وب سایت شخصی خود را ایجاد کنید

وب سایت خود را ایجاد کنید


اگر می خواهید وب سایت خود را ایجاد کنید ، در اینجا فرمول ساده اما مهم ما برای ایجاد و حفظ حضور موفق آنلاین است.

نام دامنه خود را انتخاب کنید

اولین قدم انتخاب نام دامنه شما است. اکثر مردم هنوز هم برای پسوند دامنه .com تصمیم می گیرند. اما این روزها گزینه های بسیار بیشتری از فقط استاندارد .com ، .net یا .org وجود دارد. افزونه های دامنه بسیار خاصی مانند .photography ، .store ، و .همچنین چیزهای دیگر در میان انتخاب های دیگر وجود دارد.

در حال حاضر ، هنگام انتخاب یکی از برنامه های افزودنی جدید دامنه یا TLD ها ، همانطور که شناخته شده است ، هیچ مزیت یا مضراتی در موتورهای جستجو وجود ندارد. یکی از مزایای انتخاب یک پسوند جدید این است که بسیاری از نام های دامنه در زمان افزودن به پسوندهای سنتی .com یا .net از قبل گرفته می شوند. بنابراین ، اگر با پسوند جدیدتر بروید ، می توانید نامی کوتاهتر یا به یاد ماندنی کسب کنید. از طرف دیگر ، بسیاری از TLD های جدید هزینه بیشتری دارند و از آنجا که بیشتر افراد به نام های دامنه .com عادت دارند ، ممکن است بخواهید مسیر سنتی را طی کنید.

در حالی که شما می توانید یک نام دامنه را با میزبانی وب خود خریداری کنید (در حقیقت برخی از میزبان وب دارای برنامه دامنه رایگان با برنامه هاستینگ خود هستند) ، من همیشه ترجیح می دهم دامنه هایم را از میزبانی من جدا نگه دارم. من می توانم راحت تر دامنه های خود را به طور جداگانه مدیریت کنم و مهمتر اینکه ، اگر می خواهید وب سایت خود را بعداً به میزبان دیگری منتقل کنید ، انعطاف پذیری بیشتری را ارائه می دهد..

به هر حال ، ابتدا باید بدانید که آیا نام مورد نظر در دسترس است یا خیر. برای این کار ، می توانید به وب سایت هر ثبت نام نام دامنه بروید تا یک جستجو انجام دهید. به شخصه ، من دوست دارم از GoDaddy استفاده کنم از آنجا که می توانم نام دامنه خود را خریداری کنم. تو می توانی اینجا را کلیک کنید تا به صفحه جستجوی دامنه خود بروید.

Namecheap یکی دیگر از ثبت نام های دامنه عالی است که دامنه ها را با قیمت مناسب به فروش می رساند. در واقع ، می توانید از جعبه جستجو از Namecheap در زیر استفاده کنید تا نام دامنه خود را پیدا کنید.

دامنه ای را با 0.88 دلار شروع کنید

طراحی شده توسط Namecheap

میزبانی وب یا سازنده وب سایت را انتخاب کنید

اکنون که نام دامنه خود را دریافت کرده اید ، باید تصمیم بگیرید که چه نوع وب سایتی را می خواهید ، از چه بستری می خواهید استفاده کنید و چگونه می خواهید آن را بسازید. به عبارت دیگر ، باید تعیین کنید که آیا می خواهید از یک برنامه میزبانی وب سنتی استفاده کنید یا با یکی از جدیدترین سازندگان وب سایت بروید.

توصیه های میزبانی وب

میزبانی وب-توصیه ها-2019
با میزبانی وب سنتی ، شما برنامه میزبانی خود را خریداری می کنید و سپس یکی از برنامه های وب موجود با هاست خود را نصب کرده و از آنها استفاده می کنید (مانند برنامه های وردپرس ، دروپال ، جوملا یا cPanel). یک برنامه میزبانی سنتی برای همه انواع وب سایت ها مناسب است و معمولاً شامل حساب های ایمیل و سایر خدمات از جمله تهیه نسخه پشتیبان از داده ها است.

