بهترین میزبانی وب برای عکاسان 2020

بهترین وب-هاستینگ-برای عکاسان


آیا به دنبال ایجاد وب سایت عکاسی خود هستید؟ هم اکنون برای هر دو عکاس حرفه ای و آماتور گزینه هایی بیشتر از همیشه وجود دارد که می خواهند دیدگاه خود را به اشتراک بگذارند و خدمات خود را ارتقا دهند. من به عنوان یک عکاس ، قطعاً این موضوعی است که نزدیک قلب من است. بنابراین ، اجازه دهید نگاهی بیندازیم بهترین میزبانی وب برای عکاسان در سال 2020.

میزبانی وب عکاسی: آنچه باید در نظر بگیرید

اول از همه ، ما باید قبل از ساختن وب سایت عکاسی خود به مواردی بپردازید که باید در نظر بگیرید. در اینجا برخی از ملاحظات برای شروع است.

هدف اصلی سایت عکاسی شما چیست?
آیا این وب سایت برای یک تجارت عکاسی یا سرگرمی است؟ اگر این کار برای تجارت عکاسی شماست ، آیا می خواهید عملکردی را برای مشتریان خود از جمله اثبات و سفارش تهیه کنید؟ یا ، آیا واقعاً می خواهید تجارت خود را برای دستیابی مشتری تبلیغ و تبلیغ کنید؟ اگر عکاس آماتور هستید و می خواهید کار خود را به نمایش بگذارید ، آیا به قابلیت ذخیره عکس نیاز دارید?

چقدر می خواهید برای ایجاد وب سایت خود اختصاص دهید?
آیا از روند واقعی ایجاد یک سایت آنلاین لذت می برید و حداقل تجربه وب سایت دارید؟ یا آیا واقعاً می خواهید یک راه سریع و آسان برای دستیابی به وب سایت در اسرع وقت فراهم کنید?

بودجه وب سایت شما چیست?
چقدر حاضرید در وب سایت خود هزینه کنید؟ بسته به پاسخ های شما به برخی دیگر از سؤالات فوق ، ممکن است لازم نباشد که گرانترین برنامه میزبانی را انتخاب کنید. در تمام سطوح قیمت گذاری گزینه های خوبی وجود دارد.

میزبانی وب در مقابل ذخیره سازی وب

قبل از اینکه به ویژگیهای مربوط به میزبانی وب و وب سایتها بپردازیم ، بیایید مختصراً به مواردی که این مقاله شامل آن نیست بپردازیم. من تعدادی از مقالات میزبانی وب عکاسی را دیدم که شامل گزینه هایی مانند 500px و Flickr هستند. با این حال ، من اینها را به عنوان مخالف میزبانی وب برای سایت خود ، بیشتر به عنوان خدمات ذخیره سازی عکس می دانم. در حالیکه 500px و Flickr برای آنچه ارائه می دهند خوب هستند ، این چیزی نیست که ما در اینجا در نظر داریم.

میزبانی وب در مقابل سازنده وب سایت

تمایز بعدی که ما باید انجام دهیم بین میزبانی وب و سازندگان وب سایت است. این روزها ، تعدادی از شرکت ها برنامه های وب سایت ارائه می دهند که یک جایگزین قانونی برای میزبانی وب سنتی است. هر دو گزینه مزایای خود را دارند. به طور کلی ، یک برنامه میزبانی وب گزینه های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد و یک سازنده وب سایت را کنترل می کند (مانند Wix ، SquareSpace و غیره) اما از طرف شما به زمان و تلاش بیشتری نیاز دارد. با سازندگان وب سایت ، برعکس معمولاً درست است ، کنترل کمتری دارد اما بسیار سریعتر ایجاد سایت می کند.

مزایای میزبانی وب

 • گزینه های ایجاد وب سایت بیشتر
 • کنترل بهتر بر روی وب سایت خود
 • ارزش بهتر
 • همه ابزارهای آنلاین (ایمیل و غیره) درج شده اند
 • آسانتر برای جابجایی سایت خود

مزایای سازنده وب سایت

 • ایجاد سریعتر وب سایت
 • به زمان کمتری شما نیاز دارد
 • گزینه های خاص عکاس

ویژگی های میزبانی وب برای عکاسان

بنابراین اگر می خواهید یک برنامه میزبانی وب سنتی ، چه ویژگی هایی را باید جستجو کنید؟ در اینجا آنچه من مهمترین مواردی را می دانم که برنامه میزبانی شما باید شامل باشد.

ذخیره سازی نامحدود و انتقال داده ها
با تمام تصویری که ممکن است بخواهید در وب سایت خود بارگذاری کنید و در وب سایت خود قرار دهید ، قطعاً نمی خواهید محدودیتی در فضای وب یا پهنای باند داشته باشید. خوشبختانه ، یافتن برنامه های میزبانی که به شما امکان ذخیره سازی و انتقال داده ها را داده می شود ، کار دشواری نیست.

سرعت وب سایت
سرعت وب سایت برای همه وب سایت ها مهم است. اما با سایت های عکاسی این امر بسیار حیاتی تر می شود. مجدداً با همه عکس هایی که سایت شما در آن قرار دارد ، می خواهید مطمئن شوید که وب سایت شما به اندازه کافی سریع برای بازدید کنندگان وب سایت و مشتریان بالقوه شما بارگیری می شود.

شبکه تحویل محتوا
یک شبکه تحویل محتوا (یا CDN) می تواند به شما در بهبود سرعت وب سایت و زمان بارگذاری صفحه کمک کند. شبکه های تحویل محتوا به ویژه هنگامی موثر هستند که محتوای استاتیک زیادی (مانند عکس) در سایت خود داشته باشید. با استفاده از CDN ، محتوای شما می تواند در سرورهای مختلف در سراسر جهان ذخیره شود ، به طوری که وقتی شخصی سعی در دسترسی به وب سایت شما داشته باشد ، می توانید به محتوای شما (عکس ها در این مورد) از یک سرور نزدیکتر به مکان خود دسترسی پیدا کنید – از این طریق زمان بارگذاری سایت آنها کاهش می یابد..

پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات
تهیه نسخه پشتیبان از داده های وب سایت شما بسیار مهم است و همچنین بهترین دفاع شما در برابر حمله به سایت شما است. در حالی که شما همیشه باید اطمینان حاصل کنید که نسخه پشتیبان تهیه وب سایت خود را در صورت لزوم انجام دهید ، برای محافظت اضافه شده باید یک برنامه میزبانی وب را انتخاب کنید که شامل پشتیبان گیری روزانه خودکار وب سایت شما باشد. داشتن نسخه های پشتیبان از سایت شما برای بازگرداندن ، باعث صرفه جویی در وقت شما به جای نیاز به ایجاد مجدد کل وب سایت شما می شود.

امنیت وب سایت
در حالی که تهیه نسخه پشتیبان از وب سایت شما بهترین اقدامات امنیتی است ، شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که برنامه میزبانی وب شما شامل ویژگی های امنیتی از جمله اسکن بدافزار ، کاهش DDoS و سایر اقدامات امنیتی پیشگیرانه است. در حالی که شما نمی توانید به طور کامل مانع از هک شدن سایت خود شوید ، قطعاً ویژگی های امنیتی وجود دارند که می توانند تا حد امکان از شما محافظت کنند.

چندین بستر وب سایت
از آنجا که یکی از مزایای یک برنامه میزبانی وب سنتی ، کنترل بیشتر بر محتوای شماست ، باید اطمینان حاصل کنید که میزبان وب شما چندین سیستم عامل وب سایت را برای استفاده شما در بر می گیرد. مطمئناً توصیه می کنم که برنامه میزبانی شما شامل اصلی ترین سیستم های مدیریت محتوا مانند WordPress ، Joomla و Drupal باشد. اما ، من همچنین توصیه می کنم با یک بسته میزبانی cPanel همراه باشید که شامل بسیاری از برنامه های وب دیگر است که می توانید از آنها استفاده کنید. به این ترتیب ، شما به یک سیستم واحد وارد نشده اید.

