بهترین جوایز میزبانی وب 2019

بهترین-وب-هاستینگ-جوایز-2019


به ما خوش آمديد 2019 جوایز بهترین میزبانی وب صفحه! در اینجا برندگان در 14 گروه میزبانی وب معرفی می شوند. شرکت های میزبان وب در زیر خدمات و پشتیبانی فوق العاده ای را برای صاحبان وب سایت برای اولین بار در اختیار برنامه های میزبانی سازمانی قرار داده اند.

بهترین میزبانی مشترک

سبزهای سبز
GreenGeeks
میزبانی وب مشترک در طی سالیان طولانی مسیری طولانی را پشت سر گذاشته است. این فقط یک خط میزبانی سطح ورودی برای مبتدیان نیست. در حقیقت ، برخی از برنامه های میزبانی مشترک عملکرد خارق العاده ای دارند. این مورد با GreenGeeks است. GreenGeeks ویژگی های برجسته میزبانی ، محیطی بهینه برای سرعت و امنیت و پشتیبانی عالی از مشتری را در اختیار شما قرار می دهد. به همین دلایل ، GreenGeeks جایزه امسال بهترین بهترین میزبانی مشترک را دریافت می کند.

بهترین میزبانی VPS

میزبانی VPS میزبان
میزبانی InMotion
اگر برای قدرت و منابع بیشتر باید به میزبانی VPS بروید ، InMotion Hosting دوباره برنده ما است. با میزبانی VPS مدیریت InMotion ، قدرت عملکرد بیشتری را به همراه افزونگی زیرساختهای ابری — و مدیریت سرور رایگان دریافت می کنید.

بهترین میزبانی اختصاصی

سرورهای اختصاصی وب مایع
وب مایع
در حالی که Liquid Web با میزبانی خود وردپرس و مدیریت شده WooCommerce خود عنوانهایی را ایجاد کرده است ، آنها همچنین چشمگیرترین ترکیب سرورهای اختصاصی را که من دیده ام ، دارند..

بهترین پشتیبانی مشتری

SiteGround
SiteGround
SiteGround همچنان به ارائه سازگارترین پشتیبانی برجسته مشتری و حل مسئله می پردازد. آموزش جدی سایت SiteGround که هر یک از اعضای تیم پشتیبانی از قبل می گذرد ، قبل از اجازه کمک به مشتریان ، همچنان به مزایایی برای صاحبان سایت که از خدمات میزبانی خود استفاده می کنند ، می پردازد..

بهترین میزبانی سبز

GreenGeeks
GreenGeeks
GreenGeeks همچنان راه را برای ارائه دهندگان میزبانی وب سبز پیشرو می کند. آنها از سال 2009 یک شریک قدرت سبز سبز سازمان حفاظت محیط زیست بوده اند و با بنیاد محیط زیست بونویل کار می کنند تا سه برابر انرژی مورد استفاده خود را به داخل شبکه برگردانند.

بهترین هاستینگ بلاگر

میزبانی حرکت
میزبانی InMotion
برای تجربه نهایی وبلاگ نویسی وردپرس ، مدیریت میزبانی وردپرس راه حل بسیاری از وبلاگ نویسان است. و ، InMotion Hosting ترکیب کاملی از قیمت مناسب و ویژگی های وردپرس با کیفیت عالی را دارد. من شخصاً از هاستینگ تجاری InMotion و میزبان مدیریت شده آنها با WordPress استفاده می کنم. در حالیکه هر دو عالی هستند ، سرعت و کارایی که با برنامه مدیریت WordPress به دست می آورید قابل توجه است.

بهترین هاستینگ مبتدی وردپرس

bluehost
Bluehost
در حالی که سایر میزبان وب نیز فرایند میزبانی وردپرس را برای مشتریان ساده کرده اند ، Bluehost بهترین کار را برای مبتدیان انجام داده است. نه تنها WordPress برای شما از پیش نصب شده است ، بلکه شما همچنین در روند انتخاب طرح و عملکرد موضوع خود راهنمایی خواهید کرد. و ، Bluehost داشبورد وردپرس سفارشی و بسیار آسان برای استفاده فراهم می کند که به شما امکان می دهد به سرعت به توابع مهم دسترسی پیدا کنید.

بهترین میزبانی وب WordPress مدیریت شده

WP-Engine
موتور WP
زمینه میزبانی وردپرس مدیریت شده همچنان با یک برنامه وردپرس مدیریت شده که اکنون توسط همه به ظاهر ارائه می شود ، شلوغ است. با این حال ، WP Engine استاندارد برای این دسته است. و به طور کلی ، آنها هنوز هم بهترین هستند. در حقیقت ، WP Engine صفحات میزبانی خود را با حتی ویژگی های چشمگیر تر مانند گنجاندن مضامین رایگان StudioPress ، به روز کرده است..

بهترین میزبانی بودجه

InterServer
InterServer
اگرچه قیمت های سازنده وب سایت به همراه برخی از برنامه هاستینگ وب افزایش یافته است ، اما اگر بودجه محدودی دارید ، می توانید برخی از گزینه های عالی را پیدا کنید. InterServer نه تنها به دلیل ضمانت قفل قیمت آنها در صدر لیست میزبانی وب بودجه قرار دارد (این بدان معنی است که نرخ تجدید شما افزایش نمی یابد) ، بلکه به این دلیل که آنها یک ویژگی عالی برای انواع وب سایت ها ارائه می دهند.

