بررسی قابل چاپ

قابل بازبینی


اگر دنبال آن هستید بررسیهای قابل چاپ, در اینجا تجربه شخصی من با میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها است. Pressable به تازگی در سال 2010 تأسیس شد و به سرعت به یکی از میزبان چشمگیر مدیریت شده وردپرس تبدیل شد. در من بررسی قابل چاپ, ما به راه اندازی یک سایت جدید وردپرس و چه ویژگی هایی می پردازیم.

برنامه های میزبانی قابل فشار

برنامه های میزبانی پذیر
Pressable برای انواع وب سایت های وردپرس مناسب است – همه چیز از وبلاگ ها و سایت های کوچکتر در کل تا وب سایت ها و سایت های پیچیده تر برای مشتریان آژانس.

Pressable دارای چهار برنامه مختلف میزبانی وردپرس مدیریت شده در دسترس است:
شخصی – به شما امکان می دهد میزبان 5 وب سایت باشید.
پيش غذا – به شما امکان می دهد 10 وب سایت میزبانی کنید.
حرفه ای – منابع بیشتری را شامل می شود و به شما امکان میزبانی 20 سایت را می دهد.
آژانس – به شما امکان می دهد 50 سایت برای مشتری ایجاد کنید.
راه حل های سازمانی نیز در Pressable موجود است.

ویژگی های میزبانی قابل فشار

برنامه های میزبانی وردپرس تحت مدیریت Pressable مملو از ویژگی های چشمگیر است. هنگامی که با تعداد وب سایت هایی که می توانید با هر طرح ایجاد کنید ، ترکیب می شوید ، با هر سطح میزبانی (شخصی ، استارت ، پرو ، آژانس) ارزش زیادی کسب می کنید. از جمله ویژگی های همراه با برنامه میزبانی Pressable شما عبارتند از:

 • ویژگی / حالت تولید
 • کلونینگ وب سایت برای ایجاد سریعتر سایت
 • شبکه تحویل محتوا
 • مجوزهای رمزگذاری SSL را بگذارید رایگان
 • قابلیت دسترسی همکاری
 • ذخیره وب سایت
 • بهینه سازی سمت سرور
 • اسکن و حذف نرم افزارهای مخرب
 • Jetpack Premium
 • پشتیبانی اختصاصی وردپرس

ثبت نام با Pressable

ثبت نام با فشار
Pressable یک دوره آزمایشی 15 روزه رایگان را در اختیارتان قرار می دهد که می توانید میزبانی آنها را امتحان کنید. اما برای ثبت نام باید اطلاعات کارت اعتباری خود را وارد کنید. روند ثبت نام بسیار آسان بود ، و سپس برای تأیید ایمیل خود و پیام خوش آمدید ، ایمیلی دریافت خواهید کرد. پس از تأیید ایمیل خود ، می توانید بلافاصله ایجاد وب سایت خود را آغاز کنید.

ایمیل استقبال شما همچنین حاوی پیوندهایی به کتاب الکترونیکی رایگان در مورد چگونگی تحت فشار قرار دادن کمک به شما در موفقیت ، پایگاه اطلاع رسانی قابل فشار و پشتیبانی چت Pressable است.
قابل فشار-خوش آمدید-ایمیل

زمان ارائه وب سایت

من روشی که Pressable فرایند ایجاد سایت WordPress را تنظیم کرده است را دوست دارم. ابتدا می توانید یک وب سایت در حالت توسعه ایجاد کنید تا بتوانید مواردی را ایجاد و آزمایش کنید. هنگام ایجاد سایت مرحله بندی ، اعتبار ورود به سیستم را در یک پیام ایمیل دریافت خواهید کرد. هنگامی که می خواهید وب سایت شما زنده بماند ، دامنه خود را وصل کرده و آن را به عنوان دامنه اصلی سایت خود تعیین می کنید. سپس می توانید وب سایت خود را بر روی حالت تولید قرار دهید که مکان ذخیره سازی و CDN شما فعال است.

زمان ارائه وب سایت Pressable بسیار عالی بود ، وب سایت من تقریبا بلافاصله در حالت توسعه ایجاد و در دسترس است.

کنترل پنل Pressable

پانل کنترل فشار
Pressable در ارائه یک صفحه کنترل ساده و آسان برای استفاده ، امکان دسترسی سریع به کلیه ویژگی های مهم برنامه میزبانی شما را فراهم کرده است..

هنگامی که وارد سیستم می شوید ، می توانید به سرعت و به راحتی یک سایت جدید ایجاد کرده یا به تنظیمات یا مدیر WP یک وب سایت موجود دسترسی پیدا کنید.
قابل فشار-افزودن-سایت جدید

از صفحه تنظیمات ، نمادهایی در نوار بالا برای اضافه کردن کاربران همکار ، ویرایش تنظیمات تهیه نسخه پشتیبان از داده های خود ، دسترسی به PHPMyAdmin ، داشتن سایتی به Pressable مهاجرت کرده و وب سایت خود را کلون می کنند..

