بهترین میزبانی وب برای نویسندگان

بهترین میزبانی وب برای نویسندگان


اگر نویسنده کتاب هستید (برخلاف نویسندگان انواع دیگر انتشارات) و به دنبال میزبانی وب هستید ، برخی عوامل اضافی نیز باید در نظر بگیرید. اگرچه میزبانی وب برای سایر انواع هنرمندان نیز ممکن است برای شما مناسب باشد ، من شما را ترغیب می کنم موارد زیر را در نظر بگیرید. من تعدادی از دوستان دارم که نویسنده هستند و در ارتباط با آنها ، من توانسته ام برخی از ویژگی های اصلی مورد نظر را تعیین کنم. انتخاب یک میزبان وب که باعث صرفه جویی در وقت می شود و به آنها امکان می دهد به جای اینکه وب سایت خود را به صورت آنلاین بدست آورند ، به جای نوشتن وب سایت خود ، بیشتر روی نوشتن ، ویرایش و تصحیح خود تمرکز کنند..

Web HostPriceFeatures
میزبانی A2$ 2.99 ماه. – 14.99 $ ماه.سرعت صفحه بهینه شده
Bluehost$ 2.95 ماه – 5.95 $ ماه.میزبانی وردپرس برای مبتدیان
GoDaddy GoCentral$ 5.99 ماه. – 19.99 $ ماه.سازنده وب سایت
در حرکت$ 3.99 ماه – 13.99 $ ماه.فناوری منطقه حداکثر سرعت
SiteGround$ 3.95 ماه – 14،95 $ ماه.میزبانی وردپرس مدیریت شده
تماس مداومامتحان رایگانسایت اینترنتی & بازار یابی
GetResponseامتحان رایگانسایت اینترنتی & بازار یابی

در اینجا برخی از الزامات وب سایت خاص برای نویسندگان ذکر شده است:

 • راه حل ارزان
 • جمع کردن آسان و حفظ آنها آسان است
 • وبلاگ نویسی وسیله نقلیه برای ترافیک رانندگی به وب سایت
 • راه های تبلیغی و بازاریابی
 • کانال های ارتباطی با نویسندگان دیگر
 • ثبت نام خبرنامه ایمیل

به عنوان مثال ، اگر شما نویسندهای هستید که در حال حاضر وبلاگ خود را ندارید اما می خواهید وب سایت شخصی شما کتابهای شما را تبلیغ کند ، مطمئناً با یکی از گزینه های میزبانی وب سریع شروع می کنید که می تواند سایت شما را با حداقل ایجاد کند تلاش شما یا بگویید که در حال حاضر یک وبلاگ در WordPress.com دارید اما اکنون می خواهید یک وبلاگ با نام دامنه خود با یک وب سایت مستقل WordPress.org داشته باشید ، پس بهترین شرط شما این است که به دنبال یک برنامه میزبانی وردپرس با کیفیت باشید که آسان تر باشد تبدیل از WordPress.com به WordPress.org.

با وجود بسیاری از گزینه های میزبانی وب در دسترس ، من توصیه های ما را به دسته های جداگانه ای تقسیم می کنم که با شرایط فوق مطابقت دارند. به خاطر داشته باشید که وقتی برنامه میزبانی وجود دارد که شامل ویژگی های فوق می باشد ، با هم همپوشانی دارید. و ، برای هر گروه گزینه های مختلفی وجود دارد.

وب سایت های سریع و آسان با سازندگان وب سایت:

GoDaddy

اگر به دنبال سریعترین و آسان ترین راه برای به روزرسانی وب سایت و کار برای تبلیغ کتاب های خود هستید ، خبر خوب این است که این روزها می توانید به جای اینکه با یک برنامه سنتی میزبانی وب کامل ، سازنده وب سایت خود را انتخاب کنید. در حال حاضر ، برخی از معاملات وجود دارد ، بنابراین ممکن است شما بخواهید یک برنامه میزبانی از همه بدست آورید. اما اگر یک وب سایت سریع و آسان هدف شماست ، در اینجا دو سازنده وب سایت مورد علاقه من قرار دارند.

سازنده وب سایت GoCadral GoDaddy یک جایگزین برای Wix است که برای ایجاد وب سایت اساسی عالی است. من در واقع کار با GoCentral را کمی راحت تر از Wix می بینم.

در حالی که سازندگان وب سایت مانند کسانی که در GoDaddy هستند می توانند روند ایجاد وب سایت شما را تسریع و ساده کنند ، شما همچنین ممکن است به دنبال یک بستر بازاریابی کامل برای تبلیغ و فروش کتاب های خود باشید. در این حالت ، بخش زیر راجع به راه حل های کامل بازاریابی مراجعه کنید.

برای میزبانی از سایت WordPress.org:

SiteGround bluehost

وردپرس بهترین پلتفرم وبلاگ نویسی موجود است. این که آیا شما به دنبال شروع یک وبلاگ جدید یا تبدیل به یک وبلاگ WordPress.com هستید ، گزینه های بسیار خوبی برای میزبانی وجود دارد. بسیاری از نویسندگان قبلاً با Blogger یا سایت بلاگ نویسی رایگان وبلاگ دارند. اگر در حال حاضر از WordPress.com استفاده می کنید ، ارتقاء منطقی این است که دامنه خود را بدست آورید و از نرم افزار WordPress.org استفاده کنید تا یک وب سایت جداگانه درست برای شما ایجاد کند. در این موارد ، شما با یک میزبان وب متخصص در میزبانی وردپرس بهترین کار را ندارید. در اینجا گزینه های زیادی وجود دارد که از شرکت های میزبان وب شروع شده است که به سادگی دسترسی به نرم افزار وردپرس را همراه با پشتیبانی عالی از مشتری فراهم می کنند ، تمام راه ها تا برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده که بیشتر کارهای مربوط به تعمیر و نگهداری شما را در حین تهیه کارمندان متخصص پشتیبانی وردپرس انجام می دهند..

