مصاحبه با سایت SiteGround ، Hristo Pandjarov

Hristo Pandjarov - SiteGround


این روزها داشتن وب سایت سریعتر از همیشه مهمتر است. علاوه بر اینکه بازدید کنندگان خود را خوشحال می کنید و آنها را به اندازه کافی ناامید نمی کنید تا سایت خود را ترک کنند ، یک وب سایت سریعتر بارگذاری می تواند در هنگام مراجعه به موتورهای جستجو به شما کمک کند.

Hristo Pandjarov یک متخصص WordPress و SEO در SiteGround است. اخیراً فرصتی برای صحبت با Hristo در مورد سرعت وب سایت داشتم. وی تعدادی نکات مفید را ارائه داد که شامل همه چیز از سرورهای وب و پراکسی های معکوس گرفته تا مسائل مربوط به پایگاه داده تا بهینه سازی محتوا و موارد دیگر.

ما همچنین در مورد چگونگی کمک به SiteGround به مشتریان خود برای سرعت بخشیدن به وب سایت های خود بحث کردیم.

وب میزبان گربه: بگذارید کمی با پیش زمینه شما شروع کنیم. شما برای SiteGround در چه نوع جالب کار می کنید?

Hristo Pandjarov: من تقریباً روی هر آنچه که برای مشتریان WordPress درست می کنیم کار می کنم. جدیدترین و جالبترین ابزارهای ما ابزار نمایش ماست که به شما امکان می دهد به سرعت نسخه ای از وب سایت خود تهیه کنید تا مجبور نباشید در صفحات زنده خود کار کنید. ما یکی از پیشرفته ترین سیستم های ذخیره سازی داریم: SuperCacher C که عملکرد وب سایت شما را بسیار بهبود می بخشد.

WHC: تفاوت میزبانی وب از نظر سرعت سایت تا چه اندازه تفاوت دارد?

HP: این تفاوت زیادی ایجاد می کند. اگر هنوز تلاش کافی برای بهینه سازی ارتباطات سرور ، پیکربندی سرور ، شبکه ، مرکز داده خود نکرده اید. سرعت خوبی نخواهید داشت ارائه افراد فقط با PHP و MySQL کافی نیست. یک ارائه دهنده میزبانی وب با کیفیت باید مکانیزم مناسبی برای ذخیره سازی مانند Nginx یا Larnish و ابزارهایی را ارائه دهد که می توانید برای بهبود وب سایت خود استفاده کنید.

WHC: آیا می توانید کمی در مورد پراکسی های معکوس در برابر ذخیره پرونده صحبت کنید؟ آیا مشابه است؟ آیا یکی از دیگری بهتر است؟ پیشنهاد شما چیست?

HP: آنها به روشی مشابه کار می کنند. هر دو آنها خروجی نهایی وب سایت شما را در حافظه نهان ذخیره می کنند. و بعد وقتی بازدید کننده بعدی همان صفحه را باز می کند ، اگر آن محتوا تغییر نکرده باشد ، نسخه cached آن را به جای صفحه پویا دریافت می کنند. بنابراین ، با این روش می توانید درخواست های پایگاه داده MySQL را ذخیره کنید ، کار سرویس PHP را ذخیره می کنید ، و به طور کلی باعث می شود بارگذاری شما سریعتر شود.

تفاوت این است که افزونه هایی که حافظه پنهان پرونده را ارائه می دهند. آنها این اطلاعات را در دیسک سخت سرور ذخیره می کنند ، در حالی که پراکسی های معکوس آن را در حافظه سرور ذخیره می کنند. علاوه بر این ، آنها در مقابل سرور وب کار می کنند. بنابراین ، پراکسی های معکوس شما پیچیده تر از حافظه پنهان پرونده معمول شما هستند. شما اطلاعات را از RAM دریافت می کنید ، که تقریباً سریعترین مکانی است که می خواهید از آن اطلاعات دریافت کنید.

WHC: بانک اطلاعاتی مسئله بزرگ دیگری است که در آن می توانید تنگناها داشته باشید. بهترین راه حل های جستجوی آهسته با پایگاه داده های شما کدام هستند?

HP: ابتدا باید نمایش داده های کند خود را کنترل کنید. گزارش جستجوی آهسته MySQL ، دلیل این سؤالات [کند] را نشان می دهد. احتمالاً شما یک افزونه غیرقابل استفاده یا یک تکه کد که نوشتید خوب نیست. یک قانون برای حل همه این مشکلات وجود ندارد.

WHC: وب سایت همه افراد باید محتوای قانع کننده ای داشته باشند. برخی از راه هایی که ما می توانیم محتوای صفحه خود را بهینه کنیم تا سریعتر بارگیری شود?

HP: این ایده خوبی است برای گذراندن مدتی برای تحلیل نحوه تعامل بازدید کنندگان شما با وب سایت شما. ابزارهای رایگان وجود دارد ، و همچنین ابزارهای پرداخت شده دارند. مهمتر از همه ذهن من Crazy Egg است زیرا من به طور مرتب از آن برای آزمایش SiteGround و وب سایت های شخصی خود استفاده می کنم. شما فقط یک جاوا اسکریپت کوچک به سایت خود وارد کنید. سپس شروع به جمع آوری اطلاعات در مورد نحوه ارتباط کاربران شما با وب سایت شما می کند. به عنوان مثال ، اگر می بینید که بیشتر بازدید کنندگان شما در حال پیمایش به انتهای مطالب شما نیستند ، شاید مکان مناسبی برای کاهش این صفحه در چندین صفحه وجود داشته باشد.

WHC: سرانجام ، با پایین آمدن به سطح مرورگر ، آیا کاری وجود دارد که بتواند مرورگرهای فردی شما را بهینه کند تا سریعتر کارها را انجام دهد?

HP: چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید. قدرتمندترین آنها این است که از حافظه نهان مرورگر خود استفاده کنید – که تقریباً به مرورگرهای بازدید کننده شما می گوید چه مدت می توانید یک نسخه محلی از انواع خاصی از منابع مانند پرونده های جاوا اسکریپت ، فایل های css را نگه دارید. و اگر می دانید که اغلب موارد دیگر را تغییر نخواهید داد ، می توانید آن را مانند یک ماه به ارزش بالاتری تنظیم کنید. بنابراین ، هنگامی که بازدید کننده شما فهرست شما را بارگیری می کند ، آن پرونده های CSS و JavaScript را دریافت می کند. و سپس ، هر صفحه دیگری که به همان پرونده های مشابه اعتماد دارد ، بسیار سریعتر ارائه خواهد شد زیرا این فایل ها در هارد دیسک محلی خود ذخیره می شوند..

نکته دیگر فشرده سازی محتوای شما است. به این ترتیب نسخه فشرده شده آن داده را از طریق شبکه منتقل می کنید.

WHC: هر چیز جالب در پایین آمدن پیک در SiteGround?

HP: ما برنامه های جالب بسیاری در پیش داریم. توصیه من این است که به وبلاگ خود توجه داشته باشید. ما به تازگی پلت فرم میزبانی جدید ابر خود را معرفی کردیم. این کانتینر است. خیلی سریع است واقعاً مقیاس پذیر است. ما دائما در تلاش هستیم تا چیزهای جدیدی را اضافه کنیم [و] خدمات خود را بهبود بخشیم.

برای شنیدن مصاحبه کامل ، پادکست وب گربه پادکست را بارگیری کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های میزبانی سایت SiteGround ، اینجا را کلیک کنید تا به وب سایت آنها مراجعه کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector