مصاحبه با کریس لما – VP محصولات در شبکه مایع

کریس-لما-مصاحبه


در این مصاحبه ای که با کریس لما با WordPress Evangelist انجام دادم ، بدانید:

وقتی صحبت از وردپرس و وبلاگ نویسی می شود ، کریس لما اقتدار جامعه وردپرس است. اگر فرصتی برای حضور در یکی از سخنرانی های او دارید ، از دست ندهید زیرا صحبت های وی همیشه محبوب ترین و بیشترین حضور در کنفرانس ها است. علاوه بر کار در وبلاگ خود chrislema.com, کریس همچنین VP از محصولات در شبکه مایع است. آنها در میزبانی مدیریت شده WordPress تخصص دارند. و اکنون ، کریس و تیمش محصولی تازه میزبانی شده مدیریت شده را برای WooCommerce تهیه کرده اند.

اخیراً ، من خوشحال شدم که با کریس گپ بزنم ، و بسیار مشتاق بودم که وی را در زمینه وبلاگ نویسی ، آینده WordPress و راه حل های مدیریت شده WooCommerce مدیریت مایعات.

وب میزبان گربه: اولین نکته شما برای وبلاگ نویسان است که می خواهند به اندازه خودتان موفق شوند?

کریس لما: همیشه توصیه به کسی سخت است و می گویم ، “سلام اگر شما کاری را انجام دادم که کار می کند” ، زیرا افراد مختلف ، زمان های مختلف ، پویایی های مختلف. اما فکر می کنم نکته ای که اکثر اوقات به اکثر افراد می دهم و بیشترین قدرت را دارد: این است که همه چیز در مورد سازگاری است. بنابراین ، اگر می خواهید بگویید که من هفته ای دو بار می نویسم ، هفته ای دو بار بنویسید. اگر می خواهید بگویید من چهار بار در هفته می نویسم ، پس از آن چهار بار در هفته. اما به طور مداوم آن را تحویل دهید زیرا وقتی کار را انجام می دهید ، و وقتی برنامه زمانی ثابت را ایجاد می کنید که افراد بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند ، به شما اعتماد می کنید. و اعتماد به نفس همان چیزی است که به مردم اجازه می دهد بگویند دوباره می خواهم بخوانم ، می خواهم دوباره بخوانم. این بدان معناست که شما محتوای بیشتری کسب می کنید ، اما همچنین بدان معنی است که آنها به صدای شما اعتماد می کنند و به شما احترام می گذارند. بنابراین ، من هفت روز در هفته به مدت سه سال مستقیم نوشتم. این همان نوع تجاری من است.

WHC: از زمان شروع فعالیت در دنیای وبلاگ نویسی چه تغییراتی دیده اید؟ آیا نزدیک شدن به وبلاگ نویسی در طول سال ها تغییر کرده است?

CL: من فکر می کنم بزرگترین تغییر Google است. الگوی Google برای فهمیدن اینکه از کجا اقتدار انجام می شود و چه کسی به آنچه و به دنبال چه چیزی احترام می گذارد ، واقعاً تغییر کرده است – برای بهتر – برای تمرکز روی هدف کاربر: کاربر در تلاش است چه کاری انجام دهد؟ اما به دلیل تغییر آن به قصد کاربر ، به خوشه های موضوع تغییر یافته است. بنابراین ، من در حال آماده شدن برای شروع مجدد دوباره chrislema.com هستم ، و دوباره بعد از دو یا سه سال نوشتن آن کمی آهسته تر دوباره در آنجا می نویسم. و اکنون ، نوشتن کاملاً متفاوت است زیرا باید در خوشه ها بنویسم. شما یک موضوع بزرگتر ، نه فوق العاده طولانی ، بلکه یک موضوع بزرگتر را می نویسید. اما پس از آن ، تمام این خوشه ها در اطراف آن هستند که به تغییرات جزئی دیگر آن سوال پاسخ می دهند. بنابراین ، اگر کسی بگوید ، “چرا باید به فکر فشرده سازی تصویر باشم؟” و شما می روید ، “اوه ، من می خواهم به آن پاسخ دهم.” اما من قصد دارم به روش دیگری فشرده سازی تصویر را در تجارت الکترونیک و فشرده سازی تصویر انجام دهم ، و اگر عکاس هستم ، باید فشرده سازی تصویر را انجام دهم. و شما به همه این سؤالات مختلف پاسخ می دهید که کاملاً مرتبط هستند ، اما به مخاطبان مختلفی همگی در آن گروه وصل می شوند و به یکدیگر مرتبط می شوند. و گوگل به پیوندهایی که حتی به گره های لبه وارد می شوند ، نگاه می کند و به کل ارزش این خوشه نگاه می کند و می گوید: “خوب. اکنون می بینم که شما اختیار دارید. ” بنابراین تغییر کرده است و این مسئله بر نحوه تفکر درباره نحوه نوشتن محتوا تأثیر می گذارد.