بهترین میزبانی مشاغل

میزبانی حرکت
میزبانی InMotion
میزبانی وب InMotion همچنان گزینه ای برجسته برای میزبانی وب سایت تجاری است. من بیش از 10 سال مشتری بوده ام و هنوز هم تحت تأثیر ویژگی های میزبانی ، عملکرد و پشتیبانی از آنها قرار می گیرم. با استفاده از هاستینگ InMotion ، شما از فناوری Max Zone Speed ​​Zone ، SSL رایگان خصوصی ، تهیه نسخه پشتیبان از داده های خودکار و سایر ویژگی های مفید برای وب سایت های تجاری استفاده می کنید.

بهترین میزبان WooCommerce

مایع وب
وب مایع
Liquid Web قطعاً میزبان WooCommerce را به سطح جدیدی رسانده است. در حالی که WooCommerce یک بستر عالی تجارت الکترونیک است ، شما می توانید برخی از مسائل را حل کنید. و این جایی است که شما واقعا می توانید از برنامه های میزبانی WooCommerce مدیریت مایع Liquid Web بهره مند شوید. تیم وب مایع در ایجاد یک محیط بهینه که واقعاً می تواند فروشگاه آنلاین شما را سرعت ببخشد فوق العاده کار کرده است. به علاوه ، شما همچنین می توانید فن آوری جیلت را برای رسیدگی به شرایط کالاهای رها شده بدست آورید. و با برنامه های WooCommerce در سطح شرکت Liquid Web ، Glew.io برای گزارش های پیشرفته گنجانده شده است – بخش دیگر WooCommerce که خارج از جعبه نیست.

Liquid Web هم اکنون خط راه اندازی برنامه های میزبانی WooCommerce را ارائه می دهد تا صاحبان فروشگاه های آنلاین جدید و افرادی که دارای بودجه محدود هستند نیز می توانند از عهده میزبانی عالی مدیریت شده خود برآیند..

بهترین سازنده وب سایت

ویکس
ویکس
زمینه سازنده وب سایت با بسیاری از میزبان وب سنتی که اکنون سازندگان سایت خود را نیز ارائه می دهند ، گسترش می یابد. در حالی که گزینه های عالی برای سوله ها یا سیستم عامل های خاص وجود دارد ، در کل برای بهترین تجربه سازنده عمومی وب سایت ، Wix جایزه ما را دریافت می کند. Wix در ترکیب سهولت در ایجاد سایت شما با یک خط چشمگیر از طراحی وب سایت کار بسیار خوبی انجام می دهد.

بهترین وب سایت سازنده وردپرس

BoldGrid
BoldGrid
حال که وردپرس ویرایشگر Gutenberg مخصوص به خود را دارد ، ممکن است از این مسئله آگاه باشید که آیا سازنده سایت WordPress هنوز مورد نیاز است یا خیر. اما BoldGrid بسیار بیشتر از ایجاد صفحه است. BoldGrid شما را از طریق ایجاد کل وب سایت وردپرس راهنمایی می کند. و ، BoldGrid همچنین شامل عملکردهایی مانند پشتیبان گیری خودکار ، سئو و مرحله بندی وب سایت است.

بهترین ثبت دامنه

GoDaddy
GoDaddy
در حالی که GoDaddy خط عظیمی از محصولات میزبانی از جمله سازنده وب سایت GoCentral خود را ارائه می دهد ، قدرت آنها هنوز هم خدمات مدیریت دامنه است. GoDaddy بزرگترین ثبت دامنه است و امکان خرید ، مدیریت ، فروش و حراج نام دامنه شما را فراهم می کند. اگر به خرید و نگهداری چندین نام دامنه نیاز دارید ، GoDaddy بهترین گزینه باقی مانده است.

برندگان جوایز بهترین میزبانی وب 2019

برنده ی جایزه
سبزهای سبزبهترین میزبانی مشترکGreenGeeks
میزبانی برای حرکتبهترین میزبانی VPSمیزبانی InMotion
مایع وببهترین میزبانی اختصاصیوب مایع
SiteGroundبهترین پشتیبانی مشتریSiteGround
GreenGeeksبهترین میزبانی وب سبزGreenGeeks
میزبانی برای حرکتبهترین هاستینگ بلاگرمیزبانی InMotion
bluehostبهترین هاستینگ مبتدی وردپرس
مبتدی
Bluehost
موتور wpبهترین میزبانی وب WordPress مدیریت شده
کسب و کار
موتور WP
InterServerبهترین میزبانی بودجهInterServer
میزبانی برای حرکتبهترین میزبانی مشاغل
بودجه
میزبانی InMotion
مایع وببهترین میزبان WooCommerceوب مایع
ویکسبهترین سازنده وب سایتویکس
BoldGridبهترین وب سایت سازنده وردپرسBoldGrid
GoDaddyبهترین ثبت نام دامنهGoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map