توصیه های میزبانی وب برای عکاسان

خوب ، بنابراین اجازه دهید توصیه های میزبانی وب را که برای عکاسان داریم ارائه دهیم. در حالی که گزینه های خوب زیادی وجود دارد ، من سه میزبان وب را در اینجا انتخاب کرده ام که نه تنها بهترین موارد را برای سایت های عکاسی در نظر می گیرم ، بلکه این را هم هستم که من شخصاً چندین سال است که از آنها استفاده کردم.

GreenGeeks

greengeeks-web-hosting-for- عکاسان

ویژگی های GreenGeeks:

 • فناوری PowerCacher
 • انتخاب 5 مرکز داده
 • پشتیبانی مشتری سریع پاسخگو
 • فضای نامحدود دیسک و پهنای باند
 • بیایید رمزگذاری Wildcard SSL را بگذارید
 • Cloudflare رایگان CDN
 • پشتیبان گیری از داده های شبانه
 • 300٪ انرژی تجدید پذیر
 • جدا سازی حساب میزبانی
 • مانیتورینگ سرور فعال
 • اسکن امنیتی زمان واقعی
 • محافظت پیشرفته از SPAM
 • نام دامنه رایگان

در حالی که GreenGeeks ممکن است بیشتر به عنوان سازگار با محیط زیست دوستانه میزبان وب شناخته شود ، آنها همچنین توصیه من برای بسیاری از انواع وب سایت ها – از جمله سایت های عکاسی.

GreenGeeks دارای یکی از سیستم عامل های برتر میزبانی وب است که برای سرعت و امنیت فعال فعال است. فناوری PowerCacher آنها به همراه سرورهای بهینه شده LiteSpeed ​​و MariaDB عملکرد فوق العاده ای را ارائه می دهند – خصوصاً برای سیستم های مدیریت محتوا مانند WordPress. بر خلاف سایر میزبان وب ، با GreenGeeks Wildcard SSL رایگان دریافت می کنید. و با برنامه Ecosite Premium آنها ، برای محافظت بیشتر از GobalSign Premium Wildcard SSL رایگان دریافت می کنید. امنیت GreenGeeks همچنین با نظارت سرورهای فعال و اسکن امنیتی در زمان واقعی بسیار عالی است.

و هنگامی که صحبت از پشتیبانی مشتری می شود ، GreenGeeks زمان پاسخ سریع و کمک های مفید را در صورت لزوم فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد GreenGeeks اینجا را کلیک کنید

Bluehost

Bluehost

ویژگی های Bluehost:

 • نصب خودکار وردپرس
 • ایجاد سایت دوستانه وردپرس با کاربر پسند
 • رابط داشبورد وردپرس سفارشی
 • حافظه پنهان عملکرد
 • به روزرسانی افزونه و افزونه وردپرس خودکار
 • مرحله وب سایت گنجانده شده است
 • پشتیبانی مشتری پاسخگو از طریق تلفن ، ایمیل و چت زنده
 • ارائه سریع وب سایت
 • SSL را رمزگذاری کنیم
 • رایگان SiteLock CDN

وقتی صحبت از میزبانی وردپرس می شود ، Bluehost نه تنها توسط WordPress.org توصیه می شود ، آنها همچنین یکی از گزینه های برتر من هستند – به خصوص برای صاحبان سایت های جدید WordPress. Bluehost هنگام ایجاد اولین وب سایت وردپرس ، راهنمایی های بیشتری را ارائه می دهد. و ، آنها داشبورد سفارشی وردپرس سفارشی عالی ، آسان و کاربردی را ایجاد کرده اند که به شما امکان می دهد در هنگام کار در سایت خود به سرعت همه عملکردهای مهم مورد نیاز خود را پیدا کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید.

