David Vogelpohl של WP Engine ב- WordPress

דייויד פוגלופל


בראיון הבלעדי שלי עם דיוויד ווגאלפל, סמנכ”ל אסטרטגיית רשת ב- WP Engine, אנו דנים בנופים הנוכחיים והעתידיים של וורדפרס – יחד עם איך לבנות כמה אפליקציות וורדפרס מגניבות באמת, כיצד WordPress משווה ל- Wix.com, ומה אתה צריך כדי זכור לפתרונות וורדפרס כוללים ארגוניים. הנה כמה קטעים מהראיון.

אירוח אתרים חתול: וורדפרס 4.7.1 שוחרר לאחרונה לאחרונה. מהן המחשבות שלך על המצב הנוכחי של וורדפרס ועל עתידה?

דיוויד פוגלופל: התרגשתי מאוד מההופעות האחרונות. ראיתי את וורדפרס מתחילה להתפתח יותר לכיוון מערכת ניהול תוכן אמיתית. אני ממש מתרגש מההפצה האחרונה עם יכולת תוכן הדגמה. באופן כללי ככל שהפרסומים יצאו בשלוש-ארבע השנים האחרונות, האופן בו אתה יכול לשלוט בתוכן שלך גדל – וזה היה בעיניי תמיד בוורדפרס הייתה צריכה למקד הרבה תשומת לב שלהם.

WHC: דיברת בהרחבה על בניית דברים גדולים באמצעות WordPress. מהן כמה דוגמאות ליישומי וורדפרס שאנשים מסוימים עשויים לא להיות מודעים אליהם?

DV: מה שוורדפרס ביסודו הוא PHP ובסיס נתונים של MySQL. ובכן נחש מה? זה הבסיס ליישום. בניתי את השיבוט של bit.ly משלי – מקצר כתובת אתר. ולמעשה זה לוקח רק שבע דקות! ב- WP Engine בנינו אחת באמצעות וורדפרס שמשתלבת ב- Hubspot עם קוד מותאם אישית שכתבנו שיבצע בדיקת מהירות באתר האינטרנט שלך..

WHC: האם ניתן להשיג יישומי וורדפרס מתקדמים יותר באמצעות תוספים או שהם דורשים קידוד מותאם אישית?

DV: הדוגמה של DYI שאני נותן היא נהדרת, ולדעתי יש המון דרכים למנף תוספים לבניית אפליקציה – AppPresser היא דרך להפוך אתר וורדפרס ליישום לנייד. אבל בעיקרון, אם אתה באמת רוצה לעשות את זה אתה צריך להיות מפתח או לשכור מפתח. בסופו של יום, אם אתה רוצה לעשות דברים בהתאמה אישית אתה צריך שיהיה מפתח לא משנה מה. אבל אני חושב שיש כמה דרכים מעניינות וחזקות באמת למנף תוספים ונושאים לבניית יישומי DYI שעושים דברים ממש מועילים..

WHC: האם ישנם סוגים של אפליקציות שלדעתך וורדפרס איננה הבחירה הנכונה לה כרגע?

DV: אני לא חובב ענק להשתמש בזה כדי לאחסן מידע פרטי על אנשים. אני אוהב לאחסן את זה מחוץ לוורדפרס. אל תאחסן מספרי ביטוח לאומי בוורדפרס. אבל באמת, אין הרבה יישומים שלא ניתן לבצע. אתה יכול לשאול את עצמך אם זו הפלטפורמה הטובה ביותר למה שאתה מנסה לעשות.

WHC: אחד האתגרים הנוכחיים עבור וורדפרס הוא Wix.com ומוכרי האתר המוכנים שם בחוץ. איך הייתם משווים בין השניים?

DV: חשבתי הרבה על זה. וכן, אני ממש ממליץ על Wix לאנשים מסוימים במצבים מסוימים. מבחינתי, כשאני מקבל את ההחלטה על איזו פלטפורמה להמליץ, זה באמת קשור לכמה שאני מרגיש שהאדם רוצה לפתח את העסק שלו באינטרנט. Wix ופלטפורמות כאלה מתפתחות במהירות של מחלקת ההנדסה שלהם. פלטפורמה כמו וורדפרס שהיא קוד פתוח ויש בה עשרות אלפי מפתחים התורמים לה, היא מתפתחת במהירות של האינטרנט. זה ההבדל.

WHC: WP Engine מציעה מגוון רחב של תכניות אירוח מנוהלות – הכל מתוכנית אתר אישית וכלה בפתרונות מותאמים אישית. מהם השיקולים ביישומי Enterprise WordPress?

DV: התמודדתי עם זה הרבה. השירותים שלנו מתחילים בתכנית האישית של $ 29 – אתר אחד – עד לפריסה ארגונית ענקית עם מספר שרתים ומרכזי נתונים מרובים. כאשר ארגון גדול מתמודד עם זה, הרבה זמן הקבוצה ההנדסית תיכנס ואומרת, “לא. לא. לא. זהו האשכול שלנו. אלה השרתים שלנו. יש לנו מרכז נתונים. אנחנו הולכים לנהל את זה. ” והנקודה שלי חזרה אליהם היא תמיד, “דבר ראשון, אתה מכיר את וורדפרס?” והתשובה רוב הזמן היא “לא”. אז איך הם ממטבים את שכבת המטמון? כיצד הם ממטבים את ניתוב התעבורה? איך הם עושים ביטחון? איך עושים טלאים? מה הערימה הטכנולוגית הטובה ביותר? הם צריכים להבין את כל זה. האם אתה באמת רוצה את כאבי הראש האלה? וכשאתה אומר את זה ככה, באמת שיצא לי המון מהצלחה עם אנשים שאומרים, “אוקיי. לא, אני לא ממש רוצה את כאב הראש הנוסף הזה. ” …

הקפידו להאזין לראיון המלא עם דייויד בפודקאסט של אירוח אתרים.

לחץ כאן למידע נוסף על אירוח וורדפרס מנוהל Premium של WP Engine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map