برای میزبانی وب سایت WordPress ، SiteGround و Bluehost دو مورد مورد علاقه من هستند – و هر دو توسط WordPress.org نیز توصیه می شوند.

در حالی که احتمالاً SiteGround برای کاربران با تجربه وردپرس انتخاب بهتری است ، اما Bluehost کمی مناسب تر برای تازه های وردپرس است. هر دو Bluehost و SiteGround برای ایجاد سایت وردپرس خود از ویژگی های هدایت شده ای برخوردار هستند ، داشبورد سفارشی شده وردپرس که با Bluehost دریافت می کنید شامل دسترسی به ویژگی های بیشتر است و استفاده از آن کمی شهودی تر است..

مانند SiteGround ، Bluehost نیز عملکرد عالی وب سایت و پشتیبانی مشتری بسیار پاسخگو را ارائه می دهد. در حالی که Bluehost برخی از ویژگی های پیشرفته ای که با SiteGround به دست می آورید شامل نمی شود ، ارزان تر است.

برای دریافت سریعتر:

میزبانی InMotion میزبانی A2

در حال حاضر بسیاری از نویسندگان کتاب های خود را از طریق آمازون به فروش می رسانند. با وب سایت خود مطمئناً می توانید پیوندهایی به محصولات خود در آمازون درج کنید. اگر می خواهید بارگیری نمونه را نیز ارائه دهید یا می خواهید از فایلهای چندرسانه ای دیگری استفاده کنید ، سرعت بارگیری از اهمیت بیشتری برخوردار می شود.

اندازه گیری سرعت میزبانی وب برای همه اغلب دشوار است. اما مکان نقش مهمی در سرعت بارگیری دارد. در حالت ایده آل ، شما می خواهید که سرور شما در حد امکان با هر کسی که مطالب را از وب سایت خود بارگیری می کند نزدیک باشد. شبکه های تحویل محتوا اکنون نقش بزرگی در کاهش بار بارگیری بازی می کنند – با این حال خرید یک برنامه میزبانی وب که شامل CDN است ، معمولاً هزینه های بیشتری خواهد داشت. به عنوان یک گزینه دیگر ، می توانید به دنبال یک میزبان وب با مراکز متعدد داده باشید.

InMotion Hosting از فناوری Max Zone Speed ​​Zone خود با مراکز داده در سواحل غربی و شرقی استفاده می کند که می تواند بار بارگیری فایل را به شدت کاهش دهد. من سالهاست از InMotion استفاده کرده ام و هرگز مشکلی با سرعت ندارم. میزبانی A2 یکی دیگر از گزینه های عالی است زیرا آنها در میزبانی سریع وب سایت و وردپرس تخصص دارند. برنامه میزبانی آنها شامل یک شبکه تحویل محتوا است و محیط میزبانی بهینه آنها می تواند با کاهش زمان بارگذاری صفحه ، وب سایت شما را سرعت ببخشد.

هر دو InMotion و A2 Hosting چندین مکان از مرکز داده را می توانید انتخاب کنید. و با A2 Hosting می توانید سرعت بارگیری و بارگیری خود را قبل از ثبت نام تست کنید. کافیست به این صفحه بروید و مرکز داده مورد نظر خود را انتخاب کنید. می توانید بارگیری و بارگذاری را امتحان کنید. این یک راه عالی برای فهمیدن اینکه مطمئن نیستید کدام مرکز داده است را انتخاب کنید.

برای یک راه حل کامل بازاریابی

تماس مداوم GetResponse

پس از راه اندازی وب سایت خود ، ممکن است تصمیم بگیرید که برای افزایش فروش کتاب خود به ابزار بازاریابی دیگری احتیاج دارید. خوب ، خوشحال خواهید شد که می دانید تعداد سکوهای نرم افزاری در حال افزایش هستند که نه تنها به شما امکان می دهند وب سایت خود را به سرعت و به راحتی ایجاد کنید ، بلکه همه چیزهایی را که برای ارتقا و فروش بیشتر کتاب های خود نیاز دارید را نیز شامل می شود..

به عنوان مثال ، با GetResponse و ثابت تماس ، شما نه تنها توانایی ایجاد وب سایت را دارید ، بلکه بازاریابی ایمیل و فرم های انتخاب را برای ساخت لیست های ایمیل خود نیز دریافت می کنید. و با GetResponse ، شما همچنین می توانید صفحات فرود و قیف های فروش را برای ارتقاء حتی بهتر فروش ایجاد کنید.

برای وب سایت های چندگانه:

اگر اتفاق می افتد در مورد موضوعات متنوع بنویسید ، ممکن است بخواهید وب سایت های جداگانه ای تنظیم کنید. اگر به دنبال میزبانی وب برای اداره بیش از یک سایت هستید ، مقاله من در مورد بهترین هاستینگ وب برای دامنه های متعدد را بررسی کنید.

کتاب های شخصی شما مستحق وب سایت شخصی شما هستند

از آنجا که کار زیادی برای نویسندگی کتاب های خود انجام داده اید ، منطقی است که آنها لایق تبلیغ از وب سایت خود باشید. داشتن سایت شخصی شما می تواند به شما و کارهای شما در معرض دید بیشتر و حرفه ای تر قرار دهد. مهم نیست که وب سایت شما چقدر ساده یا پیشرفته باشد ، گزینه های بسیار خوبی برای خرید میزبانی وب با کیفیت در تمام سطوح قیمت وجود دارد..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map