بهترین جوایز میزبانی وب 2017

بهترین-وب-هاستینگ-جوایز-2017


وقت آن است که یک بار دیگر اعلام کنیم برندگان جوایز بهترین میزبانی وب در سال 2017 ما. امسال ، دوازده دسته برتر در خدمات میزبانی وب را تشخیص می دهیم. امسال تعدادی از برندگان تکرار شده به عنوان ادامه عملکرد برجسته آنها که در سال 2017 پاداش داده می شوند دوباره جایزه می گیرند. به دلیل محبوبیت روزافزون سازندگان وب سایت ، تصمیم گرفته ایم جوایزی را برای سازندگان وب سایت های WordPress و غیر WordPress کسب کنیم..

بهترین میزبانی VPS

میزبانی InMotion
سالهاست که ، از InMotion از هاستینگ فوق العاده وب لذت می برم. امسال ، من تصمیم گرفتم که به برنامه میزبانی VPS با دسترسی بالا و قابل دسترسی خود ارتقا یابم. نتایج به همان اندازه چشمگیر بوده است. در واقع ، در آزمایش اخیر ما از میزبانی VPS ، InMotion Hosting در صدر لیست قرار گرفت.

بهترین میزبانی مشترک

SiteGround
SiteGround میزبانی مشترک و پشتیبانی عالی مشتری را با ویژگی های میزبانی مدیریت شده که اغلب در برنامه های میزبانی گران تر مشاهده می شود ، ترکیب می کند. سال گذشته ، آنها کل سیستم عامل مشترک میزبانی خود را ارتقا دادند. و آنها از آن زمان به نوآوری با خدمات خود ادامه داده اند.

بهترین میزبانی وب WordPress مدیریت شده

موتور WP
برنامه های میزبانی وردپرس به اصطلاح بسیاری مدیریت شده در بازار وجود دارد. اما وقتی نوبت به میزبانی وردپرس با مدیریت حق بیمه می رسد ، WP Engine همچنان استاندارد صنعت است. با این وجود ، آنها به استراحت خود تکیه نکرده اند و همچنان ویژگی های منحصر به فرد و منحصر به فردی را ارائه می دهند که به صاحبان سایت وردپرس اجازه می دهد در خط مقدم عملکرد و امنیت بمانند.

بهترین هاستینگ بلاگر

میزبانی A2
تعدادی کاندیدای شایسته برای این دسته وجود دارند. با این حال ، A2 هاستینگ افتخارات امسال را به دست می آورد زیرا ترکیب آنها از میزبانی بهینه شده وردپرس و گزینه های سریع توربو به همراه برنامه های میزبانی بسته بندی شده از ویژگی ها ، همه موارد لازم برای موفقیت را در اختیار وبلاگ نویسان قرار می دهد..

بهترین میزبانی مشاغل

میزبانی InMotion
هنوز هم عنوان قهرمان هنگام میزبانی وب مشاغل ، InMotion Hosting دوباره برنده ما در این گروه است. وب سایت های تجاری به ترکیب مناسب عملکرد ، امنیت ، برنامه های نرم افزاری ، سرعت شبکه و سرور و پشتیبانی مفید مشتری نیاز دارند. برای سال 2017 ، InMotion Hosting از نظر ما استاندارد میزبانی مشاغل باقی مانده است.

بهترین میزبانی بودجه

InterServer
این یک برنده دیگر تکرار شده برای سال 2017 است. InterServer چشمگیرترین ترکیب ویژگی ها را برای قیمت پایین آنها ارائه می دهد. اما آنچه که واقعاً آنها را از هم جدا می کند ، ضمانت قفل قیمت آنها است – این بدان معناست که دیگر لازم نیست نگران سرگرمی نرخ تجدید باشید. شما برای زندگی حساب خود همان قیمت را پرداخت می کنید!

