چگونه می توان با وبلاگ خود در سال 2019 درآمد کسب کرد

چگونه به کسب درآمد با وبلاگ خود


می شنوید درباره آن وبلاگ نویسان که هزاران دلار درآمد منفعلانه از وبلاگ خود می گیرند؟ این همه درست است! اگر شما ترفندهای تجارت را می دانید و فداکاری و پشتکار دارید ، وبلاگ نویسی پتانسیل ایجاد سود قابل توجهی را دارد.

شاید شما یک وبلاگ را فقط برای سرگرمی شروع کرده اید ، و اکنون می خواهید ببینید که با این کار چه کاری بیشتر می توانید انجام دهید. یا شاید شما عمداً وبلاگ نویسی را برای ایجاد آن به عنوان منبع درآمد غیرفعال شروع کرده اید. در هر صورت ، کسب درآمد اگر به خوبی اداره شود ، می تواند یک دارایی بزرگ برای وبلاگ شما باشد!

در اینجا بهترین راه های کسب درآمد با وبلاگ شما در سال 2019 را به اشتراک خواهیم گذاشت. در حالی که حوزه وبلاگ نویسی در طول سال ها تغییر کرده است ، ما جدیدترین و مهمترین نکات و ترفندها را برای کمک به شما در تسریع سود خود و ایجاد چشمگیر گردآوری کرده ایم. درآمد.

این استراتژی های کسب درآمد برای همه ساها قابل استفاده است ، خواه در فضای وبلاگ نویسی مسافرتی باشید یا یک وبلاگ خانوادگی با محوریت دارید. برخی از این موارد نیاز به کار پیش رو با سود بالقوه بیشتر دارند ، در حالی که برخی دیگر به جای آن یک منبع درآمد منفعل فراهم می کنند.

اگرچه این نکات ، ترفندها و راهکارهای ساده ممکن است واقعاً فریبنده به نظر برسند ، به خاطر داشته باشید که وقتی تازه کار را شروع می کنید ، کسب درآمد نباید کانون شماره یک شما باشد. درعوض ، بر ساخت مطالب و خوانندگان خود متمرکز شوید. هنگامی که این موارد قوی باشند ، می توانید زمان و تلاش بیشتری را برای این تکنیک های کسب درآمد سرمایه گذاری کنید! سود به زودی دنبال خواهد شد.

بیایید جلوتر برویم و در 5 راه برتر برای کسب درآمد با وبلاگ خود در سال 2019 غرق شوید!

1. نمایش تبلیغات مستقیم

متداول ترین روش درآمدزایی از وبلاگ شما ، حتی وقتی تازه کار را شروع کرده اید ، از طریق شبکه های تبلیغاتی است. نحوه کار این وبلاگها به این صورت است که شما تبلیغات را در کل پست خود یا در جای دیگر در صفحه مانند نوار کناری یا در هدر یا صفحه اصلی نمایش می دهید. سپس بسته به نرخ CPC (هزینه برای هر کلیک) و CPM (هزینه هر 1000 برداشت) ، از کلیک و نمرات درآمد کسب خواهید کرد!

ساده ترین شبکه تبلیغاتی برای شروع کار این است Google AdSense. اگرچه این سودآورترین تکنیک کسب درآمد نیست ، اما مطمئناً راه اندازی آن بسیار آسان است. پس از راه اندازی ، کاری برای شما باقی نمی ماند ، اما تماشای دلار به تدریج با گذشت زمان جمع می شود.

2. شرکت در برنامه های وابسته

برنامه های وابسته با ارائه یک لینک پیگیری منحصر به فرد برای شرکت یا مارک تجاری خود که عضو آن هستید ، کار می کنند. سپس از این پیوند در پست های وبلاگ استفاده خواهید کرد ، و هنگامی که شخصی از طریق آن پیوند کلیک کرده و کالا یا خدمات با مارک را خریداری می کند ، یک مبلغ خاص یا درصدی از سود را بدست می آورید! مبلغی را برای توصیه با موفقیت یک مارک خاص به دنبال کنندگان و خوانندگان خود پرداخت می کنید.

تکنیک مطلوب در اینجا این است که پیوندها را به روشی جذاب و قانع کننده ادغام کنید تا خوانندگان خود را ترغیب به کلیک و خرید کنند. این امر می تواند با حمایت از یک محصول خاص و به اشتراک گذاشتن چرا آن را دوست دارید و به همین دلیل خوانندگان خود به آن احتیاج دارید. یا این امر می تواند با ارتقاء مزایای استفاده از یک سرویس خاص و ترغیب خوانندگان شما برای امتحان کردن آن انجام شود.

تقریباً همه مارک های بزرگ دارای برنامه های وابسته هستند. آسان برای شروع با این است آمازون. برخی از موارد رایج دیگر عبارتند از: ShareASale, Clickbank, راکوتن, Flex پیشنهادات, و CJ.

