توصیه های میزبانی وب 2020

میزبانی وب-پیشنهادات-2020


به دهه جدید دهه 2020 خوش آمدید! و از آنجا که تغییراتی در صنعت میزبانی وب ایجاد شده است ، وقت آن است که به منظره جدید خدمات میزبانی وب در ما نگاهی بیندازیم توصیه های میزبانی وب برای سال 2020.

میزبانی مشترک

میزبانی برای حرکت
میزبانی مشترک هنوز هم محبوب ترین و خریداری شده در میان دارندگان وب سایت است. و برخلاف سالها پیش ، میزبانی وب مشترک با جداسازی حساب میزبانی بسیار کارآمدتر و ایمن تر است. همچنین می توانید با ارائه دهندگان برتر میزبانی مشترک به اشتراک بگذارید ، سرعت و عملکرد چشمگیر وب سایت را دریافت کنید. در اینجا توصیه های من برای سال 2020 ارائه شده است.

 • میزبانی A2
 • GreenGeeks
 • میزبانی InMotion

میزبانی A2 ، GreenGeeks و InMotion Hosting بهترین پیشنهادات کلی من در مورد میزبانی مشترک است. میزبانی InMotion در صدر نمودارها قرار دارد – امکانات ، کارایی و پشتیبانی عالی دارد. GreenGeeks نه تنها به صرفه جویی در محیط زیست با پیشرو در صنعت میزبان وب سبز ، بلکه برنامه های میزبانی مشترک آنها برای بسیاری از انواع مختلف وب سایت ها مناسب است.

میزبانی وردپرس

میزبانی وب Bluehost
وردپرس به طور قطع تمرکز شماره یک برای اکثر شرکتهای میزبان وب در سال 2020 است. میزبانی وردپرس به قدری عظیم است که در واقع ما باید توصیه‌های خود را در هر دو برنامه میزبانی وردپرس مدیریت و مدیریت نشده تقسیم کنیم. برای اکثر صاحبان وب سایت (خصوصاً مبتدیان) ، میزبانی بدون مدیریت مطمئناً بیش از حد مناسب و انتخاب بهتری است.

یکی از مزایای میزبانی وردپرس بسیار مهم است این است که تعدادی از میزبان وب در حال حاضر برنامه های میزبانی مشترک ارائه می دهند که در واقع رقیب برنامه های میزبانی مدیریت شده با وردپرس هستند.

 • میزبانی A2
 • Bluehost
 • GreenGeeks

میزبانی A2 همچنان تحت تأثیر محیط وردپرسی خود که از نظر سرعت و امنیت بهینه شده است ، مرا تحت تأثیر قرار می دهد. برنامه میزبانی توربو حتی چشمگیرتر است. Bluehost همچنان پیشرفتهای بیشتری در برنامه های میزبانی وردپرس در حال حاضر قابل توجه خود دارد. آنها یکی از بهترین گزینه ها را برای کاربران جدیدتر وردپرس ارائه می دهند و همچنین طراحی وب سایت و کمک سئو را ارائه می دهند.

میزبانی وردپرس مدیریت شده

میزبان وب وردپرس WP Engine
برای سایت های مهم و یا مهم وردپرس مهم ، میزبانی مدیریت شده هنوز بهترین انتخاب را دارد. انتخاب گزینه های میزبانی وردپرس مدیریت شده در سال 2020 کاملاً چشمگیر است. برای افزایش سرعت وب سایت و پشتیبانی تخصصی وردپرس ، این ارائه دهندگان برتر میزبانی وردپرس مدیریت شده را در نظر بگیرید.

 • موتور WP
 • وب مایع
 • میزبانی InMotion

WP Engine و Liquid Web گزینه های مطلق مورد علاقه من برای میزبانی با مدیریت حق بیمه وردپرس هستند. WP Engine به نوآوری و بهبود ویژگی ها و خدمات میزبانی وردپرس خود ادامه می دهد. به عنوان مثال ، سرعت سریع وب سایت را با Google Cloud Platform ، مضامین رایگان StudioPress ، امنیت درجه سازمانی و البته کارمندان پشتیبانی متخصص آنها به WordPress اختصاص داده اید.

تیم Liquid Web از بعضی از متخصصان برتر در زمینه وردپرس تشکیل شده است. و اکنون با همکاری آنها با Nexcess ، آنها می خواهند عملکردی سریع تر و همچنین انعطاف پذیری بیشتری ارائه دهند.

میزبانی تجارت الکترونیک

میزبانی وب مایع WooCommerce
علاوه بر وردپرس ، تجارت الکترونیک تمرکز بزرگ دیگر برای شرکت های میزبان وب در سال 2020 است. از آنجا که فروشگاه های آنلاین می توانند از فروش فقط چند محصول تا سایتهای بزرگ تجارت الکترونیکی باشد که تعداد محصولات خود را برای فروش ارائه می دهند ، باید در انتخاب هاستینگ خود انتخاب فوق العاده ای داشته باشید..

 • وب مایع
 • میزبانی InMotion
 • خریدن

برای ساختن یک فروشگاه آنلاین ، دو گزینه مورد علاقه من WooCommerce و Shopify — WooCommerce برای سایت های تجارت الکترونیکی پیشرفته تر و Shopify برای کاربردهای ساده تر فروش آنلاین هستند.

از آنجا که WooCommerce در وردپرس ساخته شده است ، منطقی است که برای بهترین تجربه میزبانی WooCommerce ، شما باید بهترین ارائه دهندگان میزبان وردپرس را در نظر بگیرید. مایعات وب با ارائه سرعت بالا (بسیار مهم برای وب سایت های تجارت الکترونیک) و گزارش بهتر ، WooCommerce را به سطح بعدی می برند. درست همانطور که Liquid Web میزبان مدیریت وردپرس را به سطح جدیدی ارتقا داده است ، آنها استاندارد طلا را برای میزبانی مدیریت شده WooCommerce تنظیم کرده اند..

