פרסי אירוח אתרים הטובים ביותר 2017

הכי טוב אירוח אתרים-פרסים -2017


הגיע הזמן להכריז על הזוכים בפרסי אירוח אתרים הטובים ביותר לשנת 2017. השנה אנו מכירים שנים עשר קטגוריות מצוינות בשירותי אירוח אתרים. ישנם מספר זוכים חוזרים השנה שכן המשך הביצועים המצטיינים שלהם ראויים להיות מתוגמלים שוב בשנת 2017. בגלל הפופולריות הגוברת של בוני אתרים, החלטנו לקבל פרסים הן עבור בוני אתרים וורדפרס והן עבור בוני אתרים שאינם וורדפרס..

אירוח VPS הטוב ביותר

אירוח InMotion
במשך שנים רבות נהנתי מאירוח אתרים יוצא מן הכלל של InMotion. השנה החלטתי לשדרג לתוכנית האירוח VPS המנוהלת בזמינות גבוהה שלהם. התוצאות היו מרשימות לא פחות. למעשה, בבדיקה האחרונה שלנו בנושא אירוח VPS, InMotion Hosting דורגה בראש הרשימה.

האירוח המשותף הטוב ביותר

SiteGround
SiteGround משלב אירוח משותף ותמיכת לקוחות מעולה יחד עם תכונות אירוח מנוהלות הנמצאות לעתים קרובות בתוכניות אירוח יקרות יותר. בשנה שעברה הם שדרגו את כל פלטפורמת האירוח המשותפת שלהם. והם המשיכו לחדש בשירותיהם מאז אותה תקופה.

אירוח וורדפרס מנוהל בצורה הטובה ביותר

מנוע WP
ישנן תוכניות אירוח וורדפרס מנוהלות רבות שנקראות בשוק. אך כשמדובר באירוח וורדפרס מנוהל פרימיום, WP Engine נותר הסטנדרט בתעשייה. עם זאת, הם לא נחו על זרי הדפנה והמשיכו להציג תכונות חדשניות וייחודיות המאפשרות לבעלי אתרי וורדפרס להישאר בחזית הביצועים והביטחון..

אירוח הבלוגר הטוב ביותר

A2 אירוח
ישנם מספר מועמדים ראויים לקטגוריה זו. עם זאת, A2 Hosting זוכה השנה בתואר השילוב בין אירוח וורדפרס מיטבי ואופציות מהירות טורבו, יחד עם תכניות אירוח ארוזות תכונות, מספקים לבלוגרים את כל מה שהם צריכים כדי להצליח..

אירוח עסקי הטוב ביותר

אירוח InMotion
עדיין המנצח בכל הקשור לאירוח אתרים עסקי, InMotion Hosting הוא שוב המנצח שלנו בקטגוריה זו. אתרים עסקיים דורשים תערובת נכונה של ביצועים, אבטחה, יישומי תוכנה, מהירות רשת ושרת ותמיכה ללקוחות מועילים. לשנת 2017, InMotion Hosting נשארת הסטנדרט של אירוח עסקי לדעתנו.

אירוח התקציב הטוב ביותר

InterServer
הנה עוד מנצח חוזר לשנת 2017. InterServer מציעה את מערך הפיצ’רים המרשים ביותר במחירם הנמוך. אבל מה שבאמת מבדיל אותם זה ערבות נעילת המחירים שלהם – מה שאומר שלא תצטרך לדאוג לתעריפי ההתחדשות מרקיע שחקים. אתה משלם את אותו המחיר עבור חיי חשבונך!

בונה האתר הטוב ביותר

GoCentral
בוני אתרים הם ללא ספק כל הזעם בימינו. ובעוד Wix ו- SquareSpace זוכים לרוב ההכרה בבניית אתרים מהירים, GoDaddy מציעה פיתרון חלופי עם מוצר GoCentral שלהם. ליצירת סוגי עלונים מקוונים פשוטים של אתרים, אנחנו הכי אוהבים את GoCentral.

בניית אתרים וורדפרס הטובה ביותר

BoldGrid
בעבר היית צריך לבחור בין וורדפרס לבין בניית אתרים ידידותית למשתמש. עם זאת, הדברים השתנו כעת. יש כיום מספר גדל והולך של בוני אתרים ומוצרי WordPress המיועדים לפשט את תהליך יצירת האתר. BoldGrid הוא עדיין בונה האתר האהוב עלינו בוורדפרס. נוצר על ידי InMotion Hosting, עם BoldGrid אתה יכול ליצור במהירות ובקלות אתרי וורדפרס נהדרים למראה. בנוסף, אתה מקבל את כל היתרונות של תוכנית האירוח המצויינת של InMotion. בנוסף, יש לך 100% בעלות על האתר שלך!

האירוח הייעודי הטוב ביותר

אירוח InMotion
ראינו מקרוב את המערך המרשים של שרתים ייעודיים במרכז הנתונים של InMotion Hosting. שילוב טכנולוגיות חומרה מתקדמות עם תכונות ותמיכה תומכות אחרות באירוח אתרים, InMotion הוא שוב המנצח בקטגוריית אירוח ייעודי..

אירוח אתרים ירוק ביותר

GreenGeeks
לא מצאנו פיתרון טוב יותר בכל הקשור לאירוח אתרים ירוק מאשר GreenGeeks. הם הוכיחו לאורך השנים שאתה לא צריך להקריב תכונות אירוח איכותיות ומובילות כשאתה רוצה גם תוכנית אירוח אתרים ידידותית לסביבה.

אירוח הפודקאסט הטוב ביותר

בלובררי
אנו ממשיכים להשתמש ב- Blubrry Podcast Hosting עבור חברת האירוח שלנו לחתול Podcast. מעולם לא היו לנו בעיות ועדיין רואים אותן כפתרון הנוח והיעיל ביותר עבור אירוח פודקאסטים.

רשם שמות הדומיין הטוב ביותר

קדימה אבא
GoDaddy הוא רשם שמות הדומיינים הגדול ביותר ועדיין הוא הבחירה שלנו לניהול שמות דומיינים. כלי שמות הדומיין שלהם מאפשרים תחזוקה קלה. יש להם מבחר נרחב של תוספי דומיין חדשים הזמינים. בנוסף, GoDaddy מספקת גם שירותי מתווך ושירותי מכירות פומביות בתחום.

זוכים בפרס אירוח אתרים הטוב ביותר לשנת 2017

זוכה הפרסים
inmotion-hosting-vpsאירוח VPS הטוב ביותראירוח InMotion
SiteGroundהאירוח המשותף הטוב ביותרSiteGround
מנוע WPאירוח וורדפרס מנוהל בצורה הטובה ביותרמנוע WP
a2-אירוחאירוח הבלוגר הטוב ביותרA2 אירוח
אירוח רגשאירוח עסקי הטוב ביותראירוח InMotion
InterServerאירוח התקציב הטוב ביותרInterServer
קדימה אבאבונה האתר הטוב ביותרGoCentral
נועזבניית אתרים וורדפרס הטובה ביותרBoldGrid
רגש-אירוח-ייעודיהאירוח הייעודי הטוב ביותראירוח InMotion
greengeeksאירוח אתרים ירוק ביותרGreenGeeks
בלוברריאירוח הפודקאסט הטוב ביותרבלובררי
קדימה אבארשם שמות הדומיין הטוב ביותרקדימה אבא
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map