3. محتوای حمایت شده را بنویسید

محتوای حمایت مالی هنگامی است که یک مارک تجاری یا تجارت به شما می پردازد تا در مورد آنها ، محصولات و یا خدمات آنها بنویسید. بعضی اوقات ممکن است به عنوان بخشی از این معامله یک محصول یا تجربه رایگان به شما ارائه دهند. در عوض ، آنها به احتمال زیاد انتظار افزایش کلیک بر روی وب سایت خود را دارند ، یا برای مراجعه به مخاطبان زیادی برای خریدن پیشنهادات یا قرار گرفتن در معرض مخاطب بزرگی که مربوط به بازار هدفشان است ، مراجعه به سایت ها را ارجاع می دهند.

این یک روش عالی (و اغلب سرگرم کننده!) برای کسب درآمد از وبلاگ شما است ، به ویژه اگر می خواهید همزمان محصولات یا خدمات جدید را امتحان کنید. با این حال ، مارک ها فقط اگر مخاطب قابل توجهی و مناسب داشته باشید ، می خواهند با شما همکاری کنند. این امر به رشد و پایداری زمان نیاز دارد ، اما هنگامی که در آنجا هستید می توانید گزینه خوبی برای دستیابی به مارک هایی باشید که واقعاً می خواهید در مورد آنها بنویسید.

4- دوره های آنلاین ایجاد کنید

اگر مهارت خاصی دارید می توانید به دیگران بیاموزید ، یا اگر تجربه خاصی داشته اید یا می خواهید به اشتراک بگذارید ، یک دوره آنلاین را تنظیم کنید. این می تواند یک قیمت ارزان قیمت باشد که امکان خرید آن را برای مردم بیشتر می کند ، یا می تواند یک دوره منحصر به فرد و با قیمت مناسب باشد که می تواند پس از ایجاد انگیزه سود بیشتری به دست آورد..

تعداد زیادی ابزار و پلتفرم آنلاین وجود دارد که به شما کمک می کند تا یک دوره آنلاین کاملاً فرمت و ساخت یافته ایجاد کنید. یکی از محبوب ترین آنها Teachable است که به شما امکان می دهد دوره های آنلاین خود را به راحتی و به راحتی بسازید و بفروشید.

5. نوشتن مقاله خود را به عنوان کتابهای الکترونیکی / کتابهای فیزیکی منتشر کنید

به طور مشابه استراتژی فوق در مورد دوره های آنلاین ، نوشتن کتاب و انتشار آن به عنوان کتاب الکترونیکی یا به صورت چاپی می تواند راهی عالی برای به اشتراک گذاری دانش ، مهارت ها یا تجربیات دیگران برای یادگیری باشد. می توان از مطالب وبلاگ موجود خود استفاده کرد و کتاب خود را ساخت ، چه از بعضی از پست های خود استفاده مجدد کنید ، یا از آنها به عنوان فصل یا قطعه در سراسر استفاده مجدد کنید. این می تواند به شما کمک کند بدون آنکه کاملاً از ابتدا شروع کنید ، شروع کنید.

یک راه ساده برای آزار دادن مردم به مایل به خرید ، ارائه گزیده ای به عنوان بارگیری رایگان در وبلاگ شما است. آنها را بخواهید تا بیشتر از آنچه باید ارائه دهید بیشتر بخواهند!

سود خود را با بازاریابی ایمیل تقویت کنید

حالا که شما بهترین راه های کسب درآمد از وبلاگ خود را می دانید ، چگونه می توانید از این طریق سود بیشتری کسب کنید؟ بازاریابی ایمیل جواب است! این یک راه خارق العاده برای دسترسی به دنبال کنندگان و مشترکان شما برای به اشتراک گذاشتن پیوندهای تقریباً با هر یک از موارد فوق است ، و آن را به یک نقطه ورود بهینه برای کسب درآمد تبدیل می کند.

اگر می خواهید راهی ساده برای شروع کار با بازاریابی ایمیل باشید ، بررسی کنید AWeber. این یک پلتفرم بازاریابی ایمیلی آسان است که می تواند به شما در مدیریت مشترکان و همچنین طراحی و ارسال ایمیل های حرفه ای و باکیفیت کمک کند. با این همه ، پیوندهای خود را با تبلیغات ، تبلیغات و پیوندهای ارجاع به آنها پیغام ندهید ، در غیر این صورت احتمالاً آنها را لغو اشتراک می کنند!

امروز از وبلاگ خود درآمد کسب کنید

مجهز به این نکات کسب درآمد در بلاگ ، شما در حال حاضر یک قدم نزدیکتر به درآمدزایی از وبلاگ نویسی نزدیک هستید. این پست را علامت گذاری کنید تا بتوانید وقتی به برخی از الهامات نیاز دارید ، به این استراتژی های شگفت آور و ساده بپردازید. برخی از (یا همه) اینها را امتحان کنید و تضمین می کنید که شاهد ورود دلار به داخل باشید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map