WHC: وردپرس را در 5 سال آینده کجا می بینید?

CL: ما حق داریم به محض تغییر وردپرس به سمت این مدل گوتنبرگ برویم. و اگر اشتباهی انجام شود ، می تواند همه آن را بکشد. اگر درست انجام شود ، می تواند درها را به طرز چشمگیری باز کند. مثل بازنویسی سیستم عامل است. ایده اینجاست که همه چیزهای موجود در وردپرس به یک بلوک تبدیل می شوند. این بدان معنی است که شما چگونه می توانید با یک بلوک ارتباط برقرار کنید. وقتی به این طریق فکر می کنید ، می روید ، صبر کنید به این معنی است که نحوه رفتار من با تبلیغات به همان روشی است که من با محتوا رفتار می کنم – امروز به این صورت نیست که چگونه کار می کند. ما تبلیغات را به طرف آن سوار می کنیم. اما اگر من بتوانم نمایش پویا شرطی از تبلیغات را انجام دهم مانند نمایش پویا شرط محتوا ، و اگر بتوانم تبلیغات را در هر جایی که بتوانم محتوا را وارد کنم ، وارد کنم ، یک مدل کاملاً متفاوت دارم. و بنابراین ، این یک تغییر اساسی در نحوه عملکرد وردپرس است. اگر این کار درست انجام شود و خاموش شود ، می توانیم انواع مدلهای چاپ بعدی ، انواع محصولاتی در آینده را ببینیم که در بالای این موارد قرار دارند. بنابراین در را برای بسیاری باز می کند ، فقط باید درست انجام شود.

کریس-لما-پادکست-مصاحبه

WHC: آیا می توانید درمورد تیم در Liquid Web برای ما بگویید؟ در مورد ماموریت و اهداف تیم به ویژه در مورد صاحبان سایت وردپرس صحبت کنید.

CL: من حدود 18 ماه پیش آمدم. و 18 ماه پیش ، تقریباً هیچ تلاش یا کاری در اطراف وردپرس یا WooCommerce صورت نگرفت. بنابراین بخشی از کارهایی که من برای انجام این کار انجام دادم ، ایجاد یک تیم محصول و اختصاص دادن آن تیم برای تمرکز نه تنها بر روی وردپرس ، بلکه چیزی بود که اخیراً راه اندازی کردیم ، میزبان WooCommerce بود. بنابراین تمرکز این تیم برپا ساختن این بستر جدید است. و از آنجا که قبل از آن هیچ سکوی مدیریت شده WooCommerce وجود نداشت ، شما آن را می سازید. سؤال این است: یک بستر مدیریتی WooCommerce چیست؟ آیا میزبانان WordPress را مدیریت نکرده اید که قبلاً اجازه نصب WooCommerce را بدهید؟ بله ، اما این چیزی نیست که یک بستر مدیریتی باید در جهان WooCommerce باشد. بنابراین ، باید معنی بیشتری داشته باشد. این باید کار بیشتری انجام دهد ، و این همان کاری است که ما وقت خود را صرف انجام آن کردیم. تمرکز همه در آن اتاق یکسان است. این تمرکز بر چگونگی ایجاد بهترین و تعریف جدید از آنچه که میزبان WooCommerce مدیریت شده به نظر می رسد است.

WHC: برخی از نکات مهم این است که کاربران WooCommerce چه مواردی را که شما با میزبانی وب WooCommerce مدیریت شده Liquid Web خطاب کرده اید ، قابل استفاده هستند?