اگر به دنبال راه حل سریعتر جعبه تلفن هستید تا بتوانید یک سایت تجارت الکترونیکی را سریع و سریع اجرا کنید ، پاسخ به Shopify است. آنها دارای برخی از تم های وب سایت رایگان و پریمیوم عالی هستند که برای همه دسته های اصلی فروشگاه های آنلاین مناسب است.

میزبانی VPS

میزبانی VPS میزبان
اگر وب سایت شما از ترافیک بیشتری برخوردار است و به منابع بیشتری احتیاج دارد ، وقت آن است که ارتقاء آن را به یک VPS یا یک سرور اختصاصی در نظر بگیرید. میزبانی VPS با هزینه بسیار کمتری از مزایای میزبانی اختصاصی به شما می دهد. همچنین ، بسیاری از میزبان وب اکنون میزبان VPS مدیریت شده را ارائه می دهند که این تجربه را برای شما آسان تر می کند ، زیرا به همان اندازه به تعمیر و نگهداری مورد نیاز شما وجود ندارد.

 • میزبانی InMotion
 • وب مایع

هاستینگ InMotion و Liquid Web چشمگیرترین برنامه های میزبانی VPS میزبانی شده را ارائه می دهند. در دسترس بودن بالا ، با کارایی بالا VPS هاستینگ InMotion ، افزونگی طراحی شده توسط ابر را با پیکربندی های بهینه شده آنها ترکیب می کند تا نتایج برجسته ای را بدست آورد. در همین حال ، Liquid Web همچنین از قدرت یک سرور اختصاصی و میزبانی ابری برای تولید VPS هاستینگ سریعتر از Amazon ، Digital Ocean و Rackspace استفاده می کند..

سرور های اختصاصی

میزبانی وب اختصاصی مایع
در حالی که میزبانی اختصاصی گرانترین نوع برنامه میزبانی است ، این بهترین گزینه برای وب سایتهای سازمانی و در مقیاس بزرگتر است.

 • وب مایع
 • میزبانی InMotion

دقیقاً مانند VPS Hosting ، Liquid Web و InMotion Hosting یک ترکیب شگفت انگیز از سرورهای اختصاصی ارائه می دهد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.

میزبانی وب سبز

میزبانی وب GreenGeeks
شاید از آن آگاه نباشید ، اما صنعت میزبانی وب یکی از بزرگترین آلاینده هاست – حتی رقیب در صنعت هواپیمایی است! با این حال ، برخی از شرکتهای میزبانی وب بهتر توجه کرده اند و هم اکنون به طور فعال میزبان وب سبز را هم در خدمات میزبانی و هم در شیوه های تجاری خود تبلیغ می کنند.

اما ، همه میزبانی وب سبز یکسان نیست. در اینجا گزینه های میزبانی وب محبوب سبز من برای سال 2020 آورده شده است.

 • GreenGeeks
 • میزبانی InMotion
 • میزبان

GreenGeeks هنوز استاندارد صنعت میزبانی وب سبز در سال 2020 است. تعهد آنها به 300٪ انرژی تجدید پذیر با همکاری بنیاد محیط زیست بونویل و استفاده از انرژی باد بخشی از داستان است. آنها همچنین یکی از بهترین دوره های شرکت های میزبان وب هستند.

InMotion Hosting و HostPapa نیز گزینه های برتر میزبانی وب سبز برای سال 2020 هستند.

سازنده وب سایت

میزبانی وب Wix
از آنجا که این روزها بسیاری از افراد می خواهند راهی سریعتر و آسان تر برای به دست آوردن یک سایت ایجاد کنند ، سازندگان وب سایت همچنان به عنوان یک گزینه محبوب در سال 2020 استفاده می شوند. در حالی که همه چیز واقعاً به آن احتیاج دارید که از سازنده سایت برخلاف میزبانی وب سنتی استفاده کنید. یک سایت اساسی است که تنها با چند صفحه وجود دارد ، پس گزینه های سازنده وب سایت مورد توجه است.

 • ویکس
 • GoDaddy

میزبانی بودجه

میزبانی وب InterServer
اگرچه برخی از ارائه دهندگان میزبانی وب قیمت های خود را افزایش داده اند ، خوشحال می شوید که می دانید در سال 2020 هنوز می توانید میزبانی وب با کیفیت را با قیمت معامله کنید. اگر بودجه تان محدود است ، نکته مهم برای به یاد آوردن هنگام خرید میزبان این است که شما باید نه تنها هزینه مدت زمان ثبت نام اولیه خود را در نظر بگیرید بلکه هزینه نرخ تمدید خود را نیز در نظر بگیرید.

در اینجا دو مورد از بهترین گزینه های میزبانی معامله برای 2020 وجود دارد.

 • InterServer
 • میزبان

با ضمانت قفل قیمت InterServer ، نرخ تمدید شما همان قیمتی است که در ابتدا پرداخت می کنید – و آنها را به یکی از بهترین گزینه های میزبانی بودجه تبدیل می کند. با InterServer از امکانات ، خدمات و پشتیبانی بسیار خوبی با قیمت های پایین برخوردار می شوید.

هاستینجر نه تنها دارای نرخ ثبت نام فوق العاده پایین است – به اندازه 80 دلار در هر ماه ، بلکه نرخ تمدید آنها پایین تر از قیمت های معرفی بیشتر شرکت های میزبان وب دیگر است..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector