WP Engine جیسون کوپر در توسعه وردپرس

jason-cosper-wp-motor


اگر شما یک کاربر WordPress هستید و دوست دارید وارد مضامین و افزونه های خود شوید ، یا اگر یک توسعه دهنده وردپرس باتجربه هستید که می خواهد نظر متخصص راجع به وضعیت توسعه وردپرس بخواهد ، باید این موضوع را بررسی کنید. به عنوان وکیل توسعه دهنده WP Engine ، جیسون کاسپر می خواهد انواع و اقسام موضوعات جالب مربوط به وردپرس را کار کند. چه این موضوع یا توسعه افزونه ، ابزارهای توسعه دهنده وردپرس ، توسعه محیط محلی ، PHP یا هر موضوع دیگری که مربوط به توسعه برنامه های WordPress است ، جیسون اختیار دارد. در WordCamp در اورنج کانتی ، کالیفرنیا ، من این فرصت را پیدا کردم که درمورد توسعه وردپرس در سال 2017 با وی بنشینم و گپ بزنیم.

وب میزبان گربه: درباره نقش خود در WP Engine به عنوان مشاور توسعه دهنده با ما بگویید.

جیسون کسپر: کاری که من به صورت روزانه انجام می دهم این است که باید با توسعه دهندگان افزونه و تم در مورد چگونگی عملکرد کد آنها بر روی پلتفرم ما و اینکه چگونه پلتفرم ما می تواند با کد آنها بهتر کار کند ، صحبت کنم. اما ، اساساً من تمام روز حقوق می گیرم تا در مورد وردپرس صحبت کنم. این عملکرد من است و من نمی دانم چگونه توانسته ام در چنین نقشی شانس داشته باشم ، اما می توانم از وردپرس برای چیزهای روزم لذت ببرم ، من بسیار خوش شانس هستم.

WHC: بهترین راه برای شروع به عنوان یک توسعه دهنده وردپرس چیست?

JC: راستش ، برای شروع در توسعه چند دوره آنلاین وجود دارد که واقعاً خارق العاده است. Treehouse یک دوره توسعه وردپرس خوبی دارد. من فکر می کنم آنها به روزرسانی آن را متوقف کردند ، اما هنوز به اندازه کافی اخیر است که ارزش داشتن یک حساب Treehouse را بررسی کنید. کد را بشناسید – آنها آموزش توسعه مبتدی دیگری دارند. اما واقعاً صرفاً نوعی غواصی کردن و یادگیری ، ابتدا فقط پی اچ پی عمومی ، و سپس نوع غواصی و یادگیری افزونه ها یا مضامین – هر کدام علاقه بیشتری به شما دارند. و [سپس] مرتب سازی بر روی تالارهای گفتگو ، دریافت برخی از سؤالات.

WHC: آیا شروع به کار با ایجاد زمینه ها یا افزونه ها آسان تر است?

JC: من یک افزونه دارم که نوشتم که احتمالاً 25 خط کد ، 30 خط کد است. یک موضوع کمی بیشتر درگیر است. شما باید شروع به پرداختن به چندین پرونده کنید ، مواردی از این دست. اگر به افزونه سلام دالی که با هر نصب وردپرس همراه است نگاه کنید ، دلیل کامل وجود دارد ، بنابراین می توانید با توسعه وردپرس شروع به کار کنید. بنابراین اگر می خواهید سلام دالی را ویرایش کنید و آن را به نقل قول های بزرگ لبوفسکی تبدیل کنید یا اگر چیز دیگری می خواهید ، آن را تغییر دهید ، می توانید با آن آزمایش کنید و کار با آن بسیار ساده تر است.

WHC: برخی از ملاحظاتی که باید برای طراحی پاسخگو در نظر داشته باشید چیست?

JC: من در مورد عملکرد و بهینه سازی همه چیز هستم ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که تصاویر شما به خوبی تنظیم شده اند ، اطمینان حاصل کنید که جاوا اسکریپت غیر ضروری را بارگیری نمی کنید – به خصوص اگر لزوما به اندازه صفحه ای که در اندازه های بزرگتر وجود دارد ، نیاز به تأثیر صفحه ندارید. اندازه. اگر نیازی به جی کوئری ندارید ، پس چرا جی کوئری را نیز شامل می شوید؟ نسبت به آنچه باید بارگیری کنید در چه نقاط شکسته خاص و اندازه ها و مواردی از این دست ، مراقب باشید و کمی بیشتر فکر کنید.

WHC: نظر شما در مورد HHVM vs PHP7 چیست؟ کدام یک را توصیه می کنید?

JC: من از کاری که HHVM و تیم در فیسبوک انجام داده اند برای سریعتر کردن PHP قدردانی می کنم. این فقط در اصل به یک مسابقه فضایی تبدیل شده است. در این مرحله ، من فکر می کنم که PHP انتخاب بهتری است ، فقط به این دلیل که اخیراً آنها تست HHVM را برای نسخه های جدید وردپرس اجرا نمی کنند. بنابراین وقتی نسخه جدیدی از وردپرس منتشر شد ، آنها روی نسخه های PHP به 5.2 تست می کنند. بنابراین 5.2 ، 5.3 ، 5.4 ، 5.5 ، 5.6 و اکنون 7 ، آنها همچنین تست HHVM را انجام دادند. آزمون HHVM همیشه چندین اشکال ، سؤال و خراب و معلولیت داشت و مانند آنها بودند: “می دانید PHP 7 به اندازه کافی خوب است. ما دیگر نمی خواهیم برای HHVM آزمایش کنیم. ” بنابراین ، اگر به اندازه کافی برای پروژه اصلی وردپرس خوب باشد ، برای من به اندازه کافی خوب است.

WHC: داشتن توانایی توسعه در یک محیط محلی از اهمیت بالایی برخوردار است. آیا می توانید در مورد پروژه Valet و برخی از مزایای استفاده از آن برای توسعه محلی وردپرس صحبت کنید?

JC: من واقعاً فکر می کنم Valet مهیج است. من از تعدادی محیط توسعه مختلف استفاده می کنم. من برای توسعه محلی خود از Vagrant استفاده می کنم. من از داکر استفاده می کنم این در مورد استفاده از ابزاری است که برای آنچه شما باید انجام دهید مناسب است. وقتی Valet روی سیستم شما نصب می شود ، همیشه در پس زمینه اجرا می شود. وقتی فقط بیکار باشد ، تنها 7 مگابایت حافظه رم طول می کشد. آن را با [وقتی] که یک Vagrant را در پس زمینه بارگذاری می کنید مقایسه کنید. نصف رم شما از بین رفته است شما روی آن کار می کنید و عالی است ، اما به طور ناگهانی باید به یک تماس اسکایپ بپردازید یا باید در یک Hangout Google یا چیزی برای گفتگو با تیم خود قرار بگیرید. و ، بین پاتوق های Google و Vagrant ، ناگهان رم شما از بین رفته است. Valet نوعی پد خراش است. اینگونه می بینم اگر لازم است کاری سریع و کثیف انجام دهید و آن را عملی کنید ، Valet روش ارجح من برای انجام این کار است.

WHC: برخی از ویژگی هایی که WP Engine ارائه می دهد که توسعه دهندگان WordPress واقعاً می توانند از آنها استفاده کنند?

JC: ما در واقع راهی برای برچسب زدن نصب های خود و طبقه بندی آنها اضافه کرده ایم. بنابراین به طور مؤثر ، اگر شما با یک حساب 10 یا 20 یا هرچند نصب بسیاری از آنها نصب می کنید ، بگویید که می توانید کسب و کار و شخصی را مخلوط کنید و یک سایت شخصی در رابطه با محل فروش خود دارید یا در آنجا قرار دارید. میزبانی برای افراد. در واقع می توانید برچسب بزنید و بگویید “این سایتهای شخصی من هستند”. همچنین ، در بالای آن ، برچسب زدن به شما امکان می دهد تا یک سایت خاص را به عنوان یک سایت توسعه [یا] یک سایت مرحله بندی برچسب گذاری کنید. بعضی اوقات مردم می خواهند سایت خود را در محیطی نزدیک تر به محیط زندگی نزدیک کنند. گردش های کاری که ما اکنون موفق شده ایم از پس آن برآییم ، به شما امکان می دهد یک محیط تولید سبک صحنه بندی واقعی داشته باشید تا بتوانید قبل از آنکه چیزی را حذف کنید ، چیزی را وارد کنید..

WHC: آینده برای توسعه وردپرس به نظر می رسد?

JC: مت مولنویگ ، چند سال پیش در ایالت کلام ، در ایالات متحده در WordCamp گفت: “جاوا اسکریپت را عمیقا بیاموزید”. در حال حاضر یک بحث بزرگ در مورد React و View وجود دارد. من واقعاً مهم نیستم که کدام یک را در این مرحله انجام دهند. من مزایای هر دو را می بینم. اما به دلیل REST API ، به همین دلیل است که آنها در مورد اولویت یک چارچوب جاوا اسکریپت نسبت به دیگری صحبت می کنند.

دیدن برنامه های کاربردی افرادی که می خواهند برای این کار بسازند بسیار جالب است. من می دانم که Human Made برنامه ای را برای عشایر دیجیتال ایجاد می کند که به دور آن می چرخند. آنها می توانند وارد شوید و گپ بزنند و همه این موارد دیگر – و وردپرس پشتوانه آن است. این شگفت انگیز است واقعیت این است که در اینجا یک برنامه iOS است و شما آن را بر روی تلفن خود نصب می کنید ، تا آنجا که کسی می داند ، این فقط یک برنامه iOS است. اما این زیر وردپرس است! اگر پنج ، ده سال پیش به من می گفتید که وردپرس در iOS قرار می گیرد ، من دوست داشتم که “برای چه؟ به روزرسانی پست ها در iOS؟ ” اما اکنون ، امکانات تقریباً بی حد و حصر است.

مصاحبه کامل را در پادکست گربه پادکست گوش دهید!

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های توسعه دهنده وردپرس WP Engine اینجا کلیک کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map