אירוח cPanel הטוב ביותר 2020

אירוח הכי טוב ב- cpanel


לאחר שתרכוש את אירוח האינטרנט שלך ותתחיל לבצע את התהליך של בניית וצמיחת האתר שלך, תמצא את עצמך מבלה לא מעט זמן בעבודה בלוח הבקרה של אירוח אתרים שלך. לוח הבקרה שלך הוא המקום בו אתה יכול להתקין יישומים, להגדיר חשבונות דוא”ל ותחומים, לגבות את הנתונים שלך, לגשת למידע על חשבון האירוח שלך, כמו גם למשימות רבות אחרות הקשורות לאתר..

למעשה יש לך שלוש אפשרויות מבחינת לוחות הבקרה של אירוח אתרים: cPanel, ממשק גרפי דומה, או לוח בקרה מבוסס טקסט. cPanel הוא ממשק לוח הבקרה המארח האהוב עלינו. ובגלל הפופולריות שלו, יותר ויותר מארחי אתרים כוללים cPanel עם תוכניות האירוח שלהם. הנה, נסתכל מקרוב על אירוח cPanel הטוב ביותר אפשרויות.

דירוג אתרים של HostPriceBBB
אירוח InMotionאירוח InMotion3.99 דולר לחודש.א+
אירוח של GreenGeeks cPanelGreenGeeks2.95 דולר לחודש.א+
כחולBluehost2.95 דולר לחודש.א
a2-hosting-cpanelA2 אירוח2.96 דולר לחודש.א+

מה זה cPanel?

cPanel הוא ממשק לוח הבקרה שלך בו אתה יכול לגשת לתכונות עבור קבצי האינטרנט שלך, דוא”ל, מסדי נתונים, יישומי תוכנה ועוד. מסך ה- cPanel שלך יספק לך גם פרטים חשובים אודות חשבון אירוח אתרים שלך (כתובת IP, שימוש בדומיין ותת-דומיין, חשבונות דוא”ל וכו ‘).

למה אנחנו אוהבים cPanel

עם cPanel, אתה מקבל ממשק מבוסס גרפי המאפשר לך לגשת בקלות לפונקציות האתר שלך. הגרפיקה וקיבוץ הפונקציות מאוד אינטואיטיבית ומקלה על העבודה עם אתר האינטרנט שלך. בנוסף, cPanel נותן לך גישה לכמה יישומי פונקציונליות של אתרים מעולים.

לדוגמה:

מנהל קבצים
מנהל קבצים cPanel
בעזרת מנהל הקבצים תוכלו לגשת ולעבוד בקלות עם קבצי האתר שלכם. בין אם אתה צריך להעלות, להוריד, לערוך או למחוק קבצים, מנהל הקבצים מאפשר לך לבצע את כל המשימות הללו. אתה יכול גם ליצור ארכיונים דחוסים של הקבצים שלך לגיבוי.

Webalizer
cPanel Webalizer
cPanel בדרך כלל מספקת לך דרכים מרובות לגישה וצפייה בסטטיסטיקות האינטרנט שלך. אני הכי אוהב להשתמש ב- Webalizer. באמצעות Webalizer תקבל ייצוג גרפי וסטטיסטי יפה של נתוני האתר שלך.

phpMyAdmin
cPanel phpMyAdmin
אם אתה משתמש במערכת ניהול תוכן עבור אתר האינטרנט שלך, כגון WordPress או Joomla, לעתים קרובות תצטרך לגשת למסדי הנתונים שלך. phpMyAdmin מאפשר לך לגשת למסדי הנתונים שלך ב- MySQL. באפשרותך להשתמש ב- phpMyAdmin כדי לייצא ולייבא מסדי נתונים בנוסף לביצוע שאילתות מסד נתונים.

אימייל
דוא
כאשר אתה צריך ליצור חשבונות דוא”ל או לבצע פונקציות דוא”ל אחרות, אתה יכול לקבל גישה מהירה דרך הסמלים בקבוצת הדוא”ל ב- cPanel. כאן תוכלו גם להפעיל את SpamAssassin כדי לצמצם את כמות הדוא”ל הלא רצוי העומס על תיבת הדואר הנכנס שלך.