بهترین سازنده وب سایت

GoCentral
سازندگان وب سایت این روزها قطعاً همه عصبانیت دارند. و در حالی که Wix و SquareSpace بیشترین اعتبار را برای ایجاد وب سایت های سریع کسب می کنند ، GoDaddy با محصول GoCentral خود یک راه حل جایگزین ارائه می دهد. برای ایجاد انواع بروشور ساده وب سایت ، ما بهترین ها GoCentral را دوست داریم.

بهترین وب سایت سازنده وردپرس

BoldGrid
در گذشته شما مجبور بودید بین WordPress و استفاده از سازنده وب سایت کاربر پسند انتخاب کنید. با این حال ، اکنون همه چیز تغییر کرده است. هم اکنون تعداد فزاینده ای از سازندگان سایت و وردپرس وجود دارند که برای ساده سازی روند ایجاد وب سایت طراحی شده اند. BoldGrid هنوز سازنده وب سایت وردپرس مورد علاقه ما است. ایجاد شده توسط InMotion Hosting ، با BoldGrid می توانید به سرعت و به راحتی سایتهای وردپرس با ظاهری عالی ایجاد کنید. به علاوه ، تمام مزایای برنامه میزبانی وب عالی InMotion را به دست می آورید. و ، شما 100٪ مالکیت وب سایت خود را دارید!

بهترین میزبانی اختصاصی

میزبانی InMotion
ما دست اول را در مرکز داده های InMotion Hosting از مرکز چشمگیر سرورهای اختصاصی مشاهده کرده ایم. InMotion با ترکیبی از فناوری سخت افزاری مهم با سایر ویژگی ها و پشتیبانی از میزبانی وب برجسته خود ، دوباره برنده در گروه میزبانی اختصاصی.

بهترین میزبانی وب سبز

GreenGeeks
ما در مورد میزبانی وب سبز نسبت به GreenGeeks راه حل بهتری پیدا نکرده ایم. آنها در طول سال ها ثابت کرده اند که وقتی برنامه ای برای میزبانی وب دوستانه با محیط زیست دارید ، نیازی به فداکاری کیفیت و ویژگی های برتر میزبانی ندارید.

بهترین میزبانی پادکست

بلوبری
ما همچنان از Blubrry Podcast Hosting برای وب Pod Hosting Cat Podcast خود استفاده می کنیم. ما هیچ وقت مشکلی نداشته ایم و هنوز آنها را مناسب ترین و موثرترین راه حل برای میزبانی پادکست می دانیم.

بهترین ثبت نام دامنه

GoDaddy
GoDaddy بزرگترین ثبت نام دامنه است و هنوز هم انتخاب ما برای مدیریت نام دامنه است. ابزار نام دامنه آنها امکان نگهداری آسان را فراهم می آورد. آنها انتخاب گسترده ای از پسوند دامنه جدید را دارند که در دسترس هستند. و ، GoDaddy همچنین خدمات کارگزاری و حراج دامنه را ارائه می دهد.

برندگان جوایز بهترین میزبانی وب 2017

برنده ی جایزه
inmotion-hosting-vps بهترین میزبانی VPS میزبانی InMotion
SiteGround بهترین میزبانی مشترک SiteGround
موتور WP بهترین میزبانی وب WordPress مدیریت شده موتور WP
میزبان A2 بهترین هاستینگ بلاگر میزبانی A2
میزبانی برای حرکت بهترین میزبانی مشاغل میزبانی InMotion
InterServer بهترین میزبانی بودجه InterServer
GoDaddy بهترین سازنده وب سایت GoCentral
boldgrid بهترین وب سایت سازنده وردپرس BoldGrid
inmotion-hosting-اختصاصی بهترین میزبانی اختصاصی میزبانی InMotion
سبزهای سبز بهترین میزبانی وب سبز GreenGeeks
بلوبری بهترین میزبانی پادکست بلوبری
GoDaddy بهترین ثبت نام دامنه GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector