רשימת אירוח של וורדפרס

wordpress-hosting-checklist


אז, אתה רוצה ליצור אתר וורדפרס משלך? וורדפרס היא בחירה מצוינת. ואתה לא לבד במחשבתך. כ- 25% מכלל האינטרנט הוא כיום וורדפרס! למרות שתוכלו להשיג בלוג ב- WordPress.com, אנו ממליצים תמיד ליצור אתר משלכם לארח את עצמכם מהורדת תוכנת WordPress.org. יהיה לך הרבה יותר חופש ושליטה – שלא לדבר על זה שזה ייראה הרבה יותר מקצועי.

יצירת אתר וורדפרס שמתארח בעצמו הרבה יותר קל בימינו. הצעד הראשון הוא להשיג שם תחום משלך לאתר שלך ולרכוש את אירוח אתרים שלך. חברות אירוח רבות אפילו יספקו שם תחום בחינם כשאתם נרשמים לתכנית אירוח אתרים שלהם. כמובן שלא כל חברות אירוח אתרים, או תוכניות אירוח אתרים לצורך העניין, זהות. כשאתה מתכנן לבנות אתר וורדפרס, בהחלט יש כמה תכונות שעליך להיות בטוחות כלולות בתוכנית האירוח שלך.

אני ממליץ בחום לוודא שהפריטים הבאים ברשימת רשימת האירוח של WordPress כלולים בתוכנית אירוח אתרים שאתה רוכש.

פריטי רשימת אירוח של וורדפרס

 • –התקנה קלה ומהירה של וורדפרס
 • עדכונים אוטומטיים
 • –סביבת מטמון אופטימיזציה
 • –אבטחת אתרים פרואקטיבית
 • –גיבויים יומיים אוטומטיים
 • –מיקומי מרכז נתונים מרובים
 • – תעודות SSL בחינם
 • –רשת משלוח תוכן (CDN)
 • הגרסאות האחרונות ביותר של PHP נתמכות
 • –תמיכת לקוחות מהירה ומהירה

התקנה קלה ומהירה של וורדפרס

כדי להתקדם ולפעול במהירות, חפש התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת או התקנה טובה יותר של וורדפרס עדיף כשתרכוש את אירוחך.

עדכונים אוטומטיים

שמירה על עדכנות התוכנה שלך היא אחת הדרכים הטובות ביותר להגן על פריצת האתר שלך. עם עדכוני וורדפרס אוטומטיים, אתה יכול להיות בטוח שאתה מפעיל את הגרסה האחרונה.

סביבת מטמון מיטבית

וורדפרס כשלעצמה אינה תמיד יישום התוכנה המהיר ביותר. עם זאת, אם אתה מקבל תוכנית אירוח אתרים הכוללת טכנולוגיית זיכרון מטמון קניינית או סביבת מטמון מיטבית, בהחלט ניתן לשפר את מהירות האתר שלך..

אבטחת אתרים פרואקטיבית

מכיוון שאבטחת אתרים חשובה ביותר, חפש תמיד סריקת תוכנות זדוניות ותכונות אבטחה יזומות אחרות.

גיבויים אוטומטיים יומיים

צריך לכלול גיבויים אוטומטיים באתר אינטרנט יומי יחד עם שחזור נתונים בחינם באירוח WordPress שלך. חלק מתוכניות האירוח של וורדפרס ישמרו על 30 הגיבויים האחרונים, וזה המצב האידיאלי.

מספר מיקומי מרכז נתונים

באופן אידיאלי, למארח וורדפרס שלך יהיו מיקומי מרכז נתונים ברחבי העולם, כך שתוכל לבחור את המיקום הקרוב ביותר אליך. מיקום מרכז הנתונים יכול להשפיע באופן מובהק על מהירות האתר שלך.

תעודות SSL בחינם

כעת, כשגוגל ודפדפני האינטרנט מסמנים אתרים שאינם פועלים ב- https, חובה שתיישם SSL / TLS באתר וורדפרס שלך. למרבה המזל, חברות אירוח רבות של וורדפרס מציעות כעת תעודות SSL של ה- Encrypt בחינם. כך שתוכלו כעת לקבל SSL עם וורדפרס ללא עלות נוספת!

רשת למסירת תוכן (CDN)

כשם שמיקום קרוב יותר למרכז נתונים יכול להגביר את מהירות האתר שלך, כך שברשת משלוח תוכן ניתן לנתר את האתר שלך על פני שרתים שונים ברחבי העולם. באופן זה, מבקרי האתר שלך יכולים לגשת לתוכן שלך משרת קרוב יותר לאזור שלהם ובכך להפחית את זמן טעינת העמודים.

הגרסאות האחרונות של PHP נתמכות

מכיוון שוורדפרס מבוססת ברובה על PHP, עליכם בהחלט לוודא שתוכנית האירוח שלכם ב- WordPress כוללת את הגרסאות האחרונות הנתמכות של PHP..

תמיכה מהירה ללקוחות

למרות שתמיכת לקוחות טובה אינה חשובה רק לאירוח וורדפרס, היא ללא ספק אחד החלקים הקריטיים בתוכנית אירוח מוצקה של וורדפרס. חברות אירוח רבות טוענות שיש להן תמיכה מומחית בוורדפרס, לכן חשוב לעשות קצת מחקר לפני כן. לדוגמה, חברות אירוח אתרים המתמקדות אך ורק ב- WordPress וכאלה המדגישות את WordPress על ידי הכללת סביבת וורדפרס מיטבית ותכונות WP נוספות, יש סיכוי גבוה יותר שלמעשה מומחי וורדפרס יהיו צוות התמיכה שלהם..

המלצות אירוח וורדפרס

אם אתה זקוק לעזרה בהתחלתך בחיפוש אחר מארח וורדפרס נהדר, הנה 3 המועדפים שלי – כולם אני באופן אישי משתמש!

A2 אירוח

אירוח a2-wordpress
בפשטות, A2 Hosting מצטיין בכל קטגוריה. לדעתי, הם כרגע הבחירה הטובה ביותר עבור אירוח וורדפרס שאינו מנוהל. נתחיל עם הבחירה שלך במיקום של מרכז הנתונים והתקנה מוקדמת של WordPress. כמו כן, עם A2 Hosting אתה מקבל את סביבת הוורדפרס המותאמת שלהם להגברת המהירות והאבטחה. הרשת המיותרת המרובעת של A2, אחסון RAID 10 וכונני מצב מוצק (SSD) מבטיחים אירוח מהיר ואמין. אתה יכול אפילו לבחור את שרתי הטורבו שלהם (כפי שעשינו) המספקים אפילו יותר מהירות.

חלק מהתכונות המצוינות האחרות שתקבלו עם A2 Hosting כוללות אישורי SSL בחינם, הגנת HackScan, רשת אספקת תוכן Cloudflare (CDN) וגיבוי נתונים של Server Rewind. סוכני התמיכה בלקוחות ב- A2 Hosting, המכונים אנשי צוות הגורו, מגיבים מאוד, אדיבים ומסייעים. אחרון חביב, A2 Hosting מציעה את התחייבותם להחזרי הכסף בכל עת.

בדוק את הסקירה המפורטת שלנו על A2 Hosting כאן.

SiteGround

אתר- wordpress
SiteGround ממשיכה להרשים עם המשך השיפורים והחדשנות שלהם. הם מתמחים במתן שירותי אירוח מנוהלים – כולל וורדפרס – במחירים נמוכים בהרבה ממארחים אחרים. זה אומר, למשל עם וורדפרס, אתה מקבל עדכונים אוטומטיים וגיבוי נתונים. עדיף ש- SiteGround מספקת את טכנולוגיית ה- SuperCacher הקניינית שלהם, אשר מקטינה את זמני טעינת העמודים כדי להאיץ את האתר שלך.

בנוסף, SiteGround כולל SSDs, CDN של Cloudflare ותעודות SSL של בואו להצפין בחינם. עם זאת, ייתכן שהחלק הטוב ביותר ב- SiteGround הוא תמיכת הלקוחות שלהם. סוכני התמיכה של SiteGround עוברים תוכנית אימונים קפדנית עוד לפני שהם מורשים לסייע ללקוחות. מעולם לא הייתה לי חווית תמיכה גרועה וזמני התגובה שלהם הם מהטובים ביותר.

עיין בסקירת SiteGround שלנו כאן.

מנוע WP

wp-engine-wordpress
לבסוף, עבור חווית האירוח המנוהלת ביותר של וורדפרס, אנו ממליצים על WP Engine. כן, תג המחיר מעט גבוה יותר. עם זאת, בין אם יש לכם אתר וורדפרס אישי או יישום ארגוני, WP Engine מציעה תוכנית אירוח מנוהלת מובחרת שבטווח הארוך בהחלט שווה את זה.

בעוד שחברות אירוח אתרים רבות טוענות כי הן מומחי וורדפרס, WP Engine אינו עושה דבר מלבד וורדפרס. וכן, המומחיות שלהם ניכרה בכל הזמן שהייתי לקוח. צוות התמיכה בהחלט מכיר את הדברים שלהם ותמיד היה תענוג להתמודד איתם.

עם אירוח WP Engine, ביצועי האתר שלך הם מהשורה הראשונה. השילוב של טכנולוגיית EverCache הקניינית שלהם למהירות טובה יותר, גיבויים יומיים כמו גם יכולת גיבוי לתמונת מצב, ועדכונים מנוהלים מספקים את חווית האירוח המנוהלת הטובה ביותר. אתה מקבל גם סביבת בימת לבדיקת שינויים לפני שאתה מעביר אותם לאתר הייצור הוורדפרס הייצור שלך. בנוסף, WP Engine מספקת את התכונות הטובות ביותר גם למפתחי וורדפרס.

לחץ כאן לסקירה המפורטת שלנו על WP Engine.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map