מדוע אתה זקוק לאירוח WooCommerce מנוהל באמצעות נוזלים

מסחר אלקטרוני מנוהל ברשת


WooCommerce הוא נהדר, אבל …

מסחר אלקטרוני חם. וכשמדובר בבניית חנות מקוונת ותחזוקה, WooCommerce היא הבחירה הטובה ביותר. אמנם יש הרבה פלטפורמות מסחר אלקטרוני אחרות בימינו, WooCommerce מעניקה לך את הכוח והיתרונות של וורדפרס – פלטפורמת האינטרנט הפופולרית ביותר. באמצעות WooCommerce, אתה מקבל את האיזון הטוב ביותר של יצירת אתרי אינטרנט קלים עם eCommerce יחד עם כל התכונות המתקדמות הדרושות לך בכדי לבנות חווית קנייה מקוונת מהדרגה הראשונה עבור הלקוחות שלך..

עם זאת, למרות ש- WooCommerce היא פלטפורמת eCommerce נהדרת, היא לא תמיד מהווה פיתרון אידיאלי מחוץ לקופסה. ל- WooCommerce יש כמה חסרונות פוטנציאליים. בראש ובראשונה המהירות אינה כה גדולה – אך יש פיתרון. כמו כן, תכונות הדיווח ב- WooCommerce משאירות הרבה רצוי – אך שוב יש תיקון. ויש גם פונקציות אחרות שניתן היה לשפר כמו מצבי עגלה נטושים.

אז מה הפיתרון לבעיות מחוץ לתיבה של WooCommerce כמו מהירות, דיווח ופונקציונליות אחרת? ובכן, התשובה היא: אירוח WooCommerce מנוהל באינטרנט.

כיצד רשת נוזלית הופכת את WooCommerce לטובה עוד יותר

Liquid Web מתמחה בפתרונות אירוח מנוהלים לאתרים קריטיים למשימה. ואתרי המסחר האלקטרוני הם בהחלט מהחשובים ביותר. להלן מבט כיצד אירוח WooCommerce מנוהל של Liquid Web משפר את החנות המקוונת שלך ומגדיל את הסיכוי שתנהל אתר מסחר אלקטרוני מצליח..

פלטפורמת WooCommerce מהירה במיוחד

מהירות אירוח נוזלית-ווב-מסחר-אירוח
המהירות חשובה לכל אתרי האינטרנט. אבל כשמדובר בסחר אלקטרוני, זה יכול להיות ההבדל בין הצלחה עצומה לבין כישלון מוחלט. שנייה או שתיים פה או שם יכולות להיות ההבדל בין מישהו שרוכש את המוצרים שלך או ללכת למקום אחר. וכן, אנו יודעים שגוגל בוחנת את מהירות האתר, ולכן אתה בהחלט רוצה אתר מהיר יותר המריץ גם עבור ביצועי מנועי החיפוש. כפי שציינתי לעיל, WooCommerce מהקופסה אינה בהכרח הפלטפורמה המהירה ביותר. עם זאת, Liquid Web טיפל יותר מבעיות מהירות.

לאחר בדיקות ביצועים רבות, Liquid Web ביצע אופטימיזציה לפלטפורמת האירוח WooCommerce שלהם כך שהחנויות המקוונות שלך יוכלו לרוץ עד פי 10 מהר יותר. השרתים מותאמים ועומס שאילתת הנתונים שלך מצטמצם ב- 95%!

דיווח משופר עם Glew.io

Glew
WooCommerce לא מציע הרבה נתונים באמצעות הדיווח המקורי שלהם. ואם אתה מצליח להשיג נתונים נוספים באמצעות שאילתות, בדרך כלל המהירות של החנות המקוונת שלך תושפע. אז, Liquid Web התחבר עם Glew.io בכדי לכלול את פונקציונליות הדיווח שלהם באירוח WooCommerce שלך. עם פילוח אוטומטי ודיווח מתקדם מ- Glew, אתה יכול לקבל את כל הנתונים החיוניים הדרושים לך ועדיין להיות בעל אתר eCommerce מהיר ויעיל..

כולל פונקציונליות לעגלה נטושה מאת ג’ילט

ג'ילט
ומכיוון שמצבי עגלה נטושים עולים לך מכירות וכסף, נוזל האינטרנט כולל גם את הפונקציונליות של העגלה הנטושה של ג’ילט, כך שתוכל להחזיר את הלקוחות האלה ולהגדיל את הכנסותיך.

WooCommerce מנוהל באינטרנט נוזלי אינו יקר כפי שאתה עשוי לחשוב

אמנם אירוח מנוהל עדיף על אתרי הקניות האלקטרוניים שלך, אך ייתכן שאתה חושב שזה יקר מדי עבור התקציב שלך. בטח, אתה יכול לרכוש תוכנית אירוח אתרים זולה, להתקין את WordPress ו- WooCommerce, ואז ליצור את החנות המקוונת שלך, אך כפי שדיברנו לעיל, התוצאות שלך יהיו פחות אידיאליות. אבל האמת היא שכשאתה לוקח בחשבון את כל מה שאתה מקבל עם תוכניות אירוח WooCommerce המנוהלות של Liquid Web, אתה באמת מקבל טונה של ערך. העלות אינה גבוהה ככל שאפשר לחשוב. בואו נצלול לעומק כדי לראות למה אני מתכוון.

אז אולי אני חושב, היי, אני יכול להשיג כל תוכנית אירוח אינטרנטית בסך 5 דולר לחודש באמצעות WordPress ואז להתקין את WooCommerce. וזה יעלה רק כ 60 $ לשנה. אם אני הולך עם תוכנית אירוח WooCommerce מנוהלת, זה יעלה לי הרבה יותר.

