ביקורת אינטרנט נוזלית

ביקורת נוזלית באינטרנט


אירוח אתרים הטוב ביותר 2018אירוח ייעודי הטוב ביותר, אירוח וורדפרס המנוהל בצורה הטובה ביותר שלנו ביקורת אינטרנט נוזלית כאן מבוסס על אירוח וורדפרס מנוהל שלהם. רשת נוזלית מוקדשת לספק פתרונות אירוח מנוהלים מובחרים ללקוחותיה. בין אם אתה זקוק לשרתים ייעודיים, שירותי אירוח בענן, וורדפרס מנוהלת או אירוח מסחר אלקטרוני, Liquid Web מתמקד בסיוע לבעלי אתרים קריטיים למשימה. עם הצוות המרשים ביותר שלהם שכולל אנשים כמו האוונגליסט וורדפרס כריס למה ומומחה הפיתוח ג’ייסון קוספר, יש להם אמינות מיידית במרחב האירוח המובחר..

שירותי אינטרנט נזילים

להלן המוצרים והשירותים שמציעה Liquid Web כרגע:

 • שרתים ייעודיים
 • ענן VPS
 • ענן ייעודי
 • ענן פרטי
 • אתרי ענן
 • וורדפרס מנוהלת
 • WooCommerce מנוהלת
 • אירוח דוא”ל
 • פתרונות בהתאמה אישית

תוכניות אירוח וורדפרס מנוהלות ברשת נוזלית

לשנת 2019, Liquid Web עדכן את קו האירוח המנוהל שלהם בוורדפרס כך שיכלול עוד יותר ערך ולהפוך אותו לנגיש יותר למשתמשים חדשים יותר בוורדפרס. ל- Liquid Web ארבע תוכניות וורדפרס מנוהלות שונות הכוללות 29 דולר לחודש. תוכנית אישית. להלן תוכניות האירוח החדשות של וורדפרס:

וורדפרס מנוהלת של Liquid Web זמינה בתוכניות הבאות:

אישי:
29 $ לחודש.
אתר 1
אחסון של 20 ג’יגה-בייט

מקצועי:
99 דולר לחודש.
10 אתרים
אחסון של 100 ג’יגה-בייט עצמאי:
69 דולר לחודש.
4 אתרים
אחסון של 40 ג’יגה-בתים

עסק:
149 דולר מו.
25 אתרים
אחסון של 150 ג’יגה-בייט

* כל התוכניות המנוהלות של וורדפרס מגיעות עם רוחב פס 5TB.
** ישנן גם תוכניות ארגוניות זמינות עבור 100 אתרים ומעלה.

תכונות אירוח מנוהלות ברשת נוזלית

 • עדכוני פלאגין אוטומטיים
 • דחיסת תמונות למהירות טובה יותר
 • שבלונה לפיתוח מהיר יותר של אתרים עתידיים
 • iThemes Sync לניהול אתרים מרובים
 • ללא תצוגת דף או מגבלות תנועה
 • גיבויים יומיים אוטומטיים המאוחסנים באתר
 • SSL אוטומטי בכל אתרי האינטרנט
 • גישה מלאה לשרת
 • אתרי הבמה
 • 24/7/365 תמיכה באמצעות טלפון, דוא”ל או צ’אט חי

הרשמה לאתר נוזלי

אני שמח לומר ש- Liquid Web שיפר מאוד את זמן הקצאת האתר שלהם. תהליך ההרשמה ב- Liquid Web הוא קל מאוד וישר קדימה. אתה רק צריך להזין את חשבונך ואת פרטי החיוב שלך, בתוספת אמצעי התשלום שלך.

זמן קצר לאחר מכן תקבל את אישור ההזמנה שלך יחד עם דוא”ל קבלת הפנים שלך הכולל את כל ההוראות להתחלה לאתר וורדפרס שלך. אתה מקבל גם דוא”ל קבלת פנים נפרדים לגבי כמה תכונות נהדרות הכלולות בחינם בחשבון האינטרנט שלך נוזלי: WPMerge.io ו- iThemes Security. למטה יש לי פרטים נוספים על התכונות האלה.

ממשק משתמש נוזלי באינטרנט ולוח הבקרה

לוח בקרה נוזלי-אינטרנט-wordpress-control
גם לוחות הבקרה של החשבון וגם לוחות הבקרה ב- Liquid Web הם נהדרים. למעשה, לוח הבקרה של וורדפרס שלהם הוא כנראה הטוב ביותר שראיתי מעולם מתוכנית אירוח מנוהלת של וורדפרס.

הפריסה הופכת את הדברים לאינטואיטיביים מאוד וקלים למציאתם. אתה יכול לגשת במהירות לכל התכונות החשובות באתר וורדפרס שלך כולל אזורי הניהול של WordPress שלך, PHPMyAdmin, גרסת PHP, בוררי עדכון ליבה ותוסף, הגנה באמצעות סיסמה, גיבוי נתונים, שלב ועוד.