Softaculous
Softaculous
יישומים לרכב
אחת התכונות הטובות ביותר של cPanel היא הכללת Softaculous. Softaculous מעניק לך יכולת התקנה בלחיצה אחת עבור עד מאות יישומי תוכנה עבור אתר האינטרנט שלך. בעזרת Softaculous תוכלו להתקין יישומי וורדפרס, ג’ומלה, דרופל, מסחר אלקטרוני, ועוד שלל יישומי אינטרנט..

cPanel כלי אבטחה

האם אתה מחפש הגנה נוספת לאתר שלך? אם יש לך תוכנית אירוח אתרים ב- cPanel, ישנם מספר כלים העומדים לרשותך להבטחת האתר והנוכחות המקוונת שלך. אם חברת אירוח האתרים שלך לא משתמשת ב- cPanel, סביר להניח שעדיין יש לך כלים מסוג זה זמינים; תצטרך לגשת אליהם בדרך אחרת. אם יש לך cPanel, כשאתה מתחבר, אתה יכול לגלול למטה לקטע אבטחה כדי לגשת לכלים אלה.
cPanel אבטחה

ספריות להגן על סיסמאות
כדי להגביל אזורים מסוימים באתר שלך, אתה יכול להשתמש בספריות להגן על סיסמאות כדי לדרוש שם משתמש וסיסמא כדי לגשת לתיקיה מסוימת מהאינטרנט. כל ספריות משנה שבתיקיה זו ידרשו גם את שם המשתמש והסיסמה.
ספריות cPanel להגן על סיסמאות

מנהל דחיית IP
אם אתה רוצה למנוע מבקר מסוים לגשת לאתר שלך, אתה יכול להזין את כתובת ה- IP שלו במנהל ה- IP Deny כדי לחסום גישה. ניתן לחסום כתובת IP ספציפית כמו גם מגוון כתובות. השתמשתי בכלי זה כדי לחסום בהצלחה מבקרים לא רצויים. אך קחו בחשבון שמישהו עדיין יכול להשתמש ב- IP של proxy כדי לנסות ולהיכנס.
cPanel IP דחה

הגנת Hotlink
לפעמים אנשים ינסו לגנוב את רוחב הפס שלך על ידי קישור לתמונות באתר שלך ולהציג אותם במקום אחר. בעזרת הגנת Hotlink אתה יכול לחסום גישה ישירה לסוגים מסוימים של קבצים (jpeg, gif, png, bmp). ותוכל גם להפנות בקשות אלה לכתובת אתר לפי בחירתך.
הגנת קישור קישור cPanel

Leech Protect
אם הגנת באמצעות סיסמה על אזור מסוים באתר שלך, Leech Protect יכול למנוע כניסות מרובות מאותה סיסמה. אז אם מישהו חילק את הסיסמה לאחרים או שהוא נפגע, cPanel תשבית את החשבון ותודיע לך באמצעות הדוא”ל..
cPanel Leech Protect

מפתחות GnuPG
אתה יכול להשתמש במקשי GnuPG כדי להצפין הודעות באמצעות מפתח ציבורי ופרטי.
מפתחות cPanel GnuPG

המלצות אירוח cPanel

המלצות אירוח cPanel מבוססות על שילוב של יישום חברת אירוח אתרים של cPanel לבין ביצועי אירוח אתרים הכוללים שלהם. רוב חברות האירוח יתאימו את cPanel במידת מה, ואנחנו אוהבים את כל היישומים הבאים של מארח האינטרנט שלה.

אירוח InMotion

inpotion-host-cpanel
אירוח InMotion מופיע שוב ברשימת הספקים הטובים ביותר לאירוח אתרים ב- cPanel. בעזרת InMotion תוכלו לגשת ל- cPanel דרך לוח ניהול החשבונות שלהם (AMP). CPanel של InMotion מציג את נתוני האתר שלך בעמודה השמאלית וסמלי הפונקציה שלך בצד ימין. אני מאוד אוהב שהם כוללים קישור ישיר למרכז התמיכה שלהם וצ’אט חי בחלק העליון של ה- cPanel שלהם. זה הופך את זה לנוח מאוד אם תזדקק לסיוע.

יחד עם יישום ה- cPanel הנוח שלהם, InMotion Hosting מספקת אירוח אתרים יוצא מן הכלל. נהניתי מביצועים מעולים של האתר יחד עם תמיכת הלקוחות המובילה שלהם. תכנית אירוח האינטרנט שלך ב- InMotion כוללת את החומרה העסקית האיכותית ביותר שלהם כולל כונני מצב מוצק, טכנולוגיית Max Speed ​​Zone עבור ביצועי אתר מהירים יותר, גיבוי ושחזור נתונים בחינם, ותכונות רבות נוספות של אירוח עסקי..

לחץ כאן כדי לקרוא את הסקירה המפורטת שלנו על אירוח InMotion

GreenGeeks

GreenGeeks-cPanel
למרות ש- GreenGeeks אולי ידוע בעיקר כמארח האינטרנט הידידותי לסביבה, הם לא רק נהדרים לאירוח אתרים ירוק, אלא שהם גם אחד מספקי האירוח הטובים ביותר ב- cPanel. לוח המחוונים של מנהל החשבון של GreenGeeks מציע גישה מהירה וקלה במיוחד ל- cPanel שלך.