Bluehost همچنین پیشرفت چشمگیری در ویژگی ها ، کارایی و پشتیبانی شما از میزبانی وب آنها دارد. در آزمایش من سرعت و کارایی وب سایت نسبت به سالهای قبل به طور قابل توجهی بهتر است. همچنین ، زمان پاسخگویی به پشتیبانی مشتری بسیار بهبود یافته است. پاسخ پشتیبانی پشتیبانی چت تقریباً همیشه برای من فوری بوده است.

اگر ترجیح می دهید به غیر از وردپرس از یک برنامه وب دیگر استفاده کنید ، Bluehost همچنین یکی از بهترین رابط های سفارشی cPanel را که من دیده ام ، فراهم می کند..

برای اطلاعات بیشتر در مورد Bluehost اینجا را کلیک کنید

میزبانی InMotion WordPress مدیریت شده است

میزبانی وردپرس مدیریت InMotion

 • فناوری منطقه حداکثر سرعت
 • پیش نصب وردپرس یا جوملا
 • شامل سازنده سایت BoldGrid
 • پشتیبانی مشتری پاسخگو
 • 90 روز ضمانت برگشت پول

من اکنون بیش از 10 سال مشتری میزبان InMotion بوده ام. برنامه های Business Power و Pro آنها شامل ذخیره سازی نامحدود و پهنای باند به همراه منابع سرور بیشتری است. با InMotion ، شما از فناوری Max Zone Speed ​​Zone بهره می گیرید که می تواند سرعت بسیار زیاد وب سایت را در صورت موقعیت مکانی شما در محدوده منطقه سرعت در اختیار شما قرار دهد..

با این حال ، برای تجربه بهتر میزبانی وردپرس برای عکاسان ، برنامه های میزبانی مدیریت شده با وردپرس InMotion را توصیه می کنم. با ذخیره پیشرفته سرور آنها و به روزرسانی های مدیریت شده و امنیت سرعت بهتری می گیرید.

InMotion مخصوصاً برای وب سایتهای WordPress مناسب است ، و حتی می توانید هنگام سفارش خود ، آنها را از قبل نصب وردپرس کنید. و برای کاربران WordPress ، با برنامه میزبانی InMotion خود ، سازنده وب سایت BoldGrid را نیز دریافت می کنید. BoldGrid فرایند ایجاد وب سایت را ساده و سرعت بخشیده و در عین حال عملکرد محبوب وردپرس را به شما ارائه می دهد. و از آنجا که InMotion Hosting یک میزبان رسمی BoldGrid است (در واقع آنها در توسعه محصول مؤثر بودند) ، شما از این سازنده وب سایت بهترین پشتیبانی را خواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد BoldGrid به بخش بعدی در سازندگان وب سایت مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد میزبانی InMotion اینجا را کلیک کنید

توصیه های سازنده وب سایت برای عکاسان

اگر تصمیم گرفته اید که ترجیح می دهید از یک سازنده وب سایت برای وب سایت عکاسی خود استفاده کنید ، در اینجا بهترین گزینه هایی است که ما توصیه می کنیم.

BoldGrid

boldgrid برای عکاسان

BoldGrid دارای رابط Drag-and-Drop است
صفحات نامحدود
سازگار با WooCommerce
عملکرد یکپارچه فرم ها
وبلاگ نویسی پیشرفته و ساختمان سازی پست
ساخته شده در سایت های Staging / Sandboxed
افزونه حق بیمه سئو
پلاگین پشتیبان تهیه حق بیمه
ویرایش تصویر پیشرفته

 • ایجاد آسان و سریع وب سایت های وردپرس
 • مضامین مبتنی بر عکاسی
 • کنترل و مالکیت بهتر از سایر سازندگان سایت
 • عملکرد وردپرس
 • قابل استفاده با هر میزبان وب WordPress است

BoldGrid سازنده متوسط ​​وب سایت شما نیست. همانطور که در بالا توضیح دادیم ، این یک سایت سازنده سایت مبتنی بر WordPress است که به شما امکان می دهد به راحتی وب سایت هایی با ظاهر حرفه ای ایجاد کنید. از میان بسیاری از مضامین وب سایت موجود در BoldGrid ، تعدادی از الگوهای مبتنی بر عکاسی هستند. مزیت بزرگ استفاده از BoldGrid این است که مزایای یک سازنده وب سایت مانند Wix یا SquareSpace را فراهم می کند ، در عین حال قدرت WordPress را به شما می دهد به علاوه کنترل و مالکیت بهتر وب سایت شما..

