ג’ייסון קוספר של WP Engine בפיתוח וורדפרס

ג'ייסון-קוספר-wp-engine


אם אתה משתמש בוורדפרס ואתה מעוניין לפתח נושאים ותוספים משלך, או אם אתה מפתח וורדפרס מנוסה שרוצה חוות דעת של מומחה על מצב פיתוח וורדפרס, עליך לבדוק זאת. כעו”ד מפתחים בחברת WP Engine, ג’ייסון קוספר מתחיל לעבוד על כל מיני דברים מגניבים שמעורבים בוורדפרס. בין אם מדובר בפיתוח נושאים או תוספים, כלים למפתחי וורדפרס, פיתוח סביבה מקומית, PHP או כל נושא אחר הקשור בפיתוח יישומי וורדפרס, ג’ייסון הוא הסמכות. ב- WordCamp במחוז אורנג ‘, קליפורניה, קיבלתי את ההזדמנות לשבת ולפטפט איתו על פיתוח וורדפרס בשנת 2017.

אירוח אתרים חתול: ספר לנו על תפקידך ב- WP Engine כעורך דין למפתחים.

ג’ייסון קוספר: מה שאני צריך לעשות ביום יום, הוא לדבר על מפתחי תוספים ומוטיבים על האופן בו הקוד שלהם יכול לעבוד טוב יותר בפלטפורמה שלנו ואיך הפלטפורמה שלנו יכולה לעבוד טוב יותר עם הקוד שלהם. אבל, בעיקרון אני מקבלת שכר כל היום כדי לדבר על וורדפרס. זה התפקיד שלי. ואני לא יודע איך הצלחתי למזל בתפקיד כזה, אבל להיות מסוגל לטפח על וורדפרס על הדבר היומיומי שלי, אני בר מזל בצורה מדהימה.

WHC: מה הדרך הטובה ביותר להתחיל כמפתח WordPress?

JC: בכנות, כדי להתחיל בפיתוח ישנם כמה קורסים מקוונים שהם באמת פנטסטיים. ל- Treehouse קורס פיתוח וורדפרס טוב. אני חושב שהם הפסיקו לעדכן את זה, אבל זה עדיין מספיק מספיק שכדאי לבדוק אם יש לך חשבון Treehouse. דע את הקוד – יש להם הדרכה נוספת לפיתוח למתחילים. אבל באמת רק סוג של צלילה פנימה ולמידה, בהתחלה רק PHP כללי, ואז סוג של צלילה ולומדים תוספים או נושאים – מה שמעניין אתכם יותר. וגם אז להסתובב בפורומים ולקבל תשובות לשאלות.

WHC: האם קל יותר להתחיל לפתח נושאים או תוספים?

JC: יש לי תוסף שכתבתי שהוא כנראה 25 שורות קוד, 30 שורות קוד. נושא מעורב מעט יותר. צריך להתחיל להתמודד עם קבצים מרובים, דברים כאלה. אם אתה מסתכל על התוסף Hello Dolly שמגיע עם כל התקנה של וורדפרס, כל הסיבה לכך היא שתוכל להתחיל עם פיתוח וורדפרס. אז אם אתה רוצה לערוך את הלו דולי ולהפוך אותו לציטוטים גדולים של לבובובסקי או אם אתה רוצה משהו אחר, לשנות את זה מסביב, אתה יכול להתחיל להתנסות בזה והרבה יותר קל לעבוד באמצעות זה.

WHC: מהם כמה שיקולים שכדאי לזכור לעיצוב מגיב?

JC: אני עוסק בביצועים ואופטימיזציה, לכן וודא שהתמונות שלך מכוונות היטב, וודא שאתה לא טוען JavaScript מיותר – במיוחד אם אינך זקוק בהכרח לאפקט עמוד בגודל הקטן יותר שאתה מבצע בגודל גדול יותר. גודל. אם אינך צריך לכלול jQuery, מדוע לכלול jQuery? היה מודע וקצת מתחשב יותר על מה שאתה צריך לטעון באיזה נקודות שבירה וגדלים מסוימים ודברים כאלה.

WHC: מהן המחשבות שלך על HHVM לעומת PHP7? על מה אתה ממליץ?

