرگانان از صفحات پرداخت میزبانی شده استفاده می کنند. احتمالاً می گویم اگر برای طراحی صفحه شخصی خود سرمایه گذاری کنید و مطمئن شوید که در URL شما قرار دارد ، در مقابل مشتری را به جایی دیگر هدایت می کنید ، احتمالاً خیلی بهتر است. اما ، کمی هزینه می برد. شما به گواهی SSL خود نیاز دارید. باید مطمئن شوید که صفحات شما رمزگذاری شده و غیره هستند. اما فکر می کنم این یک سرمایه گذاری ارزشمند است زیرا به طور معمول تبدیل بالاتری را برای مشتریان به همراه دارد.

WHC: در تجربه شما در زمینه کار با فروش وب سایت ، نکات دیگری درباره پردازش پرداخت وجود دارد که می توانید با مخاطبان ما به اشتراک بگذارید که می تواند به آنها در افزایش فروش آنها کمک کند?

اماس: بسته به میزان حجم شما ، سعی کنید یک راه حل محلی پیدا کنید. به عنوان مثال ، اگر ترافیک زیادی در اروپا دارید و می خواهید از آن سود کسب کنید ، همیشه می خواهید با یک بانک اروپایی محلی در مقابل یک بانک در ایالات متحده بهتر تبدیل کنید همچنین سعی کنید مشتریان را به ارز بومی خود شارژ کنید. بنابراین اگر یورو یا GBP باشد ، حتی اگر بعد از آن بانک شما آن را به دلار آمریکا تبدیل کند ، بهتر است از این نظر شارژ کنید. من از نظر ترافیک و صفحه سفارش شما فکر می کنم ، همانطور که گفتم واقعاً مهم است که سعی کنید میزبان خود باشید.

WHC: نظر شما در مورد آینده ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین چیست?

اماس: این یک موضوع مورد علاقه من است. من یک طرفدار بزرگ و مومن بزرگ بوده ام که همه چیز در سیستم پولی تغییر می کند. نظر شخصی من این است که ما می خواهیم تغییرات زیادی را در فضای پرداخت به دلیل Blockchain بیشتر از Bitcoin انجام دهیم – فن آوری ای که به Bitcoin کمک می کند همان چیزی باشد که هست. Blockchain به افراد اجازه می دهد تا بلافاصله با یک کارت اعتباری که دارای مدت تسویه سه روز است ، معامله کنند. من فکر می کنم به دلیل اینکه جهان به شکلی دیجیتالی حرکت می کند ، مردم فوراً پول خود را می خواهند. آنها نمی خواهند سه روز صبر کنند. وقتی مردم می دانند این فناوری چقدر قدرتمند است ، من فکر می کنم طی سه تا پنج سال آینده می خواهیم شاهد تغییرات عظیمی در آنجا باشیم.

WHC: می توانید توضیح دهید که وقتی شخصی با DirectPayNet برای کمک به تنظیم پردازش پرداخت آنلاین تماس می گیرد ، چگونه کار می کند?

اماس: ما یک پروسه قبل از درخواست داریم که هیچ تعهدی به بازرگان ندارد. بنابراین ، اگر آنها می خواهند ببینند راه حل مناسب است یا خیر ، آنها فقط از طریق آدرس ایمیل فروش ما با ما تماس می گیرند. آنها می توانند به وب سایت ما مراجعه کنند. من یک صفحه شخصی نیز دارم ، MariaSparagis.com. و این در واقع به شما کمی در مورد برخی از مهارت های من و غیره می گوید ، اما DirectPayNet.com — ما تعداد کمی از افراد در هیئت مدیره داریم که می توانند به شما کمک کنند.

WHC: قبل از اینکه شخصی بتواند پردازش پرداخت زنده را در وب سایت خود انجام دهد ، این روند چقدر طول می کشد?

اماس: این یکی از سؤالات مورد علاقه من است زیرا این امر همیشه به بازرگان بستگی دارد و چقدر سریع کارها را انجام می دهند. اما اگر کارها با سرعت بسیار خوبی انجام شود که به عنوان مثال درخواست من برای تغییر یا مستندات در طی یک یا دو روز انجام شود ، معمولاً یک حساب داخلی ایالات متحده حدود دو هفته طول می کشد..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پردازش پرداخت آنلاین ، به DirectPayNet.com مراجعه کنید.

حتماً در مصاحبه من با ماریا در وب میزبان گربه پادکست گوش کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map