צור אתר משלך

ליצור אתר משלך


אם אתה רוצה ליצור אתר משלך, הנה הנוסחה הפשוטה אך החשובה שלנו לבניית ושמירה על נוכחות מקוונת מוצלחת.

בחר את שם התחום שלך

השלב הראשון הוא לבחור את שם התחום שלך. רוב האנשים עדיין בוחרים ללכת עם סיומת תחום .com. אך בימינו קיימות אפשרויות רבות יותר מאשר רק הסטנדרט .com, .net או .org. ישנן הרחבות דומיין מאוד ספציפיות כמו .צילום, חנות ובגדים, בין טונות של אפשרויות אחרות.

נכון לעכשיו, אין שום יתרון או חסרון במנועי החיפוש בבחירת אחת מתוספי הדומיין החדשים יותר או TLDs כידוע. אחד היתרונות בבחירת תוסף חדש הוא ששמות דומיינים רבים נלקחים כבר בכל מה שקשור לתוספות המסורתיות. Com או .NET. אז אתה יכול לקבל שם קצר יותר או בלתי נשכח אם אתה הולך עם סיומת חדשה יותר. מצד שני, רבים מה- TLDs החדשים עולים יותר כסף, ומאחר שרוב האנשים רגילים לשמות תחום. Com, אולי תרצו לעבור בדרך המסורתית..

אמנם אתה יכול לרכוש שם דומיין באמצעות אירוח אתרים שלך (למעשה חלק מארחי האינטרנט כוללים דומיין בחינם בתוכניות האירוח שלהם), אני תמיד מעדיף להשאיר את הדומיינים שלי נפרדים מהאירוח שלי. אני קל יותר לנהל את הדומיינים שלי בנפרד, וחשוב מכך, זה מציע גמישות רבה יותר אם תרצה להעביר את האתר שלך למארח אחר בהמשך..

בכל מקרה, תחילה עליך לברר אם השם שאתה רוצה זמין. לשם כך, אתה יכול ללכת לאתר של כל רשם שמות תחום כדי לבצע חיפוש. באופן אישי, אני רוצה להשתמש ב- GoDaddy מכיוון שכאן אני קונה את שמות הדומיינים שלי. אתה יכול לחץ כאן כדי לעבור לדף חיפוש הדומיין שלהם.

Namecheap הוא רשם שמות דומיינים מעולה שמוכר דומיינים במחירים נוחים. למעשה, אתה יכול להשתמש בתיבת החיפוש של Namecheap למטה כדי למצוא את שם התחום שלך.

מצא דומיין החל מ- $ 0.88

נתמך על ידי Namecheap

בחר אירוח אתרים או בונה אתרים

כעת, לאחר שתקבל את שם התחום שלך, עליך להחליט איזה סוג אתר אתה רוצה, באיזה פלטפורמה אתה רוצה להשתמש ואיך אתה רוצה לבנות אותו. במילים אחרות, עליכם לקבוע אם ברצונכם להשתמש בתוכנית אירוח אתרים מסורתית או ללכת עם אחד מבוני האתר החדשים יותר..

המלצות אירוח אתרים

אירוח אתרים-המלצות -2019
באמצעות אירוח אתרים מסורתי, אתה רוכש את תוכנית האירוח שלך ואז מתקין ומשתמש באחד מיישומי האינטרנט הכלולים באירוח שלך (כגון וורדפרס, דרופל, יישומי ג’ומלה או cPanel). תוכנית אירוח מסורתית מתאימה לכל סוגי האתרים והיא כוללת בדרך כלל חשבונות דוא”ל ושירותים אחרים כמו גיבוי נתונים.

אם אתה רוצה ליצור בלוג, אז השימוש בוורדפרס עם מארח אינטרנט מסורתי הוא בהחלט הדרך ללכת. באופן דומה, אם אתה מעדיף להשתמש במערכת ניהול תוכן (ג’ומלה, דרופל, וורדפרס) מאשר להשתמש בתוכנית אירוח אתרים מסורתית זה מה שאתה רוצה לעשות.

אתה בטח יכול לדעת משם האתר שלנו (WebHostingCat.com), שאנחנו נמצאים כעת בשטח מוכר מאוד. סדרי העדיפויות וההמלצות על אירוח אתרים היו בראש סדר העדיפויות מאז שהאתר שלנו עלה לראשונה בשנת 2013. לכן, בהחלט יש כאן שפע של חומרים עבור קונים באירוח אתרים. בתור התחלה, אני אתייחס אל שלי מאמר המלצות על אירוח אתרים.

בוני אתרים

מדריך לבניית אתרים

מכיוון שאנשים רבים רוצים דרך מהירה וקלה להשיג אתר בימינו, שירותי בניית אתרים כגון וויקס, Shopify, ו SquareSpace הפכו פופולריים ביותר. היתרון הגדול בשימוש בבונה אתרים הוא בכך שאתה יכול ליצור את האתר שלך במהירות ובקלות יותר באמצעות תבניות וגרירה ושחרור של עורכים. היתרון הנוסף הוא שהאירוח שלך כלול באתר שלך, כך שאתה לא צריך לדאוג לגבי הצד הזה של הדברים.

עם זאת, מבחינת החסרון, עם בניית אתרים מתכננים תכונות רבות בעלות נוספת (דוא”ל, תכונות מסחר אלקטרוני וכו ‘) כך שתשלם יותר כסף – לפעמים משמעותית יותר. כמו כן, אם ברצונך בהמשך לאתר את האתר שלך במקום אחר, אתה עלול להיתקע מכיוון שבדרך כלל אין דרך קלה להעביר אתר ממקום למקום אחר.