اگر می خواهید یک وبلاگ ایجاد کنید ، پس استفاده از وردپرس با میزبان وب سنتی قطعاً راه پیش رو است. به همین ترتیب ، اگر ترجیح می دهید از یک سیستم مدیریت محتوا (جوملا ، دروپال ، وردپرس) استفاده کنید از استفاده از یک برنامه میزبانی وب سنتی ، کاری که می خواهید انجام دهید.

احتمالاً می توانید از نام وب سایت ما بگویید (WebHostingCat.com) ، که اکنون در منطقه بسیار آشنا هستیم. بررسی ها و توصیه های میزبانی وب از زمان آغاز فعالیت سایت ما در سال 2013 ، اولویت اصلی ما بوده است. بنابراین ، قطعاً تعداد زیادی مواد برای خریداران میزبان وب در اینجا وجود دارد. برای مبتدیان ، من شما را به عنوان خود ارجاع خواهم داد مقاله توصیه های میزبانی وب.

سازندگان وب سایت

راهنمای ایجاد وب سایت

از آنجا که بسیاری از افراد این روزها روشی سریع و آسان برای به دست آوردن یک وب سایت می خواهند ، خدمات سازنده وب سایت مانند ویکس, خریدن, و SquareSpace بسیار محبوب شده اند. مزیت بزرگ استفاده از سازنده وب سایت این است که شما می توانید با سرعت بیشتری و به راحتی وب سایت خود را با استفاده از قالب ها ایجاد کنید و ویرایشگرها را بکشید و رها کنید. مزیت دیگر این است که هاستینگ شما در وب سایت شما گنجانده شده است ، بنابراین دیگر لازم نیست نگران آن طرف امور باشید.

با این وجود ، در روند نزولی ، با برنامه ریز سازنده وب سایت ، بسیاری از ویژگی ها هزینه اضافی دارند (ایمیل ، ویژگی های تجارت الکترونیکی ، و غیره) بنابراین شما می توانید پرداخت پول بیشتری را متوقف کنید – گاهی اوقات بطور قابل توجهی بیشتر. همچنین ، اگر بعداً می خواهید وب سایت خود را در جای دیگری بیشتر کنید ، ممکن است گیر کرده باشید زیرا معمولاً روشی آسان برای انتقال سایت از یک مکان به مکان دیگر وجود ندارد.

با وجود برخی از اشکالات احتمالی ، سازندگان وب سایت می توانند به طور موثری برای تولید یک وب سایت موفق استفاده شوند. در صورت نیاز به یک وب سایت اصلی بروشور آنلاین برای مشاغل یا استفاده شخصی خود؛ یا اگر واقعاً ترجیح می دهید از یک الگوی آماده با ویژگی هایی که قبلاً ساخته شده اید استفاده کنید ، استفاده از یک برنامه سازنده وب سایت مسیر بهتری است.

برای شروع کار در انتخاب صحیح سازنده وب سایت ، مقاله من را در اینجا بررسی کنید سازندگان وب سایت.

لیست بازاریابی ایمیل خود را ایجاد کنید

اگر یک وب سایت تجاری دارید یا قصد دارید از سایت خود در حال حاضر یا در آینده کسب درآمد کنید ، یکی از اولین مواردی که می خواهید در وب سایت خود بگنجانید روشی برای گرفتن آدرس ایمیل بازدید کننده شما است. بازاریابی ایمیل یکی از پر سودترین روشها برای فروش محصولات و خدمات است. بنابراین ، می خواهید با وارد کردن یک لیست لیست ایمیل مانند ، شروع به ساختن لیست بازاریابی ایمیل کنید AWeber, تماس مداوم, یا MailChimp.

من شخصاً استفاده می کنم AWeber برای بازاریابی ایمیل من تنظیم لیست های ایمیل شما و افزودن فرم به وب سایت شما بسیار ساده است. و در واقع می توانید به مدت یک ماه آن را به طور رایگان امتحان کنید تا ببینید چگونه این کار برای شما مفید است.