וממשק cPanel של GreenGeeks לא רק מספק גישה נוחה לפונקציונליות של האתר שלך, אתה יכול גם לגשת בקלות לנושאי בניית אתרים של Sitepad.
יישומי GreenGeeks-cPanel

GreenGeeks cPanel מעניק לך גישה גם להתקנה קלה בלחיצה אחת עבור אפליקציות כמו וורדפרס, ג’ומלה, PrestaShop וכו ‘. כל תוכניות אירוח ה- cPanel של GreenGeeks מספקות שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס. בנוסף, תוכלו לארח כמות בלתי מוגבלת של אתרים. אתה מקבל גם תחום בחינם, Wildcard SSL בחינם, ו- Cloudflare CDN בחינם. מה שיפה גם ב- GreenGeeks הוא שתוכלו לבחור בתוכנית התחלה בעלות נמוכה במחיר של 2.95 דולר בלבד, או שתוכלו לבחור בתוכניות אירוח ברמת Pro או Premium הכוללות טכנולוגיית GreenGeeks PowerCacher ומשאבי מחשוב מהירים יותר כדי באמת להאיץ את אתרי האינטרנט שלכם..

לחץ כאן כדי לקרוא את סקירתנו המפורטת של GreenGeeks

Bluehost

bluehost-cpanel
Bluehost מציע אירוח משותף איכותי בין השירותים הרבים שלהם. וכן, Bluehost היא עוד חברת אירוח אתרים מובילה המשתמשת ב- cPanel. בנוסף ל- cPanel המותאם אישית שלהם, עם Bluehost אתה מקבל גם לוח מחוונים של וורדפרס בהתאמה אישית. למעשה, Bluehost היא אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור משתמשי וורדפרס חדשים שכן הם גם מספקים עזרה מודרכת ביצירת אתר הוורדפרס הראשון שלך, כמו גם קישורים לכל הפונקציונליות החשובה שלך ב- WordPress..

לחץ כאן כדי לקרוא את הסקירה המפורטת שלנו על Bluehost

A2 אירוח

ממשק a2-hosting-cpanel
אירוח A2 הוא ללא ספק אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור אירוח cPanel. באמצעות ממשק ה- cPanel שלהם, אתה יכול לגשת בקלות לתכונות הבולטות הכלולות בתוכנית אירוח A2 שלך. מה- cPanel של A2 Hosting, תקבל גישה בלחיצה אחת לתצורה מיטבית A2, גיבוי אחורה של שרתים, Cloudflare CDN, כמו גם לכל שאר הפונקציות הסטנדרטיות שמגיעות עם cPanel. אתה יכול לגשת ל- cPanel של אירוח A2 בנפרד, או מאזור הלקוחות של A2 Hosting שלך.

האצת האתר שלך הופכת גם קלה יותר עם גישה מהירה ל- Cloudflare ולדף אופטימיזציה A2.
פונקציות a2-hosting-cpanel

לחץ כאן כדי לקרוא את הסקירה המפורטת שלנו בנושא אירוח A2

השוואה בין אירוח cPanel

אירוח InMotion

 • 3.99 דולר לחודש.
 • דירוג BBB: א+
 • תכונות cPanel: גישה מהירה וקלה לתמיכה בצ’אט חי ישירות בתוך cPanel.
 • תכונות אירוח: אזורי מהירות מקסימאליים, SSDs, חומרת מחלקת עסקים
 • ראה עוד

greengeeks

 • 2.95 דולר לחודש.
 • דירוג BBB: א+
 • תכונות cPanel: גישה קלה בלחיצה אחת באמצעות WordPress ואפליקציות אחרות, ערכות נושא של בניית אתרים ו- CDN Cloudflare.
 • תכונות אירוח: מופעל על ידי 300% אנרגיה מתחדשת, טכנולוגיית PowerCacher, שרתי LiteSpeed ​​ומיטב MariaDB אופטימיזציה.
 • ראה עוד

כחול

 • 2.95 דולר לחודש.
 • דירוג BBB: א
 • תכונות cPanel: פריסה בהתאמה אישית ואינטואיטיבית.
 • תכונות אירוח: לוח מחוונים של וורדפרס בהתאמה אישית
 • ראה עוד

cPanel ממשיך להיות ממשק האירוח המועדף עלי ואני בהחלט ממליץ לך לשקול תוכנית אירוח של cPanel.

עיין בדירוג הביקורות שלנו בנושא אירוח InMotion בהמשך:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map