مصاحبه با جان LoBrutto Liquid Web

جان-لوبروتو-مایع-وب


اگر جواب هر یک از سؤالات فوق حتی از راه دور به “بله” نزدیک است ، باید مصاحبه ما را با جان لوبروتو بخوانید. جان مدیر راه حل ها و مشارکت های وابسته در شرکت مایعات است. او تجربه گسترده ای در صنعت میزبانی وب دارد ، همچنین مدتی را در 1 گذرانده است&1 میزبانی در میان دیگران. و این بسیار جالب بود که همه اینها را بفهمید که Liquid Web تا به امروز چقدر است. اگر با Liquid Web آشنا نیستید ، آنها در راه حل های میزبانی وب مدیریت شده برای سرورهای اختصاصی ، VPS ، خدمات Cloud و WordPress تخصص دارند..

سوالات و پاسخ ها برای قالب این مقاله ویرایش شده است. برای مصاحبه کامل ، حتماً به پادکست وب گربه پادکست گوش دهید.

میزبانی وب گربه: آیا می توانید در مورد پیشینه و نقش خود در شبکه مایع به ما بگویید?

جان لوبرتو: خوب ، مدت طولانی است که در فضای وابسته هستم. من اکثر اوقات در وب میزبانی وب عمودی کار کردم. من برای 1 کار کردم&چند سال پیش 1 اینترنت. من مدیر شرکت های وابسته جهانی بودم. و اکنون ، من به عنوان مدیر شرکت های وابسته جهانی و مشارکتها با Liquid Web کار می کنم.

Liquid Web یک شرکت میزبانی وب با مدیریت عالی است. ما وفاداری و پشتیبانی شگفت انگیز مشتری داریم — نمرات بسیار بالا NPS (امتیاز تبلیغ کننده خالص) برای سال گذشته ، که بالاتر از اپل و آمازون و برخی از خرده فروشانی است که مردم دوست دارند. مشتریان ما واقعاً محصول ما را دوست دارند. آنها واقعاً خدمات ما را دوست دارند. آنها واقعاً حمایت ما را دوست دارند.

بنابراین اگر این یک سایت مهم برای ماموریت است ، اگر می توانید از طریق آن پول بدست آورید ، اگر چیزی 100٪ باشد که می خواهید از شبکه 100٪ به روز خود داشته باشید ، این محصول و خدماتی است که می خواهید از طریق آن خرید و خریداری کنید.

WHC: به نظر شما ، چه چیزی مایعات وب را از رقابت متمایز می کند?

JL: باز هم ، این سرویس دستکش سفید است. ما در بیشتر موارد مهاجرت رایگان داریم. ما شرایطی داریم که تلفنهایمان را جمع می کنیم. پشتیبانی از ایالات متحده در مراکز تماس ایالات متحده است. برای بسیاری از موارد ، برای مشتریان آمریکایی ما دارای مراکز بانک اطلاعاتی ایالات متحده هستیم که متعلق به آنها هستیم- که کاملاً متعلق به وب مایع است- بنابراین ما به دنبال شرکت های دیگری نیستیم که از سطح اول پشتیبانی می کنند. ما در حال انجام پشتیبانی کامل از مشتری هستیم. افرادی که برای ما کار می کنند تجهیزات ما را لمس می کنند و به آنجا می روند و مواردی را برای شما برطرف می کنند. بنابراین ، این سطح توانایی دستیابی به مشتری و اطمینان از عملکرد و کارآمد بودن آن است و همه ویژگی ها به درستی کار می کنند.

WHC: میزبانی وب وردپرس مدیریت شده برای بسیاری از افراد واقعاً مهم است. مزایای شما با میزبانی وب مدیریت شده با وردپرس Liquid Web چیست؟?

JL: بسیاری از کارهایی که ما انجام می دهیم ، به عنوان مثال در WordPress مدیریت شده ما ، اگر به تمام ویژگی هایی که ارائه می دهیم نگاهی بیندازیم و آن را با رقبا مقایسه کنیم – اگر به قیمت شروع نگاه می کنید ، ممکن است کمی بالاتر باشد ، اما تمام ویژگی هایی که به عنوان بخشی از قیمت اول موجود است بسیار بیشتر از سایر ارائه دهندگان است. ما چیزی را با نام iThemes Sync در WordPress مدیریت شده داریم – مشتریان آن را دوست دارند! می دانید ، مردم روی محصول مدیریت شده WordPress تمرکز می کنند. آنها در صورت لزوم پیش می روند و بروزرسانی می کنند و بسیاری از ارائه دهندگان پیش می روند و آن را برای شما به روز می کنند. اما در مورد همه برنامه ها چطور؟ می دانید ، شما در شرایطی هستید که لزوماً برنامه های خود را مرتباً به روز نمی کنید ، و به طور ناگهانی به شرایطی می رسید که افزونه ای در دسترس نیست زیرا موجود نیست. خوب ، ما این کار را برای شما در شب انجام می دهیم. همه چیز در حال حاضر است ، درست در پرواز – کاری که شما باید انجام دهید غیر از استفاده از سایت خود و به روزرسانی آن [محتوا] نیست ، و مطمئن شوید که آن را برای شما می فروشد.