از آنجا که BoldGrid در واقع مجموعه ای از افزونه های وردپرس است ، می توانید از آن با هر میزبان وب پشتیبانی کنید که از وردپرس پشتیبانی کند. با این حال ، برای نرمترین تجربه ، یک میزبان رسمی BoldGrid مانند InMotion Hosting را انتخاب می کنم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد BoldGrid اینجا را کلیک کنید

SmugMug

قاچاق

ویژگی های SmugMug وب سایت قابل تنظیم شما
بارگذاری عکس و فیلم نامحدود
طراحی پاسخگو to با موبایل ، رایانه لوحی و مانیتور سازگار است
برنامه موبایل رایگان برای ویرایش ، بایگانی و اشتراک گذاری در حرکت است
ترافیک کاملاً میزبان و نامحدود
عکس ها و فیلم ها را در وب سایت های دیگر جاسازی کنید
عکس اضافه کنید و کل کتابخانه خود را از Lightroom همگام کنید
آمار و تجزیه و تحلیل دقیق را مشاهده کنید
از ابزارهای قوی سئو ، از جمله برچسب های متا و نقشه های XML استفاده کنید
24/7 پشتیبانی واقعی بشر
با آموزش های ویدیویی ارتباط برقرار کرده و یاد بگیرید
حداکثر استفاده از حساب خود را با مرکز کمکهای عمیق ما انجام دهید
در برنامه های آموزشی SmugMug بصورت زنده و آنلاین شرکت کنید
یک صفحه اصلی کاملاً شخصی ایجاد کنید
شخصی سازی سایت کشیدن و رها کردن ساده
آرم یا نام تجاری خود را در سایت خود قرار دهید
21+ الگوهای طراحی مدرن و پیش ساخته
با استفاده از ترکیب فونت و رنگ های خود ، تم های سفارشی ایجاد کنید
از دامنه خود استفاده کنید
شخصی سازی اختیاری از طریق HTML و CSS
سازماندهی آسان برای عکس ها و وب سایت شما
هر تصویری که از خدمات وب آمازون پشتیبان گرفته شده است
فضای ذخیره سازی ابر امکان دسترسی به هر زمان و هر مکان را امکان پذیر می کند
حق چاپ همیشه مال شماست
در هر زمان عکس اصلی و پشتیبان گالری خود را بارگیری کنید
رمز عبور از پوشه ها ، گالری ها ، صفحات یا کل سایت شما محافظت می کند
برای پوشه ها ، گالری ها و صفحات فقط به افرادی که با آنها پیوند مشترک گذاشته اید ، قابلیت مشاهده را محدود کنید
هر پوشه ، گالری یا صفحه را کاملاً خصوصی کنید
برای محافظت از تصاویر ، علامت های سفارشی اضافه کنید
ایجاد گالری های هوشمند برای مجموعه های خودکار
از طریق Facebook ، Twitter ، Google+ و موارد دیگر به اشتراک بگذارید
برنامه موبایل رایگان برای ویرایش ، بایگانی و اشتراک گذاری در حرکت است
چاپ و محصولات را از یک آزمایشگاه چاپ حرفه ای درست از سایت خود سفارش دهید
سبد خرید و پرداخت کامل میزبان
پردازش کارت اعتباری و خدمات مشتری گنجانده شده است
کتاب های عکس ، قاب بندی و غیره را از فروشندگان متعدد خریداری کنید
حمل به هر کجا
سفارشات را با آزمایشگاه های برتر انجام دهید: Bay Photo ، WHCC ، EZPrints و Loxley (UK)
قیمت گذاری های سفارشی را ایجاد کنید ، و از انتخاب 1000+ چاپ و محصولات با سود خود را بفروشید
پذیرش ارزهای جهانی به سفارشات (USD، CAD، GBP، EUR، AUD، JPY، CHF، NZD، SEK، HKD)
بارگیری تصاویر و فیلم های دیجیتالی
تأخیر اثبات را فعال کنید و ویرایش های نهایی را قبل از حمل اضافه کنید
وب سایت بهینه سازی شده SEO
با آمار داخلی و تجزیه و تحلیل اطلاعاتی راجع به رفتار بیننده مشاهده کنید