CL: یکی از بزرگترین گزارشات است. منظور من این است که گزارش دهی یکی از این بخش هایی است که دوست دارید اگر از گزارش دهی بومی WooCommerce استفاده کنم ، اول از همه داده های زیادی را کسب نمی کنم. اما اگر داده ای بدست آورم ، به این معنی است که با درخواست از آن برای اجرای همه آن سؤالات ، فروشگاه خود را کندتر می کنم. بنابراین ، این برای مشتریان من خوب نیست. اما پس از آن اگر می خواهم سوالات خاصی را بدانم ، [به عنوان مثال] تمام مشتریانی که با کوپن خریداری کرده اند به من نشان دهند ، خوب من نمی دانم چگونه این کار را انجام دهم. این کاری نیست که من انجام می دهم. بنابراین یکی از کارهایی که ما برای انجام آن بیرون رفتیم ، ایجاد مشارکت با glew.io بود. و با Glew ، ما تلاش کردیم تا تمام آن تقسیم بندی خودکار و همه آن گزارش ها را به سیستم عامل برسانیم. بنابراین گزارش یکی از آنها بود.

شاید بزرگترین دیگری که زمان زیادی را صرف آن کردیم سرعت بود. متوسط ​​فروشگاه WooCommerce در 4 تا 6 ثانیه بارگیری می کند و می روید ، “این خیلی کند است”. اما این لزوما تقصیر WooCommerce نیست. این غالباً توسعه دهندگان سایت یا صاحبان فروشگاه هایی هستند که در سایت کار می کنند و تمام کارهایی را که بدون توجه به سرعت انجام داده اند ، ساخته اند. بنابراین ، به عنوان مثال یک سایت نمونه داریم که هر روز آزمایش می کنیم. ما تست عملکرد زیادی انجام دادیم. و آن سایت نمونه 9000 محصول دارد. این یک موضوع خوب به نظر می رسد. دارای تصاویر و تصاویر متعدد است. این قابلیت را دارد که تصاویر را بزرگنمایی کنید. در مورد اجساد توضیحات کاملی دارد. این محصولات مرتبط است. و آن کل سایت ، هر صفحه ای که بارگیری می کنید ، هرکدام تقریباً 0.7 ثانیه بارگیری می شود.

بنابراین ، سرعت و گزارش دو بزرگترین موردی بود که ما با آنها مقابله کردیم. و بعد روی سبد خرید رها شدیم ، بنابراین با جیلت همکاری کردیم تا بتوانید آن مشتریان را پس بگیرید. با برگرداندن آنها ، این فرصت را به شما می دهد تا درآمد بیشتری کسب کنید. بنابراین ، این سه مورد بزرگ هستند که گفتیم بیایید اطمینان حاصل کنیم که اینها تا زمانی که راه اندازی می شوند حل می شوند.

WHC: برای کسانی که علاقه مند به نگاه اول به میزبان WooCommerce Liquid Web هستند ، آیا آنها می توانند یک نسخه آزمایشی را بصورت آنلاین با یک مشاور برنامه ریزی کنند?

CL: آره. و ما یک ویژگی دیگر هم داریم. ما چیزی به نام چالش عملکرد 15 روزه داریم. 15 روز عملکرد چالش برنامه ای است که در آن مشتری به ما امکان می دهد نسخه ای از وب سایت خود را روی سکوی خود بسازیم. این یک فروشگاه کارآمد نیست – ما نمی خواهیم مانع هیچگونه ترافیکی یا هر چیز دیگری شویم. ما فقط یک نسخه از فروشگاه را به سرور خود می سازیم. و سپس تیم ما می رود و یک سری بهینه سازی ها را انجام می دهد. و در هر بهینه سازی ، تفاوت عملکرد را دنبال می کند. و در مدت 15 روز ، ما با شما جلسه ای خواهیم داشت و به شما نشان خواهیم داد. ما اکنون صدها مورد از اینها انجام داده ایم و در هر مورد ، زمان حداقل 50٪ کاهش یافته است. اگر یک فروشگاه 12 ثانیه ای تهیه کرده اید و به 6 می آورید ، یا یک فروشگاه 6 ثانویه می گیرید و آن را به 2 کاهش می دهید ، از نظر افرادی که می توانند در حال کلیک کردن و مرور و حلق آویز باشند ، سود آن فروشگاه بسیار چشمگیر است..

کریس-لما-میشائیل-جامزخوشحالم که فرصتی برای گفتگو با کریس لما – Blogger ، WordPress Evangelist و VP محصولات موجود در Liquid Web.

وبلاگ کریس را در ChrisLema.com بررسی کنید

نقد و بررسی من درباره میزبانی وب WooCommerce مدیریت شده در اینجا را بخوانید

برای اطلاعات بیشتر در مورد میزبانی وب مدیریت مایعات WooCommerce ، نسخه ی نمایشی رایگان و چالش عملکرد 15 روزه اینجا را کلیک کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map