ראיון עם מישל סטינסון רוס – רשות המדיה החברתית

מישל סטינסון רוס


המדיה החברתית ממשיכה להיות אחת הדרכים החזקות ביותר לקידום אתר האינטרנט שלך. ואף ששיתופים חברתיים לא ישפיעו ישירות על תוצאות מנוע החיפוש שלך, בחירת הפלטפורמה המתאימה של המדיה החברתית ומציאת המשפיעים הנכונים יכולה להגדיל מאוד את הפופולריות ואת התנועה לאתר שלך..

לאחרונה הייתה לי הזדמנות לשוחח עם מישל סטינסון רוס, מהמומחים המובילים בתעשייה במדיה חברתית עם מעבדות הרשות. היא סיפקה כמה טיפים מועילים למציאת כלי המדיה החברתיים הנכונים לקידום האתר שלך בצורה הטובה ביותר.

אירוח אתרים חתול: מהן הדרכים הטובות ביותר להשתמש במדיה חברתית כדי להעביר תנועה לאתר שלך?

מישל סטינסון רוס: בראש ובראשונה אם המדיה החברתית נועדה להניע תנועה, עליך לכלול קישורים. זה לא מספיק לציוץ משהו שמגניב או לשתף תמונה מעניינת. באמת אפילו לקחת את זה בחריץ ולעשות סרטון מקורי בשני הטוויטר של פייסבוק – זה נהדר! זה מביא אנשים לרכזת שלך שם בערוץ הזה. אבל כשמדובר בהנעת תנועה, עליו להיות בעל קישור.

WHC: האם עליכם להתמקד בעיקר בטוויטר ובפייסבוק? לחלופין, האם כדאי לנסות לכלול כמה שיותר כלי מדיה חברתית?

MSR: זה תלוי במספר יעדים. לכן, אם מטרת המדיה החברתית שלך המתגברת יתר על המידה היא להשיג הכרה ככל האפשר של המותג, אם זה יותר קשור לבניית הפרסומת של המותג שלך באופן מקוון, מאשר כן אתה רוצה להפיץ. כשמדובר ביחסי לקוחות עמוקים ומשמעותיים יותר וסמכות להקה אמיתית, אתה באמת צריך להיכנס לאחד, שניים, אולי שלושה ערוצים שהלקוחות שלך הכי אוהבים. זה יכול להיות פייסבוק וטוויטר – זה יכול להיות לינקדאין ו- Google+. יכול להיות שזה פריסקופ ואינסטגרם. זה תלוי מי הלקוחות שלכם ואיפה הם באמת רוצים להסתובב ובאמת רוצים לעסוק.

WHC: מה דעתך על Google+? האם אנשים צריכים עדיין להיות אכפת מזה?

MSR: Google+ זה קצת טריקי. במקום הראשון, זה פנטסטי אם הגומחה שלך במקרה גרה ב- Google+. לדוגמה, לאלו מאיתנו כאן בתעשיית השיווק הדיגיטלי, יש קהילה מאוד מאוד תוססת ופעילה ב- Google+. בר אין, אם אתה בענף זה, אתה צריך להיות מעורב ב- Google+. אחרי שאמרתי שמעבר לנישות המעניינות ב- Google+, זה כמו כל דבר אחר, אתה עשוי להגיש טוב יותר בפינטרסט מאשר ב- Google+. אתה באמת צריך לוודא שאתה מכיר את הקהל שלך. אבל הצד הפשוט של זה הוא שאנחנו לא יודעים אם גוגל עשויה לפרוש אותה או לא. אני כן צריך להשאיר את זה כמוזה. עם זאת, יש לפחות ערך כמה מהר הדף הופך לאינדקס אם הוא משותף ב- Google+. אז אם אתה בהחלט זקוק לאינדקס במהירות, ולהתחיל לדירוג במהירות, אתה זקוק לכלי Google+ הזה בכיס האחורי שלך.

WHC: האם סוגים מסוימים של מניות חברתיות הם בעלי ערך רב מאחרים? לדוגמה, מניות בפייסבוק, טוויטר מחדש של טוויטר, חזרות על Pinterest, ועוד.?