در اینجا مختصر به ایجاد لیست ایمیل و گرفتن آدرس ایمیل در وب سایت خود با AWeber می پردازیم:

30 روز AWeber را امتحان کنید! – ارتباطات AWeber

AWeber همچنین تعدادی دارایی رایگان ارائه می دهد تا در استراتژی بازاریابی ایمیل خود به شما کمک کنند. به عنوان مثال ، می توانید در زیر کلیک کنید تا راهنمای PDF آنها را در چه چیزی در ایمیل خود بنویسید. این یک نگاه عالی به نحوه ساخت کمپین ایمیل خود است. این حتی شامل قالب های ایمیل شما می توانید استفاده کنید که کار را حتی ساده تر می کند!

راهنمای بدون هراس

شروع به تولید محتوای ارزشمند کنید

اینجا منطقه ای است که بیشتر وقت خود را صرف خواهید کرد – یا حداقل باید باشد. برای موفقیت ، وب سایت شما باید حاوی مطالب مفید و ارزشمند باشد. این می تواند به معنای کمک به حل مشکلات بازدید کننده شما ، ارائه اطلاعات مفید برای کمک به آنها در تصمیم گیری یا در مورد وب سایت تجارت الکترونیک ، دسترسی به محصولات مورد نظر و مورد نیاز آنها باشد..

همچنین می خواهید مطمئن شوید که وب سایت شما به طور مداوم با محتوای جدید جدید به روز می شود. در حالی که هیچ قاعده مشخصی برای چند بار اضافه کردن مواد جدید وجود ندارد ، اکثر کارشناسان قبول دارند که مهم بودن آن قوام است. آیا تصمیم دارید محتوای هفتگی را هر هفته ، دو بار در هفته ، روزانه و غیره اضافه کنید ، باید به برنامه خود تصمیم بگیرید. ارائه مطالب مداوم به خوانندگان شما به ایجاد اعتماد کمک می کند و همچنین به موتورهای جستجو این امکان را می دهد تا سایت شما را بطور مداوم خزیده و فهرست بندی کند..

با ابزار جستجوگرها ترافیک را به وب سایت خود هدایت کنید

پس از راه اندازی وب سایت خود ، می خواهید هر چه بیشتر ترافیک سایت خود را هدایت کنید. ایجاد محتوای ارزشمند عالی اولین قدم است. اما ، این روزها کافی نیست برای یک وب سایت واقعاً موفق ، باید کلمات کلیدی صحیح را هدف قرار دهید ، تلاشهای SEO خود را بهینه کنید و به رقابت خود توجه کنید. بهترین راه برای انجام این کار با یک ابزار جستجوگرها است.

تعدادی گزینه عالی برای ابزارهای گزارشگری SEO وجود دارد. سه موردی که من توصیه می کنم SEMrush, اهورف, و سئو با شکوه.

SEMrush

به عنوان مثال ، استفاده از SEMrush می تواند به شما در بهبود عملکرد وب سایت خود از این طریق کمک کند.

با گزارش رقبا و موقعیت ها می توانید عملکرد خود را با رقبای برتر خود سنجید. و با گزارش های Keyword Gap می توانید ببینید که چه کلمات کلیدی رقابت شما را هدف قرار می دهد.

با گزارش های رقبای بک لینک ها و گزارش های شکاف ، می توانید براساس آنچه که رقابت شما انجام می دهد فرصت های ایجاد لینک را پیدا کنید. سرانجام ، با گزارشات Traffic Analytics می توانید منابع ترافیکی رقیب خود را اندازه گیری و تحلیل کنید.

گزارش های Keyword Research به شما امکان می دهد بر اساس ترافیک ، رقابت و CPC کلمات کلیدی مناسبی برای هدف گیری پیدا کنید. همچنین می توانید از ابزار سحر و جادو کلمات کلیدی استفاده کنید تا به شما پیشنهادات زیادی درباره کلمات کلیدی ارائه دهد تا با استراتژی خود هدف گذاری کنید.

می توانید به SEMrush نگاهی بیندازید و ببینید که چگونه توسط آن کار می کند بازدید از وب سایت آنها.

در راه خود به یک وب سایت موفق

اگر نقشه راه فوق را دنبال می کنید ، باید در راه رسیدن به یک وب سایت موفق باشید. ممکن است مدتی و کار انجام شود ، اما جوایز می تواند عالی باشد!

برای راهنمایی بیشتر ، حتماً برای نکات اضافی وب سایت ، به وب سایت ما مراجعه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map