אירוח אתרים הטוב ביותר לאתרי אופנה ויופי

הכי טוב אופנה-יופי-אירוח אתרים


אופנה ויופי הם ללא ספק שניים מהנושאים הפופולריים ביותר עבור אתרים ובלוגים. כאן, אנו מסתכלים כיצד ליצור את אתר האופנה או היופי שלך, אילו תכונות לכלול כדי למשוך ולהגדיל את הקהל שלך, ואילו אפשרויות יש לך לבניית האתר שלך. לאחר מכן נתמקד במה שיש לקחת בחשבון בבחירת אירוח האינטרנט שלך. ולבסוף, אנו נותנים את ההמלצות שלנו לאירוח אתרי אופנה ויופי.

בניית אתר אופנה או יופי

 • בלוגים
 • פונקציונליות של חנות מקוונת
 • הוסף תמונות בקלות
 • קישור מדיה חברתית
 • ידידותי לסניפים
 • עלון שיווק בדוא”ל

בדרך כלל אתרי אופנה ויופי מתחלקים לשתי קטגוריות – או שילוב של שתיים. יש הרבה בלוגרי אופנה ויופי ברשת. כמו כן, ישנן חנויות מקוונות רבות הכוללות מוצרי אופנה ויופי. לעתים קרובות מאוד, בלוגרי אופנה ויופי גם מוכרים או מקדמים מוצרים באתרים שלהם. אז כפי שאתה יכול לדמיין, יש לך הרבה אפשרויות שאתה צריך לקחת בחשבון בעת ​​יצירת אתר האופנה או היופי שלך.

ברור שאם אתה מנסה לבנות בלוג, אתה תרצה פלטפורמת בלוגים (תחשוב וורדפרס). אתה גם רוצה להיות מסוגל להוסיף תמונות בקלות לאתר שלך, כמו גם קישורים לחשבונות המדיה החברתית שלך. בהחלט תרצה לבנות להלן, לכן הקפד לכלול שיווק בדוא”ל באתר שלך. אם אתה מתכנן למכור מוצרים באתר שלך, תצטרך פונקציונליות של מסחר אלקטרוני. עם זאת, אם אתה מתכנן לייצר מכירות שותפים מהאתר שלך, עליך לוודא שתוכנת האתר שלך ידידותית למודעות שותפים.

שיקולי אירוח אתרים

לבלוגי אופנה ויופי, אנו בהחלט ממליצים להשתמש בוורדפרס כדי ליצור את האתר שלך. מכיוון שהוא פופולרי במיוחד, יש המון תכניות אירוח אתרים הכוללות את וורדפרס. מה שתצטרך להחליט זה איזו רמה או סוג אירוח וורדפרס אתה זקוק. אמנם אתה יכול לבחור בתכנית אירוח מנוהלת של וורדפרס, אך הם נוטים להיות בצד היקר, וכנראה שאתה לא זקוק לכל הפעמונים והשריקות שתוכנית אירוח מנוהלת מספקת. ככל הנראה בחירה טובה יותר עבור בלוג האופנה או היופי שלך היא מארח אתרים המציע סביבת וורדפרס מיטבית יחד עם עדכונים וגיבוי אוטומטיים בעלות נמוכה יותר..

אם אתה מתכנן להקים חנות מקוונת, אתה יכול לבחור מארח אינטרנט מסורתי או ללכת עם אתר שנבנה מ- Wix או SquareSpace. עם זאת, כשמדובר בפתרונות קלים למסחר אלקטרוני, אולי תרצו לקחת בחשבון פלטפורמה כמו Shopify, המיועדת ספציפית למכירה מקוונת ומפשטת מאוד את תהליך יצירת האתר eCommerce..

המלצות אירוח אתרים

A2 אירוח

a2-אירוח
לכמה מהתכונות הטובות ביותר בוורדפרס עם התמורה הטובה ביותר, אנו ממליצים על A2 Hosting. אירוח A2 יתקין עבורך את וורדפרס כך שתוכל להתחיל מייד. סביבת הוורדפרס שלהם מותאמת למהירות וביטחון. בשורה התחתונה אתה מקבל הרבה מהתכונות של תוכנית אירוח מנוהלת בעלות סבירה בהרבה. אנו משתמשים ב- A2 Hosting ומתרשמים תמיד מאיכות השירות והתמיכה שלהם.

בדוק את אירוח A2 כאן

BoldGrid

אם אתה רוצה להשתמש בוורדפרס לבלוג האופנה שלך אך אתה מחפש בונה אתרים ידידותי יותר למשתמש, אנו ממליצים לבחור מארח BoldGrid. BoldGrid מאפשר לך ליצור אתר וורדפרס נהדר למראה מהיר יותר. ומכיוון שהוא מבוסס וורדפרס, אתה שומר על בעלות ושליטה באתר האינטרנט שלך – גם אם תחליט לעבור למארח אינטרנט אחר. בעיקרון אתה מקבל את היתרונות של פלטפורמת בונה אתרים כמו Wix יחד עם הגמישות של וורדפרס.

המארח הרשמי של BoldGrid עליו אנו ממליצים הוא InMotion Hosting. הם סייעו בהשקת BoldGrid והם גם אחת החברות הטובות ביותר לאירוח אתרים שאנו משתמשים בהן. להלן דוגמה של כמה אתרי אופנה ויופי מבית BoldGrid.
נועז-אופנה-יופי-אתרי אינטרנט

לחץ כאן לפרטים נוספים על InMotion Hosting ו- BoldGrid

Shopify

אם המטרה העיקרית של אתר האופנה או היופי שלך היא למכור מוצרים, אנו ממליצים להציץ ב- Shopify. אמנם אתה יכול להשתמש בפלטפורמות אחרות באתר, Shopify מאפשרת לך ליצור חנות מקוונת בקלות. שלא כמו פתרונות אחרים של מסחר אלקטרוני, Shopify דואגת לעיבוד תשלומים, לחישוב סכומי משלוח ומיס ומלאי. אנו מוצאים את Shopify פיתרון קל בהרבה מ- WordPress למכירת מוצרים ברשת.

להלן דוגמא לתבניות הזמינות ב- Shopify.
shopify-fashion-beauty- אתרי אינטרנט

ראה דוגמאות נוספות של Shopify כאן

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map