WHC: Liquid Web برای آژانس ها و توسعه دهندگان ایده آل است. از نظر صاحبان وب سایت های خاص ، آیا منطقه یا صنعت خاصی وجود دارد که فکر می کنید مناسب ایده آل برای خدمات میزبانی وب Liquid Web است?

JL: خوب ، شما می دانید که در مورد تولد گسترده خطوط تولید صحبت کردیم ، بنابراین ما خدمات VPS را مدیریت کردیم و این در نوع ماهانه 50 دلار است. اما باز هم ، این یک سایت مهم برای ماموریت است ، شما به تعدادی افزونه دسترسی دارید – بله ، این بیشتر به کسب و کار کوچک و توسعه تجارت و طراحان و آژانسها متمرکز شده است. اما در پایان بالاتر ، ما سرورهای سطح شرکت داریم. ما تعدادی مشتری بسیار بزرگ داریم که می توانید در وب سایت ما ببینید که عاشق محصول ما هستند. و علاوه بر آن ، تمرکز بسیار بزرگی روی سرورهای HIPPA ما وجود دارد – این صنعت پزشکی است. سطح خاصی از انطباق وجود دارد که باید در سمت مرکز داده رخ دهد. ما برای آن محصول خاص سازگار و گواهینامه هستیم. و این بسته های سرور بسیار بالا و بسیار شدید هستند که برای خرید از ما در دسترس هستند.

WHC: Cloud Hosting یکی دیگر از بخشهای مهم مایعات وب است. آیا می توانید درباره محصول Cloud Sites که ارائه می دهید برای ما بگویید?

JL: موارد مختلف بسیاری مانند محصولات Cloud Sites ما بی نظیر است. این یک پکیج 150 دلاری است که می توانید از پهنای باند و میزان استفاده بسیار گسترده ای که در آن بسته گنجانده شده است ، انتخاب کنید. اما ، این اطلاعات نامحدود و وب سایت های نامحدود است! به عنوان مورد استفاده ، می تواند در پرواز مقیاس پذیر باشد. بسیاری از افراد اقدام به خرید این مورد می کنند و در واقع بخش هایی از آن سایت خاص را به عنوان میزبان مشترک به فروش می رسانند. بنابراین ما در واقع در بسیاری از موارد به عنوان یک محصول نمایندگی فروش این کالا را می فروشیم. و شما افرادی را دارید که مفهوم جدیدی را برای فروش میزبانی مشترک در یک بستر ابری تنظیم می کنند. من شخصاً فکر می کنم آینده است. این متکی به یک سرور خاص نیست. این وابسته به منابع یک سرور اختصاصی خاص نیست. این شبکه در یک ابر بزرگ و شبکه پایدار پخش شده است که دارای مقیاس پذیری نامحدود است. این یک محصول خارق العاده و چیزی است که ما امسال واقعاً روی آن تمرکز می کنیم تا از آن خارج شویم و گزینه هایی را به مشتریان ارائه دهیم.

WHC: چه چیز دیگری را می توان در آینده از وب سایت Liquid انتظار داشت?

JL: خوب ، خیلی چیزهای مرتب و مرتب در پیش است قرار است یک محصول تجارت الکترونیکی بسیار ویژه ای باشد که قرار است در این ماه منتشر شود. نکته اصلی اینجاست که شما از شبکه مایع خریداری می کنید ، در طی 24 ساعت کار خود را در حال اجرا ، فروش و آماده رفتن هستید – و این همه چیز است.

تخفیف اختصاصی در میزبانی وب مایع

در اینجا یک کد تبلیغی ویژه فقط برای خوانندگان ما وجود دارد! از لینک کوپن زیر استفاده کرده و کد را وارد کنید WHC35OFF برای 35٪ تخفیف در سه ماه اول خود با شبکه مایع. این یک فرصت نادر و برجسته برای به دست آوردن تخفیف در بالاترین کیفیت و میزبانی وب با مدیریت واقعی Liquid Web است.

کوپن مایع-وب با تخفیف

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map