למרות כמה חסרונות פוטנציאליים, ניתן להשתמש בוני אתרים ביעילות כדי להפיק אתר מצליח. אם אתה זקוק לסוג חוברת מקוון בסיסי של אתר לעסק שלך או לשימוש אישי; או אם אתה באמת מעדיף להשתמש בתבנית מוכנה עם תכונות שכבר מובנות, אז השימוש בתוכנית של בניית אתרים הוא הדרך הטובה יותר.

כדי להתחיל בבחירת בונה האתר המתאים, עיין במאמר שלי בנושא בוני אתרים.

בניית רשימת השיווק בדוא”ל שלך

אם יש לך אתר עסקי או שאתה מתכנן לייצר רווחים מהאתר שלך עכשיו או בעתיד, אחד הדברים הראשונים שאתה רוצה לכלול באתר שלך הוא דרך לתפוס את כתובות הדוא”ל של האורח שלך. שיווק בדואר אלקטרוני נותר אחת הדרכים הרווחיות ביותר למכירת מוצרים ושירותים. לכן, תרצה להתחיל לבנות את רשימת השיווק של הדוא”ל שלך על ידי שילוב של שירות רשימת דוא”ל כגון אוובר, קשר קבוע, או MailChimp.

אני באופן אישי משתמש אוובר לשיווק הדוא”ל שלי. קל מאוד להתקין את רשימות הדוא”ל שלך ולהוסיף טופס הצטרפות לאתר שלך. בנוסף, תוכלו לנסות זאת בחינם למשך חודש כדי לראות איך זה עובד עבורכם.

להלן מבט קצר על יצירת רשימת דוא”ל וכידת כתובות דוא”ל באתר שלך באמצעות AWeber:

נסה את AWeber בחינם למשך 30 יום! – AWeber תקשורת

AWeber מציעה גם מספר נכסים בחינם שיעזרו לך באסטרטגיית השיווק בדוא”ל שלך. לדוגמה, אתה יכול ללחוץ למטה כדי להוריד את מדריך ה- PDF שלהם בנושא מה לכתוב בהודעות הדוא”ל שלך. זה מבט נהדר כיצד אתה יכול לבנות את מסע הפרסום שלך בדוא”ל. זה אפילו כולל תבניות דוא”ל בהן אתה יכול להשתמש שהופכות את הדברים לקלים עוד יותר!

מדריך חופשי

התחל ליצור תוכן בעל ערך

הנה האזור בו תבלה את רוב זמנך – או לפחות אתה אמור להיות. כדי להצליח, אתר האינטרנט שלך חייב להכיל תוכן שימושי ובעל ערך. זה יכול להיות עזרה בפתרון בעיות האורח שלך, אספקת מידע שימושי שיעזור לו לקבל החלטות, או במקרה של אתר eCommerce, לספק לו גישה למוצרים שהם רוצים וצריכים.

אתה רוצה גם לוודא שאתר האינטרנט שלך מתעדכן ללא הרף עם תוכן חדש ורענן. אמנם אין כלל קבוע לגבי התדירות שיש להוסיף חומר חדש, אך רוב המומחים מסכימים כי המפתח הוא עקביות. בין אם בחרתם להוסיף תוכן חדש שבועי, פעמיים בשבוע, מדי יום וכו ‘, עליכם לדבוק בכל לוח הזמנים שתחליטו עליו. מסירת חומר עקבי לקוראים שלך עוזרת לבנות אמון וגם מאפשרת למנועי החיפוש לדעת שיש לאתר את האתר שלך באופן קבוע וסריקה לאינדקס..

הסע תנועה לאתר שלך באמצעות כלי SEO

לאחר שתפעיל את האתר שלך, תרצה לנהוג כמה שיותר תנועה לאתר שלך. יצירת תוכן בעל ערך רב הוא הצעד הראשון. אבל בימינו זה לא מספיק. עבור אתר מצליח באמת, עליכם למקד למילות המפתח הנכונות, לבצע אופטימיזציה של מאמצי ה- SEO ולפקח על התחרות שלכם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות מערך כלים של SEO.

ישנן מספר אפשרויות מצוינות לכלי דיווח SEO. השלושה שהייתי ממליץ עליהם הם SEMrush, אהרפס, ו קידום אתרים מלכותי.

SEMrush

לדוגמה, שימוש ב- SEMrush יכול לעזור לך לשפר את ביצועי האתר שלך בדרכים אלה.

בעזרת דוחות המתחרים והעמדות אתה יכול למדוד את הביצועים שלך מול המתחרים המובילים שלך. ועם דוחות הפער של מילות המפתח, אתה יכול לראות לאילו מילות מפתח התחרות שלך ממוקדת.

בעזרת דוחות המתחרים של קישורים נכנסים ודוחות Gap, אתה יכול למצוא הזדמנויות לבניית קישורים על סמך מה שהתחרות שלך עושה. לבסוף, עם דוחות Analytics התעבורה אתה יכול למדוד ולנתח את מקורות התנועה של המתחרה שלך.

דוחות מחקר מילות המפתח מאפשרים לך למצוא את מילות המפתח הנכונות למיקוד לפי תנועה, תחרות ומחיר לקליק. אתה יכול גם להשתמש בכלי מילות המפתח הקסומות כדי לספק לך המון הצעות למילות מפתח למיקוד לאסטרטגיה שלך.

אתה יכול להסתכל ב- SEMrush ולראות איך זה עובד ביקור באתר שלהם.

בדרכך לאתר מצליח

אם תעקוב אחר מפת הדרכים שלעיל, עליך להיות בדרך לאתר מצליח. זה אולי ייקח קצת זמן ועבודה, אבל התגמולים יכולים להיות גדולים!

לקבלת עזרה נוספת, הקפד לבקר באתר שלנו לעיתים קרובות לקבלת טיפים נוספים באתר.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map