JC: אני מעריך את מה ש- HHVM והצוות בפייסבוק עשו כדי להפוך את ה- PHP למהיר יותר. זה בעצם הפך למירוץ בחלל. בשלב זה אני חושב ש- PHP היא הבחירה הטובה יותר, רק מכיוון שרק לאחרונה הם לא מבצעים בדיקות ב- HHVM לגירסאות חדשות של וורדפרס. לכן כאשר משוחררת גרסה חדשה של וורדפרס, הם בוחנים על גרסאות PHP בחזרה ל- 5.2. אז 5.2, 5.3, 5.4, 5.5, 5.6, ועכשיו 7, הם גם בדקו ל- HHVM. במבחן HHVM היו תמיד כמה באגים קטנים, מוזרים, תקלות, והם היו כמו, “אתה יודע, PHP 7 זה מספיק טוב. אנחנו לא מתכוונים לטרוח יותר לבדיקת HHVM. ” אז אם זה טוב מספיק לפרויקט הליבה של וורדפרס, הוא מספיק טוב בשבילי.

WHC: היכולת להתפתח בסביבה מקומית היא כמובן חשובה. האם אתה יכול לדבר על פרויקט Valet ועל כמה יתרונות השימוש בו לפיתוח וורדפרס מקומי?

JC: אני באמת חושב שואלט מלהיב. אני משתמש במספר סביבות פיתוח שונות. אני משתמש בוואגראנט להתפתחות המקומית שלי. אני משתמש בדוקר. מדובר על שימוש בכלי שמתאים למה שאתה צריך לעשות. כאשר Valet מותקן במערכת שלך, הוא פועל תמיד ברקע. כאשר הוא פועל רק במצב סרק, הוא לוקח רק 7MB של זיכרון RAM. השווה את זה ל [כאשר] אתה טוען Vagrant ברקע; חצי מה RAM שלך נעלם. ואתה עובד על זה וזה הולך נהדר, אבל פתאום אתה צריך לקפוץ לשיחת סקייפ או שאתה צריך לעלות ל- Hangout של גוגל או לדבר עם הצוות שלך. ובין Hangouts של גוגל לוואגראנט שלך, פתאום ה- RAM שלך פשוט נעלם. השירות הוא סוג של משטח שריטה. ככה אני רואה את זה. אם אתה צריך לעשות משהו מהיר ומלוכלך ולבצע את זה, Valet היא השיטה המועדפת עלי לעשות זאת.

WHC: מהן התכונות שמציע WP Engine שמפתחי וורדפרס באמת יכולים לנצל?

JC: בדיוק הוספנו דרך לתייג את ההתקנות שלך ולקטלג אותן. אז בצורה יעילה, אם אתה מנהל חשבון יחיד עם 10 או 20 או עם התקנות רבות ככל שיהיו, תגיד שאתה מצליח לערבב בין עסקים ואישיים, ויש לך כמה אתרים אישיים בתוכנית שלך שבהם אתה מוכר מחדש או שאתה אירוח לאנשים. אתה יכול למעשה לתייג ולהגיד “אלה האתרים האישיים שלי”. כמו כן, נוסף על כך התיוג מאפשר לך גם לתייג אתר מסוים כאתר פיתוח [או] כאתר שלב. לפעמים אנשים רוצים לביים את האתר שלהם בסביבה חיה קרובה יותר. זרימות העבודה שהצלחנו להוציא כעת יאפשרו לך לסביבת ייצור ייחודית של סגנון הבימוי שתוכל להכניס משהו לפני שתפרוס אותו.

WHC: איך נראה העתיד עבור פיתוח וורדפרס?

JC: מאט מולנווג, לפני מספר שנים במדינת Word, אמר ב- WordCamp U.S., “למד JavaScript לעומק”. כרגע יש דיון גדול סביב React and View. לא ממש אכפת לי איזה מהם הם עושים בשלב זה. אני רואה את היתרונות של שניהם. אבל בגלל ממשק ה- API של REST, זו כל הסיבות שהם מדברים על עדיפות למסגרת JavaScript אחת על פני השנייה.

ממש מרגש לראות את היישומים שאנשים הולכים לבנות לצורך זה. אני יודע ש- Human Made מכין אפליקציה לנוודים דיגיטליים שמסתובבים בהם. הם יכולים לעשות צ’אט וצ’אט וכל הדברים האחרים האלה – וורדפרס היא התמיכה בזה. זה מדהים. העובדה כי הנה אפליקציית iOS ואתה מתקין אותה בטלפון שלך, עד כמה שמישהו יודע, זו רק אפליקציית iOS. אבל זה וורדפרס מתחת! אם היית אומר לי לפני חמש ועשר שנים שוורדפרס עומדת להיות ב- iOS, הייתי כמו “בשביל מה? מעדכן פוסטים ב- iOS? ” אולם כעת האפשרויות כמעט בלתי מוגבלות.

האזינו לראיון המלא ב Podcast של אירוח אתרים!

לחץ כאן למידע נוסף על תכונות המפתחים של וורדפרס של WP Engine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map