מהירות אתר וביצועים

באשר למהירות האתר וביצועיו, האינטרנט הנוזלי פשוט יוצא מן הכלל. בבדיקה ובניסיון שלנו עם שימוש נוזלי, היו לנו כמה מהתוצאות הטובות ביותר עבור אתר האינטרנט שלנו בכל האזורים. השילוב בין פלטפורמת האירוח של וורדפרס של Liquid Web, יחד עם תכונת דחיסת התמונות שלהם, מציב אותם בראש הרשימה אם אתם מחפשים מהירות אתר טובה יותר מתוכנית אירוח מנוהלת. אני בהחלט מתרשם מהמהירות באתר שחוויתי בקצה הקדמי וגם האחורי של אתר הוורדפרס שלי.

עיין בתוצאות הנתונים של נוזל האינטרנט למטה:
בדיקות מהירות אינטרנט נוזליות

עדכוני פלאגין אוטומטיים

בהחלט אחת התכונות הייחודיות ביותר שקיבלת באמצעות Liquid Web היא עדכון אוטומטי של תוספי הוורדפרס שלך. אמנם בימים אלה נראה כי כל מארח מציע עדכוני ליבה אוטומטיים של וורדפרס, בעלי תוספים מיושנים יכולים להיות מסוכנים לא פחות. אז זה נהדר לראות שתוכנית אירוח מנוהלת למעשה מעדכנת גם את התוספים שלך!

אתה יכול להפעיל או לבטל עדכונים אוטומטיים של תוספים ממרכז השליטה הנוזלי שלך ב- WordPress.
עדכוני תוסף אוטומטיים של נוזל-אינטרנט-אוטומטי

גיבוי ושחזור נתונים אוטומטי

תכונות גיבוי ושחזור נתונים של נוזל ווב מהשורה הראשונה. אתרי האינטרנט שלך מגובים באופן אוטומטי מדי יום, והגיבויים נשמרים למשך 30 יום. אתה יכול גם ליצור גיבוי ידנית בכל עת שתרצה. עותקי הגיבוי שלך זמינים בלוח המחוונים המנוהל של וורדפרס בו תוכלו לבצע בקלות שחזור נתונים או להוריד עותק גיבוי.
גיבויים נוזלי-אינטרנט-נתונים

הצגת אתרים

כפי שציינתי קודם, חשבון האינטרנט שלך נוזלי כולל WPMerge.io המספק פונקציונליות של הצגת אתרים באתר. בעוד שהתוסף WPMerge.io כבר מותקן, אתה צריך להגדיר את הסיסמה שלך, ועליך להגדיר את החיבור הן בעותקי ההפקה והן על הבימוי של אתר WordPress שלך..

למרות ששימוש ב- WPMerge מחייב את שלבי ההתקנה הנוספים, ברגע שתשיג את כל ההתקנות, קל מאוד להעביר שינויים מאתר הבמה לאתר ההפקה החי שלך..
שלב אינטרנט נוזלי WPMerge

תמיכת לקוחות נוזלית ברשת

זמני התמיכה של הלקוחות של Liquid Web הם מצוינים. אתה יכול לגשת במהירות לסוכן תמיכה באמצעות צ’אט חי. ובעוד שמצאתי שצוות התמיכה מועיל מאוד, האינטרנט הנוזלי מתאים ביותר למשתמשי וורדפרס מנוסים. במקרים מסוימים, התמיכה עשויה לספק קישור למסמך בסיס ידע בתשובה לשאלתך. למרות שזה מועיל בדרך כלל, ייתכן שתצפה ליותר חווית אחיזה ביד בעזרת תוכנית אירוח מנוהלת של וורדפרס.

שוב, עבור משתמשי וורדפרס מנוסים העזרה שתקבל ממחלקת התמיכה היא בסדר. אבל אם אתה חדש ב- WordPress או שאתה חושב שאתה זקוק לעזרה נוספת בהפעלת האתר שלך, ישנם מארחי וורדפרס מנוהלים אחרים שעשויים להתאים יותר (למשל WP Engine, Pressable וכו ‘).

סיכום

ברשת הנוזלית אכן יש כמה תכונות מרשימות מאוד עבור תוכנית אירוח וורדפרס מנוהלת. אני מאוד אוהב ש- Liquid Web הוסיף תוכנית עלות נמוכה יותר עבור משתמשי אתרים יחידים הזקוקים למארח וורדפרס מנוהל. אני גם מעריך את הערך ש- Liquid Web כולל בתוכניות האירוח האחרות שלהם ב- WordPress – מאפשר לך לארח אתרים נוספים וכוללים את iThemes Sync לניהול אתרי WordPress מרובים..

אינטרנט נוזלי הוא ללא ספק ברשימת ההמלצות שלי למשתמשים בוורדפרס הזקוקים לאירוח קריטי למשימה עבור אתרי האינטרנט שלהם. בנוסף, האינטרנט הנוזלי הוא אחד הבחירות המובילות שלי לסוכנויות המחפשות אירוח מנוהל של WordPress. הערך שציינתי לעיל יחד עם כל תכונות אירוח הוורדפרס הייחודיות המובחרות שאתה מקבל, בתוספת המהירות הבולטת וביצועי האתר, הופכים את Liquid Web לבחירה מצוינת.

רשת נוזלית מתאימה ביותר למשתמשי וורדפרס מנוסים שרוצים לשדרג לפלטפורמת וורדפרס מנוהלת. כמו כן, Liquid Web מתאים באופן אידיאלי לסוכנויות וורדפרס, מפתחים ויועצים הזקוקים לאירוח קריטי למשימה עבור לקוחותיהם.

לחץ כאן להנחות הנזילות ברשת

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map