صفحه تنظیمات همچنین جایی است که می توانید بین حالت های توسعه و تولید جابجا شوید ، دامنه خود را تنظیم کرده و به تنظیمات رمزگذاری SSL Let خود دسترسی پیدا کنید.
امنیتی قابل فشار

سرعت و عملکرد وب سایت

به طور کلی ، سرعت وب سایت و عملکرد Pressable چشمگیر بود. مرکز داده Pressable در تگزاس قرار دارد ، بنابراین جای تعجب نیست که سرعت وب سایت در منطقه مرکزی سریعترین بود. با این حال ، در مناطق دیگر سرعت وب سایت نیز بسیار خوب بود.

در اینجا برخی از نتایج آزمون نمونه ما آورده شده است:
فشار-فشار-تست نتایج

پشتیبان گیری خودکار وب سایت

Pressable شامل پشتیبان گیری از داده ها به چند روش مختلف است. ابتدا می توانید از ویژگی پشتیبان گیری کنترل پنل استفاده کنید. با این حال شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری در آمازون یا Rackspace دارید. از طرف دیگر ، می توانید از گزینه پشتیبان گیری نیز در Jetpack استفاده کنید ، که با برنامه میزبانی خود گنجانده شده است. برای برنامه میزبانی مدیریت شده ، ترجیح می دهم که از داده ها پشتیبان تهیه کرده و کمی ساده تر بازیابی شود. با این وجود ، با ارائه دو روش تهیه پشتیبان وب سایت ، باید تحت پوشش قرار بگیرید.

مرحله بندی وب سایت قابل فشار

در حال حاضر ، Pressable یک محیط صحنه بندی واقعی ندارد. می توانید در حالت توسعه یا تولید کار کنید. تفاوت این دو در این است که وقتی در حالت توسعه هستید ، حافظه پنهان و CDN شما غیرفعال است. من این ویژگی را خیلی دوست دارم ، به خصوص وقتی که توسعه اولیه وب سایت خود را انجام می دهید. امیدوارم در آینده ، Pressable یک بستر کامل صحنه بندی وب سایت را اضافه کند. همراه با حالت های توسعه و تولید آنها بسیار جذاب خواهد بود.

پشتیبانی مشتری

من قطعاً از پشتیبانی مشتری در Pressable تحت تأثیر قرار گرفته ام. این کار در هنگام ورود به سیستم شروع می شود ، زیرا شما یک تماس از تیم Pressable دریافت می کنید که در سایت های مهاجرت به آنجا کمک می کنند و یا در صورت نیاز برای هر پروژه ای که دارید ، کمک کنند. من تیم پشتیبانی را بسیار پاسخگو ، مفید و مودب پیدا کردم. می توانید بگویید که آنها تلاش می کنند راه حل های مناسب برای هر مشتری ارائه دهند. زمان پاسخگویی به پشتیبانی چت زنده نیز بسیار عالی بود.
قابل فشار-زنده-چت-پشتیبانیپشتیبانی چت زنده در Pressable

قابل فشار تلفن ، ایمیل و پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهد. و گرچه در حال حاضر ساعات رسمی پشتیبانی چت از 8 صبح تا 10 بعد از ظهر است. زمان مرکزی ، طبق گفته کلودیا کونتو ، ارشد استراتژیک مشتری در Pressable ، آنها به زودی به پشتیبانی 7 24 24 adding اضافه می کنند ، که خبر بسیار خوبی است.

توصیه

وقتی صحبت از Pressable می شود ، کلید واژه برای من بالقوه است. در حال حاضر ، آنها یک پایه محکم را برای میزبانی وردپرس فراهم می کنند که شامل رابط کاربری عالی مشتری ، پشتیبانی مشتری پاسخگو و زمان عالی برای تهیه وب سایت می باشد. و می توانم آنها را در حال رشد و رقابت با بهترین ارائه دهندگان میزبانی وردپرس در خارج از کشور ببینیم. امیدوارم ، ما همچنان شاهد پیشرفت ها و نوآوری هایی از تیم Pressable باشیم که شامل ویژگی هایی از جمله یک بستر کامل صحنه نویسی وب سایت می شود. همچنین ، من مشتاقانه منتظر گسترش حمایت آنها از گفتگوی زنده به 7 24 24 هستیم.

در حال حاضر ، Pressable یک گزینه معتبر برای صاحبان سایت وردپرس است که به دنبال ارزش بیشتری با برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده خود هستند. به عنوان مثال ، برنامه های میزبانی Pressable به شما امکان می دهد 5 تا 50 وب سایت میزبان کنید – به همراه عملکرد چشمگیر وب سایت و ویژگی های امنیتی. قابل فشار است که قطعاً ارزش نگاه دارد. و به یاد داشته باشید ، شما می توانید یک دادگاه 15 روزه رایگان دریافت کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد Pressable اینجا را کلیک کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map