MSR: שוב, הרבה מה זה קשור למקום בו הקהל שלך כבר נמצא. אם אתה חברת ב’-ג ‘, ויש לך נוכחות אדירה עם אימהות אומרות עם פעוטות בבית, אז כנראה ששיתוף הפייסבוק שלך מאוד מאוד יקר לך. אני לא אומר שנשארות אצל אמהות בבית הן היחידות בפייסבוק, אבל אנחנו יודעים שהמון המון אמהות חולקות את חייהן, הילדים שלהן בפייסבוק. הם כל הזמן שואלים אמהות אחרות על מה הכי טוב זה או מה הכי טוב שיש. הם שואלים אחד את השני על המלצות חיתולים – דברים כאלה. יחד עם זאת, אם הקהל שלך נמצא בטוויטר, אותו ציוץ מחדש הופך להיות ממש ממש יקר – במיוחד אם מה שאתה משתף קשור לחדשות יותר, יותר בזמן אמת. אם אתה צריך לנהוג במהירות תנועה, ייתכן שתרצה שיתוף בשחזור מחדש ולא שיתוף בפייסבוק שאולי ייקח הרבה זמן עד שתממש..

WHC: באיזו תדירות עליכם לפרסם ביום במדיה החברתית? האם זה בסדר לסמן מחדש את אותה רשומה בזמנים שונים?

MSR: אה בהחלט, כן! תחשוב על זה. קודם כל הציוץ הזה הוא בכל מקרה 140 תווים בלבד. ותלוי עד כמה הקהל שלך פעיל – אני בטוח שראית עדכוני טוויטר שמתגלגלים במהירות רבה יותר מכפי שאתה יכול לקרוא אותם. משך הזמן שציוץ קטן אחד יישאר לפני הפנים של אנשים עשוי להיות קצר יותר מאשר הצמד האצבע. אז בהחלט כדאי לצייץ את הדבר הזה שוב ושוב לאורך כל היום. אם יש לך קהל גדול, סביר להניח שהקהל מתפרש על פני שטח גיאוגרפי רחב והם אפילו לא יהיו בטוויטר בו זמנית..

WHC: האם יש כלי מדיה חברתית שאתה ממליץ על אנשים להשתמש בהם? האם אתה אוהב את הוטסויט??

MSR: אני אוהב את הוטסויט. זה לא העבר שלי ברגע זה, אבל זה בגלל שאני מוכן לשים קצת כסף מאחורי מה שאני עושה. אני אוהב את SproutSocial בגלל הדיווח שלה כמו גם על ההיבטים בסוג הקמפיין של שיתוף על פני מספר ערוצים. לטוויטר בפרט, למרות זאת, אני ממש אוהב את TweetDeck. זה היה קיים לנצח. זה לא עושה הרבה דברים, אבל מה שהוא עושה זה עושה באמת, ממש טוב. לכן, בהשוואה למה שאוכל להשתמש ב- Hootsuite, הייתי מעדיף להשתמש ב- TweetDeck בכל הנוגע לטוויטר. ואז, אני אוהב גם את המאגר רק לסידור ושיתוף.

WHC: כולם תוהים תמיד על אתר המדיה החברתית הגדולה הבאה. האם יש משהו באופק שאתה רואה כמפלצת הבאה בכל מה שקשור למדיה החברתית או שמא פייסבוק וטוויטר ימשיכו לשלוט?

MSR: Pinterest פועלת חזק. אני באמת לא לגמרי סופרת כמה מהחבר’ה החדשים לתחום כמו פריסקופ ו- MeerKat. אני חושב שמה שמתרחש באופק הוא יותר ויותר תוכן וידיאו, ועוד ועוד כלים קטנים, דברים קטנים בכיס נישה המאפשרים למותגים, תומכים, משתמשים רגילים יומיומיים, ליצור ולשתף יותר בקלות תוכן וידאו. הסרטון החברתי בהחלט הולך להיות הדבר שעולה.

האזינו לראיון המלא עם מישל בפרק זה של הפודקאסט שלנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map