אירוח אתרים הטוב ביותר עבור מחברים

אירוח אתרים הטוב ביותר עבור מחברים


אם אתה כותב ספרים (בניגוד למחברים של סוגים אחרים של פרסומים) ומחפש אירוח אתרים, ישנם כמה גורמים נוספים שיש לקחת בחשבון. בעוד שאירוח אתרים לסוגים אחרים של אמנים עשוי להתאים גם לך, אני ממליץ לך לקחת בחשבון את הפריטים הבאים. יש לי מספר חברים שהם סופרים, ובהתאם אליהם הצלחתי לקבוע כמה מתכונות המפתח שהם מחפשים. הבחירה במארח אתרים שחוסך זמן ומאפשרת להם להתמקד יותר בכתיבה, עריכה והגהה במקום לקבל את אתר האינטרנט שלו באינטרנט, הייתה המטרה העיקרית הכללית..

תכנות מארח אתרים
A2 אירוח 2.99 דולר לחודש. – 14.99 דולר לחודש. מהירויות דפים אופטימיזציה
Bluehost 2.95 דולר לחודש. – 5.95 דולר לחודש. אירוח וורדפרס למתחילים
GoDaddy GoCentral 5.99 דולר לחודש. – 19.99 דולר לחודש. בונה אתרי אינטרנט
בתנועה 3.99 דולר לחודש. – 13.99 דולר לחודש. טכנולוגיית אזור המהירות המרבית
SiteGround 3.95 דולר לחודש. – 14.95 דולר לחודש. אירוח וורדפרס מנוהל
קשר קבוע ניסיון חינם אתר אינטרנט & שיווק
קבל תגובה ניסיון חינם אתר אינטרנט & שיווק

להלן כמה מדרישות האתר הספציפיות למחברים:

  • פיתרון לא יקר
  • קל להרכיב ולתחזק
  • בלוגים של כלי רכב לצורך העברת תנועה לאתר
  • אולפני קידום ושיווק
  • ערוצי תקשורת עם מחברים אחרים
  • הרשמה לניוזלטר בדוא”ל

לדוגמה, אם אתה מחבר שכרגע אין לו בלוג אך מעוניין שאתר משלך יקדם את הספרים שלך, סביר להניח שיהיה לך הכי טוב עם אחת מהאפשרויות לאירוח התחלויות מהירות שיכולות ליצור את האתר שלך במינימום מאמץ ממך. לחלופין, נניח שיש לך כרגע בלוג ב- WordPress.com אבל עכשיו אתה רוצה שיהיה לך בלוג עם שם דומיין משלך עם אתר עצמאי של WordPress.org, אז הכי טוב יהיה לחפש תוכנית אירוח איכותית של WordPress המאפשרת קל יותר המרה מ- WordPress.com ל- WordPress.org.

עם כל כך הרבה אפשרויות אירוח אתרים זמינות, חילקתי את ההמלצות שלנו לקטגוריות נפרדות המתאימות ביותר לדרישות שלעיל. זכור שיש חפיפה מסוימת בכל הקשור לתכניות אירוח הכוללות את התכונות שלמעלה. בנוסף, ישנן מספר אפשרויות לכל קטגוריה.

אתרים מהירים וקלים עם בוני אתרים:

קדימה אבא

אם אתה מחפש את הדרך המהירה והקלה ביותר להפעיל אתר אינטרנט לקידום הספרים שלך, החדשות הטובות הן שבימינו תוכל לבחור לבונה אתרים במקום ללכת עם תוכנית אירוח מלאה ומסורתית. כעת, ישנם כמה פיצויים, כך שתוכל אולי בכל זאת לקבל תוכנית אירוח. אבל אם אתר מהיר וקל הוא המטרה שלך, הנה שניים מבוני האתרים האהובים עלי.

בניית אתרים של GoDaddy של GoDaddy היא אלטרנטיבה ל- Wix שהיא נהדרת ליצירת אתרים בסיסית. למעשה אני מוצא את העבודה עם GoCentral קצת יותר קלה מ- Wix.

בעוד שבוני אתרים כמו אלה ב- GoDaddy יכולים להאיץ ולפשט את תהליך יצירת האתר שלך, יתכן שאתה גם מחפש פלטפורמה שיווקית מלאה לקידום ומכירת הספרים שלך. במקרה כזה, עיין בסעיף שלהלן בנושא פתרונות שיווקיים מלאים.

לאירוח אתר WordPress.org:

SiteGround כחול

וורדפרס היא ללא ספק פלטפורמת הבלוגים הטובה ביותר שקיימת. בין אם אתם מחפשים להקים בלוג חדש או להמיר נאמר בלוג WordPress.com, ישנן כמה אפשרויות מצוינות לאירוח. לסופרים רבים יש כבר בלוג עם Blogger או אתר בלוגים אחר בחינם. אם אתה משתמש כעת ב- WordPress.com, השדרוג ההגיוני הוא להשיג תחום משלך ולהשתמש בתוכנת WordPress.org כדי ליצור אתר נפרד בדיוק בשבילך. במקרים אלה, אתה הכי טוב עם מארח אינטרנט המתמחה באירוח וורדפרס. יש כאן המון אפשרויות החל מחברות אירוח אתרים שפשוט מספקות גישה לתוכנת וורדפרס יחד עם תמיכת לקוחות מעולה, כל הדרך עד לתוכניות אירוח וורדפרס מנוהלות אשר יבצעו את מרבית משימות התחזוקה שלכם תוך מתן צוות תמיכה מומחה בוורדפרס..