ובכן, ל- Liquid Web למעשה מגוון רחב של תוכניות אירוח WooCommerce בכל טווחי המחירים. אבל לדוגמא שלנו, בואו ניקח את תוכנית האירוח המנוהלת של WooCommerce רגילה של Liquid Web עם מחיר של 207.50 דולר לחודש. על בסיס שנתי. ברשת Liquid יש תוכניות אירוח WooCommerce הן פחות יקרות וגם יקרות יותר, כפי שנעסוק בהמשך, אך שוב בדוגמה זו נתמקד בתוכנית הרגילה.

כמובן שקודם כל אתה מקבל את המארח המנוהל על השורה. לדוגמא שלנו ניקח תכנית אירוח וורדפרס מנוהלת שווה ערך שתעלה בסביבות 99 $ לחודש. כעת, נוסיף לדיווח Glew.io. אם ברצוננו לרכוש את Glew בנפרד, תשלם מינימום 199 דולר לחודש. אתה מקבל גם עגלה נטושה של ג’ילט שתעלה לך 79 דולר לחודש. עבור עד 5000 אנשי קשר. בנוסף, אתה מקבל גם את תוכנית בונה העמודים המצויינת של ביבר בונה, שעולה 99 דולר. אתה יכול לראות לאן אני הולך לכאן. עם רק הפריטים שלמעלה, העלות שלך תהיה קרובה ל -400 דולר לחודש. זכור שאתה באמת מקבל אפילו יותר תכונות כמו SSL בחינם, הגירות בחינם, ערכות נושא בחינם וכו ‘.

עלות משוערת של מוצר / תכונה
אירוח מנוהל פרימיום השווה99 דולר לחודש.
דיווח על Glew.io199 דולר לחודש.
עגלה נטושה של ג’ילט79 דולר לחודש.
בונה בונה בונה דפים99 דולר.
SSL חינם???
הגירות חינם???
ערכות נושא חינמיות של WooCommerce???
סך העלות החודשית המשוערת:400 דולר לחודש.

תכנית אירוח WooCommerce אירוח רגילה באינטרנט נעלה לך רק 207.50 דולר לחודש. על תוכנית חיוב שנתית!

כפי שאתה יכול לראות, באמצעות Liquid Web Managed WooCommerce Hosting אתה חוסך הרבה כסף ובאותה עת אתה מקבל את אירוח WooCommerce הטוב ביותר שקיים לדעתי. וככל שהחנות המקוונת שלך חשובה וקריטית יותר היא עבורך ועבור העסק שלך, כך עליך לשקול להשקיע את הכסף בחוויית אירוח קריטית למשימה..

תוכניות אירוח WooCommerce לניהול נוזלי

ברשת Liquid יש גם מבחר יוצא מן הכלל של תוכניות אירוח WooCommerce, לא משנה באיזו רמת מכירות חנות המקוונת שלך משיגה כעת. עם חשיפתם האחרונה של כמה תוכניות אירוח WooCommerce מנוהלות חדשות, תוכלו למעשה להשיג את אירוח ה- WooCommerce עבור 39 דולר בלבד..

יש למעשה שני שכבות של תכניות אירוח של WooCommerce:

רמה נמוכה יותר עבור חנויות מקוונות עם 150 עד 300 עסקאות חודשיות *:
תוכניות כניסה נוזליות-מנוהלות ברשת-ווה-מסחר

ורמת שכבה עליונה לחנויות מקוונות עם 3,000 עד 75,000 עסקאות חודשיות:
תוכניות נוזליות-מנוהלות-ווב-מסחר-מתקדמות

* זכור כי עם תוכניות המפלס הנמוך יותר, אינך מקבל את כל התכונות המובחרות שאתה מבצע באמצעות תוכניות האירוח הרגילות ומעלה של WooCommerce..

צוות האירוח של WooCommerce של Liquid Web מצטיין

כשמדובר באנשי אירוח בקיאים בתחום האינטרנט, Liquid Web ביצע עבודה יוצאת מן הכלל בהרכבת צוותי אירוח WooCommerce ו- WordPress שלהם. במהלך השנים, הכרתי חלק מהאנשים ב- Liquid Web, והם באמת הכישרון הגבוה ביותר שהיית רוצה כחלק מצוות אירוח אתרים שלך..

הנה קליפ שמע מראיון שערכתי עם סמנכ”ל המוצרים של Liquid Web, כריס למא. כריס מדבר על האופן בו נוזלים משפרים מאוד את חווית האירוח שלך ב- WooCommerce.
https://webhostingcat.com/wp-content/uploads/2019/09/Chris-Lema-on-Liquid-Web-Managed-WooCommerce-Hosting.mp3

הניסיון שלי עם אירוח מנוהל באינטרנט

אירוח אתרים הטוב ביותר לשנת 2019הזוכה בפרס WooCommerce הכי זוכה פרס הניסיון האישי שלי בשירותי אירוח מנוהלים של Liquid Web, כמו גם הבדיקות הנפרדות שלי, היה מעולה. הייתי ממליץ על Liquid Web לכל מי שמחפש פיתרון אירוח לאתרי האינטרנט הקריטיים שלהם. וכאשר מדובר בסחר אלקטרוני, אירוח WooCommerce מנוהל של Liquid Web הוא הפיתרון הטוב ביותר שראיתי בענף..

לחץ כאן לפרטים נוספים על אירוח WooCommerce מנוהל באינטרנט

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map