ראיון עם מריה ספראגיס – DirectPayNet

מריה ספרגיס


אם אתה מתכנן לבנות אתר מסחר אלקטרוני, או שאתה צריך לעבד תשלומים מקוונים, עליך להיות מודע לאפשרויות שלך להגדרת חשבון סוחר ושער תשלום. מריה ספראגיס מומחית במציאת פתרונות תשלום – במיוחד עבור נישות בסיכון גבוה. לאחרונה דיברתי איתה על מה בעלי אתרים צריכים לחשוב עליהם בעת יישום מערכת תשלומים, עתיד המטבע הדיגיטלי וכיצד החברה שלה DirectPayNet יכול לעזור בפתרונות תשלום.

אירוח אתרים חתול: האם תוכל לספר לנו קצת על הרקע שלך וכיצד חברת DirectPayNet שלך מסייעת לבעלי עסקים באינטרנט במכירות המקוונות שלהם?

מריה ספרגיס: עשר שנים הייתי במרחב התשלומים. הייתי למעשה אחד העובדים הראשונים בחברת MindGeek. אז עזרתי להם לפתח אסטרטגיית תשלומים וסוג של עברתי את כל המכשולים להבין מדוע לא הצלחנו להשיג ספקי תשלומים ולשלב שערים, ולבסוף לנווט בכל המרחב הזה. עשיתי זאת במשך כשלוש שנים. המשכתי משם והתחלתי את DirectPayNet רק בגלל שהבנתי שיש לי הזדמנות לעזור לסוחרים אחרים שנמצאים בחללים – כל סיכון גבוה. אז, הורדות דיגיטליות, הצעות דיאטה, כל מה שתחום זה. אז בעצם, אני עוזר לסוחרים שמתקשים למצוא פתרונות תשלום למצוא פתרונות מקומיים כאן בארה”ב או בחו”ל. הרבה סוחרים מחפשים אותי באופן ספציפי מכיוון שאני יכול לתת להם טיפים על המרות, טיפים בדפי ההזמנות שלהם (מה עובד), כיצד נוכל להפחית את יחס הירידה שלהם, לקבל אישורים טובים יותר וכדומה..

WHC: מה בעלי אתרים חדשים בהחלט צריכים לדעת אם הם רוצים להקים אתר מסחר אלקטרוני או לקבל תשלומים מקוונים?

גברת: הדבר מספר אחד שאני אומר לסוחרים ברגע שהם מתחילים הוא שקודם כל עליך לחפש את הפיתרון שלך לפני שאתה מחפש את ה- CRM והטכנולוגיה שלך, מכיוון שהפתרון שלך למציאת חשבון סוחר הוא הרבה יותר קשה מאשר למצוא ספקי טכנולוגיה. לתמוך בפתרון הספציפי הזה. מה שקורה הרבה פעמים סוחרים מתחילים, הם בוחרים CRM, הם בוחרים בכל הטכנולוגיה הזו ואז הם מוצאים פיתרון תשלום – אבל אף אחד מהם לא משולב והם השקיעו כל כך הרבה כסף. אז הם מנסים לעבוד אחורה, וזה לא הכי הגיוני.

WHC: האם יש כמה פלטפורמות אתרים המתאימות יותר לקבלת תשלומים מקוונים?

גברת: אני חושב שהפלטפורמה אגנוסטית. זה לא ממש משנה כל עוד העיצוב שלך טוב וזה יתמרה. מה שלדעתי יעזור לכך שסוחרים רבים מתחילים להשתמש בדפי תשלום שמתארחים. אני בטח אומר שאם יש לך קצת כסף להשקיע בעיצוב הדף שלך ולוודא שהוא נמצא בכתובת האתר שלך, לעומת הסטת הלקוח למקום אחר, אתה בטח הרבה יותר טוב. אבל, זה לוקח קצת כסף. אתה צריך את אישור ה- SSL שלך. עליך לוודא שהדפים שלך מוצפנים וכן הלאה. אבל אני חושב שזו השקעה כדאית מכיוון שהיא בדרך כלל מניבה המרות גבוהות יותר עבור הלקוחות.

WHC: מניסיונך בעבודה עם מכירות באתר, האם יש טיפים נוספים בנושא עיבוד תשלומים שאתה יכול לחלוק עם הקהל שלנו שיכולים לעזור להם להגדיל את מכירותיהם?

גברת: תלוי היכן הנפח שלך, נסה למצוא פיתרון מקומי. לדוגמה, אם יש לך תנועה אירופאית רבה ואתה רוצה לייצר רווחים ממנה, אתה תמיד הולך להמיר טוב יותר עם בנק אירופי מקומי לעומת בנק בארה”ב. נסה לחייב לקוחות במטבע המקומי שלהם. אז אם מדובר ביורו או בשווי של GBP, גם אם הבנק שלך ממיר אותו לדולר ארה”ב לאחר מכן, מוטב שתגבה מבחינה זו. אני חושב שמבחינת התעבורה ודף ההזמנה שלך, כמו שאמרתי שזה ממש חשוב לנסות לארח את שלך.

WHC: מה דעתך על עתיד המטבע הדיגיטלי כמו ביטקוין?

גברת: זה הנושא האהוב עלי. הייתי תומך גדול ומאמין גדול שדברים הולכים להשתנות במערכת הכספית. דעתי האישית היא שאנחנו הולכים לראות הרבה שינויים במרחב התשלומים בגלל Blockchain יותר מאשר ביטקוין – הטכנולוגיה שעוזרת לביטקוין להיות מה שהיא. Blockchain מאפשר לאנשים לבצע פעולות מיידיות מול לדוגמא כרטיס אשראי שיש לו תקופת הסדר של שלושה ימים. אני חושב שבגלל שהעולם מתנהל באופן דיגיטלי כמו שהוא, אנשים רוצים את הכסף שלהם מייד. הם לא רוצים לחכות שלושה ימים. ככל שאנשים מבינים עד כמה הטכנולוגיה הזו חזקה, אני חושב שבשלוש עד חמש השנים הבאות אנו הולכים לראות שם כמה שינויים אדירים.

WHC: האם אתה יכול להסביר כיצד התהליך עובד כשמישהו יוצר קשר עם DirectPayNet לקבלת עזרה בהגדרת עיבוד התשלומים המקוון?

גברת: יש לנו תהליך של בקשה מראש שאינו מחויב לסוחר. לכן, אם הם רוצים לראות אם פיתרון יתאים, הם פשוט פנו אלינו דרך כתובת הדוא”ל המכירה שלנו. הם יכולים להיכנס לאתר שלנו. יש לי גם עמוד אישי, MariaSparagis.com. וזה למעשה מספר לכם קצת על כמה מהכישורים שלי וכדומה, אבל DirectPayNet.com – יש לנו כמה אנשים על הסיפון שיכולים לעזור גם כן.

WHC: כמה זמן לוקח התהליך עד שמישהו יכול לקבל עיבוד תשלום חי באתר שלו?

גברת: זו אחת השאלות האהובות עלי כי זה תמיד תלוי בסוחר ובאיזו מהירות הם עושים דברים. אבל אם הדברים עובדים בקצב יפה מאוד, למשל, בקשה שלי לשינויים או תיעוד מתבצע תוך יום עד יומיים, בדרך כלל חשבון ארה”ב מקומי ייקח כשבועיים..

לקבלת מידע נוסף על עיבוד תשלומים מקוון, בקר ב- DirectPayNet.com.

הקפידו להקשיב לראיון שלי עם מריה בפודקאסט של אירוח אתרים.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map