 • بستر وب سایت خاص عکاسی
 • تجارت عکاسی خود را آنلاین انجام دهید
 • به مشتریان اجازه دهید عکس ها را بصورت آنلاین مشاهده کنند
 • فضای ذخیره سازی نامحدود عکس
 • دسترسی به عکسها را به دلخواه محدود کنید یا اعطای کنید
 • برای بهبود گردش کار به Adobe Lightroom وصل شوید
 • سفارش چاپ آنلاین از آزمایشگاه های عکس

بدون شک ، میزبانی وب وب سایت نهایی برای عکاسان از SmugMug است. SmugMug به طور خاص برای عکاسان در تمام سطوح است و آنها برنامه هایی را برای انواع وب سایت های عکاسی ارائه می دهند. راه حل هایی برای شما وجود دارد که فقط می خواهند بخشی از کارهای شما را به نمایش بگذارید و یک فضای ذخیره سازی ایمن برای تصاویر خود داشته باشید ، و همچنین وب سایت هایی برای عکاسان حرفه ای که می خواهند تجارت خود را به صورت آنلاین انجام دهند..

SmugMug برخی از زیباترین قالب های وب سایت عکاسی را به دنبال دارد. عکسهای شما را می توان در امن ترین فضای ذخیره سازی ابر ذخیره کرد. و نکته جالب در مورد SmugMug اینست که می توانید اجازه دسترسی به عکسهای خود را فقط برای افرادی که تصمیم می گیرید مجاز به مشاهده آنها باشید. برای امنیت بیشتر می توانید از علامت های سفید و رمز عبور نیز استفاده کنید.

اما این سمت کار عکاسی است که SmugMug را از رقابت جدا می کند. SmugMug شامل تمام عملکردهای مورد نیاز برای اجرای یک تجارت عکاسی است. با SmugMug ، شما می توانید لیست های قیمتی سفارشی را برای مشتریان خود درج کنید. می توانید به مشتریان خود اجازه دهید عکس های خود را بصورت آنلاین انتخاب و بارگیری کنند. و می توانید عکس ها و بارگیریهای دیجیتالی خود را از طریق سبد خرید و مراحل پرداخت به فروش برسانید.

SmugMug همچنین به شما در سیستم گردش کار کمک می کند. برای بارگذاری و سازماندهی عکس های خود می توانید از طریق افزونه به Adobe Lightroom وصل شوید. و اگر از آزمایشگاههای عکس مانند whcc یا BayPhoto.com استفاده می کنید ، از طریق SmugMug به آنها دسترسی دارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SmugMug و دریافت محاکمه رایگان 14 روزه اینجا را کلیک کنید

میزبانی وب برای توصیه های عکاسان

Web HostPriceSolution
میزبان A2میزبانی A2$ 2.99 ماه. – 14.99 $ ماه.میزبانی وب
BluehostBluehost$ 2.95 ماه.میزبانی وب
میزبانی InMotionمیزبانی InMotion$ 6.99 ماه – 19.99 $ ماه.میزبانی وب
boldgridBoldGrid$ 3.99 ماه – 13.99 $ ماه.سازنده سایت وردپرس
SmugMugSmugMug$ 12.50 ماه – 25.00 دلار ماه.بستر ویژه عکاسی
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map