10 תוכניות אירוח אתרים במחיר מציאה לקיץ 2018

מציאה-אירוח אתרים


בחודש שעבר הודיעו SiteGround כי הם מעלים את שיעורי ההתחדשות בתוכניות אירוח אתרים שלהם. אתה עדיין יכול לרכוש תוכנית חדשה במחירים המוזלים שלהם, אבל העלייה הייתה קצת הפתעה. כעת, החודש שינה InMotion Hosting את התמחור בתוכניות אירוח אתרים עסקיים שלהם. אלה העלו את המחירים במעט, והם כבר לא מציעים טווח של שלוש שנים. כעת תוכל להירשם בהתחלה למשך שנה או שנתיים. בדומה ל- SiteGround, המחירים החדשים ב- InMotion אינם גבוהים בהרבה, והאינטרנט האיכותי שאתה מקבל בשתי החברות הוא בהחלט שווה את זה לדעתי, אך ראוי לציין שאחרי שנים של שהייה זהה, אנחנו עכשיו מתחילים לראות עליות מחירים בענף.

עם זאת, אין ספק שזה לא אומר שיש כמה מציאות מעולות באירוח אתרים שאתה עדיין יכול למצוא. אם אתה מחפש תוכנית אירוח אתרים במחיר סביר עבור אתר הפרוייקט שלך לקיץ, הנה 10 תוכניות אירוח אתרים במחיר מציאה אתה עדיין יכול לנצל.

GreenGeeks

GreenGeeks

3.95 דולר לחודש.

בניגוד כמעט לכל מארח אינטרנט אחר בימינו, GreenGeeks מציעה תוכנית אירוח אתרים הכוללת כלול המאפשרת לארח אתרים מרובים. ובעוד שיעורי ההתחדשות שלך גבוהים יותר, המחיר ההתחלתי הוא עדיין רק 3.95 דולר לחודש. כמו כן, זכור שעם GreenGeeks אתה מקבל אירוח אתרים ירוק המופעל על ידי 300% אנרגיה מתחדשת.

InterServer

InterServer

5.00 $ לחודש.

באמצעות InterServer תוכלו לקבל תכנית אירוח אתרים ארוזה במחיר של 5 דולר בלבד. אפילו טוב יותר, שיעורי ההתחדשות שלך לא גדלים ואתה משלם את אותו הסכום לאחר שתקופת כהונך הראשונית תעמוד בערבות נעילת המחירים של InterServer.

iPage

iPage

$ 1.99 דולר.

יחד עם GreenGeeks, iPage היא עוד חברת אירוח אתרים נדירה, שעדיין מציעה תוכנית אירוח כוללת אחת הכוללת משאבים בלתי מוגבלים או בלתי מוגדרים. והכי חשוב, המחיר לטווח ההתחלתי נמוך עד 1.99 דולר לחודש. שימו לב ששיעורי ההתחדשות גבוהים יותר, כך שאם תוכלו, הקפידו להיכנס לשנתיים או שלוש בשיעור הנמוך יותר.

שביט מהיר

FastComet

2.95 דולר לחודש.

ל- Fast Comet יש לא רק מרכזי נתונים ברחבי העולם, אלא הם כוללים גם כמה תכונות מרשימות במיוחד, כולל אחריות להחזר הכסף של 45 יום. וכאשר מדובר באירוח אתרים שמתמקח בהם, הם צריכים להיחשב לאחד העסקאות הטובות ביותר. אתה יכול להשיג את האתר היחיד שלהם במחיר של 2.95 דולר בלבד. ותוכנית האירוח המרובת אתרים שלהם תמורת 5.95 דולר לחודש. והכי חשוב – אין עליות מחירים לחידוש! אתה משלם את אותם מחירים (כלומר, $ 2.95 $ ו -595 $ לחודש בהתאמה).

HostGator

HostGator

2.95 דולר לחודש.

HostGator הוא ללא ספק אחד מארחי האינטרנט הידועים והבנויים יותר המציע שירותי אירוח אתרים רבים. אם אתה זקוק לאירוח אתרים בודד, אתה יכול להשיג את תוכנית ההצ’לינג שלהם במחיר של 2.95 דולר בלבד. אם אתה זקוק לאירוח אתרים מרובים, תוכנית התינוקות שלהם היא 3.95 דולר בלבד. שוב, שימו לב ששיעורי ההתחדשות של HostGator גבוהים יותר.

Bluehost

Bluehost

2.95 דולר לחודש.

Bluehost מופיע ברשימה המומלצת של WordPress.org לאירוח WordPress. אך אתה מקבל גם אירוח cPanel איכותי לכל סוגי האתרים. אם אתה זקוק לאירוח רק לאתר יחיד, תוכל לקבל את התוכנית הבסיסית של Bluehost תמורת 2.95 דולר בלבד. היו מודעים לכך שכמו חבריהם המארחים EIG iPIG, שיעורי החידוש גבוהים יותר.

Namecheap

Namecheap

2.88 דולר לחודש.

עם שם כמו Namecheap, הייתם מצפים למחירים נמוכים. ולמעשה אתה יכול להשיג גם שמות דומיין וגם אירוח אתרים במחירים נמוכים מאוד. עם התוכנית הכוכבית של Namecheap, תוכלו לארח עד 3 אתרים במחיר של 2.88 דולר בלבד. והמחיר עוד פחות אם נרשמים לטווח של שנה.

קדימה אבא

קדימה אבא

2.99 דולר לחודש.

כן, GoDaddy הוא רשם הדומיינים הגדול ביותר שם בחוץ והם קידמו לאחרונה את המוצר של בניית אתרים של GoCentral לאחרונה. עם זאת, יש להם מוצרים ושירותים רבים אחרים – כולל אירוח אתרים במחיר סביר. תוכנית אירוח הכלכלה שלהם היא 2.99 $ בלבד, ואילו תוכנית האירוח הדלוקס שלהם לאתרים מרובים עומדת על 4.99 $ בלבד. דמי החידוש הם 7.99 דולר לחודש. ו -10.99 דולר, בהתאמה.

HostPapa

HostPapa

3.95 דולר לחודש.

HostPapa אולי אינו ספק האירוח הידוע ביותר, אך יש להם רשימת תכונות מרשימה ביותר שניתן להשתמש בהם עבור סוגים שונים של אתרים. נכון לעכשיו, אתה יכול להשיג את תוכנית האירוח העסקי שלהם תמורת 3.95 דולר בלבד.

הוסטינגר

הוסטינגר

2.15 דולר לחודש.

הוסטינגר מתמקדת בהחלט במתן אירוח אתרים זול אך איכותי ללקוחותיה. אתה יכול לקבל אירוח אתרים יחיד במחיר של 2.15 דולר בלבד. אירוח אתרים ללא הגבלה במחיר של 3.49 דולר בלבד. ואף על פי שיעורי ההתחדשות גבוהים במקצת, הם נמוכים בהשוואה לרוב חברות אירוח אתרים אחרות.

לקבלת מבצעים נוספים בנושא אירוח אתרים, עיינו בדף ההנחות המיוחד שלנו

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map