עבור אירוח אתרים בוורדפרס, SiteGround ו- Bluehost הם שניים מהמועדפים שלי – ושניהם מומלצים גם על ידי WordPress.org.

בעוד ש- SiteGround הוא ככל הנראה הבחירה הטובה יותר עבור משתמשי וורדפרס מנוסים, Bluehost מתאים קצת יותר למתחילים חדשים של WordPress. גם Bluehost וגם SiteGround מספקים תכונות מודרכות ליצירת אתר וורדפרס שלך, לוח המחוונים המותאם אישית לוורדפרס שאתה מקבל עם Bluehost כולל גישה לתכונות נוספות והוא קצת יותר אינטואיטיבי לשימוש.

בדומה ל- SiteGround, Bluehost מספקת גם ביצועי אתר מעולים ותמיכת לקוחות מאוד מגיבה. בעוד ש- Bluehost לא כולל כמה מהתכונות המתקדמות שאתה מקבל עם SiteGround, זה פחות יקר.

להורדות מהירות יותר:

אירוח InMotion A2 אירוח

סופרים רבים מוכרים כרגע את ספריהם דרך אמזון – לפעמים אפילו מציעים מבצעים להורדה בחינם. עם אתר משלך, אתה בהחלט יכול לכלול קישורים למוצרים שלך באמזון. אם תרצה גם לספק הורדות לדוגמה או שאתה רוצה להשתמש בקבצי מולטימדיה אחרים, מהירות ההורדה הופכת חשובה עוד יותר.

לעיתים קרובות קשה למדוד את מהירויות אירוח אתרים לכולם. אך המיקום אכן ממלא תפקיד משמעותי במהירויות ההורדה. באופן אידיאלי, אתה רוצה שהשרת שלך יהיה קרוב ככל האפשר למי שמוריד את החומר מהאתר שלך. רשתות מסירת תוכן ממלאות כעת תפקיד גדול בהקטנת זמני ההורדה – אולם רכישת תוכנית אירוח אתרים הכוללת CDN לרוב תעלה הרבה יותר. כחלופה, אתה יכול לחפש מארח אינטרנט עם מרכזי נתונים מרובים.

InMotion Hosting מעסיקה את טכנולוגיית ה- Max Speed ​​Zone שלהם עם מרכזי נתונים הן בחוף המערבי והן בחוף המזרחי שיכולים להפחית מאוד את זמני הורדת הקבצים. השתמשתי ב- InMotion במשך שנים ומעולם לא היו לי בעיות במהירות. אירוח A2 הוא בחירה מצוינת נוספת שכן הם מתמחים באירוח אתרים מהיר וב- WordPress. תוכנית האירוח שלהם כוללת רשת למשלוח תוכן, וסביבת האירוח המותאמת שלהם יכולה להאיץ את אתר האינטרנט שלך על ידי צמצום זמני טעינת העמודים.

הן InMotion והן A2 Hosting מציעים מספר מיקומים של מרכז נתונים שתוכלו לבחור בהם. ועם A2 Hosting תוכלו למעשה לבדוק את מהירות ההעלאה וההורדה לפני ההרשמה. פשוט עבור לדף זה ובחר במרכז הנתונים שברצונך לבדוק. אתה יכול לנסות להוריד ולהעלות. זו דרך נהדרת לגלות באיזה מרכז נתונים לבחור אם אינך בטוח.

לפיתרון שיווקי שלם

קשר קבוע קבל תגובה

לאחר שתתחיל להפעיל את אתר האינטרנט שלך, תוכל להחליט שאתה זקוק לכלי שיווק נוספים כדי להגדיל את מכירות הספרים שלך. ובכן, תשמחו לדעת שיש מספר הולך וגדל של פלטפורמות תוכנה שלא רק מאפשרות לכם ליצור את האתר שלכם במהירות ובקלות, אלא גם כוללות את כל מה שאתם צריכים כדי לקדם ולמכור ביעילות יותר של הספרים שלכם..

לדוגמה, עם GetResponse ו- Contact konstant, לא רק שיש לך את היכולת ליצור אתרים, אלא שאתה מקבל גם שיווק בדוא”ל וטפסים להצטרפות לבניית רשימות הדוא”ל שלך. ועם GetResponse, אתה יכול גם ליצור דפי נחיתה ומשפכי מכירות לקידום מכירות טוב עוד יותר.

עבור אתרים מרובים:

אם אתה כותב במקרה על תחומי נושא מגוונים, ייתכן שתרצה להקים אתרים נפרדים. אם אתה מחפש אירוח אתרים שיטפל ביותר מאתר אחד, עיין במאמר שלי בנושא אירוח אתרים הטוב ביותר לדומיינים מרובים.

ספרים משלך ראויים לאתר משלך

מכיוון שהשקעת הרבה עבודה במחבר הספרים שלך, הגיוני שמגיע להם לקידום מאתר האינטרנט שלך. בעל אתר משלך יכול להעניק לך ולעבודתך חשיפה רבה יותר ומקצועיות רבה יותר. ולא משנה כמה פשוט או מתוחכם האתר שלכם צריך להיות, יש שפע של אפשרויות מצוינות בחוץ לרכוש אירוח אתרים איכותי בכל רמות המחירים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector