מה הופך מארח אינטרנט טוב?

מה שעושה-טוב-מארח-אינטרנט


שלשום השתתפתי בכנס בו אחד הדוברים, שעבד בחברת אירוח אתרים מסוימת, השמיע הערה לא בכדי במהלך הצגתו כי כל מארחי האינטרנט זהים למעשה (כלומר, כולם מנהלים שרתי Dell ו- HP, וכו.). כששמעתי זאת, התחלתי מיד לתהות שאם זה היה המצב אז מדוע יש הבדלים כה גדולים בביצועי אירוח אתרים?

נכון שחברות אירוח רבות משתמשות באותו סוג של ציוד, יישומי תוכנה וממשקי משתמש. עם זאת, בהחלט היו לי חוויות טובות יותר עם חברות אירוח אתרים מסוימות מאשר עם אחרות. אז מה בדיוק הופך את מארח האינטרנט לטוב או טוב יותר מאחרים? אתה צריך להסתכל מעבר לציוד החומרה ויישומי האינטרנט שהפכו לסטנדרטיים בענף.

להלן מספר שיקולים שכדאי לזכור כאשר אתה מעריך מארח אתרים.

מיטוב מהיר – אף אחד לא רוצה לחכות!

 • מערכות זיכרון מטמון קנייניות
 • רשתות למסירת תוכן
 • טכנולוגיית אזור המהירות המרבית
 • תצורת שרת טורבו

נתחיל במהירות ובביצועים באתר. וכן, מארח האינטרנט שלך יכול לעשות את ההבדל בכמה מהר האתר שלך נטען. למרות שכל חברות אירוח אתרים עשויות לטעון לספק אתרים מהירים וברקים, עליכם לבדוק מעבר למפרטי חומרת השרת ולראות אילו טכנולוגיות ותצורות נוספות כלולות..

לדוגמה, מערכות זיכרון מטמון קנייניות באמת יכולות לעשות את ההבדל בזמני טעינת האתרים – מכיוון שלא צריך לאחזר את נתוני האתר שלך מהכונן הקשיח של השרת בכל פעם. באמצעות רשת למסירת תוכן (או CDN) ניתן להפיץ את הנתונים שלך לשרתים שונים בכל רחבי העולם. לכן, כאשר משתמש מבקר באתר שלך, השרת הקרוב ביותר למיקומו יכול לספק את התוכן.

חלק ממארחי האינטרנט יספקו תכונות נוספות כגון טכנולוגיית רשת מיוחדת או תצורות שרת פרימיום שיכולות גם לשפר את מהירות האתרים שלכם.

תמיכת לקוחות – במוקדם או במאוחר תזדקק לזה

 • תמיכה טלפונית, אימייל וצ’אט 24/7
 • זמני תגובה והחלטה מהירים
 • סוכני תמיכה מאומנים כראוי

חלק קריטי נוסף במארח אתרים טוב הוא תמיכת הלקוחות שלהם. בין אם אתה מתחיל שלם או מקצוען מנוסה באינטרנט, לעיתים תזדקק לסיוע כלשהו ממחלקת התמיכה של חברת אירוח אתרים שלך. תמיד וודאו שיש מספר דרכים בהן תוכלו להשיג עזרה (טלפון, צ’אט, אימייל). ואני ממליץ לך לבדוק את מחלקת התמיכה של מארח האינטרנט לפני שתירשם לאירוח שלו. שיהיה חבורה של שאלות מוכנות ופנה אליהם באמצעות צ’אט או טלפון. תוכל להבין מושג עד כמה באמת תגובה וספקי התמיכה שלהם הם סוכני התמיכה.

חדשנות ושיפורים – אנו תמיד יכולים להשתפר

 • תכונות טכנולוגיות חדשות
 • שדרוגי פלטפורמה
 • הרחבת מרכז הנתונים
 • שיפורים המיועדים לקבוצות שונות

נוף האירוח משתנה ומתפתח ללא הרף. אחד הדברים שאני מחפש כשמעריכים חברות אירוח אתרים הוא עד כמה הם חדשניים ומוכנים לשפר. אתה תמיד רוצה שחברת האירוח שלך תספק את השירות הטוב ביותר עם הטכנולוגיה הטובה ביותר הקיימת, ולכן אני מחפש כל הזמן לבדוק אם יש תוספות או שיפורים חדשים לתוכניות אירוח אתרים שלהם. במהלך השנים הניסיון שלי היה שאיכות חברת אירוח אתרים יכולה להשתנות עם הזמן. לכן אני רוצה שמארח האינטרנט שלי יחפש להשתפר כל הזמן!

אבטחת אתרים – בטוחה יותר מאשר מצטער

 • הפחתת DDoS
 • סריקת תוכנה זדונית
 • אבטחת יישומי מומחה (Sucuri)

האבטחה תמיד הייתה חשובה, אך היא ממשיכה להיות קריטית אף יותר מדי יום. למרבה המזל, מרבית מארחי האינטרנט מבצעים עבודה טובה לפחות לספק רמת אבטחה בסיסית. ודא תמיד שמארח האינטרנט שלך מציע סריקת DDoS להפחתה ותוכנות זדוניות באמצעות תוכנית האירוח שלך. אתה בהחלט רוצה לוודא שיש לך את התכונות הללו במקום. בנוסף, להגנה רבה עוד יותר, אתה יכול לחפש אבטחת אתרים ברמת היישום. לסוג זה של אבטחה, חפש מארחי אתרים ששיתפו פעולה עם חברות כמו Sucuri המתמחים במתן הגנה נוספת לאתר..

גיבוי נתונים – ההגנה הטובה ביותר

 • גיבוי ושחזור חינם
 • עותקים מרובים לשחזור זמינים

כמובן שההגנה הטובה ביותר לאבטחת האתר היא שיהיה לך עותק תקף אחד או יותר של נתוני האתר שלך כגיבוי. לכל הפחות, וודא שתכנית אירוח האינטרנט שלך כוללת גיבויים יומיים אוטומטיים – רצוי ללא תשלום. עם זאת, אני ממליץ לך לחפש תוכנית אירוח שתספק לך עותקי שחזור מרובים שתוכל לבחור מהם. לדוגמה, חלק ממארחי האינטרנט יספקו 30 יום של עותקי גיבוי שתוכלו לשחזר מהם. זהו פיתרון אופטימלי מכיוון שייתכן כי לעותק הגיבוי העדכני ביותר שלך אין מצב הנתונים המקורי שאתה זקוק לו. הערה אחרונה אחת, למרות סוג הגיבוי והשחזור של נתונים שמארח האינטרנט מספק, זכור תמיד לבצע גיבויים משלך מדי פעם רק כדי להיות בצד הבטוח יותר..

סיכום

זה מדהים באמת כיצד כמה מארחי רשת באמת מבדילים את עצמם מעל האחרים. הניסיון שלי לאורך השנים הוכיח לי שלמרות שיש הרבה קווי דמיון בין חברות אירוח אתרים, ישנם כמה מארחים המספקים ללא הרף שירות ותמיכה מעולים. על ידי התחשבות בפריטים לעיל, תוכלו להקדים את המשחק כשמדובר בבחירת מארח אינטרנט טוב!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map